Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Eviqs

"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5 edycja

Polecane posty

8 minut temu, Karynaaa napisał:

Szkoda mi Maćka.

Dokładnie, dwoił się i troił żeby dogodzić żonie, a ona nic, mimoza.

Prawda jest taka że do tego programu przychodza ludzie z problemami, którzy na początku potrzebują terapii a nie zwiazku

• Like 4

2 minuty temu, Evvita124 napisał:

Dokładnie, dwoił się i troił żeby dogodzić żonie, a ona nic, mimoza.

Jej widac imponowało, że on jest taki zapatrzony, dodatkowo robila wszystko, żeby nie wyszło, ze to tez z jej powodu im nie wyszło.cala wine zrzuciła na Maćka.

Ona powinna pojsc na terapię bo chyba chce powtórzyć pewne błędy.

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Emi_emi890 napisał:

Jej widac imponowało, że on jest taki zapatrzony, dodatkowo robila wszystko, żeby nie wyszło, ze to tez z jej powodu im nie wyszło.cala wine zrzuciła na Maćka.

Ona powinna pojsc na terapię bo chyba chce powtórzyć pewne błędy.

Widocznie miała ojca przemocowca i nie zna innych typów męskości. Wrażliwy mężczyzna to dla niej niezdecydowany miękiszon.

Edytowano przez Evvita124

2 minuty temu, Evvita124 napisał:

Widocznie miała ojca przemocowca i nie zna innych typów męskości. Wrażliwy mężczyzna to dla niej niezdecydowany miękiszon.

To też, mysle ze głównym problemem jednak była dla niej jego wiara

Ech fajny chłopak, na pewno znajdzie miłość po programie

• Like 1

Maciek dobry chłopak, taki z sercem na dłoni ale jest za "miętki" i nie ma co kryć ale pewnie większość z Was by takiego faceta nie chciała. Oby trafił na jakąś fajną dziewczyne, a nie zołze, która bedzie nim pomiatać. A Laura to moim zdaniem wyżej s.ra niż du.pe ma. 

Iga... No jej decyzja mnie zdziwiła, straszna desperatka albo jest tak na maksa wyrachowana i myślała, że sobie dalej bedzie urabiać Karola pod siebie. Ciekawe czy wyciągnęła jakieś wnioski apropo swojej osoby, po tym całym eksperymencie. Karol niby w porządku ale też mi w nim coś nie do końca pasuje.

No a Iza i Kamil chyba są ciągle razem więc chociaż im sie udało. Fajna dziewczyna z tej Izy tak swoją drogą. 

6 minut temu, CoctailGirl napisał:

No a Iza i Kamil chyba są ciągle razem więc chociaż im sie udało. Fajna dziewczyna z tej Izy tak swoją drogą. 

Ona jest świetną babką, a on widać, że pomimo, że być może miał inny "ideał", bardzo docenia to na kogo trafił i oboje się starają.
W przeciwieństwie do Laury, która się na wstępie rozczarowała i nie dostrzega prawie żadnych pozytywnych cech w Maćku i nie próbuje. Zachowanie trochę jak księżniczka z fochem, której nie dano tego czego oczekiwała.
Chyba kluczem do powodzenia w tym programie jest otwartość brak oczekiwań w stosunku do drugiej osoby i chęć starania się.

• Like 2

10 minut temu, CoctailGirl napisał:

Maciek dobry chłopak, taki z sercem na dłoni ale jest za "miętki" i nie ma co kryć ale pewnie większość z Was by takiego faceta nie chciała. Oby trafił na jakąś fajną dziewczyne, a nie zołze, która bedzie nim pomiatać. A Laura to moim zdaniem wyżej s.ra niż du.pe ma. 

Iga... No jej decyzja mnie zdziwiła, straszna desperatka albo jest tak na maksa wyrachowana i myślała, że sobie dalej bedzie urabiać Karola pod siebie. Ciekawe czy wyciągnęła jakieś wnioski apropo swojej osoby, po tym całym eksperymencie. Karol niby w porządku ale też mi w nim coś nie do końca pasuje.

