Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
goskaW89

Redutramine - gdzie kupić?

Polecane posty

Piszę z prośbą o pomoc. Kupiłam jakiś czas temu kapsułki redutramine. Wybrałam całe opakowanie 30 kapsułek i chciałam dokupić gdyż kapsy się sprawdziły i schudłam 6 kilo. Niestety mój dostawca nie odpisuje. Czy ktoś z was ma może kontakt do jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy redutramine? Proszę o pomoc. Nie interesują mnie inne środki, proszę też nie polecać niesprawdzonych źródeł bo nie chcę wtopić kasy

2 godziny temu, goskaW89 napisał:

Piszę z prośbą o pomoc. Kupiłam jakiś czas temu kapsułki redutramine. Wybrałam całe opakowanie 30 kapsułek i chciałam dokupić gdyż kapsy się sprawdziły i schudłam 6 kilo. Niestety mój dostawca nie odpisuje. Czy ktoś z was ma może kontakt do jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy redutramine? Proszę o pomoc. Nie interesują mnie inne środki, proszę też nie polecać niesprawdzonych źródeł bo nie chcę wtopić kasy

masz np. na lento albo na oglaszamy24

12 godzin temu, jeszczeMloda napisał:

i darmowe próbki ;)

12 godzin temu, jeszczeMloda napisał:

masz np. na lento albo na oglaszamy24

Dzięki, zamówione

5 godzin temu, wiktorp napisał:

zielone tak?

Jeśli masz Wiktorze na myśli kolor kapsułek to tak, zielone.

Jeszcze jedno pytanie. Bierzecie przed śniadaniem czy w trakcie jedzenia śniadania?

Dnia 20.03.2021 o 08:41, goskaW89 napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Bierzecie przed śniadaniem czy w trakcie jedzenia śniadania?

wg mnie nie ma większej różnicy, a jeśli jest jakakolwiek to subtelna, i tak i tak super działa

Dnia 20.03.2021 o 09:41, goskaW89 napisał:

1 kapsułka w trakcie jedzenia 1 posiłku. Ja tak stosuję i to polecam, bo uważam, że najlepiej działa. Mam po 6 tyg. 9,3 kg mniej na wadze... także taki protokół stosowania myślę jest najlepszy

Naprawdę uważacie, że te wszystkie środki na odchudzanie działają? To skoro są takie dobre, to dlaczego w większości przypadków dane firmy nie mają przedstawicielstwa czy licencjonowanych dystrybutorów w Polsce? Dlaczego nie biorą odpowiedzialności za to co sprzedają? Brutalna prawda przy odchudzaniu jest taka. Zmiana trybu zycia, czyli chcesz schudnąć? Nie zrobisz tego siedząc przed komputerem, tylko po prostu dres na siebie i choćby truchtem na godzinę na dwór. Boisz się koronawirusa... masz prawo. Ale rowerki stacjonarne można już kupić za około 100zł. To chyba nie są jakieś powalające pieniądze. Więc odpowiednia dawka ruchu to po pierwsze. Lubisz ciastka,. bułki, pszenne pieczywo? No to koniec z tym. Kupuj razowe, pełnoziarniste, a jak dobrze poszukasz, to tak jak u siostry w Chorzowie na 3 maja masz i do wyboru chleb dietetyczny. Jadłam u niej. Niczego nie można mu zarzucić, był pyszny. Do tego warzywa, warzywa i jeszcze raz warzywa na przemian z owocami. Zredukować makarony, cukier i inne tego rodzaju bomby kaloryczne. Warto tez pamiętać by dzienny wynik kaloryczny był ujemny. Może to wydaje się skomplikowane, może na początku będzie cieżko, ale moim zdaniem to jedyna skuteczna metoda, a nie jakieś tabletki, obojętnie kto je produkuje i gdzie sprzedaje

Dnia 22.03.2021 o 19:41, Wiktoria Blog napisał:

Naprawdę uważacie, że te wszystkie środki na odchudzanie działają?

Tak, po to je ludzie stosują. Wiadomo, że sam środek to wsparcie w odchudzaniu i zmianie trybu życia/żywienia, a nie magiczna pigułka, która sama za kogoś coś zrobi. Natomiast fakt działania jest niepodważalny

goskaW89 jak u Cb efekty na ten moment? Jak możesz napisz jak jesz, bo jestem ciekw

Napisano (edytowany)

ciekawy* miało być 🙂

Edytowano przez wiktorp

21 godzin temu, wiktorp napisał:

goskaW89 jak u Cb efekty na ten moment? Jak możesz napisz jak jesz, bo jestem ciekw

waga caly czas stopniowo schodzi, napiszę za jakis czas podsumowanie jak to koncowo wyszło

ja przekroczyłem 10 kilogramów zrzuconych. Jestem zadowolony, gorzej, że jeszcze ze 20 kg mam do zrzucenia, także multum pracy przede mną...

