Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
thebodhi

szukam Kochanki?

Polecane posty

Jesteśmy małżeństwem przed 50tką i niestety mamy coraz mniej sexu. Mimo moich nieustannych zachęt moja żona wogóle nie jest zainteresowana. od czasu do czasu pasywnie zezwoli. Co robić gdy sexu potrzebuję? Najlepiej chyba by było poznać inną kobietę, z potrzebami sexualnymi, samotną z którą można by było czasami dyskretnie spotkać się. Może jest taka kobieta w trójmieście która pragnęłaby mężczyzny do przeżycia czasami wspaniałych chwil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, thebodhi napisał:

Jesteśmy małżeństwem przed 50tką i niestety mamy coraz mniej sexu. Mimo moich nieustannych zachęt moja żona wogóle nie jest zainteresowana. od czasu do czasu pasywnie zezwoli. Co robić gdy sexu potrzebuję? Najlepiej chyba by było poznać inną kobietę, z potrzebami sexualnymi, samotną z którą można by było czasami dyskretnie spotkać się. Może jest taka kobieta w trójmieście która pragnęłaby mężczyzny do przeżycia czasami wspaniałych chwil?

Szukaj na portalach dla dorosłych. Tam zawsze ktoś się znajdzie. Para albo jakas singielka. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, thebodhi napisał:

Jesteśmy małżeństwem przed 50tką i niestety mamy coraz mniej sexu. Mimo moich nieustannych zachęt moja żona wogóle nie jest zainteresowana. od czasu do czasu pasywnie zezwoli. Co robić gdy sexu potrzebuję? Najlepiej chyba by było poznać inną kobietę, z potrzebami sexualnymi, samotną z którą można by było czasami dyskretnie spotkać się. Może jest taka kobieta w trójmieście która pragnęłaby mężczyzny do przeżycia czasami wspaniałych chwil?

Przed 50tka tzn macie 49 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie szuka, ten na pewno nie znajdzie. W sumie każdy sposób dobry byleby okazł się skuteczny. Tutaj też jest sporo dziewczyn trochę znudzonych dniem powszednim. Powodzenia w poszukiwaniu. A jak się nie uda to zawsze zostaje roksa 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2021 o 20:13, Pieprz w doopie napisał:

Przed zapoznaniem się z opisem pomyślałam, że wahasz się jeszcze czy nie poszukać kochankA.

Dobre. 👍Nie zwróciłbym uwagi. Niby drobny szczegół, ale pan Freud, czy jak mu tam, psychoANALize by zrobił 🧐. Myślę że gdyby thebothi poszedł w kierunku jaki wskazała mu podświadomość, to miałby większe szanse powodzenia. W każdym razie na tym forum😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2021 o 19:58, thebodhi napisał:

Jesteśmy małżeństwem przed 50tką i niestety mamy coraz mniej sexu. Mimo moich nieustannych zachęt moja żona wogóle nie jest zainteresowana. od czasu do czasu pasywnie zezwoli. Co robić gdy sexu potrzebuję? Najlepiej chyba by było poznać inną kobietę, z potrzebami sexualnymi, samotną z którą można by było czasami dyskretnie spotkać się. Może jest taka kobieta w trójmieście która pragnęłaby mężczyzny do przeżycia czasami wspaniałych chwil?

Po co jesteś w związku skoro szukasz kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kicia_ napisał:

Po co jesteś w związku skoro szukasz kochanki

W długich związkach tak jest bardzo często, po 10, 15 latach wkrada się rutyna i nuda w seksie. Szuka nowych doznań.  Ja go świetnie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość 78 napisał:

W długich związkach tak jest bardzo często, po 10, 15 latach wkrada się rutyna i nuda w seksie. Szuka nowych doznań.  Ja go świetnie rozumiem. 

To się wtedy robi wszystko, żeby to w małżeństwie naprawić, zdrada to unikanie problemu zamiast rozwiązanie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2021 o 12:08, Kicia_ napisał:

To się wtedy robi wszystko, żeby to w małżeństwie naprawić, zdrada to unikanie problemu zamiast rozwiązanie go

Niestety czasami jest to o wiele trudniejsze niż nam wydaje się kiedy jesteśmy młodzi. Wypalenie w związku to jest coś co ciężko naprawić a często jest niemożliwe.  Jednak to są w stanie zrozumieć tylko osoby w długich związka i nie mówię tu o związku 5 czy 10l etnim, bo to jeszcze za krótko. Ja kiedyś też myślałem, że wszystko da się naprawić, jednak to bzdura. Rozstanie często też nie wchodzi w grę, dzieci, majątek i itd. To naprawdę są trudne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Gość 78 napisał:

To naprawdę są trudne sprawy.

