Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monika 33...

Stringi

Polecane posty

2 minuty temu, Michał55 napisał:

stringi nie są na wiek ale na tyłeczek. Zapewniam że w każdym wieku kobieta z odsłoniętym tyłeczkiem wygląda mniam mniam.

Jak tyłek już wisi to raczej nie 

31 minut temu, RoksanaHot napisał:

Jak tyłek już wisi to raczej nie 

Jak tyłek wisi, to jest problem z tyłkiem, a nie ubrankiem na niego.  W każdym stroju będzie wisiał.

warto skupić się na dwóch punktach odniesienia - własne samopoczucie i przede wszystkim co podoba się partnerowi. Jeżeli jemu podoba się stylizacja stringowa, to całą resztę opinii należy mieć głęboko w dziurce pod stringami.

Zwracam również uwagę, że stringi wywołują niekoniecznie efekt wizualny nie tylko jak są bezpośrednio widoczne, mogą się sympatyczną śmiałą linią odciskać się przez dopasowany wierzchni strój. Świadczą o swobodnej postawie i bez wątpienia odmładzają.

Nie wypada po trzydziestce - śmieszne i żałosne. Taka biała flaga dla kobiety to jak przedwczesna śmierć. Partner powinien mobilizować swoją partnerkę do odważnych zachowań, to ją mobilizuje do dbałości o siebie i utrzymywania w dobrej formie. Wtedy i 50-ka nie jest żadną granicą do swobodnych strojów.

• Like 1

Tu raczej chodzi o estetykę. Mnie to osobiście nie przeszkadza, że ktoś paraduje w stringach po plaży mając 60 lat, ale pewne granice trzeba zachować.

• Like 1

Można nawet stwierdzić że no cóż starsze ciało nie jest jakoś szczególnie estetyczne w ogóle, niezależnie od ubioru. Np. już krótki rękaw ujawnia słabość skóry. I co z tego powodu starsze osoby mają pozostawać w domu jak jest ciepło ? Jestem zdania że najważniejsze jest własne samopoczucie, no i oczywiście samopoczucie partnera, ale to w normalnych związkach jest a przynajmniej powinny być sprzężone. Inni jakoś wytrzymają.

16 minut temu, Michał55 napisał:

Można nawet stwierdzić że no cóż starsze ciało nie jest jakoś szczególnie estetyczne w ogóle, niezależnie od ubioru. Np. już krótki rękaw ujawnia słabość skóry. I co z tego powodu starsze osoby mają pozostawać w domu jak jest ciepło ? Jestem zdania że najważniejsze jest własne samopoczucie, no i oczywiście samopoczucie partnera, ale to w normalnych związkach jest a przynajmniej powinny być sprzężone. Inni jakoś wytrzymają.

Tak jak pisałem. Mnie to nie gorszy i ja mam to gdzieś jak kto się ubiera. Trzeba to robić z głową, a nie na zasadzie bo facet chce to kobieta musi. Później mamy często obraz "nędzy i rozpaczy"

• Like 1

17 godzin temu, acordeon napisał:

Tu raczej chodzi o estetykę. Mnie to osobiście nie przeszkadza, że ktoś paraduje w stringach po plaży mając 60 lat, ale pewne granice trzeba zachować.

mam dwie pary plażowych stringów ale nosiłem je na plaży sporadycznie i dość dawno. Jedne bardzo skąpe brazylijskie a drugie bardziej zabudowane z przodu ale stringi. Wszystko także zależy od pewnych konwencji. Jeśli na danej plaży planowałby zwyczaj, że faceci chodzą w stringach to chodziłbym ale gdy wśród mężczyzn takiej konwencji nie ma a przeciwnie ostatnio nawet panuje wśród facetów moda na dłuższe szorty to stringów nie zakładam.

1 godzinę temu, ddt60 napisał:

mam dwie pary plażowych stringów ale nosiłem je na plaży sporadycznie i dość dawno. Jedne bardzo skąpe brazylijskie a drugie bardziej zabudowane z przodu ale stringi. Wszystko także zależy od pewnych konwencji. Jeśli na danej plaży planowałby zwyczaj, że faceci chodzą w stringach to chodziłbym ale gdy wśród mężczyzn takiej konwencji nie ma a przeciwnie ostatnio nawet panuje wśród facetów moda na dłuższe szorty to stringów nie zakładam.

Też mam gdzieś w szufladzie stringi, które dostałem w prezencie na urodziny. Czasami zakładałem je dla tzw "jaj" Moda się zmienia, chociaż jak dla mnie plażowanie w dłuższych szortach jest akurat kiepskim wymysłem. Oczywiście każdy robi jak mu pasuje. Nie długo dojdzie do tego, że trzeba będzie chodzić w t-shirtach po plaży, bo ktoś sobie coś ubzdura. 

