Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny22

Czy powiedzieć?

Polecane posty

Witam serdecznie. mam dylemat co zrobić i licze na pomoc damskiej części forum. Bardzo podoba mi się dziewczyna,z którą pracuje. Niestety jedyną okazją aby się widzieć jest tylko praca. Nie mogę jej nigdzie zabrać z powodu pandemii. Mieszkamy dość daleko od siebie. Przed obostrzeniami zaprosiłem ją na obiad,ale miała wyjazd z rodzicami. I stąd pytanie,czy wziąć ją na osobność i powiedzieć wprost co do niej czuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Tylko miałem być Magdą ale mogę Ci doradzić żebyś lepiej to jej pokazywał na co dzień a nie od razu mówił. Powiedzieć jeszcze zdążysz, gdy będzie ku temu lepszy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest taka, że jeżeli pracujecie razem i otwarcie wyznasz jej swoje uczucia, a ona ich nie odwzajemni, to zrobi się delikatnie mówiąc niezręcznie, bo jakby nie patrzeć macie ze sobą codzienny kontakt, dlatego lepiej rozegrać to w sposób bardziej neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Johnny22 napisał:

Witam serdecznie. mam dylemat co zrobić i licze na pomoc damskiej części forum. Bardzo podoba mi się dziewczyna,z którą pracuje. Niestety jedyną okazją aby się widzieć jest tylko praca. Nie mogę jej nigdzie zabrać z powodu pandemii. Mieszkamy dość daleko od siebie. Przed obostrzeniami zaprosiłem ją na obiad,ale miała wyjazd z rodzicami. I stąd pytanie,czy wziąć ją na osobność i powiedzieć wprost co do niej czuję?

nie mowic, spotkac sie i blizej poznac, wyznanie to strzal w stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, downhiil napisał:

nie mowic, spotkac sie i blizej poznac, wyznanie to strzal w stope

Zgadza się. Przecież ona może być już zajęta. Dostać kosza od koleżanki z pracy to niezbyt fajne doświadczenie gdyż strony na co dzień widzą się i spotykają w miejscu pracy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×