Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

1 godzinę temu, marcowa16 napisał:

Myślę dokładnie to samo na temat Karola, chce dobrze wypaść w tv, ale zwyczajnie Iga mu się nie podoba, poza tym tam jest tylko śmieszkowanie, jak Iga wypytywała go o pracę tak zdawkowo odpowiadał

Odpowiadał zdawkowo bo były kamery a jeśli faktycznie ten lokal w którym pracuje jest " średni " to tym bardziej mu się nie dziwie że nie chciał przed kamerami opowiadać .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten Kamil z tym mizianiem jest natrętny i wyglada na kolesia ktory ma na nia ochote tu i teraz, a ten z ta wiarą wylozyl kawe na lawe na pierwszej randce i Laura sie zamknela, wcale jej sie nie dziwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marcowa16 napisał:

Myślę dokładnie to samo na temat Karola, chce dobrze wypaść w tv, ale zwyczajnie Iga mu się nie podoba, poza tym tam jest tylko śmieszkowanie, jak Iga wypytywała go o pracę tak zdawkowo odpowiadał

Też bym nie opowiadała przed kamerami. Jak jest ch*jowo, to przecież nie zaczniesz publicznie narzekać, żeby nie narazić się ludziom wyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODCINEK 7 - SPOJLERY

 

Jestem w szoku co do Laury i Maćka, spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Na początku wydawali się super parą, ale po tym odcinku średnio to  widzę. Laura bardzo się zamknęła na religijność Maćka, jednak (moje przypuszczenia) może być tak iż nie pokazali, co on wyprawia np. modli się przed każdym posiłkiem, rano i wieczorem, czyta biblie i może przytacza wciąż cytaty w pewnych sytuacjach? 

Iga i Karol, dla mnie to jest friendzone. Iga kompletnie, nie daję Karolowi oznak zainteresowania nim jako męża, jedynie jako kolegę. On ją parę razy przytulił, wziął za rękę czy położył rękę na jej nóżce. A ta tylko chichocze xd

Iza i Kamil, póki co dla mnie normalna para. Idzie to w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Ananas napisał:

ODCINEK 7 - SPOJLERY

 

Jestem w szoku co do Laury i Maćka, spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Na początku wydawali się super parą, ale po tym odcinku średnio to  widzę. Laura bardzo się zamknęła na religijność Maćka, jednak (moje przypuszczenia) może być tak iż nie pokazali, co on wyprawia np. modli się przed każdym posiłkiem, rano i wieczorem, czyta biblie i może przytacza wciąż cytaty w pewnych sytuacjach? 

Iga i Karol, dla mnie to jest friendzone. Iga kompletnie, nie daję Karolowi oznak zainteresowania nim jako męża, jedynie jako kolegę. On ją parę razy przytulił, wziął za rękę czy położył rękę na jej nóżce. A ta tylko chichocze xd

Iza i Kamil, póki co dla mnie normalna para. Idzie to w dobrym kierunku.

Zgadzam się co do Izy i Kamila widać chemie między nimi, on bardzo o nią zabiega i traktuje jak damę, dla mnie na plus. Co do Laury to podeszła do religijności Macka zbyt negatywnie, w związku często tak jest, że jedna osoba jest bardziej wierząca i co to przeszkadza, jeśli wiara mu pomaga to co w tym złego, jej pomaga terapia z psychologiem każdy ma inaczej, Iga i Karol sama nie wiem, bardziej na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mili napisał:

Zgadzam się co do Izy i Kamila widać chemie między nimi, on bardzo o nią zabiega i traktuje jak damę, dla mnie na plus. Co do Laury to podeszła do religijności Macka zbyt negatywnie, w związku często tak jest, że jedna osoba jest bardziej wierząca i co to przeszkadza, jeśli wiara mu pomaga to co w tym złego, jej pomaga terapia z psychologiem każdy ma inaczej, Iga i Karol sama nie wiem, bardziej na nie.