Nie bądź miękkiszonem, bądź hardcorem. Zamknij oczy i rób to z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Widzę że większość ... wie o związkach a odpisują napaleni Małolaci miałem tak jak autor tego wpisu w końcu powiedziałem że nikt mi ...y nie będzie reglamentować znalazłem na Czaterii kobietę mężatkę wczoraj też brakowało przez 6 lat bzyka liśmy się do woli i na różne sposoby i w różnych miejscach lodzik w samochodzie podczas jazdy to normalna sprawa bzykanie w parku na ławce robiliśmy cuda no szkoda miłe chwile się niestety skończyły żona myśli że jest wszystko w porządku więc znowu się rozglądam za miłą ciągle napaloną panią nie jest to łatwe odpowiednią poszukać ale wiem że gdzieś tak a na mnie czeka więc pozdrawiam wszystkie panie po pięćdziesiątce młodsze też bardzo mile widziane i Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, robięjaklubię napisał:

A posuwać du.pę na boku nie jest trudne, a w domu żonę. Czułabym się jak ścier.wo. Byłam w związku 18 lat, czasem trzeba odejść. Co majątek ważniejszy,? żenada.🤮 To kim ty jesteś?

Nie szanować człowieka z kim się jest tyle lat i ma się dzieci. Dla mnie kłamanie z kochanką na boku to jest brak szacunku, uczciwości, brak honoru.

"To kim ty jesteś?" Możesz bez personalnych wycieczek, pisałem o hipotetycznych powodach, które mogą kierować ludźmi a nie o sobie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, robięjaklubię napisał:

A posuwać du.pę na boku nie jest trudne, a w domu żonę.

 

oj ... to nie jest wcale takie łatwe ..... !!! 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

pewnie kręcić i spinać to w całość nie jest łatwe, żeby się gąska nie pokapowała, bo jeszcze będzie chciała rozwodu

no właśnie ... jak tu w tajemnicy działać,,,, jak się spotykać,,,,, jak zrobić aby nie poczuła zapachu obcej kobiety i nie zobaczyła zaschniętych plam po spermie na bieliźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Jak byś się czuł, gdybyś się dowiedział po paru latach, że ona cały czas bzykała się na boku?

skąd wiesz czy nie byłem w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, robięjaklubię napisał:

 Ja nie byłam i nikomu nie życzę.

to Ty rozpatrujesz to na zasadzie empatycznej teoretycznie a ja przeżyłem coś takiego

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
18 minut temu, ddt60 napisał:

no właśnie ... jak tu w tajemnicy działać,,,, jak się spotykać,,,,, jak zrobić aby nie poczuła zapachu obcej kobiety i nie zobaczyła zaschniętych plam po spermie na bieliźnie?

To ty nie wiesz jak? Higiena się kłania.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.04.2021 o 22:47, robięjaklubię napisał:

Piszę o osobach (kobietach i mężczyznach), którzy tak właśnie robią. Co usprawiedliwia ludzi z takiego traktowania najbliższych. Tchórze myślący o sobie porządny gość.

 

A co usprawiedliwia postawę żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2021 o 14:36, Angel123456 napisał:

Przed 50tka tzn macie 49 ?

mniej, między 45 a 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2021 o 09:49, Gonia1 napisał:

Szukaj na portalach dla dorosłych. Tam zawsze ktoś się znajdzie. Para albo jakas singielka. Powodzenia. 

takie portale to albo prostytutki albo kombinowanie a nie realne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2021 o 13:23, prof_Ciekawski napisał:

Chyba się spłoszył a raczej spłoszyły go potencjalne następstwa.

nie, ciekawa dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2021 o 20:15, PrawiczekPzn napisał:

A to małżeństwo przed 50tym rokiem życia,
czy małżeństwo, które niedługo będzie miało pół wieku stażu?

Trzeba było się żenić z:
20, 30, 40lat młodszą kobietą...

a może nie może doczytać do końca wszystkich propozycji, które dostał na privie?

przed 50 rokiem życia. propozycji ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2021 o 00:25, Gość 78 napisał:

Kto nie szuka, ten na pewno nie znajdzie. W sumie każdy sposób dobry byleby okazł się skuteczny. Tutaj też jest sporo dziewczyn trochę znudzonych dniem powszednim. Powodzenia w poszukiwaniu. A jak się nie uda to zawsze zostaje roksa 😁

właśnie, facet ma roksę a kobieta ? nie mają potrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2021 o 08:17, Kicia_ napisał:

Po co jesteś w związku skoro szukasz kochanki

Bo, np. kocham żonę. tylko jest problem z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×