Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bbcw

Jak zachowuje się facet, który interesuje się dziewczną?

Polecane posty

Jak w temacie, po czym poznać, że facet jest zainteresowany dziewczyną? Jak to wygląda z perspektywy faceta bardziej śmiałego i mniej? Co będzie robił zainteresowany facet, a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Może opisz konkretnie jak się zachowuje ten facet, którego podejrzewasz o zainteresowanie Tobą 😉

Chciałabym wiedzieć, czy są jakieś takie uniwersalne gesty/ rzeczy itp które facet jest w stanie napisać, powiedzieć, zrobić jak jest zainteresowany. Nie mam akurat nikogo konkretnego na mysli.  Jak Ty sie zachowujesz, kiedy zdajesz sobie sprawe z tego, że poznałes fajną dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Czy są uniwersalne gesty? To za każdym razem jest indywidualna sytuacja, w oparciu o tło dotyczące tej ewentualnej kobiety i mnie, nastrój i wiele innych rzeczy. Poza tym muszę czuć, że zależy mi na tym żeby się do niej zbliżyć; jak to czuję, to samo idzie 😉

Bardziej jak działasz, co robisz, jak chcesz jej zaimponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bbcw napisał:

Chciałabym wiedzieć, czy są jakieś takie uniwersalne gesty/ rzeczy itp które facet jest w stanie napisać, powiedzieć

Kiedy nienaturalnie zaczyna Ci słodzić to coś jest na rzeczy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jest zainteresowany nie trzeba się poznawać i domyślać sam wychodzi z inicjatywą i nie daje ci spokoju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdy mi się ktoś podobał, to byłem wobec tej osoby bardzo zdystansowany, żeby tylko się nie domyśliła. 😈 Teraz mówię wprost i domyślać się nie trzeba. 
Osobę zainteresowaną Tobą poznasz po tym, że słucha uważnie, zwraca się w Twoją stronę, odzwierciedla Twoje gesty. Ale to jeszcze nie znaczy, że jest zakochana. Pożądanie, pociąg poznasz po rozszerzonych źrenicach, wyprostowanej postawie, rozstawionych nogach (gesty kogucika) i tym, że ta osoba dąży do tego, by Cię przypadkowo dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz trudniejsze pytanie, jak zainteresowany facet w dobie covida, gdzie wszystko toczy się przez neta będzie się zachowywał 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakochany facet będzie dużo patrzył w oczy, albo otwarcie albo skrycie. Generalnie przyłapiesz go na gapieniu się na ciebie w każdym dogodnym momencie. Facet kocha i pożąda oczami to jest fundamentalną prawda o nich. Przy czym jak tylko go podniecasz to skupi się głównie na taksowkaniu  ciała jak cię kocha będzie patrzył na twarz na resztę zetknie.

Edytowano przez Lilay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, bbcw napisał:

Jak w temacie, po czym poznać, że facet jest zainteresowany dziewczyną? Jak to wygląda z perspektywy faceta bardziej śmiałego i mniej? Co będzie robił zainteresowany facet, a czego nie?

Bardziej śmiały podejdzie to naturalne a ten mniej śmiały będzie pisał ogłoszenie na spotted 😂

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pocahontaz napisał:

O fak, to mój szef

🤣🤣

Rozumiem, że szef na Ciebie leci, a nie ja jestem Twoim szefem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 lat i myśli jak ja ja można downhill ? 😉

Z karatów bierz przykład głupku 😉

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to bardzo ciekawi 😄  Ja wciąż nie potrafię ogarnąć facetów. Gdy mi się wydaje, że jest zainteresowany, to okazuje się, że wcale nie, a gdy wydaje mi się, że nie jest, to wtedy okazuje się, że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×