Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

CSI Hydepark - gorzej niż u VP

Polecane posty

Gość Etażerka
3 godziny temu, Ekscentryczna_32 napisał:

Moze jestem w bledzie, ale wlasnie taka poprawnosci polityczna utozsamialam z lewactwem. Jesli sie myle, to przepraszam i dzieki za zwrocenie uwagi. 

Teraz wielbią matę - bananowe dziecko bogatych rodziców, które za hajs tatusia nagrało parę kawałków i zgrywa artystę. Takie są właśnie ich aspiracje - pieniądze, blichtr i brylowanie w social mediach. Co za płytcy ludzie, 

3 godziny temu, Ekscentryczna_32 napisał:

Moze jestem w bledzie, ale wlasnie taka poprawnosci polityczna utozsamialam z lewactwem. Jesli sie myle, to przepraszam i dzieki za zwrocenie uwagi. 

Skrajna poprawność jest po obu stronach politycznych. U lewicy właśnie takie normalizowanie i x shaming, u prawicy wspominana przemoc, ale tez np. potępianie krytyki kościoła, zarzuty o obrazę uczuć religijnych itd.

• Like 1

Czekałam na ten wątek xD 

W większości się zgodzę. Co do ttbz i blackfacingu to mimo moich poglądów (raczej typowy lewak, ale nie sr/a/jący poprawnością polityczną 🤮) uważam, że to przesada, jak mają niby przedstawić czarną osobę? nakładając  papierową maskę z jej twarzą? xD A sam program lubię, może jestem w mniejszości, ale to pewnie dlatego, że jako dziecko marzyłam o wystąpieniu w Mini Playback Show 🤣 

Uważam, ze chłopaki poniekąd stworzyli format takiej grupy. A po tym, jak wałdęga się na nich w/k/urwił, poleciało wszystko, nagle tacy źli... Mega nie fair.

Macie racje, na grupie są w dużej mierze dzieciaki, albo to ja jestem stara 😛  i nie oglądałam Hanny Montany...

Ale co do kafe, to dzielnie broniłam jak mogłam, żeby nie dostać jednocześnie bana, rozdarłam się jak Rejtan 😂

A niteczki niektóre fajne, np. pary w showbizie, dotyczące jakichś starych seriali (Miodowe Lata dla tych pacholąt to jak Alternatywy 4 🙄) Ale wszystkie dotycząca SROV SLAJLEND i inne gunva omijam łukiem i najchętniej zaznaczyłabym zablokowanie ich widoczności. Czy tylko dla mnie to już najniższy lvl rozrywki??

Podsumowując: Czytam, czasem się pośmieję, ale w większości broni się tam wszystkiego, więc przychodzę tutaj ❤️ 

• Like 3
  • Thanks 3

4 godziny temu, Laczisony 3.0 napisał:

Skrajna poprawność jest po obu stronach politycznych. U lewicy właśnie takie normalizowanie i x shaming, u prawicy wspominana przemoc, ale tez np. potępianie krytyki kościoła, zarzuty o obrazę uczuć religijnych itd.

Jak najbardziej masz racje, nie wiem czemu mi sie tak to wczesniej kojarzylo. 

• Like 1

A wtracajac 3 grosze do problemu rasizmu. Mam wrazenie, ze popadamy ze skrajnosci w skrajnosc. Co moze przyniesc odwrotny efekt od zamierzonego. Widzialam niedawno artykul, ze wyrzucono ze szkoly (zdjaje sie, ze w usa) chlopcow, ktorzy wrzucili zdjecie w maseczce z glinki na calej twarzy na swoje sm, maseczka byla ciemnozielona - na zdjeciu wygladala na czarna, nikt nie zauwazyl ze pare dni wczesniej ci sami chlopcy wrzucili zdjecie takze w maseczce z glinki, rowniez na calej twarzy w kolorze bialym. Jak tak dalej pojdzie, to zabroni sie slowa czarny, a kolor nazwiemy inaczej. 

• Thanks 1

8 minut temu, Ekscentryczna_32 napisał:

Jak najbardziej masz racje, nie wiem czemu mi sie tak to wczesniej kojarzylo. 

Taka skrajna poprawność rzeczywiście mocno kojarzy się z lewicą, bo to jeden z pierwszych elementów, z których wyśmiewa się prawica, kiedy atakuje drugą stronę. I ten lewicowy fanatyzm jest bardzo łatwo zmanipulować często i wyolbrzymić, żeby wydawał się absurdalny.

• Like 1

Gość Etażerka
21 minut temu, Laczisony 3.0 napisał:

Taka skrajna poprawność rzeczywiście mocno kojarzy się z lewicą, bo to jeden z pierwszych elementów, z których wyśmiewa się prawica, kiedy atakuje drugą stronę. I ten lewicowy fanatyzm jest bardzo łatwo zmanipulować często i wyolbrzymić, żeby wydawał się absurdalny.

