Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Omana67

Czy te oceny na koniec technikum są złe czy średnie?

Polecane posty

Nie poprawię już tych ocen i takie zostaną po przedmioty zawowode skończyły się teraz w pierwszym półroczu a niektóre przedmioty jak historia biologia itd skończyły się w pierwszej lub drugiej klasie. Z pozostałych przedmiotów ocen też już nie poprawię po 30 kwietnia kończę szkołe a oceny ostateczne zostaną wpisane do 20 kwietnia przy okazji w kwietni będzie jeszcze przerwa świąteczna więc ocen już na pewno nie dostane dużo 

zachowanie  - 5/6
religia - 5/6
j.polski-3
j. niemiecki - 2
j.angielski - 2
wos-3
Historia - 3
wok - 3
matematyka- 2
Geografia-2
Biologia-2
Fizyka-2
Chemia-2
Edb-2
Przedsiębiorstwo-2
wf-4/5
Informatyka-3
Organizacjia-3
Technika-3
Obsługa konsumenta-3
Usługi żywienie-4
Język obcy w h-3
Działalność r-3
Działalność h-3
Obsługa informatyczna -5
Marketing-4
Praktyka-5
Historia i społeczeństwo -3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutko. W moich czasach oznaczałoby kiblowanie. Masz szczęście, że jedynki i szóstki wprowadzili. 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niż złe, bo nie masz zagrożeń, ale gorzej niż średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

geografi ,biologia 2.. To swiadczy o lenistwie.. bo z matma mozna sobie nie radzuc,z chemia czy fizyka.. ale biologia 😕 Kiepsko. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, .Gość napisał:

geografi ,biologia 2.. To swiadczy o lenistwie.. bo z matma mozna sobie nie radzuc,z chemia czy fizyka.. ale biologia 😕 Kiepsko. 

Skoro ktoś nie radzi sobie z chemią, to może też nie radzić sobie z biologią i wcale nie musi świadczyć to o lenistwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sansey napisał:

Skoro ktoś nie radzi sobie z chemią, to może też nie radzić sobie z biologią i wcale nie musi świadczyć to o lenistwie. 

Ty tak serio?

W chemi mozna nie rozumiec pewnych zagadnien i nawet przy maksymalnym wysilku ich nie zrozumiec. W biologii trza zapamietac kilka prosto napisanych zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie... 

Ja rozumiem, że  chemii, matematyki czy fizyki nie można sobie radzić, no ale geografia, biologia,  2? I to świadczy jedynie o twoim lenistwie... A to nie jest tak, że ty nie umiesz. Po prostu Ci się nie chce, nie masz żadnych motywacji ani chęci do nauki... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z religii świetnie!

A to przecież najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, .Gość napisał:

Ty tak serio?

W chemi mozna nie rozumiec pewnych zagadnien i nawet przy maksymalnym wysilku ich nie zrozumiec. W biologii trza zapamietac kilka prosto napisanych zdan.

Nie, ja tak na żarty. Ale skoro dla Ciebie biologia opiera się tylko na tym, że TRZA zapamiętać kilka prosto napisanych zdań, to chyba sobie nie pogadamy😉 

Ps. Dla mnie akurat chemia była prostsza w zrozumieniu niż biologia-czyli idąc Twoim tokiem dedukcji jestem leniem😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sansey napisał:

Nie, ja tak na żarty. Ale skoro dla Ciebie biologia opiera się tylko na tym, że TRZA zapamiętać kilka prosto napisanych zdań, to chyba sobie nie pogadamy😉 

Ps. Dla mnie akurat chemia była prostsza w zrozumieniu niż biologia-czyli idąc Twoim tokiem dedukcji jestem leniem😉

 

Budowy różnych narządów, budowa człowieka, wszystkie definicje, biologia nie jest taka prosta. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'

1 godzinę temu, Marzycielka_Monika napisał:

Kiepskie... 

Ja rozumiem, że  chemii, matematyki czy fizyki nie można sobie radzić, no ale geografia, biologia,  2? I to świadczy jedynie o twoim lenistwie... A to nie jest tak, że ty nie umiesz. Po prostu Ci się nie chce, nie masz żadnych motywacji ani chęci do nauki... 

A w Geografii również jest matematyka, te wszystkie skale, przyrosty itp. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to raczej slabo zwłaszcza jeśli chcesz iść na studia, jeśli zaś prosto do pracy to nikt na oceny patrzeć nie będzie. Ale jak do pracy będziesz przykładać się tak jak do nauki może być problem z utrzymaniem stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lili7531 napisał:

Budowy różnych narządów, budowa człowieka, wszystkie definicje, biologia nie jest taka prosta. 

