Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Weronika2002

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Dzień dobry spóznia mi się 3 dni okres , piersi lekko bolą przy dotyku i pobolewa mnie brzuch jak na okres od 2 dni oraz mam wzdęcia od kilku dni. Nie wiem czy powinnam wykuczyć ciąże czy nie , ponieważ gdy miałam dni płodne uprawialiśmy petting z chłopakiem, chłopak minute przed zrobieniem mi palcówki dotknął swojego penisa, był on we wzwodzie ale nie zauważyłam preejakulatu. Dodam ze ostatnia miesiączka spózniła mi się 2 tygodnie przez stres. Czy powinnm obawiać się ciąży czy jest to raczej niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe, ale mało prawdopodobne. Zrób test ciążowy z moczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes w ciazy. Dajcie juz spokoj z tymi glupimi tematami. Czytajac kafeterie mozna by odniesc wrazenie, ze wiekszosc mlodych dziewczyn to ...ki ktore nie wiedza skad sie biora dzieci. Przeciez to nie jest prawda. Albo kogos bawi zakladanie takich tematow albo rzeczywiscie jako spoleczenstwo mamy problem z wiedza o rozmnazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Nie jestes w ciazy. Dajcie juz spokoj z tymi glupimi tematami. Czytajac kafeterie mozna by odniesc wrazenie, ze wiekszosc mlodych dziewczyn to ...ki ktore nie wiedza skad sie biora dzieci. Przeciez to nie jest prawda. Albo kogos bawi zakladanie takich tematow albo rzeczywiscie jako spoleczenstwo mamy problem z wiedza o rozmnazaniu.

Wiem jak ludzie się rozmnażają i jak dochodzi do zapłodnienia, tylko bardzo się nakręcam różnymi postami w internecie, z których wynika , że jest to możliwe. Pewnie przesadzam ale mam nerwicę, która poteguje lęk. Może powinnam udac się z tym do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty juz tak od grudnia rozkminiasz??? Tak, powinnas sie udac do psychologa i do psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×