Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dryblas

Jaka różnica między kobietą za którą się ciągle płaci a prostytutką?

Polecane posty

24 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie robi się remontów jak nie masz 100% własności notarialne.

no jak mieszkasz z matka to nawet jak to jej mieszkanie a ty masz taki pękaty portfel to chyba nic nie stoi na przeszkodzi żebny to wymienić ? ona ci pewnie jeszcze jesc gotuje to tez powinna paragony wystawiac za kazdy obiad bo jestes dorosly wiec z tych dochodów od ciebie by sobie wyremontowala co chciala i jeszcze jej zostalo.

słyszalem ze te brzydkie sie bzykaja za darmo bo nikt ich nie chce wiec korzystajcie do woli

29 minut temu, Weekend1 napisał:

słyszalem ze te brzydkie sie bzykaja za darmo bo nikt ich nie chce wiec korzystajcie do woli

Tylko, ze bzykaja się za darmo z prxystihbaikami, których stać na dobrą kolacje a nie z byle czym. Sorry, nie dla psa. 

• Thanks 1

18 minut temu, AntyBazyl napisał:

Tylko, ze bzykaja się za darmo z prxystihbaikami, których stać na dobrą kolacje a nie z byle czym. Sorry, nie dla psa. 

* z przystojniakami

prostytutce dajesz 200zł/h a kobiecie 200zł za całą noc taka róznicva

Kobieta, żona ma wymagania. Prostytutka nie ma.

Napisano (edytowany)

jak bylem malym dzieckiem jeszcze w gimnazjum to myslalem ze te ladne panny daja seks za darmo pozniej dopiero sie zorientowalem ze chca za cipe pieniadze i jakis taki niesmak mi zostal i bol do konca zycia w tym moim pustym zyciu ze  musze placic i byc bankomatem a taka dzida mi za to rozklada nogi = traci swoj czas i energie na seks ale i ja trace tyle ze ja to robie zadarmo a  ona za pieniasssee xd jeden typ na forum pisal ze ma dziewczyne kochanke i ona zarabia kase i ma swoje i nie wydaje na nia ani zlotowki ale mi sie cos nie chce wierzyc ze sa takie zwiazki

Edytowano przez Weekend1

17 minut temu, Weekend1 napisał:

jak bylem malym dzieckiem jeszcze w gimnazjum to myslalem ze te ladne panny daja seks za darmo pozniej dopiero sie zorientowalem ze chca za cipe pieniadze i jakis taki niesmak mi zostal i bol do konca zycia w tym moim pustym zyciu ze  musze placic i byc bankomatem a taka dzida mi za to rozklada nogi = traci swoj czas i energie na seks ale i ja trace tyle ze ja to robie zadarmo a  ona za pieniasssee xd jeden typ na forum pisal ze ma dziewczyne kochanke i ona zarabia kase i ma swoje i nie wydaje na nia ani zlotowki ale mi sie cos nie chce wierzyc ze sa takie zwiazki

Są takie związki, znajomy jest z dziewczyną z wyrachowania, bo ona płaci wszystko na pół i jeszcze gifty z pracy przynosi. Smutne to.

• Confused 1

W idealnym związku obydwu stronom zależy i pomagają sobie, dają sobie prezenty i nie przeliczają tego na pieniądze ani ile kto dla drugiej strony zrobił.

• Thanks 1
  • Haha 1

6 minut temu, agent of Asgard napisał:

W idealnym związku obydwu stronom zależy i pomagają sobie, dają sobie prezenty i nie przeliczają tego na pieniądze ani ile kto dla drugiej strony zrobił.

To normalny i naturalny związek . Wszystkie inne są "biznesem". 

2 minuty temu, irukangi napisał:

To normalny i naturalny związek . Wszystkie inne są "biznesem". 

Widzę wokół siebie sporo takich biznesów, a na Kafeterii jeszcze więcej, przykre.

3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Widzę wokół siebie sporo takich biznesów, a na Kafeterii jeszcze więcej, przykre.

Nic dziwnego . Kwestia celowego "wychowania" od rodziny zaczynając poprzez religię, szkołę, pracę i życie "towarzyskie". Trochę jak roboty i marionetki manipulowane. 

Dnia 23.03.2021 o 15:41, Kulfon napisał:

Kobiety czesciej wypadaja z rynku pracy lub maja opoznieniaw karierze zawodowej, bo czesciej zajmuja sie dziecmi. 

Wspolczenie  to jest wylacznie kobiecy wybor  o ile maja meza ktory dobrze zarabia.

Misja kobiety w zyciu jest urodzic dzieci i je wychowac i bardzo wiele kobiet uwaza to za swoj cel w zyciu.Nie jest to zaden przymus ani obowiazek .

Warto to zauwazyc i pamietac o tym 🙂

9 minut temu, marinero napisał:

Wspolczenie  to jest wylacznie kobiecy wybor  o ile maja meza ktory dobrze zarabia.

