Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

34 minuty temu, sosczosnkowy napisał:

Podejrzewam, że Karol nie chciał dolewać oliwy do ognia i prowokować Igi do kolejnych awantur. Mosak ciągnął go za język, chociaż ten ewidentne nie chciał przed kamerami powiedzieć wprost. 

Psychologowie niech się cieszą,  że Karol do końca był tak opanowany i nie op......ił publicznie psychologów podczas końcowego odcinka. Inny facet mógłby tam przy kamerach narobić niezłego dymu za to, że dobrano mu toksyczna partnerkę, z którą musiał się męczyć przez miesiąc.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, sosczosnkowy napisał:

Podejrzewam, że Karol nie chciał dolewać oliwy do ognia i prowokować Igi do kolejnych awantur. Mosak ciągnął go za język, chociaż ten ewidentne nie chciał przed kamerami powiedzieć wprost. 

Ja mam właśnie podejrzenia, że on generalnie ma problem z mówieniem wprost i on jest takim człowiekiem którego całe życie trzeba ciągnąć za język. Może on jest dobrym człowiekiem, ale ja też bym z nim 5 minut nie wytrzymała, bo jak ktoś ma problem z artykułowaniem swoich potrzeb i odczuć to życie u boku takiej osoby jest bardzo trudne. 

18 minut temu, lisica25 napisał:

Ja po jego zachowaniu wywnioskowałam, że był po prostu zastraszony, nie chciał mówić wszystkiego. Iga to osoba zaburzona i toksyczna, a z takimi ludźmi nigdy nic niewiadomo. Kto wie co robiła poza kamerami.

Nie zrozum mnie źle, bo oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania. Ty to odczuwasz w ten sposób, ja mam inne zdanie na ten temat. Szczerze  nie widzę postaw, dla których on miałby być przez Igę zastraszony. Ona ma paskudny charakter, dała się poznać z bardzo złej strony i rozumiem że nie chcę mieć z nią nic wspólnego, ale przecież ona mu nic takiego nie zrobiła żeby on miał się jej bać. To że ona go nagrywała czy chciała z nim poza kamerami rozmawiać ... to się można postukać w czoło, ale nie bać się jej. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, multipanterka napisał:

Ja tak samo jak Wy potępiam zachowanie Igi ale szczerze to z takim facetem jak Karol też bym nie wytrzymała. On w tym ostatnim odcinku to się zachował jak taka pipka. Ja rozumiem że on może się czuć pokrzywdzony, ale on tak zasadzie nawet na pytania ekspertów  nie potrafił odpowiedzieć  tylko ciągnęli go za język .  Zero konkretow. Zamiast stanąć tam jak chłop i powiedzieć zachowanie Igi było dla mnie nie do zaakceptowania ponieważ zrobiła to, powiedziała tamto itd.  Ludzie go bronią, bo mówią że on chciał zachować się taktownie. Ja się z tym nie zgadzam - powinien się zachować normalnie. Nikt przecież nie kazał mu być chamskim, ale powinien konkretnie się wypowiedzieć. A już ta cała historia nadbudowana jaki on jest straumatyzowany, jak on potrzebuje pomocy psychologa, że on 3 dni w domu nie mieszka, że się czuł manipulowany to już dla mnie trochę smuteczek. Brakuje mi tutaj jeszcze historii o nocnym moczeniu.   Trafiła mu się baba z paskudnym charakterem – tylko tyle albo aż tyle. Nie on pierwszy i nie ostatni. 

