Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lukinho

Była milosc - opinia kobiet

Polecane posty

Dobry wieczor 🙂  chcialbym poznac opinie Was czyli ludzi ktorych nie znam, nie znajomych.

Moja byla, z ktora nie jestem od roku, wykonuje ostatnio ostatnio dziwne manewry, uaktywnienie sie w mediach spoleczniosciowych, podgladanie mnie z fejk kont ( zaprzecza temu, chociaz jestem w stu procentach pewny), dodawanie emocjonalnych piosenek, nawet do mnie napisala ale to byly wymienione kilka zdania i czuc bylo chlod w tej rozmowie, podobno kogos ma, ale to tez jest mega watpliwe( typ atencjuszki, wstawialaby zdjecia). Myslicie ze teskni czy poprostu brakowalo jej atencji i mysli ze ja zawsze bede takim cipkiem ktory bedzie jak piesek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd pewność że to akurat ona podgląda Ciebie z fejkowych kont ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo czasy fejkowych zgadzaja sie z

normalnym 🙂 chodzi o to ze to ona

mnie zostawila, a teraz bawi sie poprostu uczuciami 🙂 piosenki dotyczace mocno naszej przeszlosci, czy poprostu nowy gosc(jesli go

ma) nie dostarcza jej tego

co dawalem jej ja ?

Edytowano przez Lukinho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest to co opisujesz w syt kiedy kobieta tęskni. 

Ale Coś mi się wydaje że i Ty wiesz co się u niej dzieje 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ja wyrzuconych ze wszystkich mediow spoleczniosciowych, wiem tyle co od wspolnych znajomych 🙂 poprostu wiem ze jesli kobieta teskni, to raczej tego nie powie, jeszcze ona, a ja mam dosc zabawy w gierki 🙂 poprostu miesza w glowie robiax takie rzeczy a pozniej bedac chlodna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem, ale skoro kogos ma to po co interesowac sie zyciem kogos kto powinien byc nikim ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

To jest syndrom bezużytecznego mebla. Jak stoi w kącie to na niego nie zwracamy uwagi a jak ktoś nam go wyrzuci to nagle nam go zaczyna brakować

Zawsze lepsze to, co już znane, gdy łiła czy pitok swędzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lukinho napisał:

No ja rozumiem, ale skoro kogos ma to po co interesowac sie zyciem kogos kto powinien byc nikim ? 

Jak sam zauważyłeś jest atencjuszką. Widocznie przyszła się nakarmić uwagą bliźnich na fejsie. To chyba nie było trudne 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj jej szansę jeśli ja kochasz . Przemyślała sprawę będzie grzeczniejsza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dac jej szanse skoro kontakt z nia jest mega chlodny a do tego po co mowi ze ma kogos 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, 2libed napisał:

po co sobie wkręcasz, moze wrzuca dla nowego a nie dal cibie. olała cię a ty jeszcze tracisz czas na rokminianie co ona myśli.

weź ją wywal w końcu ze swojej pamięci nie patrz na jej konto to nie będziesz wiedział czy daty z fejkami się pokrywają skoro sprawdzasz tzn, że ty chcesz żeby to była ona.

nie kumam twojej postępowania. w sumie masz okrazję żeby sięodegrać jak robi podchody to tak samo ją olej jak ona ciebie nie wiem nad czym sie tu zastanawiać.

na razie jesteś jak piesek.

To jest to! Olej ją i żyj swoim życiem ! Chcesz cierpieć to cierp!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lukinho napisał:

Jak dac jej szanse skoro kontakt z nia jest mega chlodny a do tego po co mowi ze ma kogos 🙂 

Jeśli jesteś pewny że cię szpieguje a też mówi że kogoś ma może chce wzbudzić Twoją zazdrość. Ale to świńska manipulacja i to taka prosta żeby nie powiedzieć prostacka. 

Edytowano przez Lilay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takim czyms nie wzbudza sie zazdrosci kobiety, raczej to odpycha i ma sie poprostu bardziej w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Lukinho napisał:

Dobry wieczor 🙂  chcialbym poznac opinie Was czyli ludzi ktorych nie znam, nie znajomych.

Moja byla, z ktora nie jestem od roku, wykonuje ostatnio ostatnio dziwne manewry, uaktywnienie sie w mediach spoleczniosciowych, podgladanie mnie z fejk kont ( zaprzecza temu, chociaz jestem w stu procentach pewny), dodawanie emocjonalnych piosenek, nawet do mnie napisala ale to byly wymienione kilka zdania i czuc bylo chlod w tej rozmowie, podobno kogos ma, ale to tez jest mega watpliwe( typ atencjuszki, wstawialaby zdjecia). Myslicie ze teskni czy poprostu brakowalo jej atencji i mysli ze ja zawsze bede takim cipkiem ktory bedzie jak piesek?