Ciekawe jak ona to sobie wyobrażała skoro Karol uciekał z mieszkani żeby go nie zastała. 

• Like 2

1 godzinę temu, ola.la.la napisał:

Teksty Igi o ucieczce od social mediów, od emisji, trochę nijak się mają do szumu który wokół siebie robiła. Jeśli serio nie miała tego na myśli i nie chciała followersów, wiadomości itp. to mogła usunąć instagrama lub chociaż go ukryć.

Dokladnie! Liczyła na wybicie się po programie, współprace itp. Dostała wyłącznie hejt, więc się obraziła i wielce zniknęła z SM, oczekując zainteresowania. Ale niestety, zrobiła z siebie niezrównoważoną psychicznie w tym programie i raczej może się pożegnać z jakąkolwiek karierą. Chyba, że szczytem jej możliwości jest kokomodżo i bananasrana. 

• Like 2

Matko kochan ta Iga ona ma serio coś nie tak z głową. Karol do końca starał sie zachować klasę, a ta wielce oburzona po tych akcjach co odwaliła, że on chce rozwodu. 

Wielce zdziwiona teraz, że posypał sie hejt. Widać było po Karolu, że ciśnienie z niego zeszło po decyzji i mu ulżyło. 

Laura też nieogarnięta dziewucha sama nie wie czego chce, a zarzuca to Maćkowi

Dziwna ta edycja i żadna para nie jest dobrze dobrana. Maciek dobry i mądry chłopak, a  Laura za kilka lat raczej będzie żałowała tej decyzji. Iza z Kamilem też dziwna para, niby wszystko ładnie, ale skoro po dwóch miesiącach nawet nie skonsumowali znajomości, to ewidentnie Iza nie pociąga swojego męża, który zresztą podkreślał na początku, że lubi szczupłe kobiety, a ona ma dość kobiece kształty. Chłopak trochę przestraszony jak by się bał i nie wiedział jak z tego wybrnąć, bo duża presja rodziny itd. Za wszelką cenę dba o maniery, prawi komplementy, ale jest w tym coś nienaturalnego i sprzecznego. Igę to bez sensu komentować. Nie wiem kto pozwolił na jej udział w tym programie.

• Like 5

3 minuty temu, Wieśka napisał:

Dziwna ta edycja i żadna para nie jest dobrze dobrana. Maciek dobry i mądry chłopak, a  Laura za kilka lat raczej będzie żałowała tej decyzji. Iza z Kamilem też dziwna para, niby wszystko ładnie, ale skoro po dwóch miesiącach nawet nie skonsumowali znajomości, to ewidentnie Iza nie pociąga swojego męża, który zresztą podkreślał na początku, że lubi szczupłe kobiety, a ona ma dość kobiece kształty. Chłopak trochę przestraszony jak by się bał i nie wiedział jak z tego wybrnąć, bo duża presja rodziny itd. Za wszelką cenę dba o maniery, prawi komplementy, ale jest w tym coś nienaturalnego i sprzecznego. Igę to bez sensu komentować. Nie wiem kto pozwolił na jej udział w tym programie.

Nie skonsumowali, ale to wyglada wciąż tak, ze on dużo imprezuje i ma „kontakt” z innymi kobietami. Iza tylko ma klasę i nie pierze brudów przy kamerach. No cóż , nie da się wychować faceta, to on musi chcieć, temu ewidentnie on gra przy kamerach, ze wszystko super, a na koniec takie info.

• Thanks 1

Iga jest według mnie bardzo zaburzona, tak jakby żyła w dwóch światach. Po tym kiedy robiła akcje z du.py, obrażała się, ciągle coś jej nie pasowało w Karolu, on z kolei wyprowadził się z domu żeby nie spotkać się z nią - ona chce dalej tkwić w małżeństwie (!) Według niej kto się czubi ten się lubi. OK, ale ta ich relacja była wręcz już chora, oczywiście z jej strony.  Oby wykorzystała ten moment po tym kompromitującym cyrku na porządną terapie, bo inaczej w absolutnie żadnym związku jej nie pyknie.

