Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Panulka

Mamusia i synuś

Polecane posty

Mieszkamy z matką męża denerwuje mnie taka sytuacja gdzie . Matka sobie siedzi na wpół leżąco na łóżku a mój mąż siedzi sobie i masuje jej nogi. No ona jest chorą osobą nie będę wnikać w szczegóły.  Myślę sobie to normalne ???? Mąż ma 25 lat. Albo tkaa sytuacja gdzie mąż się załatwia a ona mogę wejść umyć ręce albo odwrotnie ??? Mąż twierdzi że oszalałam że to normalne. No nie dla mnie bo u mnie w domu jak ktos sie załatwia to matka albo ojciec nie wchodził sobie bo chciał ręce umyć. Oszaleje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Panulka napisał:

Mieszkamy z matką męża denerwuje mnie taka sytuacja gdzie . Matka sobie siedzi na wpół leżąco na łóżku a mój mąż siedzi sobie i masuje jej nogi. No ona jest chorą osobą nie będę wnikać w szczegóły.  Myślę sobie to normalne ???? Mąż ma 25 lat. Albo tkaa sytuacja gdzie mąż się załatwia a ona mogę wejść umyć ręce albo odwrotnie ??? Mąż twierdzi że oszalałam że to normalne. No nie dla mnie bo u mnie w domu jak ktos sie załatwia to matka albo ojciec nie wchodził sobie bo chciał ręce umyć. Oszaleje . 

To zamieszkajcie u ciebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×