Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dryblas

Jaka różnica między kobietą za którą się ciągle płaci a prostytutką?

Polecane posty

Jeszcze istnieje takie coś jak prostytucja małżeńska.

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, dryblas napisał:

.... prostytutka wychodzi taniej i nie marudzi.

Przecież chyba nikt Ci nie zabrania chodzić , nawet do końca życia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

No właśnie, taka

że Kobieta, która się nie prostytuuje, ma to za darmo.

Czyli chyba dla kobiety lepiej?
Inna sprawa, że podobno prawdziwa żona, zostanie z mężem na dobre i na złe,

za darmo, czyli za 100% majątku.

Ale taka kobieta nie zostanie z kur.wiarzem....
Bo byłaby głupia,

No, ponadto Kur.wy nie zostaną z porządnym facetem, bo są tylko dla hajsu...

I jaki z tego wniosek jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PrawiczekPzn napisał:

BiGamia, BiGinia, Dwużeństwo najlepsze!

Gorzej jakby facet miał być opuszczony przez obydwie na raz.

To autor tematu twierdzi że bardziej się opłaca prostytutka niż żona a Ty uważasz że najlepiej mieć 2 żony ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie to nie ma żadnej różnicy,  na żadną z wymienionych Cię nie stać i biadolisz. Jak Ci z babami nie wychodzi to się za facetów weź. 

Edytowano przez Paździochowa
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
47 minut temu, 2libed napisał:

bredzisz, jako podstawkę pod monitor mam 3 raporty płacowe, wiem ile się zarabia na róznych stanowiskach a tym bardziej ile zarabia księgowa. chyba że dla ciebie dużo i dla mnie dużo to inne pojęcia dla mnie dużo to się od 10k zaczyna na miesiąc, a przeciętna ksiegowa to cięzko ma połowę tego brutto zarobić. większość z nich to niedouczone bo cięzko być douczonym jak co miesiac wychodzi od 80 do 300 ustaw. dlatego to gówniana praca tym bardziej że nikt tego nie docenia a kazdy ma pretensję jak jest źle 😄

 

 

 

To taka praca która można zrobić sanemu tylko wszyscy zlecają bo księgowa ma ubezpieczenia jak się pomyli i cały czar tego zawodu właściwie opisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
49 minut temu, 2libed napisał:

pojęcia dla mnie dużo to się od 10k zaczyna na miesiąc, a przeciętna ksiegowa to cięzko ma połowę tego brutto zarobić

Elektryk tyle zarobi ale w uk mając cała wiedzę głównie historii elekryki i wymogów, polecam kanał ruch oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, 2libed napisał:

elektryk monter tyle w pl zarobi i to spokojnie tyle to kosztuje instalacja w jednym domu a jak dobry to zajmie mu to tydzien nie wiecej. wystarczy ulotki rozniesc po budowach z architektami sie dogadac, ogloszenia dać. to prosta praca szybko sie można nauczyć a uprawnienia to i z urzedu pracy cie wyślą.

 

 

 

W sumie ja zapłaciłem 300 za dwa gniazdka ale materiały chyba były jego. Dużo musi mieć fuch a to 6000 brutto dopiero bo się robi 20 dni w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Elciaa29 napisał:

Jeszcze istnieje takie coś jak prostytucja małżeńska.

co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bezmaski napisał:

co to takiego?

Seks nie z miłości tylko za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Looper napisał:

Prawdą jest, że faceci więcej zarabiają ale to dlatego, że mają większe ambicje i odwagę by podjąć ryzyko. Proszę nie zaczynaj gadki o tym, że kobiety na tych samych stanowiskach zarabiają mniej. Będę musiał wtedy gadać o parytetach i innych badziewiach. A szczerze mi się nie chce. 

Teraz to mi się naraziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Elciaa29 napisał:

Seks nie z miłości tylko za coś.

Nikt nikogo nie zmusza ,żeby płacił ,czy się żenił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dryblas napisał:

.... prostytutka wychodzi taniej i nie marudzi.

Prostytutka robi to z wszystkimi a twoja laska Tylko z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, 2libed napisał:

gniazdka nie umiesz sobie przykręcić ? no faktycznie materiał jego pewnie kupił za 10zł.

myślisz że on oprócz tych 2 gniazdek w tym dniu nic nie zrobil ?

 

pociągać od samego licznika osobnych kabli z zabezpieczeniem osobną skrzynką prosto do konsoli i tv. Oglądałem trochę o pracy elektryka w uk i to nie jest takie proste a nawet gdyby to od tego są robole.