Jeśli jej przeszkadza jego wiara, a widać że on podchodzi do niej mocno zasadniczo, to podeszła do tematu nie tyle negatywnie co adekwatnie do swoich odczuć. Ja tam ją rozumiem. Dla mnie to też byłby spory problem. Tym bardziej, że on wiarą leczy swoje traumy, więc efekt może być skrajny. Terapia z psychologiem miałaby bardziej przewidywalne skutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ananas napisał:

Laura bardzo się zamknęła na religijność Maćka, jednak (moje przypuszczenia) może być tak iż nie pokazali, co on wyprawia np. modli się przed każdym posiłkiem, rano i wieczorem, czyta biblie i może przytacza wciąż cytaty w pewnych sytuacjach? 

Dokladnie! Oceniamy na tę chwilę tylko to, co bedzie nam dawkować produkcja. Mam wrażenie, że wyjątkowo w tym sezonie wodzą nas za nos. Po pierwsze - robią wielkie tajemnice przez 4 odcinki kto z kim. A następnie co odcinek podają nam treści zmontowane tak, żeby widz do samego końca nie wiedział o co tu tak naprawdę chodzi. Po odcinku ze slubami internet zalały opinie, że masakra Iza i Kamil, że ona taka niezadowolona, a on taki maminsunek, że na bank rozwiodą się itp. Odcinek później: Iza + Kamil faworytami 5tej edycji. On cudowny ona adorowana, no super. 

Laura i Maciek natomiast zupełnie odwrotnie. 

Co będzie dalej? Szukanie dram na siłę i zakrzywianie rzeczywistości? Nie podoba mi się wyjątkowo ta edycja, ale oglądam. 😁

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2021 o 23:22, YTWIDZ napisał:

Oliwia z poprzedniej serii ma insta modrafrelka  🙂

To wiem. Pytałam o insta Laury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xmandarynka napisał:

To wiem. Pytałam o insta Laury.

Insta Laury (lori.label.love) już jest prywatne, choc jeszcze kilka dni temu nie było, aczkolwiek żaden z wpisów nie sugerował niczego odnośnie programu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hauayudoin napisał:

Dokładnie. Zapewne tam weszła i modlitwa przed posiłkiem i paciorek przed spadkiem i czytanie Biblii. Sama był zareagowała negatywnie i czuła się zawiedziona, będąc na jej miejscu.  Znając życie zamiast do psychologa pójść, zwrócił się do kościoła i jak każdy żarliwy katolik myśli, ze jego zachowanie jest Ok. No na pewno kłóci się z formuła tego programu. W 2021 jest Ok nie chodzić do kościoła, oraz nie chcieć mieć z nim nic wspólnego, bez tłumaczenia się z tego. Religijnej osobie zawsze będzie przeszkadzało, ze druga jest niereligijna i nie chce uczestniczyć w życiu kościoła. Zawsze będzie ta chęć nawrócenia 2 osoby, modlitwa o to i to będzie urastało do rangi problemu dla tej religijnej osoby. dlaczego on na nie księdza poszedł, skoro tak epatuje ta swoją religijnością.  do komercyjnego programu, w którym szukają Ci żony a religia nie jest nawet w tle, patrząc na 4 ostatnie sezony. 
 

No dokładnie. Gościu jest skoncentrowany na jednym i tylko kwestią czasu jak zacznie narzucać swoje 'prawdy", i ograniczenia, będzie zgrzytać. Mi facet, który wozi ze sobą Biblię zdecydowanie by ciążył, dlatego nie dziwię się reakcji Laury. Osobiście wiałabym... 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, IntroWersja napisał:

Insta Laury (lori.label.love) już jest prywatne, choc jeszcze kilka dni temu nie było, aczkolwiek żaden z wpisów nie sugerował niczego odnośnie programu. 

