Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaom

Ale przedstawienie! Stalker zwierzęcy

Polecane posty

Widziałyście to jak niby ktoś przyniósł pizzę? A to był Lew? Jego głos przecież. Masakra, tak robić z ludzi ...ów! 

Mogę się założyć, że to jest akcja marketingowa promująca szczepienia! 
Już są głosy pod filmikiem, że Lew jest w szpitalu. A szakszukę w którymś z poprzednich filmików robiła dla dwóch osób. I teraz jego głos jak przyniósł pizzę niby. Co za przedstawienie. Lubiłam ją, ale tu przesadziła.

Influencerzy dostali propozycję promowania szczepień. Kiki Świat o tym wspominał i pokazał maila jakiego dostał z agencji martketingowej. Tu można zarobić grubą kasę. Zwróćcie uwagę na to jaki ona robi teatrzyk żeby wyszło niby naturalnie, że się boi wirusa i żeby nigdzie nie wychodzić, zachować ostrożność. Ostatnie kilka filmów o tym gada. Wkrótce zapewne powie żeby pomóc swoim dziadkom się zarejestrować na szczepienie. Obserwujcie jakiego wała kręcą. Masakra!

  • Like 3
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pizzę, tylko co innego sorry, źle napisałam, bo się zdenerwowałam. 😄

A jak wyciągała colę to było go słychać! 😄 nie no padłam jaki fałsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne wrażenie że oni to wszystko udają przestałam oglądać bo się nie da. Super że są ludzie którzy jeszcze to widzą i są w stanie myśleć własnym rozumem że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Aktorka z niej jak widać marna. Podkreśla tylko jak to ona fakty ogląda codziennie i że nie wychodzić ze szczepić i różne wysrywy. Jak można komuś coś narzucać. To co ona ostatnio pokazuje to nie powinno mieć w ogóle miejsca w mediach. Jest tak zakłamana i fałszywa że nawet tego udawać nie potrafi. Do tego ma tak odpychajaca mimikę. Jeśli tacy wszyscy są źli to po co do ludzi nagrywa te żale? Bo traktuje jak przyjaciół? Wystarczy napisać coś odbiegającego od jej toku rozumowania i od razu krytyka. Cieszy i plusem w tej całej sytuacji jest to że może więcej osób przejrzy na oczy kogo promuje i wspiera i kto ich kosztem się dorabia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na yt właśnie oglądam ten ostatni filmik. Jak przyszło żarcie to powiedziała, że niby kurier, a posłuchaj sobie tego głosu, to Lew jak nic. I  jak wyciągała colę to było słychać taki dziwny odgłos. A jak jadła tę fasolkę czy coś to zadawała pytania i patrzyła się za kamerę po prawo jakby czekała aż Lew jej skinie głową. Masz to w 21:20 minucie. Przy tej fasoli widać wyraźnie, że jest razem z nią i ona zadaje pytania i patrzy się w bok za kamerę. Masakra.

Brunettesdiary masz rację! Teraz przejrzałam na oczy! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z colą 20:12. Jedna dziewczyna też jej napisała w komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słyszę jak wyciąga colę. A z jej prawej strony nikogo nie ma, bo by się lew odbijał w lodówce. Według mnie ona jest wtedy sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić kamerę tak by nie było widać. 
Jedzenie też zamówiła przez przypadek dwa razy więcej pierogów, a tamtych nagle połowę jej nie dali. 🙂

Wiesz, może to moje wymysły, ale jeśli chodzi o szczepienia i że to akcja promocyjna to za to na pewno przytuliła kasę, bo to co robi z Lwem jest niedorzeczne. A głos tego niby kuriera jest identyko jak Lwa. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mietova napisał:

Nic nie słyszę jak wyciąga colę. A z jej prawej strony nikogo nie ma, bo by się lew odbijał w lodówce. Według mnie ona jest wtedy sama.

