Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dryblas

Jaka różnica między kobietą za którą się ciągle płaci a prostytutką?

Polecane posty

Gość
1 minutę temu, maxii napisał:

nie przesadzaj a co oni niby wiedzą sa jak roboty 

U nas było takie powiedzenie na kierunku chcesz być starym kawalerem idź na informatyke. Sami wykolejence jak ktoś był w miarę łobuz to odpadał w którymś momencie. Zostali tacy co mieli wajfu czy byli otaku i inne dziwme rzeczy. No i jedna dziewczyna ukończyła i też nie była normalna bo na piwie mówiła, że ona jest swoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

A dlaczego ktokolwiek miał by się czuć lepszy od kogoś innego z powodu zawodu ?

Słuszna uwaga. Pochwalić to się można pracą w sklepie z grami graczce a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

U nas było takie powiedzenie na kierunku chcesz być starym kawalerem idź na informatyke. Sami wykolejence jak ktoś był w miarę łobuz to odpadał w którymś momencie. Zostali tacy co mieli wajfu czy byli otaku i inne dziwme rzeczy. No i jedna dziewczyna ukończyła i też nie była normalna bo na piwie mówiła, że ona jest swoja.

juz totalnie pogrzebałeś ten zawód w mojch oczach🤣🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Elciaa29 napisał:

A dlaczego ktokolwiek miał by się czuć lepszy od kogoś innego z powodu zawodu ?

niewiem ale znam takie osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maxii napisał:

niewiem ale znam takie osoby 

A jak się można w ogóle czuć lepszym człowiekiem od kogoś innego obojętnie z jakiego powodu , nie rozumiem takiego zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, 2libed napisał:

no tak yt nie moze się mylić 😄 jutuberzy doskonale wiedzą jak się gdzies pracuje bo nigdy nigdzie nie pracowali 😄

No ale jak ktoś robi film 10 najbardziej niebezpiecznych zawodów świata na podstawie danych zgonów w zawodach to co masz do tego yt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, maxii napisał:

juz totalnie pogrzebałeś ten zawód w mojch oczach🤣🤣 

Uważałbym biorąc za pewnik wynurzenia największego ignoranta tego forum 😄

Ten człowiek sam sobie przeczy i nawet o tym nie wie 🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, 2libed napisał:

taki że i tak kiedyś trzeba będzie wymienić a ty nadal nie kumasz

Nie robi się remontów jak nie masz 100% własności notarialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszalem ze te brzydkie sie bzykaja za darmo bo nikt ich nie chce wiec korzystajcie do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta, żona ma wymagania. Prostytutka nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

jak bylem malym dzieckiem jeszcze w gimnazjum to myslalem ze te ladne panny daja seks za darmo pozniej dopiero sie zorientowalem ze chca za cipe pieniadze i jakis taki niesmak mi zostal i bol do konca zycia w tym moim pustym zyciu ze  musze placic i byc bankomatem a taka dzida mi za to rozklada nogi = traci swoj czas i energie na seks ale i ja trace tyle ze ja to robie zadarmo a  ona za pieniasssee xd jeden typ na forum pisal ze ma dziewczyne kochanke i ona zarabia kase i ma swoje i nie wydaje na nia ani zlotowki ale mi sie cos nie chce wierzyc ze sa takie zwiazki

Edytowano przez Weekend1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Weekend1 napisał:

jak bylem malym dzieckiem jeszcze w gimnazjum to myslalem ze te ladne panny daja seks za darmo pozniej dopiero sie zorientowalem ze chca za cipe pieniadze i jakis taki niesmak mi zostal i bol do konca zycia w tym moim pustym zyciu ze  musze placic i byc bankomatem a taka dzida mi za to rozklada nogi = traci swoj czas i energie na seks ale i ja trace tyle ze ja to robie zadarmo a  ona za pieniasssee xd jeden typ na forum pisal ze ma dziewczyne kochanke i ona zarabia kase i ma swoje i nie wydaje na nia ani zlotowki ale mi sie cos nie chce wierzyc ze sa takie zwiazki

Są takie związki, znajomy jest z dziewczyną z wyrachowania, bo ona płaci wszystko na pół i jeszcze gifty z pracy przynosi. Smutne to.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W idealnym związku obydwu stronom zależy i pomagają sobie, dają sobie prezenty i nie przeliczają tego na pieniądze ani ile kto dla drugiej strony zrobił.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

To normalny i naturalny związek . Wszystkie inne są "biznesem". 

Widzę wokół siebie sporo takich biznesów, a na Kafeterii jeszcze więcej, przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marinero napisał:

Wspolczenie  to jest wylacznie kobiecy wybor  o ile maja meza ktory dobrze zarabia.

Misja kobiety w zyciu jest urodzic dzieci i je wychowac i bardzo wiele kobiet uwaza to za swoj cel w zyciu.Nie jest to zaden przymus ani obowiazek .

Warto to zauwazyc i pamietac o tym 🙂

Więc według Ciebie tylko kobieta chce mieć dziecko a facet nie ma z tym nic wspólnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×