Ja jestem gość wymieniłem elektryke tylko do konsol i tv 😌👍 Następny etap to ups 😄

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, 2libed napisał:

jak ciągnął od samego licznika to za 300 zł się mu nie powinno opłacać tego robić.
to jest proste można się w dwa tygodnie nauczyć. trudne rzeczy podobno zajmują 10k godzin nauki 😄

 

Zwłaszcza że dużo palił 🚬 a chwilę temu mówiłeś że dużo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, 2libed napisał:

bo pisałeś o gniazdkach a nie że gniazdka plus cianał kable przez całe mieszkanie do nich bo to masa pracy zrobic rynienki na kable wlozyc peszle, kable i podlaczyc gniazdka. nie widzisz roznicy w przeciągnieciu kabli a w wymianie 2 gniazdek ?

 

 

7 godzin temu, Leżaczek napisał:

W sumie ja zapłaciłem 300 za dwa gniazdka ale materiały chyba były jego. Dużo musi mieć fuch a to 6000 brutto dopiero bo się robi 20 dni w miesiącu.

Faktycznie nie dopisałem że nowe gdzie na ścianie nie było. Za wymianę to bym nie dał 300 bo to tak będzie kilkanaście zł materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, 18karat napisał:

Prostytutka robi to z wszystkimi a twoja laska Tylko z Tobą

tak naprawde to tego nie wiesz, może na boku jest prostytutką a ukrywa to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Puścił kable z klatki prosto od licznika, osobna nowa skrzynka z pstrykaczami, po ścianach aż do pokoju i tv konsoli, zaślepki kabla na ścianie, przebijał się przez ściany ja nawet nie mam wiertarki 😙 szkoda tylko że nie skuł ściany żeby kabele schować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi chodziło żeby mieć czysty prąd prosto z licznika osobny żeby niezależnie od reszty mieszkania konsola i tv mi śmigało obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

ale to nie obciąza instalacj te dwa sprzęty to obciązenie jak komp stacjonarny czyli jakas 1/6 żelazka czy czajnika.

 

Raczej nie chodziło o obciążenie tylko o to że ta konsola i tv dla niego takie ważne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Kierowcą Tira może być kobieta,
Mężczyźni biorą cięższe prace, bo kobiety tego oczekują i randkują, lub wychodzą za mąż w górę w statusie społecznym lub finansowym,
a tacy mężczyźni w dół, także w skali wieku.

a ile zarabia taki kierowca? zwraca się? bo te uprawnienia słyszałam są strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

co ma ważność do rzeczy instalcji ine ciągnie sie do ważnych rzeczy tylko żeby obciązenie było mniejsze.

jakby były ważne to by kupił upsa żeby mu je nieco chronił przed spadkami a nie ciągnał kabel.

Mi nie tłumacz ja wiem po co się to robi , ja napisałam tylko co podejrzewam że było powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, 2libed napisał:

czyli kable po ścianie puścił ? 😄 to jak z programu usterka 😄

po co ci oddzielny bezpieczniek do tivi i konsoli jak to malo obciąża instalację ? tivi ma moc pewnie z 200 W jak duzy jak mały to poniżej 100W konsola też niewiele.

Wtedy tak teraz taka moda czarne się puszcza po ścianach. Podejrzewam, że kujac to by siedział do rana i to wszystko łatał. Bo planuję 75-85" albo wiekszy i nextgeny trzy a może kiedyś komputer do gier pod tv co bierze jak pralka. Chociaż teraz mam znowu problem bo bym zmienił ścianę 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, 2libed napisał:

ale to nie obciąza instalacj te dwa sprzęty to obciązenie jak komp stacjonarny czyli jakas 1/6 żelazka czy czajnika.

 

Ale leci osobno i jak sobie piekarnik walisz czy pralke to mojej konsoli nic nie grozi bo ma osobno kabelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 2libed napisał:

8k brutto spokojnie dostanie, uprawnienia to ci z urzedu pracy wysła na kurs na c+e

problem taki że nikt nie da świezakowi samochodu który się dopiero nauczył jeździć 😄

 

 

niee 8 k to chyba nie mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, 2libed napisał:

co ma ważność do rzeczy instalcji ine ciągnie sie do ważnych rzeczy tylko żeby obciązenie było mniejsze.

jakby były ważne to by kupił upsa żeby mu je nieco chronił przed spadkami a nie ciągnał kabel.

Ups też miał być ale w końcu nie kupiłem. Może kiedyś. Ciagniesz do czego chcesz, ja miałem kaprys konsol i tv 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Elciaa29 napisał:

Mi nie tłumacz ja wiem po co się to robi , ja napisałam tylko co podejrzewam że było powodem.

No i masz racje cała elektryke by trzeba było wymienić w mieszkaniu ale nie jest moje to wymieniłem sobie tylko do ważnych rzeczy czyli tv konsoli jak pcet się spali albo żarówka to pies ich jebal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

to minimalna stawka brutto znam kogoś kto ma 17 tirów i świeżak zarabia 6 na rękę to wychodzi brutto pewnie z 8-9 bo oni maja diety to inaczej sie oblicza.

a tak każdy narzeka i narzeka co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×