Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

czy kobiety lubicie młodszych facetów?

Polecane posty

Mam takie pytanie do was drogie Panie czy to cos złego ze ja bardziej lubie kobiety po 30 tak w wieku 30-40 lat? jak i tez po 40stce kobiety są również fajne. Powiedzcie mi czy wam sie zdarzyło tak aby was podrywał zaczepial próbowal zagadac młody facet np 7-10lat jesli tak to jak na to reagowałyście? Mnie sie wydaje ze sa kobiety po 30 które lubia młodszych facetow i ponoc dzisiejszych czasach takich przypadków nie jest mało , czasy sie zmieniaja 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam drogie Panie nie czujcie się źle staro majac lat 30-40 bo mysle ze to jest fajny czas okres w waszym życiu, jestescie bardziej ładniejsze atrakcyjniejsze i sexy niz takie 20latki 😉  Ja lubie kobiety w takim wieku 30paru lat czy tez 40letnie sa fajne 😉 ale tez równieśniczki lubie , bo lepiej się z takimi dogaduje są bardziej mądrzejsze wiedza czego chcą potrafią się zachowac i bardziej życie znaja są doświadczone. Uważam że jeżeli do was zagaduje zaczepia badz nawet zaprasza na kawe młodszy facet np 7-10lat to moze nie odmawiajcie takim którzy są mili dla was, raczej powinnyscie sie z tego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kosmol91 napisał:

Powiem wam drogie Panie nie czujcie się źle staro majac lat 30-40 bo mysle ze to jest fajny czas okres w waszym życiu, jestescie bardziej ładniejsze atrakcyjniejsze i sexy niz takie 20latki 😉  Ja lubie kobiety w takim wieku 30paru lat czy tez 40letnie sa fajne 😉 ale tez równieśniczki lubie , bo lepiej się z takimi dogaduje są bardziej mądrzejsze wiedza czego chcą potrafią się zachowac i bardziej życie znaja są doświadczone. Uważam że jeżeli do was zagaduje zaczepia badz nawet zaprasza na kawe młodszy facet np 7-10lat to moze nie odmawiajcie takim którzy są mili dla was, raczej powinnyscie sie z tego cieszyć.

Tak powinniśmy się cieszyć i w podskokach rzucać się na szyję każdemu kto się uśmiechnie, bo w wieku 30 lat to już do piachu! 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malwina216 napisał:

Tak powinniśmy się cieszyć i w podskokach rzucać się na szyję każdemu kto się uśmiechnie, bo w wieku 30 lat to już do piachu! 🤣😂

Ojj tam 30lat do piachu przesadzasz 😉  dla Was kobiety to fajny moment okres w życiu. Jezeli jest jakis facet miły dla was i chce sie umówic zaprosić was np na kawe to dlaczego nie 😉  wiek mysle ze nie jest taki istotny. Zreszta wy co innego gadacie a myslicie sobie co innego odpowiadacie ze ja jestem pewnie za stara dla Ciebie jestes za młody a pewnie myslicie sobie i sie cieszycie z tego ze się młodemu podobacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kosmol91 napisał:

Ojj tam 30lat do piachu przesadzasz 😉  dla Was kobiety to fajny moment okres w życiu. Jezeli jest jakis facet miły dla was i chce sie umówic zaprosić was np na kawe to dlaczego nie 😉  wiek mysle ze nie jest taki istotny. Zreszta wy co innego gadacie a myslicie sobie co innego odpowiadacie ze ja jestem pewnie za stara dla Ciebie jestes za młody a pewnie myslicie sobie i sie cieszycie z tego ze się młodemu podobacie. 