Dziękuję 😊 nie chodzi mi o sugestie odnośnie programu, chciałabym po prostu sobie przejrzeć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Anitella napisał:

No dokładnie. Gościu jest skoncentrowany na jednym i tylko kwestią czasu jak zacznie narzucać swoje 'prawdy", i ograniczenia, będzie zgrzytać. Mi facet, który wozi ze sobą Biblię zdecydowanie by ciążył, dlatego nie dziwię się reakcji Laury. Osobiście wiałabym... 🙂

właśnie

a może już poruszył  kwestie ślubu kościelnego? 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2021 o 18:27, Mili napisał:

Zgadzam się co do Izy i Kamila widać chemie między nimi, on bardzo o nią zabiega i traktuje jak damę, dla mnie na plus. Co do Laury to podeszła do religijności Macka zbyt negatywnie, w związku często tak jest, że jedna osoba jest bardziej wierząca i co to przeszkadza, jeśli wiara mu pomaga to co w tym złego, jej pomaga terapia z psychologiem każdy ma inaczej, Iga i Karol sama nie wiem, bardziej na nie.

Chyba nie wiesz co piszesz 🤐  Przeszkadza i to ogromnie, przeciez różnice w podejściu do religii są nie do przeskoczenia jeśli jeden z partnerów jest gorliwie wierzący a drugi nie. Przecież to wpływa na całe życie, od  tego jak spędzamy każdą niedzielę, po wychowywanie dzieci, ich udział  sakramentach etc. Ponadto religie definiują podejście do polityki, różnych kwestii społecznych (traktowanie zwierząt, lgbt etc), do tego jak powinna wyglądać rodzina, jaka jest rola kobiety i tak dalej. Dodatkowo religie w rękach mężczyzn często są narzędziem do zniewolenia kobiet, ustawienia ich na pozycji podporządkowanej w stosunku do mężczyzn. Celowo piszę religie bo nie dotyczy to tylko naszego polskiego poletka. Osoby o skrajnym podejściu do religii w jednym związku to przepis na katastrofę.

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xmandarynka napisał:

To wiem. Pytałam o insta Laury.

Wiem, ale ktoś wcześniej pisał, że insta Oliwii wyparowało, a jest nadal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, YTWIDZ napisał:

Wiem, ale ktoś wcześniej pisał, że insta Oliwii wyparowało, a jest nadal. 

Konto Łukasza zostało skradzione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest w takim razie bez sensu, bo jeśli on jest tak gorliwie wierzący, to po co szedł do takiego programu to po pierwsze. Po drugie jak eksperci mogli wziąć go do takiego programu wiedząc że w telewizji nie będzie co pokazać. Ten program jest ciekawy wtedy kiedy ludzie razem mieszkają i są pokazane ich codzienne perypetie, różnice dotyczące zwykłego codziennego funkcjonowania. Jak oni będą się tylko spotykać raz na jakiś czas i randkować to chyba coś nie gra.

Chociaż teraz tak sobie pomyślałam pisząc tego posta,  że przecież  wspólne zamieszkiwanie w poprzednich edycjach też nie było regułą. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale przecież Rudy z Aśką też chyba razem nie mieszkali prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, multipanterka napisał:

Dla mnie to jest w takim razie bez sensu, bo jeśli on jest tak gorliwie wierzący, to po co szedł do takiego programu to po pierwsze. Po drugie jak eksperci mogli wziąć go do takiego programu wiedząc że w telewizji nie będzie co pokazać. Ten program jest ciekawy wtedy kiedy ludzie razem mieszkają i są pokazane ich codzienne perypetie, różnice dotyczące zwykłego codziennego funkcjonowania. Jak oni będą się tylko spotykać raz na jakiś czas i randkować to chyba coś nie gra.

Chociaż teraz tak sobie pomyślałam pisząc tego posta,  że przecież  wspólne zamieszkiwanie w poprzednich edycjach też nie było regułą. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale przecież Rudy z Aśką też chyba razem nie mieszkali prawda?

Być może liczył na to, że przez program uda mu się znaleźć kogoś odpowiedniego dla siebie, tym bardziej, że przecież doborem par zajmują się eksperci

Jak to, nie będzie co pokazać? Alez owszem. Będą jaja. Połączą dziewczynę nie uznającą instytucji Kościoła z gorliwym katolikiem. Oni dwoje będą mieć problem, a telewizja będzie miała co pokazać. 

Tu o show chodzi, po prostu. 

