Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

Czy są kobiety w wieku 30+ 34-42lata

Polecane posty

Czy są jakieś tutaj kobiety po 30 w wieku 30+-42lata które lubią młodszych facetów? Bądź zdarzyło się wam aby was podrywal młody facet o 10-12lat jeśli tak to jak reagujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zdarzyło się i to często, ale tez mam urodę, która powoduję, że wyglądam na osobę znacznie młodsza (dobre geny). Dla mnie osobiście różnica 10-12 lat to już dużo. Aczkolwiek znam osobiście dwie pary, gdzie taka różnica wieku między obojgiem partnerów istnieje i to płeć piękna liczy więcej lat w metryce , a mimo to świetnie się dogadują.  Sama tez była zainteresowana mężczyzną, który był ode mnie młodszy o 6 lat i vice versa, z tym, że on był w związku, wiec odpuściłam (solidarność jajników),

Reakcja na podryw jest diametralnie różna i zależna od sposobu podrywu, mojego nastroju oraz okoliczności.

Edytowano przez Fresia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, kosmol91 napisał:

Czy są jakieś tutaj kobiety po 30 w wieku 30+-42lata które lubią młodszych facetów? Bądź zdarzyło się wam aby was podrywal młody facet o 10-12lat jeśli tak to jak reagujecie? 

Wolisz milfy? Na stały związku czy seegz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kosmol91 napisał:

Czy są jakieś tutaj kobiety po 30 w wieku 30+-42lata które lubią młodszych facetów? Bądź zdarzyło się wam aby was podrywal młody facet o 10-12lat jeśli tak to jak reagujecie? 

Mi się nie zdarzyło aż tak , facet młodszy ode mnie o 12 lat miał by teraz 18 lat czyli jeszcze dziecko xd

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
35 minut temu, Elciaa29 napisał:

Mi się nie zdarzyło aż tak , facet młodszy ode mnie o 12 lat miał by teraz 18 lat czyli jeszcze dziecko xd

Mój kolega wolał milfy tak koło 20 mieliśmy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Leżaczek napisał:

Mój kolega wolał milfy tak koło 20 mieliśmy xd

Dla mnie 5 lat młodszy to już przepaść a gdzie 10 czy 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, die Katze napisał:

 taki 18 latek mógłby Cię wyruuchać lepiej niż nie jeden starszy

Nie dzięki , w wieku 30 lat też się znajdzie który potrafi xD

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Dla mnie 5 lat młodszy to już przepaść a gdzie 10 czy 12.

 

1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Nie dzięki , w wieku 30 lat też się znajdzie który potrafi xD

Ale on ma rację jak ja miałem 18...  mój boniu szkoda że nie miałem fajnej loszki tylko sufit w plamach w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, die Katze napisał:

Mam nadzieję że to o mnie

Przecież nie o mnie ja wolę leżeć na plecach 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Dla mnie 5 lat młodszy to już przepaść a gdzie 10 czy 12.

Staro wyglądał z twarzy taka uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nikim konkretnym , po prostu chodziło mi o np faceta w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Elciaa29 napisał:

O nikim konkretnym , po prostu chodziło mi o np faceta w moim wieku.

U mnie 📉 z wiekiem ale są kolesie co na 18 byli przegrywami (ja byłem wygryw jak markus ruhl w hipermarket) a do 30 się ogarneli. No niestety u mnie falstart za szybko się wziąłem za wszystko i już na emeryturze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Iskra napisał:

Nie Elcia z mitomanem chamem sie nie gada. Uwierzysz jej to Ci współczuję.  Ja wiecej sie do tego drewna nie odezwe nie znize sie do tego wiecej.

