Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Na dzisiejszym live było widać jak ona leci na tego Kamila. No i unikali wszystkich pytań czy są w związku

Lol byłam pewna że oni są razem XD w sensie oglądam tylko stories Izy Pyz i jak się spotykają w czwórkę to myślalam ze sie spotykają w dwie pary. 

Ten live był tragiczny, wyłączyłam po pierwszej rundzie tych pytań, bo nie mogłam znieść Karoliny. Porażka. 

2 godziny temu, yuhema napisał:

Ten live był tragiczny, wyłączyłam po pierwszej rundzie tych pytań, bo nie mogłam znieść Karoliny. Porażka. 

a co było? niestety nie mogłam oglądać. Ona tak wygląda jakby dość mocno leciała na tego Kamila, on jest dużo bardziej zdystansowany do niej.

17 minut temu, Kamilakokos napisał:

a co było? niestety nie mogłam oglądać. Ona tak wygląda jakby dość mocno leciała na tego Kamila, on jest dużo bardziej zdystansowany do niej.

Zaczęłam oglądać po jakiś 15 min dopiero. Ale było speed dating. Każdy miał 5 min żeby odpowiadać na pytania z komentarzy a później wszyscy siedzieli i odpowiadali na niektóre pytania. Cały czas unikali pytań o to czy są razem. Widać dystans Kamila do Karoliny i też widać jak ona na niego leci 

Robiła wszystko by siedząc w tle było ja widać, jak Iza odpowiadała to ona cały czas za nią się kręciła by było ją widać, gdy Iza w trakcie mowienia jakoś ja zasłoniła. Każdemu się wcinała w odpowiedzi i pospieszala. Na Kamila gadała, że nie chce odpowiadać na f u c k marry kill z ich trójki i na inne jakieś takie bardziej pikantne pytania, a sama jak przyszła to na większość nie odpowiadała i jeszcze sama powiedziała, że nie odpowie bo są zbyt spicy. Pierwszy raz miałam styczność z tą dziewczyną i uważam ją za totalna masakrę. 

• Like 1

A ktoś wie czy ta jej koleżanka, z którą byla w Egipcie (traveliway) ma jakas przerwę od internetu? Jej "quizy" weekendowe były nawet spoko a od zeszłego tygodnia zadnych stories.

Karolina za to dalej na maxa irytująca -.-

Dnia 26.05.2021 o 17:19, Wszystkienazwyzajete12 napisał:

A ktoś wie czy ta jej koleżanka, z którą byla w Egipcie (traveliway) ma jakas przerwę od internetu? Jej "quizy" weekendowe były nawet spoko a od zeszłego tygodnia zadnych stories.

Karolina za to dalej na maxa irytująca -.-

Mówiła że znika na jakieś 2-3 tyg bo sesja, ogarniecie erasmusa, praca 

Dnia 28.05.2021 o 00:56, księżniczka napisał:

Mówiła że znika na jakieś 2-3 tyg bo sesja, ogarniecie erasmusa, praca 

karolina na live powiedziała, że już się nie kolegują

4 godziny temu, katyx5 napisał:

karolina na live powiedziała, że już się nie kolegują

Ooo a jakieś szczegóły były? Czy po prostu drogi im się rozeszły? 

powiedziała, zeby nie wypytwac bo po prostu drogi się rozeszły

Oooo to ciekawe

wydaje mi się że ta Monika jest naprawdę ok a Karolina od długiego czasu jest irytujaca i strasznie gwiazdorzy więc nie zdziwiłabym się gdyby to było jednym z powodów 

• Like 2

13 godzin temu, Wszystkienazwyzajete12 napisał:

Oooo to ciekawe

wydaje mi się że ta Monika jest naprawdę ok a Karolina od długiego czasu jest irytujaca i strasznie gwiazdorzy więc nie zdziwiłabym się gdyby to było jednym z powodów 

A mi się wydaje ze wlasnie Monika tak bardzo by chciała być gwiazda instagrama. Ale jestem w szoku ze koniec z besties. Jeszcze tak niedawno wszystko razem

Jednak po obejrzeniu tego lajwa uważam, że jest bardzo zblazowana i uważa się za dużą gwiazdę w życiu i internetach.

1 godzinę temu, Kamilakokos napisał:

A mi się wydaje ze wlasnie Monika tak bardzo by chciała być gwiazda instagrama. Ale jestem w szoku ze koniec z besties. Jeszcze tak niedawno wszystko razem

Monika przescignela ja w liczbie followersow na insta. Wg mnie, Monika nie gwiazdorzy, jest skupiona na podrozach. Karolina glownie skupia sie na swojej osobie i kreowaniu sie na gwiazde

• Like 1

Karolina w spodniach z wczorajszego haula wyglądała straaaasznie. 

Co do Moniki to jestem ciekawa czy przerwa od internetu wpłynie na jej content. Zazwyczaj po takiej przerwie instagramerzy starają się odbudować zasiegi wiec content moze być inny ale mam nadzieje ze wroci z quizem albo czymś podobnym. Myślę, że duże zasięgi da jej camino w lipcu bo jednak nie każdy decyduje się na taką wędrówkę.  

Camino i mimo wszystko erasmum w Turcji. Moim zdaniem monike sie Milo oglada wiec łatwo bedzie jej wrócić. Za to Karola... ona jest z tym puchaczem Kamilem? Bo nie jestem zbytnio na bieżąco 

7 godzin temu, Gaspar66 napisał:

Camino i mimo wszystko erasmum w Turcji. Moim zdaniem monike sie Milo oglada wiec łatwo bedzie jej wrócić. Za to Karola... ona jest z tym puchaczem Kamilem? Bo nie jestem zbytnio na bieżąco 

Ciekawe o co sie poklocily, a takie byly best friends forever  jeszcze miesiac temu, swieta razem Itp. To chyba sprawa Tego nowego towarzystwa Karolina? Jacys dziwni Ci ludzie 

Jak ona źle wygląda w tych spodniach, dramat.