Napisano (edytowany)
41 minut temu, acordeon napisał:

po plaży, bo ktoś sobie coś ubzdura. 

Wydaje mi się, że istotą na plaży jest zakrycie części intymnych u obu płci i unikanie zachowań nachalnych i kojarzonych z ekshibocjonistycznymi. Dlatego panie powinny móc wszędzie na plaży być topless w samych majtkach od stroju (oczywiście jeśli wolą mieć także górę nie powinno być przeszkód)  a panowie w kąpielówkach. Pełna nagość na wydzielonych plażach naturystów wyraźnie oddzielonych i oznaczonych przy czym mimo, że naturyści plażują rodzinnie i nie widzą w tym nic złego dla mnie kontrowersyjne jest przebywanie na plaży naturystów dzieci

Edytowano przez ddt60

29 minut temu, ddt60 napisał:

Wydaje mi się, że istotą na plaży jest zakrycie części intymnych u obu płci i unikanie zachowań nachalnych i kojarzonych z ekshibocjonistycznymi. Dlatego panie powinny móc wszędzie na plaży być topless w samych majtkach od stroju (oczywiście jeśli wolą mieć także górę nie powinno być przeszkód)  a panowie w kąpielówkach. Pełna nagość na wydzielonych plażach naturystów wyraźnie oddzielonych i oznaczonych przy czym mimo, że naturyści plażują rodzinnie i nie widzą w tym nic złego dla mnie kontrowersyjne jest przebywanie na plaży naturystów dzieci

Też jestem przeciwnikiem plażowania nago z dziećmi. Wiem, że takie modele wychowania istnieją, ale jednak mimo całego mojego luźnego podejścia do spraw nagości jestem przeciwny. Pamiętam sytuację z plaży nudystów, jak małżeństwo przyszło z córką wiek około 11-13 lat. To dziecko sprawiało wrażenie trochę zszokowanego i samemu było mi głupio przebywać tam.

Dnia 12.04.2021 o 14:01, ddt60 napisał:

Jeśli na danej plaży planowałby zwyczaj, że faceci chodzą w stringach to chodziłbym ale gdy wśród mężczyzn takiej konwencji nie ma a przeciwnie ostatnio nawet panuje wśród facetów moda na dłuższe szorty to stringów nie zakładam.

Ktoś musi ten zwyczaj wprowadzić - często jestem tym "pionierem". 

A dłuższe szorty to kretyński wynalazek z USA, gdzie purytanizm i otyłość panuje: w szortach żaden kształt się nie odznacza, nie ważne czy drobny czy spory, oraz nie znikają jak kąpielówki pod ponadnormatywnym brzuchem sięgającym do połowy uda.

9 minut temu, gotb napisał:

kąpielówki pod ponadnormatywnym brzuchem sięgającym do połowy uda.

jestem szczupły więc preferuję kąpielówki - nawet wcięte - takie jak na obrazku (chociaż aż tak dobrze zbudowany nie jestem, niemniej szczupły dlatego mogę takie nosić)

https://i.pinimg.com/originals/b6/55/a1/b655a171e51d1ede94e7c272e07c3c55.jpg

Dnia 12.04.2021 o 16:40, acordeon napisał:

Też jestem przeciwnikiem plażowania nago z dziećmi. Wiem, że takie modele wychowania istnieją, ale jednak mimo całego mojego luźnego podejścia do spraw nagości jestem przeciwny. Pamiętam sytuację z plaży nudystów, jak małżeństwo przyszło z córką wiek około 11-13 lat. To dziecko sprawiało wrażenie trochę zszokowanego i samemu było mi głupio przebywać tam.

Dokładnie rozumiem Was.dla dorosłych to też musi być bardzo krępujące nagość nieletnich

11 minut temu, Monika 33... napisał:

Dokładnie rozumiem Was.dla dorosłych to też musi być bardzo krępujące nagość nieletnich

Jest krępujące gdy nieletni ogląda nagość dorosłego mężczyzny - dla mnie tak. Co do kobiet to nie wiem ale dla dorastającego nastolatka pewnie też. Poza tym z racji na to, że jednak takie plaże, gdzie są nagie dzieci mogą przyciągać p.e.d.o.f.i.l.i wydaje się bezpieczne aby dzieci nie biegały nago. Ale to moje zdanie. Ja ze swoimi dziećmi na nagie plaże nie chodziłem i nie poszedłbym.

Stingi dobrze wyglądają na ładnej pupie, (niezaleznie od wieku). Po prostu.

