Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zuzannke

jak schudnąć na zawsze?

Polecane posty

Nie mam skłonności do tycia. Zachowywalam wagę, która była stała od okresu dojrzewania. Mam problem z nastrojem, który reperuję jedzeniem słodyczy. Chciałabym sie z tego grzechu wyspowiadać:

Bywam bardzo często zmęczona. Jestem tak senna, że śpię w nocy, w dzień i ciągle mi mało. W przerwach chce mi się słodkiego.

Niestety nie udaje mi się słodkim przywrocic funkcji życiowych. (Pisząc to zamykają mi się oczy i nie patrzę w ekran).

Żyje na śpiąco. Zawsze byłam taka, ale po 30-stce jest tak, że nie mogę zrobić niczego, tylko chce spać. Dla snu zrobie wiele. Przebudowałam nawet sypialnię. Wydzieliłam pokój i zrobiłam wielkie łózko, założyłam ciemne zasłony, żeby mi żaden promyk światła nie dochodził. Dzięki zasłonom kładę się o 22 i budzę o 14. Drzemka o 17. Śpię jak dziecko.

Nie mam cukrzycy, depresji, ani nie brakuje mi żelaza. Mam inna chorobę, ale żeby ją leczyć trzeba wykonać badania. a wiadomo jack lekarze chcą je zlecać...

Myśle o jedzeniu cały czas, jak tylko się obudzę. Budze się głodna, głodna nie zasypiam, bo zasypiam szybko i o jedzeniu nie zdążę pomyśleć. 

 

Teraz jestem tak senna, że po głowie chodzi mi albo spanie albo slodkie.

Na tym słodkim przytyłam 16 kg.

 

Słodzę herbatę, wyjadam wafelki, ciasteczka, orzeszki, morelki z biedronki, które są tak obrzydliwe i g..wniane, ze się wstydzę, ze mam to w domu... Szukam cukru w cukierniczce. Slodkiego w kwaśnym, gorzkim i mdłym. Upodlam sie tym. Potrafie zjeść czekoladę z miętą po której mnie mdli, byleby tylko poczuć w niej coś słodkiego. Zjem nawet gorzką, by potem dopełnic słodką (w nagrodę za zjedzenie tej niedobrej gorzkiej). Ilości tego są duże - po tabliczce, chcę zacząć drugą. Rzucam się nawet na makowiec po Wielkanocy, ktory jest nieświeży od dnia kupienia. 

 

Po słodkim budzę sie na moment i jestem przytomniejsza, ale też jest mi dobrze.

 

Chciałabym zostawić słodkie na dobre 😞 

 

Teraz cos na co czekacie: 63 kg przy wzroście 155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×