Misja kobiety w zyciu jest urodzic dzieci i je wychowac i bardzo wiele kobiet uwaza to za swoj cel w zyciu.Nie jest to zaden przymus ani obowiazek .

Warto to zauwazyc i pamietac o tym 🙂

Więc według Ciebie tylko kobieta chce mieć dziecko a facet nie ma z tym nic wspólnego? 

33 minuty temu, Kulfon napisał:

Więc według Ciebie tylko kobieta chce mieć dziecko a facet nie ma z tym nic wspólnego? 

Generalnie to wspolna decyzja aby"miec"ale czesto bywa ze ze najpierw maja zanim pomysla aby "miec"

Dnia 23.03.2021 o 13:51, dryblas napisał:

.... prostytutka wychodzi taniej i nie marudzi.

Prostytutka nie da ci wsparcia, miłości, nie pochyli się nad twoimi problemami, nie przytuli gdy jest ci źle, nie pojedzie z tobą na obiad do rodziców, nie spędzi z tobą świąt. Jest wiele różnic.

Prawo podazy i popytu.:) towarzyszy nam od zarania ludzkosci wiec jest to rzecz normalna  jak jedzenie, czy oddychanie .

Zjawisko prostystucji towarzyszy ludzkosci od zawsze tj od momentu ze kobieta odkryla ze moze czerpac korzysci ze sprzedarzy swojego przy.ro.dzenia.Na poczatku byly to osamotnione kobiety  np wdowy, pozniej  porzucone mlode kobiety, kaleki ,czy zgwalcone w czasie wojen.

Popyt byl zawsze bo mezczyzna ma wieksze potrzeby seksualne  niz kobieta.Mezczyzna z przyczyn anatomicznych musi regularnie usuwac produkowane non-sto nas.ienie gdyz natura uczynila go aerosolem ple.mnik.owym, kobieta zas ewidentnie ma ochote na seks tylko w okresie owulacji a wiec 2-3 dni w miesiacu.Pozniej aby ta zadza powstala ona sobie ten seks musi najpierw wyobrazic , bez tego jej anatomia moze sie obyc bez seksu dosc dlugo, bez zdrowotnych konsekwencji

.Jak sie czlowiek wglebi  w B.ible to znajdzie tam slady ze prostytucja byla rzecza powszechna i znana  Iz.ra.elczykom (!)  a wiec w czasach jak okreslaja sami milosnicy Bi.b.lii 6.5 tys lat temu.Kodeks Hammurabiego tez ja wspomina   a jest starszy bo z XVIII w p.n.e .Tabliczki z Ugaritu ktore okresla sie na oj 12,5 tys lat temu tez wspominaja o plat.nych kob.ietach.

W czasch antyku greckiego byla to rzecz naturalna jak mycie rak.Higieniczna .Tak ja traktowano..Istniala tez  w formie pr.osty.tucji swiatynianej gdzie "ka.planki" oddawaly sie  spragnionym s.ek.su mezczyznom i tym samym wzbogacaly skarbiec miasta.Panowal tez  zwyczaj ze dziw,ice nie mogly wyjsc za maz o ile nie mialy pierwszego razu w swiatyni z nieznajomym mezczyną ktorym mogl byc boh np Zeus czy Apollo.W ten spo.sob spoleczenstwo kontrolowalo pro.st.ytucje. Oczywiscie byly tez pospolite burd.ele  gdzie niewolnice  wykorzystywano jako narzedzia.Pozniej w wiekach srednich mamy "łaziebnice: a wiec sluzki obslugujace w lazni, czy  sluzki karczemne  na drogach.Dzis mamy "call girl" bo technika poszla daleko i mozna korzystac z telefonow

Nie ma sie co wiec wzdragac i potepiac bo to instytucja bardzo pozyteczna, szczegolnie dla samotnych , czy bardzo mlodych mezczyzn.

To szamani religijni walcza z kobietami od zawsze!  bo one odciagaja uwage i zyski od swia.tynii.Od zawsze ! Wlączyl sie w to nasz ko.scio.lDoszlo do tego ze uczyniono z Marii Magdaleny -prawowitej zony J.ez.usa pr.ost.ytutke  edyktem pap.ieskim .Jest to najobrzydliwsza czesc histori kos.ciola. ale do tej pory edyktu nie cofnieto i wbija sie wiernym do glowy ten absurd.

Te glosy potepiajace jakie tu sa to nic innego jak echo walki k.osci.ola z kobietami  i ich naturalna seksualnoscia.To wojna kukturowa instytucji t.otalit.arnej  o nasze umysly aby je zdominowac i podporzadkowac, uczynic nas   niewolnikami paru facetow w ...enkach

Jestesmy poza tym, dzis w Polszy , z dnia na dzien  swiadkami zawlaszczania panstwa przez istytucje religijna .Akcja ta ma na celu przywrocenie niewolnictwa  jako formy sprawowania wladzy prze szamanow .Walka wiec z kobietami trwa a zjawisko pla.tnego se.ks.u jest tylko narzedziem 

Mowili o wolnosci a mysleli o powolnosci  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się