Iga wprowadziła swym zachowaniem mgłę w tę relację, Karol już sam nie wiedział co się dzieje, co jest prawdą i czy może sam sobie ufać w tym co myśli i czuje. Zresztą widać po nim, że jest jakiś zagubiony i nadszarpnięty emocjonalnie po tym wszystkim, ale zapewne ulgę poczuł niesamowitą.

1 godzinę temu, Karynaaa napisał:

Iga jest według mnie bardzo zaburzona, tak jakby żyła w dwóch światach. Po tym kiedy robiła akcje z du.py, obrażała się, ciągle coś jej nie pasowało w Karolu, on z kolei wyprowadził się z domu żeby nie spotkać się z nią - ona chce dalej tkwić w małżeństwie (!) Według niej kto się czubi ten się lubi. OK, ale ta ich relacja była wręcz już chora, oczywiście z jej strony.  Oby wykorzystała ten moment po tym kompromitującym cyrku na porządną terapie, bo inaczej w absolutnie żadnym związku jej nie pyknie.

Iga wprowadziła swym zachowaniem mgłę w tę relację, Karol już sam nie wiedział co się dzieje, co jest prawdą i czy może sam sobie ufać w tym co myśli i czuje. Zresztą widać po nim, że jest jakiś zagubiony i nadszarpnięty emocjonalnie po tym wszystkim, ale zapewne ulgę poczuł niesamowitą.

Rozwaliło mnie to, że ona po tym wszystkim stwierdziła, że dobrym pomysłem będzie kontynuacja. Wtf?

Nie wiem też czy to nie był celowy zabieg żeby wyjść na biedną pokrzywdzoną. 

A ta jej gadka na koniec, że niby o niczym nie wiedziała itd. Typowe robienie z siebie ofiary i wybielanie sie 

• Like 2

Oho, Iga napisała na is, że "to, co zostało powiedziane, jest sporym wyolbrzymieniem i minieciem się z prawda. Jest też mocnym przekroczeniem granic." 

Aha. 

1 minutę temu, to.ci.klops. napisał:

Oho, Iga napisała na is, że "to, co zostało powiedziane, jest sporym wyolbrzymieniem i minieciem się z prawda. Jest też mocnym przekroczeniem granic." 

Aha. 

Będzie grubo 💩💩 Nie da o sobie zapomnieć tak łatwo

2 minuty temu, to.ci.klops. napisał:

Aha. 

No sorry, ale przez 13 odcinków wystawiła sobie laurkę, w każdym odcinku robiła z siebie świruskę, najbardziej mnie rozwaliła akcja z kajakami, Karol mówi, że boi się wody, a ona zlewka. 

Z jednej strony ciekawa jestem co niby powie i jak sie odniesie, a z drugiej to chyba lepiej by było dla niej jakby wprost przyznała, że zachowywała sie źle w tej relacji i żałuje albo coś w tym stylu. Chociaż ona chyba nie widzi absolutnie w sobie żadnych wad i to jest niepokojące na maksa. Jak teraz zacznie publicznie wylewać pomyje na Karola to tylko sobie jeszcze dołoży do i tak już niezbyt dobrego wizerunku.. 

No chyba, że teraz planuje wykorzystywać swoje 5 minut poprzez kręcenie aferek na ig 🤯 

18 minut temu, Evvita124 napisał:

No sorry, ale przez 13 odcinków wystawiła sobie laurkę, w każdym odcinku robiła z siebie świruskę, najbardziej mnie rozwaliła akcja z kajakami, Karol mówi, że boi się wody, a ona zlewka. 