Oczywiście, że tak! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Annn2020 napisał:

Wygląda to raczej slabo zwłaszcza jeśli chcesz iść na studia, jeśli zaś prosto do pracy to nikt na oceny patrzeć nie będzie. Ale jak do pracy będziesz przykładać się tak jak do nauki może być problem z utrzymaniem stanowiska

Spokojnie za prace będą mi płacić i nie będę się musiała uczyć tych bzdur do niczego nie potrzebnych. O studiach nie myślę. Byle mature na 30 procent mieć 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka913

A ja tutaj widze 3 z historii, której opanowanie na dostatecznym poziomie oznacza bardzo dobra pamięć. Podobnie wiedza o społeczeństwie. Ewidentne widać, ze jesteś humanistka i odnajdziesz się spokojnie stricte w zawodach administracyjnych czy zarządzających. Co do studiów, to obecne kryteria przyjęć i pierdyliard kierunków niepotrzebnych powoduje przyjmowanie osób ledwo zdających, wiec się tym nie przejmuj. To, ze miałaś kilka 2 nie oznacza, ze na studiach sobie nie poradzisz. To jest inny tryb nauki i inna zadaniowosc. Osobiście znałam 5 tkowiczow, którzy na studiach sobie nie poradzili, bo 5 wynikała z systemu zakuj i zapomnij. Głowa do góry. W technikum masz zawód. Usiądź  nad materiałem, który Cię interesuje i zdawaj maturę z historii i wos, bo widać, ze to Cię interesuje. A potem idź na studia informatyczne lub administracyjne. Widać złapał w tym kierunku. Ja stety niestety byłam paskowa licealistka, bo wybierałam prawo. Uwielbienia to nie budziło i nie budzi nadal. Uwierz w siebie i do przodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Szpilka913 napisał:

A ja tutaj widze 3 z historii, której opanowanie na dostatecznym poziomie oznacza bardzo dobra pamięć. Podobnie wiedza o społeczeństwie. Ewidentne widać, ze jesteś humanistka i odnajdziesz się spokojnie stricte w zawodach administracyjnych czy zarządzających. Co do studiów, to obecne kryteria przyjęć i pierdyliard kierunków niepotrzebnych powoduje przyjmowanie osób ledwo zdających, wiec się tym nie przejmuj. To, ze miałaś kilka 2 nie oznacza, ze na studiach sobie nie poradzisz. To jest inny tryb nauki i inna zadaniowosc. Osobiście znałam 5 tkowiczow, którzy na studiach sobie nie poradzili, bo 5 wynikała z systemu zakuj i zapomnij. Głowa do góry. W technikum masz zawód. Usiądź  nad materiałem, który Cię interesuje i zdawaj maturę z historii i wos, bo widać, ze to Cię interesuje. A potem idź na studia informatyczne lub administracyjne. Widać złapał w tym kierunku. Ja stety niestety byłam paskowa licealistka, bo wybierałam prawo. Uwielbienia to nie budziło i nie budzi nadal. Uwierz w siebie i do przodu 

Oceny autorka ma słabe ale pozytywne. Z przedmiotów humanistycznych ma 3 więc humanistką też nie jest po 3 to słaba ocena. Gdyby z humanistycznych przedmiotów miała chociaż 4 to może. Co to tych studiów to nie wydaje mi się żeby zdała mature z takim poziomem wiedzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 19:26, Szpilka913 napisał:

A ja tutaj widze 3 z historii, której opanowanie na dostatecznym poziomie oznacza bardzo dobra pamięć. Podobnie wiedza o społeczeństwie. Ewidentne widać, ze jesteś humanistka i odnajdziesz się spokojnie stricte w zawodach administracyjnych czy zarządzających. Co do studiów, to obecne kryteria przyjęć i pierdyliard kierunków niepotrzebnych powoduje przyjmowanie osób ledwo zdających, wiec się tym nie przejmuj. To, ze miałaś kilka 2 nie oznacza, ze na studiach sobie nie poradzisz. To jest inny tryb nauki i inna zadaniowosc. Osobiście znałam 5 tkowiczow, którzy na studiach sobie nie poradzili, bo 5 wynikała z systemu zakuj i zapomnij. Głowa do góry. W technikum masz zawód. Usiądź  nad materiałem, który Cię interesuje i zdawaj maturę z historii i wos, bo widać, ze to Cię interesuje. A potem idź na studia informatyczne lub administracyjne. Widać złapał w tym kierunku. Ja stety niestety byłam paskowa licealistka, bo wybierałam prawo. Uwielbienia to nie budziło i nie budzi nadal. Uwierz w siebie i do przodu 

Ubawilam sie i to setnie !! 