To prawda.

Jeśli chodzi o ten program, to nie wiadomo jak inaczej to rozwiązać - nie losować w ogóle ciemnoskórych artystów? W naszej części świata mamy nieco inną historię, nie mieliśmy niewolnictwa, ani nie kolonizowaliśmy innych krajów. Raczej nikt się nie przejmuje losem Uzbeków, którzy są zmuszani przez częśc roku do pracy na polach bawełny. Przemysł bawełaniany wyparł w ich kraju inne gałęzie gospodarki niemal całkowicie. Nikt nie zapłacze nad losem Ujgurów, którzy pracują w obozach pracy a Zara w najlepsze nadrukowuje ich ludowe wzory na swoje ...enki, które powstały z materiałów wyprodukowanych prawdopodobnie w tychże obozach. Za to każdy udostępnia tragedię w Atlancie, płacze nad losem Azjatów w USA. Ostatnio mam wrażenie, że wszyscy musimy adaptować kulturę przyjętą w bogatych krajach postkolonialnych, wbrew temu czego nas nauczyła nasza własna historia. W tym dyskursie zdecydowanie brakuje perspektywy biednej białej Białoruskiej babiczki, która przez całe życie nie wyjechała dalej niż do sklepu i osobę koloru widziała może w telewizji, co też nie jest pewne, bo na telewizor jej nie stać. Przywilej białych, psia mać. 

Gość Etażerka

Dodam, że ostatnio na FB pojawiłą mi się reklama zbiórki UNICEFU na dzieci pozbawione wody na Ukrainie. Pod postem setki komentarzy oburzonych Kanadyjczyków, Amerykanów i innych obywateli krajów postkolonialnych, jak to, dlaczego Unicef zbiera na Ukraińskie dzieci? U nas też dzieci cierpią z powodu braku wody! Gdyby Ukraińskie dzieci miały ciemną skórę, zapewne takich komentarzy by nie było. 

W ogóle ten zachodnioeuropejsko-amerykański sposób patrzenia na rasizm to rak niemiłosierny. Bo oni zakładają, że jedynie pokrzywdzeni i uciśnieni ludzi to czarnoskórzy obywatele w ich byłych koloniach. Nie biorą pod uwagę w ogóle innych perspektyw, co jest samo w sobie megalomańskie i takie, hmm, protekcjonalne? Taka troska pod płaszczykiem pewnej wyniosłości, co samo w sobie trąci trochę rasizmem. Dla nich jest nie do pomyślenia, bo są zbyt dużymi ognorantami, żeby pojąć, że w Europie też były kolonie. Bo jak nazwać to, czym były państwa satelickie ZSRR i republiki radzickie, jak nie koloniami? Schemat był bardzo podobny. Ale dla nich to, że nie tylko ludzie czarnoskórzy byli kolonizowani jest czystą abstrakcją.

• Like 1

Gość Etażerka
4 minuty temu, Evvita124 napisał:

Pojedźcie do Afryki to zobaczycie jak bezczelnie wykorzystywani są biali i jak drze się z nich łacha. 

A biali farmerzy w RPA? Napadani we własnych domach i mordowani. 

Gość Etażerka
5 minut temu, Evvita124 napisał:

Pojedźcie do Afryki to zobaczycie jak bezczelnie wykorzystywani są biali i jak drze się z nich łacha. 

Tu akurat sami są sobie winni, bo takie Szusze jeżdżą na Zanzi i rzucają w dzieci cukierkami albo pieniędzmi. Więc nic dziwnego że później każdy biały to chodzący bankomat. 

1 minutę temu, Evvita124 napisał:

Znajoma moich rodziców mieszała w RPA na przełomie zniesienia apartheidu. Kiedy go znieśli nie dało się tam właściwie mieszkać. Rozboje w ramach ,,odwetu na białych" były notoryczne. Podpalenia domów, kradzieże, rozboje. Była zmuszona do powrotu. Poza kasiastymi białymi, którzy tak czy siak byli odizolowani, nie zrobiło to różnicy i chwalili jakie zniesienie podziałów supi, ale dla zwykłych ludzi to był koszmar. Absolutnie nie twierdzę, że podziały są złe, ale trzeba patrzeć na dwie strony medalu.

• Like 1

3 minuty temu, Sylwia76682 napisał:

Widzialyscie co sie dzieje? Kafe tematem na CSI 😄

To ktos to w ogole czyta? Nie kumalam fenomenu grupy vogule, a tej tym bardziej. Miejsce dla dzieciarni.