To Ty przesadzasz 😉 Myślisz, że kobieta w wieku 30 lat narzeka na brak zainteresowania? I powinna szybko korzystać z okazji, bo ktoś ją chce? I to młodszy? Wow 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, malwina216 napisał:

To Ty przesadzasz 😉 Myślisz, że kobieta w wieku 30 lat narzeka na brak zainteresowania? I powinna szybko korzystać z okazji, bo ktoś ją chce? I to młodszy? Wow 🤣 

ale co Ja tu przesadzam? Mysle ze nie, dlatego mówie ze dla was drogie Panie jesli macie wiecej niz 30lat to nie czujcie sie staro źle bo to fajny okres waszego życia bardziej jestescie atrakcyjnejsze ładniejsze niz takie 20parolatki 😉 was moga wtedy podrywac zagadywać wasi rowniesnicy starsi faceci tez jak i tez mogą was młodsi faceci ( np o 7-11lat mlodsi) podrywać i chcac byście sie umówily  np na kawe zaprosić 😉  przeciez mowie ze kobietom to jest fajnie i ten okres fajny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to wolę w swoim wieku lub delikatnie starszych. Sama mam 33 I jestem bardzo atrakcyjna. Nie brakuje mi adoratorów w wieku 20kilku lat, z tym że nie zwracam na nich uwagi. W mężczyznach podoba mi się męskość dla mnie to dojrzałość i pewność siebie. Młodzi muszą dojrzeć do tego poziomu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lèa napisał:

Jeśli o mnie chodzi to wolę w swoim wieku lub delikatnie starszych. Sama mam 33 I jestem bardzo atrakcyjna. Nie brakuje mi adoratorów w wieku 20kilku lat, z tym że nie zwracam na nich uwagi. W mężczyznach podoba mi się męskość dla mnie to dojrzałość i pewność siebie. Młodzi muszą dojrzeć do tego poziomu. 

Dopiero po 40 stce zaczniesz doceniać tych 20 sto latków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 18karat napisał:

Dopiero po 40 stce zaczniesz doceniać tych 20 sto latków. 

Raczej nie .

Od kiedy sięgam pamięcią pociągają mnie mężczyźni w przedziale + - 33-45.  Są dla mnie atrakcyjni bo są dojrzali . Ale mam koleżanki które spotykają się z młodszymi i też może być ok. Kwestia gustu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lèa napisał:

Jeśli o mnie chodzi to wolę w swoim wieku lub delikatnie starszych. Sama mam 33 I jestem bardzo atrakcyjna. Nie brakuje mi adoratorów w wieku 20kilku lat, z tym że nie zwracam na nich uwagi. W mężczyznach podoba mi się męskość dla mnie to dojrzałość i pewność siebie. Młodzi muszą dojrzeć do tego poziomu. 

Eee tam nie prawda, no to super a czy faceci młodsi moga byc tak np o 2-4 lata. Ja 30lat mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kosmol91 napisał:

Eee tam nie prawda, no to super a czy faceci młodsi moga byc tak np o 2-4 lata. Ja 30lat mam 

Ja też mam 30 i zakładam sobie, że tak max 5 lat młodszy mógłby być 😉 ale prawda jest taka, że zależy od charakteru, dojrzałości faceta, czy przyciągania między nami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lèa napisał:

Jeśli o mnie chodzi to wolę w swoim wieku lub delikatnie starszych. Sama mam 33 I jestem bardzo atrakcyjna. Nie brakuje mi adoratorów w wieku 20kilku lat, z tym że nie zwracam na nich uwagi. W mężczyznach podoba mi się męskość dla mnie to dojrzałość i pewność siebie. Młodzi muszą dojrzeć do tego poziomu. 

No to Ci powiem ze Ja nie jestem kobieta ale ja bym się Cieszył na Twoim miejscu skoro podobasz sie młodym facetom 😉  nie skreslaj tak ich odrazu poznaj pogadaj i zobaczysz jaki jest taki młody facet 20kilku lat 😉 uwierz mi ze sa tacy ktorzy sa madrzi dojrzali odpowiedzialni. Co w tym zlego jesli np facet ma 28lat a podoba mu sie kobieta starsza od niego np w wieku 35-40lat? 😉 zycie jest tylko jedno. Ja bym sie cieszył na Twoim miejscu , mozesz sie poczuc młodziej przy takim młodszym mezczyznie jak i poczuc się że jestem ładna atrakcyjna nawet młodszym sie podobam 😉  nie ukrywam ze Ja was czasami kobiety nie rozumiem ale mimo lubie was 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kosmol91 napisał:

Eee tam nie prawda, no to super a czy faceci młodsi moga byc tak np o 2-4 lata. Ja 30lat mam 