To co opisujesz jest bardzo charakterystyczne dla kobiecej psychiki.

Skąd kobiety biorą pewność siebie i poczucie atrakcyjności? Z atencji i komplementów od innych mężczyzn. Jak myślisz dlaczego wrzucają tony swoich zdjęć do portali społecznościowych? Nieustannie potrzebują szukać potwierdzenia, że jeszcze się nie przeterminowały na rynku matrymonialnym, bo konkurencja innych kobiet świecących d_pami i cyckami jest bardzo duża.

A teraz do sedna: Kobiety często piszą do byłych, gdy nie wyjdzie im z jakimś facetem. Kobiety nie potrafią być same i gdy inna gałąź (czyt. facet) ją chce zrzucić, to ona szybko szuka innej gałęzi na której będzie chciała się uwiesić, by nie spaść ( czyt. by nie być samą).

Ja bym bardzo uważał, bo ona teraz czuje się samotna, brak jej potwierdzenia swojej atrakcyjności, ma po prostu doła, słaby moment w życiu, dlatego szuka pieska, który da jej atencję i uwagę, której teraz potrzebuje.

Jak znajdzie się lepszy kandydat, to szybko dostaniesz kopa.

Do tej samej rzeki nie wchodzi się dwa razy, bo kończy się w niej zawsze tak samo! Mężczyzna musi się cenić! Pamiętaj! W życiu, w sferze "uczuciowej" wygrywa się tylko wtedy, gdy potrafisz okręcić sobie kobietę wokół palca, gdy ona jest dodatkiem do twojego życia, a nie na odwrót - to bardzo ważne. Nie bądź nigdy dodatkiem, lub tym bardziej kołem zapasowym w życiu kobiety, bo skończysz jak multum moich znajomych... czyli jak fr@jer.

Edytowano przez JonnyDaniels
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JonnyDaniels napisał:

To co opisujesz jest bardzo charakterystyczne dla kobiecej psychiki.

Skąd kobiety biorą pewność siebie i poczucie atrakcyjności? Z atencji i komplementów od innych mężczyzn. Jak myślisz dlaczego wrzucają tony swoich zdjęć do portali społecznościowych? Nieustannie potrzebują szukać potwierdzenia, że jeszcze się nie przeterminowały na rynku matrymonialnym, bo konkurencja innych kobiet świecących d_pami i cyckami jest bardzo duża.

A teraz do sedna: Kobiety często piszą do byłych, gdy nie wyjdzie im z jakimś facetem. Kobiety nie potrafią być same i gdy inna gałąź (czyt. facet) ją chce zrzucić, to ona szybko szuka innej gałęzi na której będzie chciała się uwiesić, by nie spaść ( czyt. by nie być samą).

Ja bym bardzo uważał, bo ona teraz czuje się samotna, brak jej potwierdzenia swojej atrakcyjności, ma po prostu doła, słaby moment w życiu, dlatego szuka pieska, który da jej atencję i uwagę, której teraz potrzebuje.

Jak znajdzie się lepszy kandydat, to szybko dostaniesz kopa.

Do tej samej rzeki nie wchodzi się dwa razy, bo kończy się w niej zawsze tak samo! Mężczyzna musi się cenić! Pamiętaj!

Faceci też tak robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ty palisz dziewczyno, ale daje nieźle...

Tak jak radziłem dziewczynie, która jasno dała do zrozumienia, że szukała czegoś na stałe, by nie dawała się urabiać podrywaczowi, (który ją zaliczył i momentalnie stracił zainteresowanie, a ona mu jeszcze gałę zrobiła w podzięce) na najtańsze chwyty, tak teraz radzę dobrze facetowi by nie wracał do byłej, która chce go z prowrotem tylko dlatego, że z ostatnim jej nie wyszło i czuje się źle i samotnie, a jak się to skończy wiadomo... użyje go i wykopie jak znajdzie nowego.

Ja mam tą odrobinkę ludzkich odruchów jeszcze zachowaną, że jestem w stanie kogoś naprowadzić jeśli widzę, że popełnia błąd, przez który będzie cierpieć.

Skoro ty nie potrafisz i myślisz tylko w interesie własnej płci, to przykro mi, ale ja jestem ponad to.

A cenić się trzeba, niezależnie od płci.

PS. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, jeśli oczekuje się zmiany na lepsze w życiu.

Edytowano przez JonnyDaniels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja jej tej atencji nie dam 🙂 juz raz sie wyglupilem desperacko chcac wrocic, troche zrozumialem od tego czasu, wykazuje brak zainteresowania 🙂 jak byla ze mna to pisala ze swoimi dwoma bylymi 🙂 nie zamierzam byc tak jaK oni jej orbitrami, przeciez to zalosne skoro panna na nich szcza a oni pisza co u niej slychac 😄 nie dalbym jej takiej satysfakcji chociaz serduszko nadal cos czuje 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×