Myślę, że nowe towarzystwo moze być jednym z powodów ale raczej się nie dowiemy chyba, że Monika bedzie o tym mówić po swoim powrocie na ig

20 minut temu, Wszystkienazwyzajete12 napisał:

Jak ona źle wygląda w tych spodniach, dramat.

Myślę, że nowe towarzystwo moze być jednym z powodów ale raczej się nie dowiemy chyba, że Monika bedzie o tym mówić po swoim powrocie na ig

Ogolnie ona strasznie zmienila swoj kontent- wczesniej byl o aupair/ Erasmus/ podroze a teraz tylko jakieś imprezy ze znajomymi, ktorych nikt oprocz niej nie zna, ludzie chyba przestaja ja przez to followowac. 
a może im się coś na tym covidowym wypadzie do maroka popsulo i koniec miłości xD 

8 godzin temu, Gaspar66 napisał:

Za to Karola... ona jest z tym puchaczem Kamilem? Bo nie jestem zbytnio na bieżąco 

Ona chyba się w nim buja. Niedawno mówiła że będzie się przeprowadzać bo nie chce mieszkać w Krakowie. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby przeprowadziła się do Warszawy bo Kamil tam się przeprowadził

53 minuty temu, Hauayudoin napisał:

ludzie chyba przestaja ja przez to followowac

A ile miala obserwujących? Teraz ma 9500 jakos wiec generalnie bez szału. 

43 minuty temu, Wszystkienazwyzajete12 napisał:

A ile miala obserwujących? Teraz ma 9500 jakos wiec generalnie bez szału. 

No ogólnie to coś koło tego miała. Ale serio ten jej kontent ostatnio- taki super prywatny powinna zostawic dla siebie na jakimś prywatnym profilu, dałam unsuba bo nie interesują mnie jakieś imprezy studenciakow i picie na stories. Mam nadzieje ze nie tylko mnie to nie interesuje xD 

48 minut temu, księżniczka napisał:

Ona chyba się w nim buja. Niedawno mówiła że będzie się przeprowadzać bo nie chce mieszkać w Krakowie. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby przeprowadziła się do Warszawy bo Kamil tam się przeprowadził

Myslalam ze to jest ga y ale nie wiem, może się mylę xD widać ze ja do niego ciągnie

1 godzinę temu, Hauayudoin napisał:

Myslalam ze to jest ga y ale nie wiem, może się mylę xD widać ze ja do niego ciągnie

No ja tez odniosłam takie wrażenie dlatego dziwie... a to ze z Moniką juz nie trzyma to skąd wiadomo? Tylko z jej ostatniego lajwa czy cos więcej gadała? 

A jej nowa przyjaźń z Bartoszem i izka tez jakaś nie do końca.. 

odsubowalam 2 miesiące temu i tyle zmian...

• Thanks 1

24 minuty temu, Gaspar66 napisał:

No ja tez odniosłam takie wrażenie dlatego dziwie... a to ze z Moniką juz nie trzyma to skąd wiadomo? Tylko z jej ostatniego lajwa czy cos więcej gadała? 

A jej nowa przyjaźń z Bartoszem i izka tez jakaś nie do końca.. 

odsubowalam 2 miesiące temu i tyle zmian...

W sumie widać było od tego ich powrotu z wakacji ze przestały do siebie nawiązywać nawzajem w stories. A potem traveli zniknęła. Ja tez się stad dowiedzialam, bo nie jestem w stanie juz oglądać lajwow Karoliny 

• Like 1

Monikę bardzo polubiłam, widać że ma konkretny plan na siebie, pracuje, planuje swoją przyszłość. Może się mylę ale pewnie bym się z nią dogadała 😀 niestety Karolina ostatnio dużo traci wizerunkowo. Zachowuje się jak jakaś nastolatka, biega za tym Kamilem, przedstawia się, robi z siebie gwiazdę. Widać, że jej się nic nie chce robić tylko najlepiej jakby zaproponowali jej udział w HP lub innym reality show. Bardzo się zmieniła. 

• Like 1

12 minut temu, _magda_29 napisał:

Monikę bardzo polubiłam, widać że ma konkretny plan na siebie, pracuje, planuje swoją przyszłość. Może się mylę ale pewnie bym się z nią dogadała 😀 niestety Karolina ostatnio dużo traci wizerunkowo. Zachowuje się jak jakaś nastolatka, biega za tym Kamilem, przedstawia się, robi z siebie gwiazdę. Widać, że jej się nic nie chce robić tylko najlepiej jakby zaproponowali jej udział w HP lub innym reality show. Bardzo się zmieniła. 

O co chodzi z tym pobiciem Moniki, ktoś coś? Podobno było o tym na stories

9 godzin temu, Hauayudoin napisał:

O co chodzi z tym pobiciem Moniki, ktoś coś? Podobno było o tym na stories

Poszła na domówkę i był tam jakiś koleś, którego nie znała. Zaczął się dobierać do jej koleżanki, a jak ona zaczęła ją bronić to ją pobił, złamał nos. 

• Thanks 1

Tak bo tam były tylko one, ich wspolny kolega i koleś, który był chyba tylko jego znajomymym. Pokazala zdjecie po pobiciu i opowiedziala cala historie jak chodziła od policji do szpitala.

Teraz juz wrzuca stories codziennie, o Karolinie ani słowa

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się