A ja słyszę jego głos, przynajmniej tak brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie wspominając jak Suszi się cieszy jak przyszedł Lew z żarciem 😄 co zawsze szczeka przecież 😄 a teraz macha ogonem na pana. Ja pierniczę i po co to robić? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, moniaom napisał:

Można ustawić kamerę tak by nie było widać. 
Jedzenie też zamówiła przez przypadek dwa razy więcej pierogów, a tamtych nagle połowę jej nie dali. 🙂

Wiesz, może to moje wymysły, ale jeśli chodzi o szczepienia i że to akcja promocyjna to za to na pewno przytuliła kasę, bo to co robi z Lwem jest niedorzeczne. A głos tego niby kuriera jest identyko jak Lwa. 🙂

Oczywiście, że możesz mieć absolutną rację, bo od dłuższego czasu większość z nas czuje, że robią nas w bambuko i naprawdę bym się nie zdziwiła, ze tak jest, ale jednak głos mi mówi "serio, aż do takiego poziomu by się zniżyli?!". Ale z drugiej strony patrząc na ten serial od X lat to mogą wymyślić naprawdę pokrętne rzeczy.

I to rozwodzenie się o panie kowidzie przez kilka vlogów jest naprawdę podejrzane, patrząc na to co mówi i robi, a nie idzie to w parze kompletnie.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale spójrz na Suszi jak się cieszy 😄 A ona mówi "tak zły pies zły" 😄

dla mnie to paranoja jak można taki teatrzyk robić.

Edytowano przez moniaom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Lew. On ma bardziej skrzeczacy glos. Az zalozylam sluchawki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos zmienił trochę. Ja to oglądam zawsze na przyspieszeniu, jak sobie przyspieszysz to będzie identyczny głos dosłownie. Taki jak zawsze we vlogach. Serio, ten głos jest tak charakterystyczny, że nie sposób go pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat o werce ->polajanki przy salacie na kuchennym blacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie sie nabrac na tania prowokacje w celu podkrecenia wyswietlen!!!  🙄 Nie dajcie z siebie robic id/io/tow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, moniaom napisał:

Widziałyście to jak niby ktoś przyniósł pizzę? A to był Lew? Jego głos przecież. Masakra, tak robić z ludzi ...ów! 

Mogę się założyć, że to jest akcja marketingowa promująca szczepienia! 
Już są głosy pod filmikiem, że Lew jest w szpitalu. A szakszukę w którymś z poprzednich filmików robiła dla dwóch osób. I teraz jego głos jak przyniósł pizzę niby. Co za przedstawienie. Lubiłam ją, ale tu przesadziła.

Influencerzy dostali propozycję promowania szczepień. Kiki Świat o tym wspominał i pokazał maila jakiego dostał z agencji martketingowej. Tu można zarobić grubą kasę. Zwróćcie uwagę na to jaki ona robi teatrzyk żeby wyszło niby naturalnie, że się boi wirusa i żeby nigdzie nie wychodzić, zachować ostrożność. Ostatnie kilka filmów o tym gada. Wkrótce zapewne powie żeby pomóc swoim dziadkom się zarejestrować na szczepienie. Obserwujcie jakiego wała kręcą. Masakra!

Jezeli to by byla prawda ..TO GRUBO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Brunettesdiary napisał:

Mam identyczne wrażenie że oni to wszystko udają przestałam oglądać bo się nie da. Super że są ludzie którzy jeszcze to widzą i są w stanie myśleć własnym rozumem że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Aktorka z niej jak widać marna. Podkreśla tylko jak to ona fakty ogląda codziennie i że nie wychodzić ze szczepić i różne wysrywy. Jak można komuś coś narzucać. To co ona ostatnio pokazuje to nie powinno mieć w ogóle miejsca w mediach. Jest tak zakłamana i fałszywa że nawet tego udawać nie potrafi. Do tego ma tak odpychajaca mimikę. Jeśli tacy wszyscy są źli to po co do ludzi nagrywa te żale? Bo traktuje jak przyjaciół? Wystarczy napisać coś odbiegającego od jej toku rozumowania i od razu krytyka. Cieszy i plusem w tej całej sytuacji jest to że może więcej osób przejrzy na oczy kogo promuje i wspiera i kto ich kosztem się dorabia. 

 Oczywiscie trzeba podkresli co sie oglada co wieczor a jak .  Dodam , padla  nawet nazwa szczepionki  , tej popularnej osatnio ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×