Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

czy kobiety lubicie młodszych facetów?

Polecane posty

4 godziny temu, AntyBazyl napisał:

Jak się seksic to tylko z młodymi. Co to za seks ze starym dziadem?? Facetom się wydaje, ze kobiety stare, nikt ich nie chce i nawet nie wiedzą jak bardzo się mylą. 

no to mówie ze tak jest aby kobiety majac 30pare lat lub po 40 się nie czuły źle i staro bo są ładniejsze atrakcyjniejsze i wydaje mi sie ze to dobre lata mają i okres zyciowy 😉  wy kobiety raczej macie lepiej niz faceci 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, TakaJedna napisał:

Młodzi mają ładne buzki i tyłeczki 😁 do poważnej relacji chyba nieee

Nie tylko 😉   a tzn ze gdy bede juz facetem po 30stce mam sie czuć gorzej i miej  atrakcyjny dla kobiet 😉 ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, banita wolności napisał:

Większość kobiet po 30stce woli młodszych facetów od siebie

Jeżeli tak jest realu to bardzo fajnie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zadna powazna/normalna kobieta nie zwiaze sie celowo z duzo mlodszym (nie mam na mysli mlodszego np 2 lata ani ze zainteresowala sie kims nie znajac wieku a potem okazalo sie ze mlodszy).Tez facet szukajacy starszych kobiet nie jest zupelnie zrownowazony psychicznie.Widocznie matka go w dziecinstwie zaniedbala i podswiadomie szuka opiekunki dla wewnetrznego dziecka

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2021 o 20:50, kosmol91 napisał:

Mam takie pytanie do was drogie Panie czy to cos złego ze ja bardziej lubie kobiety po 30 tak w wieku 30-40 lat? jak i tez po 40stce kobiety są również fajne. Powiedzcie mi czy wam sie zdarzyło tak aby was podrywał zaczepial próbowal zagadac młody facet np 7-10lat jesli tak to jak na to reagowałyście? Mnie sie wydaje ze sa kobiety po 30 które lubia młodszych facetow i ponoc dzisiejszych czasach takich przypadków nie jest mało , czasy sie zmieniaja 😉 

Tylko młodszych, po co nam stare dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się czuję z trochę młodszymi facetami, mój były był o 3 lata młodszy, moja siostra też jest z młodszym facetem (o 5 lat). Chyba łatwiej się z takimi dogadać, mają mniej "skostniałe" podejście, zresztą ja nie lubię jak ktoś wchodzi mi na głowę a przy starszym o to łatwo.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2021 o 10:39, patti napisał:

Najlepiej się czuję z trochę młodszymi facetami, mój były był o 3 lata młodszy, moja siostra też jest z młodszym facetem (o 5 lat). Chyba łatwiej się z takimi dogadać, mają mniej "skostniałe" podejście, zresztą ja nie lubię jak ktoś wchodzi mi na głowę a przy starszym o to łatwo.

No to się cieszę że lubisz jak i Twoja siostra młodszych facetów, Ja sam lubię starsze kobiety lub rowniesniczki bo lepiej mi się dogaduje z takimi są mądrzejsze konkretne wiedzą czego chcą potrafią się zachować i nawet lepiej ładniej atrakcyjnie wyglądacie niż nie jedna 20letnia dziewczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×