30 lat. Hm popatrzę, nie powiem 🙂 ale jeszcze troszkę brakuje do tego smaczka, tej kwintesencji męskości. Mężczyzna po 30ste ma w sobie tą pewność siebie, spokój a na twarzy są pierwsze oznaki dojrzałości ( nie tylko o dojrzałość duchową chodzi ) ..mnie to pociąga. Tak jak mężczyzn kobiety które z wiekiem są "Jak wino " -takie określenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malwina216 napisał:

Ja też mam 30 i zakładam sobie, że tak max 5 lat młodszy mógłby być 😉 ale prawda jest taka, że zależy od charakteru, dojrzałości faceta, czy przyciągania między nami 

No to spoko, a czy jesli wedlug Ciebie facet jest miły odpowiedzialny pracuje ma jakies zainteresowania no i sie kształci rozwija to jest jakis tu znak ze dojrzaly lub odpowiedzialny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lèa napisał:

30 lat. Hm popatrzę, nie powiem 🙂 ale jeszcze troszkę brakuje do tego smaczka, tej kwintesencji męskości. Mężczyzna po 30ste ma w sobie tą pewność siebie, spokój a na twarzy są pierwsze oznaki dojrzałości ( nie tylko o dojrzałość duchową chodzi ) ..mnie to pociąga. Tak jak mężczyzn kobiety które z wiekiem są "Jak wino " -takie określenie 😉

No to wiec ja byłbym jeszcze dla Ciebie za młody ? 😉 i nie jestem jeszcze taki meski ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kosmol91 napisał:

No to spoko, a czy jesli wedlug Ciebie facet jest miły odpowiedzialny pracuje ma jakies zainteresowania no i sie kształci rozwija to jest jakis tu znak ze dojrzaly lub odpowiedzialny? 

Oczywiście. Jeśli masz zainteresowania to znaczy że jesteś ciekawy i będzie o czym Tobą porozmawiać 🙂Jeśli się kształcisz, to znaczy że jesteś ambitny i masz cele w życiu. Jeśli chcesz zdobyć kobietę to to są podstawy. Chodzi o pewien poziom. Jeśli chcemy mierzyć wyżej to też sami musimy mieć coś do zaoferowania. Dojrzałość i odpowiedzialność jest sexy,zdecydowanie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
1 godzinę temu, kosmol91 napisał:

Mam takie pytanie do was drogie Panie czy to cos złego ze ja bardziej lubie kobiety po 30 tak w wieku 30-40 lat? jak i tez po 40stce kobiety są również fajne. Powiedzcie mi czy wam sie zdarzyło tak aby was podrywał zaczepial próbowal zagadac młody facet np 7-10lat jesli tak to jak na to reagowałyście? Mnie sie wydaje ze sa kobiety po 30 które lubia młodszych facetow i ponoc dzisiejszych czasach takich przypadków nie jest mało , czasy sie zmieniaja 😉 

Nawet prawie 20 lat młodszy.Wprawny w uwodzeniu a ja we flircie I to wszystko  😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lèa napisał:

Oczywiście. Jeśli masz zainteresowania to znaczy że jesteś ciekawy i będzie o czym Tobą porozmawiać 🙂Jeśli się kształcisz, to znaczy że jesteś ambitny i masz cele w życiu. Jeśli chcesz zdobyć kobietę to to są podstawy. Chodzi o pewien poziom. Jeśli chcemy mierzyć wyżej to też sami musimy mieć coś do zaoferowania. Dojrzałość i odpowiedzialność jest sexy,zdecydowanie. 

No to miło że tak dobrze mówisz o mnie 😉 DZIĘKI WIELKIE 😉   mądre słowa piszesz. Chociaz chyba jeszcze rok mi brakuje bo 30lat mam 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kosmol91 napisał:

No to wiec ja byłbym jeszcze dla Ciebie za młody ? 😉 i nie jestem jeszcze taki meski ? 

Prawdopodobnie. Chociaż ja Ciebie na oczy nie widziałam 🙂 A bywają 30latkowie którzy sa bardzo atrakcyjni.. 

Masz 30 lat, poznajesz 20 latke, jest super atrakcyjna ale po rozmowie okazuje się że.. tylko wizualnie Cię pociąga. Rozumiesz do czego zmierzam?