Bardzo dobra pamiec ? Jaja sobie robisz kobieto :)

Skoro ja mialam w technikum 5 z historii i 5 z wos  ( wos mialam na maturze ) to jaka mam pamiec ?

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, jests cienka  jak wielkanocny barszcz, sorry ale matura nie jest w twoim zasiegu.

30 % ja cie.. co to w ogole jest ? Zenada.

Po stopniach widac, ze ciebie kompletnie nic nie obchodzi, nie masz zadnych zainteresiowan..

Nie musisz byc omnibusem , ale jakies ulubione przedmioty mozna miec i  z nich sie postarac choc o 4..

A ty nic.. ani matma, ani fiza, ani chemia ani biologia, ani gegra , ani technika, ani jezyki..

Religia i w-f to nie przedmioty..

Umiesz wciskac kit, obslugiwac kompa i znasz diety bez glutenu, mleka i cukru..

Moze zostaniesz celebrytka ?

 

 

I nie, nie pisze by ci dowalac..To sa fakty. To jest zycie bez slodzenia jaka to mlodziez jest zajebista.. Nie chcesz czytac takich komentarzy ? Wez sie za siebie.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pozaPL napisał:

Autorko, jests cienka  jak wielkanocny barszcz, sorry ale matura nie jest w twoim zasiegu.

30 % ja cie.. co to w ogole jest ? Zenada.

Po stopniach widac, ze ciebie kompletnie nic nie obchodzi, nie masz zadnych zainteresiowan..

Nie musisz byc omnibusem , ale jakies ulubione przedmioty mozna miec i  z nich sie postarac choc o 4..

A ty nic.. ani matma, ani fiza, ani chemia ani biologia, ani gegra , ani technika, ani jezyki..

Religia i w-f to nie przedmioty..

Umiesz wciskac kit, obslugiwac kompa i znasz diety bez glutenu, mleka i cukru..

Moze zostaniesz celebrytka ?

 

 

I nie, nie pisze by ci dowalac..To sa fakty. To jest zycie bez slodzenia jaka to mlodziez jest zajebista.. Nie chcesz czytac takich komentarzy ? Wez sie za siebie.

 

 

 

 

No ja rozumie że sam w życiu nic nie osiągnołeś i cię teraz tyłek boli ale nie martw się i tak mam w dupie to co napisałeś. A ja najbardziej w szkole lubie właśnie wf i co? 

Edytowano przez Omana67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2021 o 10:58, 13trzynascie napisał:

Z najważniejszych przedmiotów same dwóje.... A z bzdurek w stylu religia piątka. Eh. 

Albo nawet 6. Szkoła się kiedyś kończy  a gdy umrzemy to tam jest życie wieczne. Religia to też ważny przedmiot 

Edytowano przez Omana67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2021 o 10:09, Bimba napisał:

Ale z religii świetnie!

A to przecież najważniejsze!

Zgadzam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Omana67 napisał:
Dnia 30.03.2021 o 09:09, Bimba napisał:

Ale z religii świetnie!

A to przecież najważniejsze!

Zgadzam się 

Sprawdz w słowniku definicje słowa "sarkazm"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Bimba napisał:

Sprawdz w słowniku definicje słowa "sarkazm"

To jednak się nie zgadzam. Przez internet trudno wyczuć czy to ironia czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2021 o 08:19, Omana67 napisał:

Zgadzam się 

 

Dnia 29.03.2021 o 19:37, Omana67 napisał:

Nie poprawię już tych ocen i takie zostaną po przedmioty zawowode skończyły się teraz w pierwszym półroczu a niektóre przedmioty jak historia biologia itd skończyły się w pierwszej lub drugiej klasie. Z pozostałych przedmiotów ocen też już nie poprawię po 30 kwietnia kończę szkołe a oceny ostateczne zostaną wpisane do 20 kwietnia przy okazji w kwietni będzie jeszcze przerwa świąteczna więc ocen już na pewno nie dostane dużo 

zachowanie  - 5/6
religia - 5/6
j.polski-3
j. niemiecki - 2
j.angielski - 2
wos-3
Historia - 3
wok - 3
matematyka- 2
Geografia-2
Biologia-2
Fizyka-2
Chemia-2
Edb-2
Przedsiębiorstwo-2
wf-4/5
Informatyka-3
Organizacjia-3
Technika-3
Obsługa konsumenta-3
Usługi żywienie-4
Język obcy w h-3
Działalność r-3
Działalność h-3
Obsługa informatyczna -5
Marketing-4
Praktyka-5
Historia i społeczeństwo -3/4