 

 

Otóż to. Lepiej bym tego nie ujęła. Jest afera, ale nie wiadomo o co, bo nikt nic nie powie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, multipanterka napisał:

Ja tak samo jak Wy potępiam zachowanie Igi ale szczerze to z takim facetem jak Karol też bym nie wytrzymała. On w tym ostatnim odcinku to się zachował jak taka pipka. Ja rozumiem że on może się czuć pokrzywdzony, ale on tak zasadzie nawet na pytania ekspertów  nie potrafił odpowiedzieć  tylko ciągnęli go za język .  Zero konkretow. Zamiast stanąć tam jak chłop i powiedzieć zachowanie Igi było dla mnie nie do zaakceptowania ponieważ zrobiła to, powiedziała tamto itd.  Ludzie go bronią, bo mówią że on chciał zachować się taktownie. Ja się z tym nie zgadzam - powinien się zachować normalnie. Nikt przecież nie kazał mu być chamskim, ale powinien konkretnie się wypowiedzieć. A już ta cała historia nadbudowana jaki on jest straumatyzowany, jak on potrzebuje pomocy psychologa, że on 3 dni w domu nie mieszka, że się czuł manipulowany to już dla mnie trochę smuteczek. Brakuje mi tutaj jeszcze historii o nocnym moczeniu.   Trafiła mu się baba z paskudnym charakterem – tylko tyle albo aż tyle. Nie on pierwszy i nie ostatni. 

 

 

Dobrze, ze nie wywlekal tego, bo taki hejt niejedna osobe doprowadzil do skraju, a Idze i tak sie oberwalo. Jaki by nie bylo to raczej daloby sie z nim przebywac przez miesiac bez jakiejs traumy, i nawet rozstanie byloby „normalne”

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, trzyczwarte napisał:

Iza i Kamil wstawili ta sama relacje na insta❤ są nadal razem ❤

Taaaa razem z jej mamusia są w Warszawie

Jest relacja na insta jak Iza z matką idą z tyłu a kamil kilka kroków przed nimi

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Creepy napisał:

Taaaa razem z jej mamusia są w Warszawie

Jest relacja na insta jak Iza z matką idą z tyłu a kamil kilka kroków przed nimi

Jak matka chodzi tak z nimi wszędzie, to się nie dziwię, że chce odpocząć.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę że w poprzedniej edycji też jedna mama się wpierniczała często 😄 I para już ze sobą nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Chandler Bing napisał:

Ja tylko przypomnę że w poprzedniej edycji też jedna mama się wpierniczała często 😄 I para już ze sobą nie jest

Matka to już nawet Dębice nawiedziła. Ciekawe czy pokój i łóżko w hotelu też razem w tej Warszawie.

Rozumiem więź, ale tu jest ewidentnie nie odcięta pępowina. Ona męża nie ma, że córkę musi za rączkę prowadzić? Wykończą Kamila i tyle. On się w końcu poczuje osaczony. Ja mu współczuję, bo z każdym pierdnięciem Iza leci do mamy. Odnoszę wrażenie, że jest zbyt poważna jak na swój wiek. Powinna flirtować, być sam na sam z mężem, być kokietką, a nie na początku związku zachowywać się jak w 40 sto letnim związku. Nadejdzie moment, że będzie widział w niej swoją matkę, a nie kobietę, którą się pożąda.

Życzę jak najlepiej, ale póki mama będzie obok to przykro mi, ale nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Evvita124 napisał:

Pewnie będą jutro w śniadaniówce. 

Mama pewnie żądna sławy i chce zobaczyć jak to jest w TV i dlatego z córeczką pojechała. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iza w śniadaniówce oczywiście z mamą, bo mąż został w domu. Już się tłumaczy z komentarzy widzów że matki jest za dużo i że się wtrąca w ich związek. Generalnie to wszystko  palcem na wodzie pisane w tym małżeństwie, bo niby oni zostali razem ale teraz Iza mówi że nawet razem nie mieszkają. Dopiero planują wspólne zamieszkanie ale z jej słów wynika że tam nawet nic nie jest jeszcze konkretnie postanowione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, multipanterka napisał:

Iza w śniadaniówce oczywiście z mamą, bo mąż został w domu. Już się tłumaczy z komentarzy widzów że matki jest za dużo i że się wtrąca w ich związek. Generalnie to wszystko  palcem na wodzie pisane w tym małżeństwie, bo niby oni zostali razem ale teraz Iza mówi że nawet razem nie mieszkają. Dopiero planują wspólne zamieszkanie ale z jej słów wynika że tam nawet nic nie jest jeszcze konkretnie postanowione. 

