Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

z cyklu mądry polak po szkodzie

Polecane posty

teraz już wiem ze nie warto sie zakochiwać i angażować emocjonalnie w kogos kogo się nie poznało chociażby na poziomie podstawowym 

powinno to wyglądać tak, poznahesz kogoś podoba ci się to sie umawiasz, nie zgodzi się to następna zamiast tracic miesiące na podchody i skonczyc ze złamanym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryke odkryłeś niczym Kolumb, czy Amerigo czy jak mu tam....

15 lat skończone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faceci tez nie powinni mieć takich wygorowanych oczekiwan, nie zakładaj dekoltów, nie patrz tak nieczysto, nie mozesz powiedziec tego czy tamtego, nie mozesz z innym mezczyzna wiecej niż 3 min spedzic, nie wolno Ci fantazjować, nie wolno niestosownie ubierac, nie wolno wychodzić z inicjatywa, nie wolno...nie wolno...

Ze jak tak czlowiek sie zastanowi ile jest ograniczeń to juz nie jest pewien czy to wiezienie jest najlepsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niburdiama napisał:

faceci tez nie powinni mieć takich wygorowanych oczekiwan, nie zakładaj dekoltów, nie patrz tak nieczysto, nie mozesz powiedziec tego czy tamtego, nie mozesz z innym mezczyzna wiecej niż 3 min spedzic, nie wolno Ci fantazjować, nie wolno niestosownie ubierac, nie wolno wychodzić z inicjatywa, nie wolno...nie wolno...

Ze jak tak czlowiek sie zastanowi ile jest ograniczeń to juz nie jest pewien czy to wiezienie jest najlepsza opcja

Ty lepiej napisz jakąś powieść na podstawie tych swoich fantazji. Mam nawet tytuł do niej: "Miłość w cieniu szariatu" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Ty lepiej napisz jakąś powieść na podstawie tych swoich fantazji. Mam nawet tytuł do niej: "Miłość w cieniu szariatu" 😄

Kazdy facet taki jest. Tylko moze mowic, ze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niburdiama napisał:

faceci tez nie powinni mieć takich wygorowanych oczekiwan, nie zakładaj dekoltów, nie patrz tak nieczysto, nie mozesz powiedziec tego czy tamtego, nie mozesz z innym mezczyzna wiecej niż 3 min spedzic, nie wolno Ci fantazjować, nie wolno niestosownie ubierac, nie wolno wychodzić z inicjatywa, nie wolno...nie wolno...

Ze jak tak czlowiek sie zastanowi ile jest ograniczeń to juz nie jest pewien czy to wiezienie jest najlepsza opcja

Masz rację poniekąd tak to wygląda. Mają wymagania z księżyca a później obwiniają kobietę.Dlatego lepiej być ostrożnym i się po prostu nie angażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Kazdy facet taki jest. Tylko moze mowic, ze nie jest

Widać jesteś otoczona strasznymi frustratami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, downhiil napisał:

teraz już wiem ze nie warto sie zakochiwać i angażować emocjonalnie w kogos kogo się nie poznało chociażby na poziomie podstawowym 

powinno to wyglądać tak, poznahesz kogoś podoba ci się to sie umawiasz, nie zgodzi się to następna zamiast tracic miesiące na podchody i skonczyc ze złamanym sercem

I myślisz że wszystkie polecą .Co za brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LenaN napisał:

Masz rację poniekąd tak to wygląda. Mają wymagania z księżyca a później obwiniają kobietę.Dlatego lepiej być ostrożnym i się po prostu nie angażować.

I wtedy latają i sie zastanawiają czy Ona chce czy nie, czy tylko się bawi. A jak podasz się na talerzu to mu sie odechce. Takie tance godowe

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Widać jesteś otoczona strasznymi frustratami 😉

otaczasz mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

I wtedy latają i sie zastanawiają czy Ona chce czy nie, czy tylko się bawi. A jak podasz się na talerzu to mu sie odechce. Takie tance godowe

Sami się bawią a obwiniają innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LenaN napisał:

Sami się bawią a obwiniają innych.

Sami urabiaja laski i przeżywają uniesienia, ale jak Ty spojrzysz na innego spotka Cie gniew srogi i za pokazanie nogi. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Każdemu pokazujesz nogi mi nie 😞 

Nie pokazuje nogi, bo nie chce otrzymać batogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Sami urabiaja laski i przeżywają uniesienia, ale jak Ty spojrzysz na innego spotka Cie gniew srogi i za pokazanie nogi. 

Kobieta jak rozmawia z inym facetem to już jest nie w porządku ale sami robią maślane oczka do innych to jest w porządku bo przecież nic złego nie robią są tylko mili.Jak dla mnie to wszystko jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LenaN napisał:

Kobieta jak rozmawia z inym facetem to już jest nie w porządku ale sami robią maślane oczka do innych to jest w porządku bo przecież nic złego nie robią są tylko mili.Jak dla mnie to wszystko jest bez sensu

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę facetom są bardziej zakłamania od kobiet tylko to ukrywają i udają świętych

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Niburdiama napisał:

otaczasz mnie 

No ja nie przejawiam w stosunku do kobiet z którymi się spotykam takich zachowań, jak wymieniłaś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Jestem bardzo miły 🙂  

jestem święty

Tak jasne ciekawe do jakiego czasu aż się nie pojawi następna która cię nie oczaruje. Wszyscy tak mówią a każda która tak myśli jest głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Niewolnica niburdiama. I zmieniający swe uczucia jak w kalejdoskopie dałnhil.

Faktycznie jakiś niestabilny 🤔 Facet typu wiecznie przypie.rdalający się. Gorszy niż baba 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Doktor Siurek napisał:

No ja nie przejawiam w stosunku do kobiet z którymi się spotykam takich zachowań, jak wymieniłaś 😉

wierze Ci gleboko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kusicielka napisał:

Faktycznie jakiś niestabilny 🤔 Facet typu wiecznie przypie.rdalający się. Gorszy niż baba 🤔

Jak każdy facet. Nic nowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, duży ogórek napisał:

Jestem bardzo miły 🙂  

jestem święty

A ja jestem taka zmierzla 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, duży ogórek napisał:

To mi się podoba, co po  takiej która ma zaniżone wymagania ani życia ani energii.

Tak, ale jak za dużo emocji to człowiek wypompowany 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, duży ogórek napisał:

Nie bój żaby ja mam tyle energii to szok.

I facet scenę zazdrosci narobi o spojrzenie i westchnienie, wkreci sobie faze i ma przed oczami ten obrazek, zostawi babe rozgrzana i zakryje jej kolano. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Lubię okazywać uczucia bardzo często, drobne gesty pocałunki przytulenia, inaczej robi facet po prostu zimny ja  wręcz goracy dosłownie 🙂

Facet gorący mocno to okazujący

Zazdrośnie wściekający

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, duży ogórek napisał:

Szukasz prawdziwej miłości ona sie nie wypala, na początku jest projekcja, zgodzisz się ze mna?

Nie wiem różnie z tym bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Niburdiama napisał:

wierze Ci gleboko 

To musi być jednak przykre: samemu sobie wymyślić faceta, i w dodatku wymyślić go tak, żeby był zakompleksionym czubkiem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×