Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

Kocia Łapa

Polecane posty

Co  sądzicie o kanale Na kocią łapę? Ja ich ogólnie lubię bo mają swoje zdanie (mam takie same poglądy) ale niestety brakuje mi tej części modowo-organizacyjno-lifestylowej. Za rzadko nagrywają.

Edytowano przez apsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś o nich wątek i kilka wypowiedzi w nim na temat Bartosza i Izuni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię ich bo nie żyją yt i mają coś do powiedzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refleksyjnieoinnych

Mimo, że mam 35 lat, to ich uwielbiam. Może dlatego, że jestem bezdzietną studentką, więc kompletnie nie pasują mi kanały 30+, które głównie skupiają się na parentingu. Bardzo przyjemna z nich para, fajnie się uzupełniają - Bartosz spokojny, a Iza żywiołowa i szalona. Największy plus tego kanału to to, że się nie sprzedali i nie traktują tego jako jedyne źródło dochodu, co widać po produkcjach. Oni faktycznie pokazują co sami sobie kupują i to jest odświeżające w zalewie współprac, które często nawet do influencera nie pasują. Iza pewnie dla niektórych może być irytująca, ale mi jej energia bardzo pasuje, nastraja mnie optymistycznie i podoba mi się, że ma dziewczyna głowę na karku. Wpadła na pomysł kilku chwytliwych filmików, które stały się viralami i dzięki temu mają z Bartoszem świetną pozycję, jak na małą ilość dodanych filmów. Życzę im wszystkiego dobrego i czekam na kolejne vlogi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba, że mimo youtuba mają też inne ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×