Może zostali ładnie "poproszeni" przez telewizję by przez kilka mc poudawali, że są razem, żeby znów nie wyszło tak, że wszystkie 3 pary to porażka?? 

Ja bym nie jechała po ekspertach, moim zdaniem oni robią co mogą żeby coś z tych ludzi wyszło. U nas lepiej sprzedadzą się nie dramy a własnie dobre dopasowanie- tego widzowie w Polsce oczekują- miłości na ekranie. Tylko, że wg mnie do programu zgłaszają się same ofermy życiowe albo ludzie po wielu traumach związkowych i weź tu z tego coś "stwórz". Dlatego wychodzi tak jak wychodzi. Najczęściej faceci to ofermy a w tej edycji to kobiety się nie popisały. Zobaczymy czy w ogóle będzie kolejna... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karynaaa napisał:

Dziwne. Kamil też pojechał do Warszawy, nawet spali razem w hotelu. Izka na antenie stwierdziła, że mąż nie może wystąpić, bo najpierw nie dostał wolnego, a potem było już za późno. To się kupy nie trzyma. Nawet jak w sobotę pracował, to tak czy siak wczoraj już był z Izą w Warszawie, a w niedziele nie funkcjonują sklepy AGD. Czy ktoś to potrafi logicznie wytłumaczyć? Ja tam węszę jakąś spinę po której Kamil zdecydował nagle, że się nie pojawi w TV

Pewnie chodzi o test na covid. Teraz uczestnicy wszystkich programów, w tym podejrzewam również goście śniadaniówek są testowani na obecność koronawirusa.  Jeżeli on nie zgłosił wcześniej swojego udziału, nie zrobił testu to nawet jak na ostatnią chwilę był w Warszawie to nie mógł się pojawić w budynku telewizji z uwagi na brak testu.  Oni tego bardzo pilnują. Pewnie za kilka godzin się dowiemy bo widzę że już ludzie na Facebooku też się dziwią o co chodzi. Myślę że pojawi się jakiś  komentarz z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karynaaa napisał:

Czy chodzi o Agatkę, która dostała ratownika pracującego na basenie? Od jej matki wiało toksycznością, wyrażała ogromne niezadowolenie z udziału córki, z wyboru takiego męża itp. Aż ciężko to się oglądało.

Chyba raczej chodzi o matkę Łukasza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Karynaaa napisał:

Ciekawe czy Iga pojawi się również w śniadaniówce i wyjawi jakieś kąski, może zapuści sekretne taśmy. Jestem bardzo ciekawa co tam się naprawdę wydarzyło.

Też jestem ciekawa, ale nie sądzę żeby pojawił się jakikolwiek komentarz z jej strony. Myślę że gdyby to miało mieć miejsce, to by wczoraj coś opublikowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, multipanterka napisał:

Też jestem ciekawa, ale nie sądzę żeby pojawił się jakikolwiek komentarz z jej strony. Myślę że gdyby to miało mieć miejsce, to by wczoraj coś opublikowała. 

Może produkcja ślubu to jakoś skomentowała i dlatego też wpis, w którym mówi o prawdzie tak szybko zniknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sniezynka napisał:

Ja bym nie jechała po ekspertach, moim zdaniem oni robią co mogą żeby coś z tych ludzi wyszło. U nas lepiej sprzedadzą się nie dramy a własnie dobre dopasowanie- tego widzowie w Polsce oczekują- miłości na ekranie. Tylko, że wg mnie do programu zgłaszają się same ofermy życiowe albo ludzie po wielu traumach związkowych i weź tu z tego coś "stwórz". Dlatego wychodzi tak jak wychodzi. Najczęściej faceci to ofermy a w tej edycji to kobiety się nie popisały. Zobaczymy czy w ogóle będzie kolejna... 

Faceci to głównie ofermy a kobiety to jędze... Z tego co zdążyłam zauważyć. Są jakieś jednostki które są fajne i po prostu im się nie poszczęściło w miłości, ale po większości od razu widać czemu do tej pory nie mają drugiej połówki. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iga niby mowila na IS, ze sie odniesie ale cisza. pewnie ja produkcja postraszyla

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hejhej napisał:

Powinni zmienić ekspertów. 

 

Jeśli zmienią na czarodziejów to tak. Jeśli na zwykłych psychologów to nic nie da- z gów..a bata nie ukręcisz 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dlaczego Iza nie ma faceta, ze wszystkim do matki. A jak coś chłop zrobi nie tak, to się tam dzieje, ma 2 kwoki gderające zamiast jednej i pewnie namawianie do rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ananas napisał:

Wiadomo dlaczego Iza nie ma faceta, ze wszystkim do matki. A jak coś chłop zrobi nie tak, to się tam dzieje, ma 2 kwoki gderające zamiast jednej i pewnie namawianie do rozstania.

O Izie nie można mówić, że nie odcięła pępowiny, bo to wtedy PIEKNA ORZYJAZN. ale jak chłop jest mamisynkiem, to można się śmiać, hoho do woli!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam,że ta polska edycja to jest porażka. Oglądałam parę innych zagranicznych i par jest więcej i to cały przekrój wieku od 20 paru do 70 nawet, do tego śluby par homo. I jakos więcej tych zagranicznych par ze sobą zostaje. A w Polsce wszyscy młodzi, raczej mało dojrzali i dramat goni dramat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hejhej napisał:

O Izie nie można mówić, że nie odcięła pępowiny, bo to wtedy PIEKNA ORZYJAZN. ale jak chłop jest mamisynkiem, to można się śmiać, hoho do woli!

Oj tak, jakby to była mama Kamila to by była większa nagonka, a że to mama żony to wszystko spoczko przecież bo 'mają dobre relacje'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jurantowa napisał:

Powiem wam,że ta polska edycja to jest porażka. Oglądałam parę innych zagranicznych i par jest więcej i to cały przekrój wieku od 20 paru do 70 nawet, do tego śluby par homo. I jakos więcej tych zagranicznych par ze sobą zostaje. A w Polsce wszyscy młodzi, raczej mało dojrzali i dramat goni dramat. 

hahah

co by się działo, jakby u nas byś ślub homo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Izy i Kamila to akurat obie rodziny nie miały wyczucia i taktu. Nie mieli czasu żeby ze sobą pobyć, cały czas ktoś im zawracał głowę.Rodzina Kamila miała parcie na szkło straszne. Patrzyli pod kątem aby dobrze wypaść w TV. Iza pasuje do nich, ale przeginali. W jednym odcinku było pokazane jak Iza była w domu rodzinnym Kamila i czekała aż wróci z pracy i o ile dobrze pamiętam szwagier Kamila ja upomniał, że za chwilę mąż wraca i żeby obiad szykowała. Dziwna akcja. Już na samym początku dali jej do zrozumienia gdzie jej miejsce. Dwa tygodnie po ślubie, a dziewczyna w kuchni mamusi męża, przy garach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maciek tez podobno ma dziewczynę i to z programu. Wie ktoś coś?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sasiadka_zenobia napisał:

Swoja droga, jak izy usta strasznie wygladaja na is. Kto ja tak skrzywdzil? Wyglada jak glonojad z gorna i dolna warga tego samego rozmiaru.

Prawdopodobnie ta sama osoba, która jej brwi markerem robi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2021 o 08:08, sniezynka napisał:

Prawdopodobnie ta sama osoba, która jej brwi markerem robi.. 

Nie rozumiem skąd ta moda na graficzne brwi. Kreskówki weszły za bardzo czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×