Dawno nie widziałam tak egocentrycznej osoby. Skupiona tylko wyłącznie na sobie, każdy ma się dopasować do niej, unikać słów których ona nie toleruje, opowiadać historie życia, BO ONA CHCE, chodzić w miejsca gdzie ona chce, aktywności , które ona chce. Nic nie widzi poza czubkiem swego nosa. A jej ostentacyjne znudzenie w ogrodzie botanicznym, gdy było widać zafascynowanie tym tematem Karola było żenujące.

• Like 3

17 minut temu, Evvita124 napisał:

Ja jak to oglądałam to mi sie go tak żal zrobiło 🙄 

Ogólnie w tej edycji chyba pierwszy raz faceci byli bardziej spoko od babek. Oprócz Izki. 

Ja to mam wrażenie, że do programu zgłosiły się 3 kobiety i 3 facetów, bo te dobory par są daremne 🤡

• Like 2

Najlepsze jest to, że Iga ma prywatne konto, zarzekala się, że nie chodzi jej o folowersow, ani o nic, ale prawie 65 tys. osób ja obserwuje. Reklamodawcy sami się znajdą, a hajs nie śmierdzi. Emocje opadna to i wleca poleconka, kodziki. 

1 godzinę temu, to.ci.klops. napisał:

Najlepsze jest to, że Iga ma prywatne konto, zarzekala się, że nie chodzi jej o folowersow, ani o nic, ale prawie 65 tys. osób ja obserwuje. Reklamodawcy sami się znajdą, a hajs nie śmierdzi. Emocje opadna to i wleca poleconka, kodziki. 

Nie ma prywatnego. Dziś przeglądałam jej Insta i nawet stories było...

31 minut temu, cecece13 napisał:

Nie ma prywatnego. Dziś przeglądałam jej Insta i nawet stories było...

No to odblokowala, wcześniej miała prywatny. Mimo wszystko, skoro nie zależy jej na sławie, to mogła konto ustawić na prywatne, nikogo nie przyjmować, ale dramy sprzedają się najlepiej. 

Na pudelku piszą, że Karol w trakcie trwania programu miał "romans" z jakąś laską pracującą przy produkcji 🤔 

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, Truskawkowy_krem napisał:

Rozwaliło mnie to, że ona po tym wszystkim stwierdziła, że dobrym pomysłem będzie kontynuacja. Wtf?

Nie wiem też czy to nie był celowy zabieg żeby wyjść na biedną pokrzywdzoną. 

A ta jej gadka na koniec, że niby o niczym nie wiedziała itd. Typowe robienie z siebie ofiary i wybielanie sie 

No a jak ? Stary patent co złego to nie ja. 

W tej edycji szkoda mi totalnie Karola który dosłownie jakby przeszedł traumę ( jak już doszło do ucieczki z chaty przed Igą to było naprawdę grubo) i Maćka bo zmarnował czas na uczucia ale myślę, że to jeszcze dla nich się obróci w dobrą stronę bo poznają po tym programie kogoś wartościowego.

Edytowano przez Biutibłęder

49 minut temu, CoctailGirl napisał:

Na pudelku piszą, że Karol w trakcie trwania programu miał "romans" z jakąś laską pracującą przy produkcji 🤔 

🤦🏻‍♀️ 

50 minut temu, Biutibłęder napisał:

No a jak ? Stary patent co złego to nie ja. 

W tej edycji szkoda mi totalnie Karola który dosłownie jakby przeszedł traumę ( jak już doszło do ucieczki z chaty przed Igą to było naprawdę grubo) i Maćka bo zmarnował czas na uczucia ale myślę, że to jeszcze dla nich się obróci w dobrą stronę bo poznają po tym programie kogoś wartościowego.

No z tym uciekaniem z własnego domu przez Karola, to trochę dziwne, nie uważasz? Co takiego ona chciała mu zrobić? Przykuć do kaloryfera i zgwałcić? Gardło poderżnąć? Trochę przesada, żeby koleś słusznej postury bal się takiej filigranowej laski. Może on jest po prostu bezjajeczny i tyle. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się