Dzisiaj na e dzienniku widziałam że oceny proponowane są już wystawione bo nauczyciele muszą chyba to zrobić do 8 kwietnia. Już na 100 procent wiem jak będzie wyglądało moje świadectwo. Będę mieć lepsze oceny niż myślałam 

zachowanie - wzorowe 

Religia - celujący 

J. polski - dobry 

J. niemiecki - dopuszczający 

J. angielski - dopuszczający 

Wok - dostateczny 

Historia - dostateczny 

Wos - dostateczny 

Matematyka - dopuszczający 

Geografia - dopuszczający 

Biologia - dopuszczający 

Fizyka - dopuszczający 

Chemia - dopuszczający 

Edb - dopuszczający 

Przedsiębiorstwo - dopuszczający 

Informatyka - dostateczny 

Wf - bardzo dobry 

Techniki - dostateczny 

Marketing - dobry 

Obsługa konsumenta - dostateczny 

Usługi żywienie - dobry 

Obsługa informatyczna - bardzo dobry 

Organizacjia - dobry 

Działalność recepcji - dobry 

Działalność h - dostateczny 

Język obcy w h - dostateczny 

Praktyka - bardzo dobry 

Histor ia i społeczeństwo - dobry 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2021 o 12:10, Bimba napisał:

Sprawdz w słowniku definicje słowa "sarkazm"

Tak na 100 procent będą wyglądały oceny na moim świadectwie. Lepsze niż myślałam. Moim zdaniem bardzo ładne a ty co sądzisz? 

Zachowanie - wzorowe
Religia - celujący
J. polski - dobry
J. niemiecki - dopuszczający
J. angielski - dopuszczający
Wok - dostateczny
Historia - dostateczny
Wos - dostateczny
Matematyka - dopuszczający
Geografia - dopuszczający
Biologia - dopuszczający
Fizyka - dopuszczający
Chemia - dopuszczający
Edb - dopuszczający
Przedsiębiorstwo - dopuszczający
Informatyka - dostateczny
Wf - bardzo dobry
Techniki - dostateczny
Marketing - dobry
Obsługa konsumenta - dostateczny
Usługi żywienie - dobry
Obsługa informatyczna - bardzo dobry
Organizacjia - dobry
Działalność recepcji - dobry
Działalność h - dostateczny
Język obcy w h - dostateczny
Praktyka - bardzo dobry
Historia i społeczeństwo - dobry

Edytowano przez Omana67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2021 o 19:37, Omana67 napisał:

Czy te oceny na koniec technikum są złe czy średnie?

Są kiepskie, ja byłabym sobą rozczarowana. Mimo to, jeśli Tobie pasują, to w porządku. Niekoniecznie też muszą cokolwiek odzwierciedlać, ale pamiętaj, że wszechstronna wiedza się przydaje w życiu. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka913
Dnia 2.04.2021 o 22:02, pozaPL napisał:

Ubawilam sie i to setnie !! 

Bardzo dobra pamiec ? Jaja sobie robisz kobieto 🙂

Skoro ja mialam w technikum 5 z historii i 5 z wos  ( wos mialam na maturze ) to jaka mam pamiec ?

 

 

 

 

 

Widzisz różnice na poziomie dostatecznym a bardzo dobrym! Czy może uważasz, ze na studiach to same orly są obecnie?! Ja osobiście znam osoby po ocenach dostatecznych z potężnymi i dobrze prosperującymi firmami i znam tez takich z 5 w sklepie mięsnym ( nie ubliżając). Oceny to nie wszystko, a ja tylko doszukuje się pozytywów. Matura jest obecnie loteria klucza egzaminacyjnego a nie testem wiedzy i zdaja ja spokojnie ludzie o gorszych ocenach. Ja miał 5,6 i paski co roku, obecnie robię doktorat i nie obrażam innych ludzi w przeciwieństwie do Ciebie. Oprócz dobrych ocen wymaga się od ludzi podobno wykształconych, mieć elementarne wychowanie.

Zdrowych Świąt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×