Ja nikomu nie wierze , bywają momenty że nawet sama sobie nie wierze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tę czy w drugą stronę 10-12 lat to trochę spora różnica jak dla mnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciała żeby facet za mnie płacił No chyba że to mąż,  to musi, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bolek napisał:

Wszystko jest w porządku  jeśli  kobieta jest na prawde zainteresowana gościem i jednym z jej kryteriow to brak skąpstwa u faceta, sprawa zmienia się diametralnie gdy gościa od 1 sekundy uważa za dúpka a idzie z nim na randkę dla dobrego obiadu w drogiej restauracji.

Wg mnie na pierwszej randce dama powinna zaproponować zapłacenie połowy  rachunku a gentleman za nic w świecie  nie powinien jej na to pozwolić.

Dlatego lepiej na początek umawiać się na jakąś kawę czy drinka, a o ewentualnych drogich obiadach myśleć po "głębszym" poznaniu, kiedy już się jest w jakiejś relacji. 

Zasada jest taka, że żeby kobieta wykorzystała faceta, facet musi "dać" się wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Leżaczek napisał:

Wolisz milfy? Na stały związku czy seegz?

No nie ukrywam że dobrze mi się dogaduje z kobietami starszymi więc jeśli bym się dobrze dogadywal z nią i jest dobrze to czemu nie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Fresia napisał:

Tak zdarzyło się i to często, ale tez mam urodę, która powoduję, że wyglądam na osobę znacznie młodsza (dobre geny). Dla mnie osobiście różnica 10-12 lat to już dużo. Aczkolwiek znam osobiście dwie pary, gdzie taka różnica wieku między obojgiem partnerów istnieje i to płeć piękna liczy więcej lat w metryce , a mimo to świetnie się dogadują.  Sama tez była zainteresowana mężczyzną, który był ode mnie młodszy o 6 lat i vice versa, z tym, że on był w związku, wiec odpuściłam (solidarność jajników),

Reakcja na podryw jest diametralnie różna i zależna od sposobu podrywu, mojego nastroju oraz okoliczności.

Ja lubię kobiety w wieku 30-40 lub i też po 40 są fajne dlatego że się dobrze dogaduje z nimi ale rowniesniczki 30latki też lubię . Uważam że kobiety w takim wieku są doświadczone wiedzą czego chcą potrafią się zachować i są bardziej atrakcyjne sexy i mądrzejsze niż nie jedna 20parolatka 😊 ponoć takie związki gdzie kobieta starsza od faceta o 7-10 11lat wbrew pozorom się dobrze dogaduja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Wzialbys za zone taka, jesli bylaby ladna i przecietnie zamozna?

No mógłbym z taką kobieta się związać  🙂 czemu nie, jeśli by była miła i dobrze się z nią dogadywal i jest uczciwa to co w tym złego. Kobiety w wieku 30-40lat są zauważyłem bardziej mądrzejsze wiedzą czego chcą potrafią się zachować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem drogie Panie wydaje mi się że dla Was kobiety będąc po 30 30-40lat czy też po 40 to dobry okres w zyciu dla Was jest  🙂 nie czujcie się źle ani staro bo nawet wyglądać bardziej atrakcyjnie i sexy 🙂 fajne lata przed wami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Użyszkodnik napisał:

A dzieci? Taka 40+ moze juz nie zajsc w ciaze. Albo miec juz dzieci.

Też zachodzą w ciążę. Chociaż też są singielka po 40 A to że ma dziecko nie przeszkadza mi bo dzisiejszych czasach dużo chyba takich kobiet jest które samotnie wychowują dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Miałam kiedyś młodszego kolegę który w przypływie szczerości przyznał że on lubi pare lat starsze kobiety bo on chce być ich utrzymankiem 🤦‍♀️ a było to kilka dobrych lat temu . Czy mu się to udało? Częściowo , bo często przechodził z rąk do rąk a w końcu zakochał się w rownolatce i niestety nie został utrzymankiem 

I co w tym złego że walisz facepalma przecież 42% kobiet jest lub planuje być utrzymanka a mamy równouprawnienie czy nie? 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×