Napiszcie coś więcej o tych tabletkach np. co w nich jest, sprawdzał ktoś? Kilka tygodni temu dostałam ofertę z ich kupnem. Szukałam info na ich temat i praktycznie nic nie było. 

3 godziny temu, malinka_36 napisał:

Napiszcie coś więcej o tych tabletkach np. co w nich jest, sprawdzał ktoś? Kilka tygodni temu dostałam ofertę z ich kupnem. Szukałam info na ich temat i praktycznie nic nie było. 

Odczucia jak na starym, dobrym adasiu z gerotu. Mniejszy apetyt, suchość w ustach, pobudzenie, zimne stopy i zwiększona potliwość. Środek z pewnością warty polecenia. Ja jestem ciekawa czy będzie robił tak długo efekty jak adaś, jak będzie z przyzwyczajaniem się orgazmu do tego środka. Ja jeszcze za krótko biorę by to wiedzieć

Przed chwilą, edytamajacka napisał:

Odczucia jak na starym, dobrym adasiu z gerotu. Mniejszy apetyt, suchość w ustach, pobudzenie, zimne stopy i zwiększona potliwość. Środek z pewnością warty polecenia. Ja jestem ciekawa czy będzie robił tak długo efekty jak adaś, jak będzie z przyzwyczajaniem się orgazmu do tego środka. Ja jeszcze za krótko biorę by to wiedzieć

PS. Oczywiście organizmu miałam na myśli, nie orgazmu :)

Jestem po 3 kapsułce, działa, zamówiłam na razie 30 sztuk kolejnych, jak będzie z przesyłka wszystko ok wezmę więcej ale jak radzicie sobie ze spaniem? Bo bezsenność przez pobudzenie na grubo. 

Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonych tabletek to ja moge z ręką na sercu polecić te:

dietalux.wordpress.com

korzystałam z nich kiedyś i pomogły mi schudłam sporo 🙂

• Haha 1

Dnia 2.04.2021 o 15:04, edytamajacka napisał:

PS. Oczywiście organizmu miałam na myśli, nie orgazmu 🙂

Masz już jakieś efekty?

Dnia 3.04.2021 o 01:15, Madeleine81 napisał:

Jestem po 3 kapsułce, działa, zamówiłam na razie 30 sztuk kolejnych, jak będzie z przesyłka wszystko ok wezmę więcej ale jak radzicie sobie ze spaniem? Bo bezsenność przez pobudzenie na grubo. 

Ja wcześniej wstawać zaczęłam by wcześniej przyjąć kapsułkę. W ten sposób mam więcej godzin do położenia się spać i u mnie się to sprawdza. Przy okazji jak wstaję wcześniej to coś dobrego upichcę dla rodzinki. Także wszyscy zadowoleni.

14 godzin temu, Kaskagrubaska napisał:

Masz już jakieś efekty?

Tak, powoli do przodu. Ja kiedyś dużo schudłam na Adipexie retard, ale potem jak tego środka już nie było to zaczęłam stopniowo tyć. Słabo to wyszło. Mąż przestał mieć na mnie ochotę, bo się roztyłam. Także rozpaczałam i tyłam jeszcze bardziej. To długa historia.

Po drodze nacięłam się na podrób pełno sprzedawanych jako rzekomy adipex czy meridia. Później dopiero doczytałam, że tych środków się dostać już nie da, że to były podróby.

Przypadkowo trafiłam na Redutraminie i dałam sobie chyba ostatnią szansę w odchudzaniu. Na ten moment 5 kilo mam mniej. Zamierzam zmienić się dla siebie, dla męża, dla rodziny. Mam nadzieję, że się uda.

• Thanks 1

Dnia 5.04.2021 o 15:12, edytamajacka napisał:

Tak, powoli do przodu. Ja kiedyś dużo schudłam na Adipexie retard, ale potem jak tego środka już nie było to zaczęłam stopniowo tyć. Słabo to wyszło. Mąż przestał mieć na mnie ochotę, bo się roztyłam. Także rozpaczałam i tyłam jeszcze bardziej. To długa historia.

Po drodze nacięłam się na podrób pełno sprzedawanych jako rzekomy adipex czy meridia. Później dopiero doczytałam, że tych środków się dostać już nie da, że to były podróby.

Przypadkowo trafiłam na Redutraminie i dałam sobie chyba ostatnią szansę w odchudzaniu. Na ten moment 5 kilo mam mniej. Zamierzam zmienić się dla siebie, dla męża, dla rodziny. Mam nadzieję, że się uda.

Mogę prosić o namiary na sprzedawcę? 

4 godziny temu, lokikokifale2 napisał:

Mogę prosić o namiary na sprzedawcę? 

Odpowiedziałam w prywatnej wiadomości 😉 Jeszcze raz powodzenia!

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się