Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Omana67

Czy te oceny na koniec technikum są złe czy średnie?

Polecane posty

Gość Szpilka913
10 minut temu, Szpilka913 napisał:

Widzisz różnice na poziomie dostatecznym a bardzo dobrym! Czy może uważasz, ze na studiach to same orly są obecnie?! Ja osobiście znam osoby po ocenach dostatecznych z potężnymi i dobrze prosperującymi firmami i znam tez takich z 5 w sklepie mięsnym ( nie ubliżając). Oceny to nie wszystko, a ja tylko doszukuje się pozytywów. Matura jest obecnie loteria klucza egzaminacyjnego a nie testem wiedzy i zdaja ja spokojnie ludzie o gorszych ocenach. Ja miał 5,6 i paski co roku, obecnie robię doktorat i nie obrażam innych ludzi w przeciwieństwie do Ciebie. Oprócz dobrych ocen wymaga się od ludzi podobno wykształconych, mieć elementarne wychowanie.

Zdrowych Świąt. 

Btw. W technikum kładzie się nacisk na przedmioty zawodowe, z których autorka ma 4/5. W przeciwieństwie do liceum i właściwie niepotrzebnej matury (  dla osoby, która studiów nie planuje)- technikum daje fach w ręku i zawód. 
 

Autorze/ Autorko - jeżeli chcesz porozmawiac z normalna osoba. Zapraszam 

Edytowano przez Szpilka913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Szpilka913 napisał:

Widzisz różnice na poziomie dostatecznym a bardzo dobrym! Czy może uważasz, ze na studiach to same orly są obecnie?! Ja osobiście znam osoby po ocenach dostatecznych z potężnymi i dobrze prosperującymi firmami i znam tez takich z 5 w sklepie mięsnym ( nie ubliżając). Oceny to nie wszystko, a ja tylko doszukuje się pozytywów. Matura jest obecnie loteria klucza egzaminacyjnego a nie testem wiedzy i zdaja ja spokojnie ludzie o gorszych ocenach.

To prawda. Droga autorko, tylko Ty wiesz ile czasu poświęcasz na naukę i czy możesz coś zrobić lepiej. Jeśli pomimo starań nie możesz przeskoczyć tej 2 z fizyki czy chemii to odpuść sobie te przedmioty i skup się na tym co Ci odpowiada. Oceny obiektywnie oceniając masz słabe, ale to nie oznacza, że będziesz mieć kiepską pracę i w ogóle smutne życie. Studia nie są gwarantem niczego, lepiej iść do porządnej branżówki niż skończyć kiepskie studia, bo rodzice tak chcą, bo bez studiów jesteś nikim i inne farmazony. Widać, że masz przyzwoite oceny z przedmiotów zawodowych, więc nie daj sobie wmówić, ze jesteś leniem. Powodzenia w dalszej nauce i obyś znalazła właściwą zawodową drogę!  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2021 o 19:43, Nemetiisto napisał:

Słabiutko. W moich czasach oznaczałoby kiblowanie. Masz szczęście, że jedynki i szóstki wprowadzili. 😜

A co myślisz o moich ocenach na koniec podstawówki i gimnazjum? Czyli twierdzisz że za twoich czasów kiblowałabym pare razy? To nieźle Oceny z podstawówki

Zachowanie -5
Religia - 5
J. polski - 3
J. Angielski -2
Historia -3
matematyka -3
wf - 5
przyroda -3
plastyka -4
muzyka -5
technika -5
informatyka -4

oceny z gimnazjum 

Zachowanie - 5

Religia - 5

J. Polski - 3

J. angielski - 2

J. niemiecki - 2

Plastyka - 3

Muzyka - 4

historia - 2

wos - 3

matematyka - 2

Geografia - 2

Biologia - 2

Fizyka - 2

Chemia - 2

Edb - 4

Zajęcia artystyczne - 4

wf - 4

technika - 4

informatyka - 5

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Omana67 napisał:

za twoich czasów kiblowałabym pare razy?

Jak nic. Nie było jedynek.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Omana67 napisał:

A co myślisz o moich ocenach na koniec podstawówki i gimnazjum? Czyli twierdzisz że za twoich czasów kiblowałabym pare razy? To nieźle Oceny z podstawówki

Zachowanie -5
Religia - 5
J. polski - 3
J. Angielski -2
Historia -3
matematyka -3
wf - 5
przyroda -3
plastyka -4
muzyka -5
technika -5
informatyka -4

oceny z gimnazjum 

Zachowanie - 5

Religia - 5

J. Polski - 3

J. angielski - 2

J. niemiecki - 2

Plastyka - 3

Muzyka - 4

historia - 2

wos - 3

matematyka - 2

Geografia - 2

Biologia - 2

Fizyka - 2

Chemia - 2

Edb - 4

Zajęcia artystyczne - 4

wf - 4

technika - 4

informatyka - 5

 

Nie masz kolezanek zeby z nimi porozmawiac o ocenach tylko pytasz obcych ludzi na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za przedmiot zajęcia artystyczne? Jest już muzyka plastyka i technika to co się robi na tych zajęciach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Annn2020 napisał:

Co to za przedmiot zajęcia artystyczne? Jest już muzyka plastyka i technika to co się robi na tych zajęciach? 

Zależy jakie się wybrało. U mnie w gimnazjum było teatralne na których się występowało i ćwiczyło dykcje albo wiersze, plastyczne na których się malowało i muzyczne na których nie robiło się nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Jak nic. Nie było jedynek.😉

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy.
Z tej przyczyny zrodziliśmy się bez prawy i pomrzemy bez rutyny.  Choćbyśmy uczniami byli najtępszymi w szkole swiada nie będziemy repetować żadnej zimy ani lata. Fajny wiersz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×