Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
monikaes

Powiedzielibyście koleżance o zdradzie jej męża?

Polecane posty

Mam w pracy sympatyczną koleżankę, nie jest mi jakaś szczególnie bliską osobą, ale lubimy się. Od dłuższego czasu ona opowiada wszystkim, ze całe wieczory a nieraz i noce spędza sama, bo mąż jest bardzo zajęty w pracy ( pracuje w BOR-ze) i ma zadania najwyższej rangi. Problem polega na tym, że ten mąż nie jest wcale zajęty w pracy- tylko ma kochankę, która mieszka obok mnie w sąsiednim budynku. Kochanka znacznie młodsza od żony, znacznie bardziej atrakcyjna, samotna bezdzietna pani. Widzę go tu niemal codziennie, wychodzą na spacery z jej psem, całują się, widzę go jak rano wsiada do auta i odjeżdża. On zapewne mnie nie kojarzy, nie pamięta- bo widzieliśmy się raz przelotnie- ale ja go dobrze zapamiętałam, szczególnie że facet niczego sobie.
Powiedziałybyście żonie jak to wygląda, czy nie mieszałybyście się w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Wyślij anonimowo fotki jak się z tamtą całuje

albo maila anonimowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oko w oko. Po co anonimowo? Chyba, że jej nie znasz to się nie wtrącaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziała , niech go zostawi. Zrób im zdjęcia to ona będzie miała dowód i dla siebie i dla sądu 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

bo kobiety są różne, niektóre w zaparte będą bronić swojego męża, będą obwiniać kochankę że go uwiodła, a mężowi wybaczą w imię rodziny, kasy, czy tam niewiadomo czego. Ja bym się nie wtrącała ale anonima bym wysłała w imię solidarności jajników

Dlatego takie sprawy załatwia się osobiście i z dowodami zbrodni. Anonimy potrafią wyrządzić więcej szkody niż pożytku, bo są zwykle mało wiarygodne. Jeżeli ktoś decyduje się na ujawnienie przestępstwa, rozumiem, że ma ku temu odpowiednią ewidencję. W tym przypadku, ewidencję zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Gorzej jak pretensje i żale żona przeleje na koleżankę zamiast na męża i kochankę

Pewnie tak, ale to już jej sprawa. Na początku to jak cegła w łeb, ale na zimno w końcu też by pomyślała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Gorzej jak pretensje i żale żona przeleje na koleżankę zamiast na męża i kochankę

No właśnie, tego się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Gorzej jak pretensje i żale żona przeleje na koleżankę zamiast na męża i kochankę

Tak będzie w przypadku żony zaślepionej. Nawet gdy się pokłócą to się pogodzą a koleżanka pójdzie w kąt. Dla kobiet zakochanych do obłędu w mężu nawet sprawa kochanki w szafie nie zrobi wrażenia. Przesadzam? 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro się znacie to możesz rozeznać sytuację pod taką rozmowę, tzn. skierować dyskusję na temat zdrad małżeńskich i powiedzieć np. że ty chciałabyś wiedzieć o czymś takim i zadać jej pytanie czy ona również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, monikaes napisał:


Powiedziałybyście żonie jak to wygląda, czy nie mieszałybyście się w to?

Nie bądź posłańcem złych wieści. Ludzie są różni, a zdrada męża dla niej będzie szokiem i nawet nie wiesz kiedy staniesz się ofiarą jej złych emocji. Po co ci to? 

Edytowano przez Magda13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, wariete napisał:

 Dla kobiet zakochanych do obłędu w mężu nawet sprawa kochanki w szafie nie zrobi wrażenia. Przesadzam? 🤔

Nie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Magda13 napisał:

Nie bądź posłańcem złych wieści. Ludzie są różni, a zdrada męża dla niej będzie szokiem i nawet nie wiesz kiedy staniesz się ofiarą jej złych emocji. Po co ci to? 

Czyli kobieta na być frajerką żyjąca w niewiedzy. Super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Czyli kobieta na być frajerką żyjąca w niewiedzy. Super. 

No nie wiem, czy żyje w niewiedzy, czy próbuje zaczarować rzeczywistość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×