To nie jest tak że z każdym  30 latkiem nie złapie tego " flow", ale ta pewność siebie i spokój bijący od mężczyzny pewnego siebie powoduje że staje się..uległa ..w pewnym sensie 😉 i tego szukam. 

Edytowano przez Lèa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lèa napisał:

Prawdopodobnie. Chociaż ja Ciebie na oczy nie widziałam 🙂 A bywają 30latkowie którzy sa bardzo atrakcyjni.. 

Masz 30 lat, poznajesz 20 latke, jest super atrakcyjna ale po rozmowie okazuje się że.. tylko wizualnie Cię pociąga. Rozumiesz do czego zmierzam?

To nie jest tak że z każdym zdym 30 latkiem nie złapie tego " flow", ale ta pewność siebie i spokój bijący od mężczyzny pewnego siebie powoduje że staje się..uległa ..w pewnym sensie 😉 i tego szukam. 

No to musiała byś mnie spotkać 😉 i ocenic. Tak rozumiem Cie, w kazdym  razie jakbym Cie spotkał tak przypadkowo na ulicy i bys była atrakcyjna, ubrana elegancko sexy to bym próbował Cie jakos zaczepić zagadać może bys sie uśmiechneła do mnie i by sie fajnie porozmawiało 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie kręcą Cie w ogóle takie kobiety w Twoim wieku i młodsze ? Bo z moich obserwacji wynika że większość mężczyzn takie właśnie kobiety by chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

A nie kręcą Cie w ogóle takie kobiety w Twoim wieku i młodsze ? Bo z moich obserwacji wynika że większość mężczyzn takie właśnie kobiety by chciało.

Mówiłem Ci ze tez lubie rownieśniczki 😉 czy takie w wieku 27-29lat tez moga być 😉 , wydaje mi sie ze dzisiejszych czasach nie jest to nic dziwnego gdzie facet ma kobiete starsza o kilka lat.  zreszta juz i tak kobiety takie 30latki czy 30-33latki to beda rowniesniczki lub moje pokolenie jak to nazwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Ci co lubią starsze o15 lat i  więcej to patologia z domu 

no 15lat to juz racja przesada, ale uwazam ze tak 7-10lat to jeszcze moze byc 10lat max!  Ja tak mam ze nie ukrywam ze lubie kobiety w wieku 30-40lat , jak i rowniesniczki  zreszta juz i takie kobiety beda moje rowniesniczki czy podobnym wieku bo 30lat juz bede miał niedługo 😉 wiec mysle ze jestem facetem ktory moze takie podrywac szukac kobiety w takim przedziale wiekowym 😉 a wy Panie drogie moze cieszcie się że sa tacy faceci jak ja którym nie przeszkadza że kobieta jest starsza od niego o kilka lat,  nie jestem kobieta ale  ja bym sie cieszył raczej na waszym miejscu 😉 gdyby jakis młody facet pod warunkiem ze jest miły uprzejmy was proboje poderwac zagadac do was 😉  co w tym złego ze taki młodszy mezczyzna np w wieku 30lat proboje zagadac poderwac zaprosic na kawe kobiete starsza np w wieku 38-40lat!  😉 Chyba to swiadczy ze podobacie sie młodszym facetom tez wiec raczej cieszcie sie z tego 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malinka 123 napisał:

 

Wolę młodszych

no to fajnie 😉 a wiek ma znaczenie do ilu lat tolerujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałam młodszego partnera , w sumie wcześniej jak bym miała to był by ledwo po 18stce więc emocjonalnie jeszcze dziecko , a na tą chwilę to nie wiem jak bym się dogadywała z młodszym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malinka 123 napisał:

Rzuciłam kostką.Wypadla mi 17.😉

ooo fajnie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu bardzo zaiskrzyło między mną a 8 lat młodszym facetem, potrafił mnie pocieszyć i dotrzeć do mnie w sytuacji kryzysu w małżeństwie, ktory rozpoczął się zanim się poznaliśmy. Romans trwał  3 miesiące podczas których seksiliśmy sie jak zwierzęta, ech wspomnienia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×