Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Julia89

Wierzycie w metodę 2 dni przed owulacja dziewczynka, owulacja i chłopiec?

Polecane posty

Męża siostra ma syna,  bardzo chciala druga córkę,  kupila komputer dzięki któremu monitorowała cykl, do zapłodnienia doszło 2 dni przed owulacja,  urodziła się dziewczynka i teraz każdemu mówi,  że to działa.  Uważacie,  że to prawda?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XX dziewczynka

XY chlopak

ststystycznie plemniki XX zyja dluzejm co nie znaczy ze plemnik XY nie moze sie uchowac tak dlugo. Plemniki z XY sa silmiejsze i szybciej docieraja do komorki i ja zapladniaja.Metoda jest skuteczna,ale nie 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przypadek. Szansa to 50/50. My ja stosowalismy, kilka miesięcy nie za chodziłam w ciążę  końcu zaczęliśmy się kochać kiedy popadnie i jestem w ciąży. Będzie dziewczynka:-) ja jedynie patrzyłam na chiński kalendarz płci. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez o tym czytalam. Ale szanse sa I tak zawsze 50/50 takze  nawet Jak sie uda z ta plcia to moze byc wciaz tylko przypadek. Z drugiej strony - probowac mozna, nie zaszkodzi

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2021 o 00:50, Dobrosułka napisał:

Tak jak .Gosc napisala- pleminiki Y sa szybsze, a pleminiki X zyja dluzej.  Takze mozna zwiekszysc szanse danej plci zaleznie od czasu zaplodnienia, ale to nie jest gwarantowane.  Dodatkowo mozna jeszcze wplynac na szanse innymi sposobami.  Pleminki X i Y przezywaja lepiej w roznych poziomach kwasoty.  Trzeba poczytac.  Znam pary, ktore w ten sposob doczekaly sie syna lub corki.  Jakkolwiek rozne sposoby wplywaja na SZANSE, nie ma zadnej gwarancji na dana plec "domowymi" sposobami.

To nie jest gwarantowane. Mając trzech synów bardzo chcieliśmy mieć córeczkę,  współżycie 4 dni przed owulacją i jest dziewczynka😀 tak bardzo ucieszyliśmy się z tego faktu, że postanowiliśmy działać żeby miała siostrę. Wszystko to samo, stosunek 4 dni przed owulacją i jest ...syn😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×