• Like 1

Ale bzdety ta jowita pisze, jak zwykle wszystkich dręczymy, prześladujemy itp. Teraz "dają" szadołbana na tematy z niepełnosprawnymi bo to pożywka dla hejterów XDDDDD

Masakra. Taka Pudelija robi przekrety w najlepsze, a od teraz nie bedzie mozna wrzucic nawet o tym posta

Napisano (edytowany)

Ogólnie to na CSI Hydesport (podgrupa o sporcie), wrzucony został wątek o najbardziej hot ✨ sportowcach, crushach, gdzie zachwycają się ciałem i osobą piłkarzy itd. Wyobrazacie sobie taki wątek o kobietach w sporcie, zalozony przez faceta? Od razu by poleciał za seksizm. Ale ze na tej grupie są same baby to oczywiscie mozna rozplywac sie nad pieknymi panami.

ps taki watek o kobietach w koncu powstal. Ale oczywiscie udzielaja sie tam same baby. Juz widze oburzenie gdy taki sam post wleci na grupe, gdzie plci jest po rowno / typowo meska

Edytowano przez Sylwia76682

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Terifka1001 napisał:

Ale bzdety ta jowita pisze, jak zwykle wszystkich dręczymy, prześladujemy itp. Teraz "dają" szadołbana na tematy z niepełnosprawnymi bo to pożywka dla hejterów XDDDDD

Ona ciągle daje szadołbany xD mojej koleżance dała przy nitce "kogo z szołbiznesu nie lubicie" za napisanie, że niby ta grupa jest tolerancyjna a jowitka puściła nitkę, żeby ludzie wypisywali aktorów, czy piosenkarzy na których nie da się im patrzeć BOŻE. Tamta grupa była fajniejeza, coś się działo, przechodziły tematy różne, a na tej grupie tylko ekipa i programy typu "rolnik szuka żony". chłopaki, wróćcie! Trzeba umilać sobie czas na kafe, albo vinted, bo nowe CSI (xd) to porażka 🙂

Edytowano przez Hejhej
  • Like 1

Napisano (edytowany)

CSI: 

> pośmiejmy się z Vogule Poland, którzy wrzucili mem nawiązujący do wytrysku sp.rmy na twarz

Też CSI:

> nie hejtujcie Natsu za kamerki, sexworking jest super, o seksie trzeba rozmawiać i go normalizować! hehe, hotel paradajs i 40 kontra 20 guilty pleasure.

• Like 1

Ogólnie to na CSI Hydesport (podgrupa o sporcie), wrzucony został wątek o najbardziej hot ✨ sportowcach, crushach, gdzie zachwycają się ciałem i osobą piłkarzy itd. Wyobrazacie sobie taki wątek o kobietach w sporcie? Od razu by poleciał za seksizm. Ale ze na tej grupie są same baby to oczywiscie mozna rozplywac sie nad pieknymi panami.

Tak jak na tej grupie były nitki "na kogo z szołbiznesu nie możecie patrzeć i po prostu ich nie lubicie". Ludzie pisali, że nie lubią nie wiem Rozenkowej, bo wychodzi z lodówki, albo Sochy, bo w każdej reklamie, albo Miley Cyrus BO NIE. Moja koleżanka się zbuntowała i napisała, że ta grupa niby taka tolerancyjna, a przechodzą takie posty i dostała bana. W ogóle ta administratorka czy kto to jest daje szadołbany na prawo i lewo. Na grupie jest fatalna atmosfera, wolałam tamtą grupę. Tu tylko ekipa, jakieś programy bezsensowne i szadołbany jak w zerówce. Wyciszyłam grupę i mam nadzieję, że ktoś założy coś fajniejszego jak chłopaków, że było tyle dram, zatoka i tak dalej, działo się. 

Napisano (edytowany)

A ogólnie to wiecie co zrobić, jeśli jestescie wrednymi pin.dami? Znajdzcie sobie na CSI osobę, która wstawia komentarz sprzeczny z opinią innych. Napiszcie na kafe "dzisiaj napisałam taki i taki komentarz i ludzie mnie shejtowali, masakra, brak wolności słowa". Adminki CSI czytające wątek namierzą i wywalą tę osobę, bo tak, a to nawet nie ona pisała na kafe XDDD

Cos czuje ze tak wlasnie bedzie.

1 minutę temu, Sylwia76682 napisał:

A ogólnie to wiecie co zrobić, jeśli kogoś nie lubicie? Znajdzcie sobie na CSI osobę, która wstawia komentarz sprzeczny z opinią innych. Napiszcie na kafe "dzisiaj napisałam taki i taki komentarz i ludzie mnie shejtowali, masakra, brak wolności słowa". Adminki CSI czytające wątek namierzą i wywalą tę osobę, bo tak, a to nawet nie ona pisała na kafe XDDD

Cos czuje ze tak wlasnie bedzie.

