Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tompodski

Krem na zmarszczki

Polecane posty

Czy uważacie, że stosowanie kremów na zmarszczki przez faceta jest dobrze odbierane? Albo stosowanie kremu do rąk, choćby Nivea?
Generalnie przyjęło się, że facet powinien używać mydła, szamponu, pianki do golenia. A jak coś więcej, to gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może starsi ludzie tak uważają. Jak masz dłonie jak papier ścierny to czemu nie używać kremu? A krem na zmarszczki to nic złego- przecież każdy chce młodo wyglądać bez względu na płeć. To już nie te czasy, ze dbanie o siebie było „pedalskie” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , też uważam, że to już nie te czasy. Właśnie prawdziwy mężczyzna powinen o siebie dbać czyli właśnie stosować kremy do rak czy do twarzy. Jeśli chodzi o zmarszczki na stosuje teraz z firmy chlochee jest lekki i szybko się wchłania , co dla mnie jest ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj podsyłam link do produktu. Uważam, że wart wypróbować ich kosmetyki. 

Edytowano przez Mattar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi przypadł do gust Lift Booster Collagen ze sklepu Eveline. Niby zwykły krem a skład godny. Ogólnie Eveline ostatnio robi coraz lepsze te kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważne jest oczyszczanie skóry, W zasadzie jest najważniejszym etapem pielęgnacji skóry. Potem konieczna jest tonizacja skóry. Ważne też jest nawilżanie oczywiście. Co do kremów to u mnie zdał egzamin krem epigenowy z QMS medicosmetics. Lekka konsystencja i bardzo przyjemny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×