BTW, czy nie można mieszkać ze sobą bez seksu? Tym bardziej, że to są ludzie, którzy dopiero się poznają i nie muszą od razu wskakiwac sobie do łóżka? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, xmandarynka napisał:

Konto Łukasza zostało skradzione

Z tego Co czytałam na internecie, Łukasz sprzedał konto na Instagramie i nie zostało ono skradzione. 

Iga z Karolem są do dzisiaj razem i niech ten finał ślubu od 1 wejrzenia będzie zaskoczeniem dla wszystkich. Wiem to, od zaufanego źródła.

Iza z Kamilem też przetrwali. 

Co do Maćka i Laury nie mam żadnych wiadomości, ale trzymam za nich kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, irena.irysek napisał:

Iga z Karolem są do dzisiaj razem i niech ten finał ślubu od 1 wejrzenia będzie zaskoczeniem dla wszystkich. Wiem to, od zaufanego źródła

To chyba są razem bez mieszkania razem, bo każde z nich mieszka u siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Podimorowa napisał:

Tez mnie tym zaskoczyla Iga. W podroz poslubna w boyfriendach, kapturze na glowie... Nawet jednej rzęsy nie umalowała.

Tak samo Laura. Na slubie zupelnie inna kobieta. Po slubie tez zero makijazu.

Nie mowie, ze maja od razu pompowac usta i chodzic na szpilkach, ale lekko podmalowac oko, czy ubrac sie zalotnie ( no Laura akurat sie w tej kwestii postarała) to przeciez nic czasochlonnego lub nad wyraz.

Iga to typowa kumpelówa.

Moim zdaniem to ona i tak dobrze wyglądała w wydaniu codziennym w porównaniu do tego, jak ją wystilizowano na ślub. 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2021 o 12:22, IntroWersja napisał:

Sam fakt, że on tam jest kierownikiem, a tak naprawdę "przynieś, wynieś, pozamiataj" już mówi co nieco o firmie, że pewnie kasy brak na pracowników, więc jeden robi za trzech... 

Taka praca kierownika - musi mieć wszystko, inaczej co to za mentor? Nie trzeba siedzieć na zmywaku 8h, ale w razie “w” to szef powinien stanąć w zastępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Fifkaaa napisał:

Taka praca kierownika - musi mieć wszystko, inaczej co to za mentor? Nie trzeba siedzieć na zmywaku 8h, ale w razie “w” to szef powinien stanąć w zastępstwie

Tak, no i wygląda na to, że szef zastąpił innych pracowników, bo firmy pewnie nie stać żeby ludziom zapłacić... Nie to że się czepiam Karola, tylko trochę bawi, że telewizja przestawiła go jako osobę zarządzająca zespołem, a tu się okazuje, że on sobie jest sam kierownikiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, IntroWersja napisał:

Tak, no i wygląda na to, że szef zastąpił innych pracowników, bo firmy pewnie nie stać żeby ludziom zapłacić... Nie to że się czepiam Karola, tylko trochę bawi, że telewizja przestawiła go jako osobę zarządzająca zespołem, a tu się okazuje, że on sobie jest sam kierownikiem 😄

Widać, że nigdy nie byłaś na kierowniczym stanowisku 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Fifkaaa napisał:

Widać, że nigdy nie byłaś na kierowniczym stanowisku 😄 

Są kierownicy i kierownicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iga jest strasznie wk...jąca 😄  Laura tez mnie drażni tym swoim wiecznym głupkowatym śmiechem. Iza jest spoko, trzej Panowie też 

Edytowano przez Aleksa279

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2021 o 20:18, IntroWersja napisał:

Tak, no i wygląda na to, że szef zastąpił innych pracowników, bo firmy pewnie nie stać żeby ludziom zapłacić... Nie to że się czepiam Karola, tylko trochę bawi, że telewizja przestawiła go jako osobę zarządzająca zespołem, a tu się okazuje, że on sobie jest sam kierownikiem 😄

Może zarządza zespołem okresowo? Tak czasami jest w firmach. Jedna osoba na etacie, a w sezonie kilka na mniej stabilnych umowach. Ale z  telewizją to prawda,  lubią wyolbrzymiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×