Tak piszą, że nie czytają kafe, że sama patologia tu siedzi, a same czytają i pytają o wątki jutuberów. Miałam pełno pytań odnośnie Szusz, jaki tu jest wątek, albo innych jutuberow. Ale skoro tak wypisują, że NIKT nie czyta, to nie podaje. 🙄

Napisano (edytowany)

Jakaś dziewczyna: kafeteria to swietna rozrywka i mozliwosc dyskusji bez barier, nie mam tu na mysli bezsensownego wyzywania ludzi, ale gadanie na temat tego, co sami udostepniaja w internecie - sa watki, do ktorych nie pchaja sie losowe baby wylewajace swoja frustracje i zazdrosc, prowadzimy dyskusje i normalnie gadamy, a juz nie wspomne o tym, ze csi: kafe dziala od lat i rzadko sie myli w swoich sledztwach

adminka: koleżanki już z nami nie ma, ale zostawiłam komentarz dla potomnych.

....🎪🎪🎪

• Confused 3

Zabraniają pisać o osobach niepełnosprawnych na swojej grupie, bo ktoś na kafe je hejtowal? Co ma jedno do drugiego? To równie dobrze mogą usunąć całe CSI: Hydepark, bo praktycznie na każdego influencera znajdą tutaj jakiś hejt.

• Like 1

Julita niestety nie zna świata szołbiznesu. Wychodzą jej braki. Oprócz tego, że pudel i ja jest osobą niepełnosprawną, to jest też wyłudzaczką i oszustką. Ale po co przestrzec ludzi, lepiej usunąć wątek. Co się nie napisze to ban, jak dzieci.

• Like 2

Jakaś dziewczyna: kafeteria to swietna rozrywka i mozliwosc dyskusji bez barier, nie mam tu na mysli bezsensownego wyzywania ludzi, ale gadanie na temat tego, co sami udostepniaja w internecie - sa watki, do ktorych nie pchaja sie losowe baby wylewajace swoja frustracje i zazdrosc, prowadzimy dyskusje i normalnie gadamy, a juz nie wspomne o tym, ze csi: kafe dziala od lat i rzadko sie myli w swoich sledztwach

adminka: koleżanki już z nami nie ma, ale zostawiłam komentarz dla potomnych.

....🎪🎪🎪

🤡🤡🤡🤡🤡🤡

• Thanks 1

Kochane, pojawiły się krytyczne komentarze i już czystka na całego, usuwają wszystkie jakkolwiek krytyczne osoby. Jedna dziewczyna powiedziała, że nie wszystkie wątki na kafe są wulgarne i dostała bana... ale jaja

• Like 1

dzieeeen dobry kafe

witam w dyskusji rownolegle z dyskusja na csi 😁😁😁😁

co mnie bawi:

1. poprawnosc polityczna i koniecznosc pilnowania sie wsrod ludzi z komentowaniem zeby czasem nie powiedziec tego co sie naprawde mysli bo mozna pisac tylko to co jest w aktualnym trendzie mysleniowym (czyli opinie ktore aktualnie sa najpoprawniejsze)

2. jak te dzieciaki na grupie uwazaja ze ktos tam siedzi tylko po to  zeby przenosic plotki tu na kafe XD przeciez kafe wszystko wie wczesniej a posty z plotkami tam to informacje ktore wyplynely najpierw tu wiec jak juz grupka i adminki tak wspieraja hiperpoprawnosc to kafeteria zada zeby przy newsach podawac zrodlo w postaci linka do tematu (zobowiazanie zostanie przeslane pismem od naszego pelnomocnika)

3. to ze hp to "grupka plotkarska" ktora banuje za plotki bo to mowa nienawisci i pomowienia

4. to ze ludzie ktorzy tam sa uwazaja sie za elite internetu i mysla ze wreszcie trafili na swoje miejsce w sieci ktore zrzesza ludzi inteligentnych (xD) podobnych do siebie (xD) ktorzy wymieniaja sie inteligentnymi opiniami na wazne tematy (xD)

5. to ze content tam to same "znane osoby" i wszyscy uwazaja ze kazdy musi je znac a jak sie zapyta "kto to jest" to jest ban bo adminki nie lubia spamu 🤣🤣  a mnie zwyczajnie bawi to ze ludzie sie obruszaja jak sie nie zna jakiegos kolejengo goooown ianego youtubera ktory tak jak reszta jemu podobnych nagrywa nieciekawe filmiki bo to jak zenujacy jest teraz internet i jak ludzie uwazaja ze jest bardzo ciekawy swiadczy tylko o nich samych

6. adminki

7. to ze jestem kretem a i tak mnie nie zlapia xD

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 5

Szkoda ze jeszcze nie wyplynal argument, ze te baby na kafe to caly dzien siedza i plotkuja

Tymczasem Gigi, ktora chyba nie ma zycia, bo caly dzien siedzi na fb ;D

• Like 3
  • Thanks 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się