43 minuty temu, ddt60 napisał:

no tak .... stereotypowo mężczyźni dzielą się na takich, których u kobiety kręcą cycki i na takich, których kręci pupa a u mnie jedno i drugie

w takim wydaniu jak na tym zdjęciu??

9 minut temu, EvaPur napisał:

w takim wydaniu jak na tym zdjęciu??

nie ale dałem taką ilustrację zainspirowany tym, że napisałaś, że kobieta fajnie wygląda w stringach w każdym wieku

6 godzin temu, EvaPur napisał:

Stingi dobrze wyglądają na ładnej pupie, (niezaleznie od wieku). Po prostu.

Z tym jest niestety problem, bo nasze ciało się starzeje. Z całym szacunkiem do starszych osób, ale nie powiesz mi że 70 latka będzie dobrze wyglądać w stringach. 

7 minut temu, acordeon napisał:

Z tym jest niestety problem, bo nasze ciało się starzeje. Z całym szacunkiem do starszych osób, ale nie powiesz mi że 70 latka będzie dobrze wyglądać w stringach. 

pisząc "niezależnie od wieku" miałam na myśli pewien rozsądny zakres wiekowy, zresztą w różnym wieku różnie się ubieramy z wielu powodów, jak np noszenie mini trzeba wyczuć kiedy już jest niewłaściwe... niestety. 

16 godzin temu, ddt60 napisał:

Jest krępujące gdy nieletni ogląda nagość dorosłego mężczyzny - dla mnie tak. Co do kobiet to nie wiem ale dla dorastającego nastolatka pewnie też. Poza tym z racji na to, że jednak takie plaże, gdzie są nagie dzieci mogą przyciągać p.e.d.o.f.i.l.i wydaje się bezpieczne aby dzieci nie biegały nago. Ale to moje zdanie. Ja ze swoimi dziećmi na nagie plaże nie chodziłem i nie poszedłbym.

Ja też.zgadzam się z Tobą.mnie by krępowała obecność dzieci .własne dzieci to co innego

2 godziny temu, Monika 33... napisał:

Ja też.zgadzam się z Tobą.mnie by krępowała obecność dzieci .własne dzieci to co innego

Własne czy cudze żadna różnica. Dzieci nie powinny oglądać nagości nawet rodziców. Wiem, że zdarzają się sytuacje w domu, że dzieci widzą czasami nas nago, ale to raczej jest dzieło przypadku, chociaż są rodziny gdzie nagość nie jest tematem tabu, ale ja jakoś nie jestem zwolennikiem.

Dnia 19.04.2021 o 08:51, ddt60 napisał:

nie ale dałem taką ilustrację zainspirowany tym, że napisałaś, że kobieta fajnie wygląda w stringach w każdym wieku

Ta pani na zdj bardzo dobrze wyglada mimo wieku

przy wszystkich wątpliwościach estetycznych zdecydowanie uważam że najważniejsze jest własne samopoczucie i przyjemność. Obejmuje to także strój, albo jego brak. Z zasady samo wyjście na plażę lub gdziekolwiek indziej ma sprawiać własną przyjemność. Cóż inni muszą znieść widok ciała mającego nieco więcej lat, w mniej lub bardziej zakrywającym stroju i tak widać efekty wieku.

11 minut temu, Michał55 napisał:

Cóż inni muszą znieść widok ciała mającego nieco więcej lat, w mniej lub bardziej zakrywającym stroju i tak widać efekty wieku.

plażowanie ma być formą także wypoczynku, relaksu i radości. Dlatego niech panie noszą to, w czym przede wszystkim same się dobrze czują a my akceptujmy to niezależnie czy to młode ciało czy takie, które ma już pewne efekty wieku. Nie przypisujmy sobie praw bycia recenzentami cudzego wyglądu. Jeśli dany strój plażowy nie odbiega od miejscowych standardów danej plaży to każda z pań ma prawo do radosnego wypoczynku i plażowania

https://d.radikal.ru/d21/2009/5c/8cec6f954d65.jpg

Dnia 21.04.2021 o 20:40, ddt60 napisał:

plażowanie ma być formą także wypoczynku, relaksu i radości

Dokładnie tak.  Nie chodzę na plażę by oglądać i komentować figury i stroje innych plażowiczów.  Fajnie by było gdyby oni też tak mieli.

Dnia 12.04.2021 o 16:01, ddt60 napisał:

Nie powinno byc dzieci na takich plazach

13 godzin temu, Monika 33... napisał:

Nie powinno byc dzieci na takich plazach

zatwardziali naturyści uważają, że to nic takiego a ja uważam, że takie plażowanie powinno być tylko dla dorosłych i topless to maksimum co mogłyby zobaczyć dzieci i młodzieź

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować