Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

Dnia 9.06.2021 o 22:04, Ana5892 napisał:

Maciek tez podobno ma dziewczynę i to z programu. Wie ktoś coś?

Pewnie Iga. Ona ma teraz parcie na udowodnienie, że są tacy co ją lubią. Maciej wygłodzony na maksa to może to przeżyje...A tak swoją drogą nie wiem czy nie podeszłoby to pod znęcanie się, ale gdyby ich sparowali to mogłoby być ciekawie...

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iga już się wkręciła na domówkę uczestników z innych edycji-ta która mówiła, że nie potrzebuje rozgłosu itp

Edytowano przez miki0382g
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Evvita124 napisał:

Wyszło szydło z wora: Karol okazsł się być koszmarnym Karolkiem. Nie ma to jak zdradzać żonę z inną uczestniczką w trakcie trwania programu. Laurka też niezła sucz, kręciła lodu na boku i robiła sobie bekę z Maćka. Ta edycja osiągnęła dno dna, ekspertom można co najwyżej kopa w rzyćkę zasunąć. 

cooo? To oni się spotykali w trakcie trwania programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Evvita124 napisał:

Wyszło szydło z wora: Karol okazsł się być koszmarnym Karolkiem. Nie ma to jak zdradzać żonę z inną uczestniczką w trakcie trwania programu. Laurka też niezła sucz, kręciła lodu na boku i robiła sobie bekę z Maćka. Ta edycja osiągnęła dno dna, ekspertom można co najwyżej kopa w rzyćkę zasunąć. 

Szczerze, to jakoś nie bardzo wierzę w to że w trakcie miesiąca (bo tyle trwa ich faktyczny udział w programie ) oni zdążyli się poznać, podjąć decyzję że chcą być razem i jeszcze Laura sobie zdążyła zrobić tatuaż. Zwłaszcza że Laura na początku oświadczyła że chce dać Maćkowi szansę i dopiero po kolejnym miesiącu i się rozmyśliła. Myślę że oni poznali się po decyzjach, bo wiadomo że uczestnicy się spotykają ze sobą. Ja bym się tutaj nie upatrywała tego, że skoro nie chcą udzielać wywiadów to znaczy że mają coś do ukrycia. Wiadomo, że ich związek wywołał teraz zainteresowanie. Oni oboje są raczej skryci więc myślę, że raczej to jest kwestia ich charakterów  że nie chcą się udzielać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2021 o 15:34, mbu57 napisał:

U Izy i Kamila to akurat obie rodziny nie miały wyczucia i taktu. Nie mieli czasu żeby ze sobą pobyć, cały czas ktoś im zawracał głowę.Rodzina Kamila miała parcie na szkło straszne. Patrzyli pod kątem aby dobrze wypaść w TV. Iza pasuje do nich, ale przeginali. W jednym odcinku było pokazane jak Iza była w domu rodzinnym Kamila i czekała aż wróci z pracy i o ile dobrze pamiętam szwagier Kamila ja upomniał, że za chwilę mąż wraca i żeby obiad szykowała. Dziwna akcja. Już na samym początku dali jej do zrozumienia gdzie jej miejsce. Dwa tygodnie po ślubie, a dziewczyna w kuchni mamusi męża, przy garach. 

Ahaha a to ciekawe, bo gdy w zeszłym sezonie Oliwia szykowała i malowała się na przyjęcie zamiast siedzieć w kuchni z teściową to tu na kafe zapanowało wielkie oburzenie jaka to z niej bezczelna, leniwa dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, multipanterka napisał:

Szczerze, to jakoś nie bardzo wierzę w to że w trakcie miesiąca (bo tyle trwa ich faktyczny udział w programie ) oni zdążyli się poznać, podjąć decyzję że chcą być razem i jeszcze Laura sobie zdążyła zrobić tatuaż. Zwłaszcza że Laura na początku oświadczyła że chce dać Maćkowi szansę i dopiero po kolejnym miesiącu i się rozmyśliła. Myślę że oni poznali się po decyzjach, bo wiadomo że uczestnicy się spotykają ze sobą. Ja bym się tutaj nie upatrywała tego, że skoro nie chcą udzielać wywiadów to znaczy że mają coś do ukrycia. Wiadomo, że ich związek wywołał teraz zainteresowanie. Oni oboje są raczej skryci więc myślę, że raczej to jest kwestia ich charakterów  że nie chcą się udzielać.

O ile dobrze pamietam, w programie mowili, ze Laura sie rozmyslila po 2 tygodniach od decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karol i Laura to takie osoby, które nie chcą być w blasku fleszy, więc ich decyzja o zostaniu w cieniu mnie nie dziwi. Co do tatuażu to juz nie pamiętam jak tatuaż Laury wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tatuaz Laury może oznaczać, że chciała uhonorować pamięć o zmarłym.

Myślę, że obydwoje poznali się po programie, a że nie są medialni to się z tym nie obnosili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laura robiła tatuaż zaraz po powrocie z podróży poślubnej. Nawet jeżeli miała zarezerwowany wcześniej termin, a wzór wybrała spontanicznie, to musieliby z Karolem znać się jeszcze przed ślubami. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bella_again napisał:

Ahaha a to ciekawe, bo gdy w zeszłym sezonie Oliwia szykowała i malowała się na przyjęcie zamiast siedzieć w kuchni z teściową to tu na kafe zapanowało wielkie oburzenie jaka to z niej bezczelna, leniwa dziewucha.

Nie oglądałam poprzednich edycji, nie mam więc porównania. Natomiast zachowanie rodziny Kamila wobec Izy było faktycznie słabe. Jakby nie patrzeć, była u nich gościem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×