Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Neva88

Brudzenie majtek u dziecka

Polecane posty

Dziewczyny, 

Mam problem z synkiem. Ma 4,5 roku, ogólnie jest swietnym chłopcem, bardzo mądrym, rozwija sie prawidlowo, ale prawie codziennie mamy problem z brudnymi majtkami. Nie jest to problem zdrowotny - jemu po prostu szkoda czasu i czeka do ostatniej chwili lub probuje wstrzymać. Lekarz kazal czekać. Z sikaniem tez czeka, woli tańczyć, skakac zamiast isc, idzie dopiero jak juz ma mokrą plamę na spodniach. Gdy mu tlumacze, ze musi iść predzej, gdy tylko czuje, ze cos w brzuszku sie kręci, to on sam mowi, ze on woli zatrzymac. Czasami specjalnie puszczam go w domu bez majtek - wtedy zawola zawsze, bo wie, ze kupa nie ma gdzie sie schować. Nie krzyczę na niego, nie stosuje kar, cierpliwie tlumacze, pozwalam wybierac majteczki. Gdy siedzi na sedesie jestem z nim i wyglupiamy sie lub bawimy, aby toaleta kojarzyla mu sie dobrze. Nie ma zaparc. Nie wiem juz co zrobic, miala ktoras z Was taki problem? 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz trzymać tak dalej - cierpliwie tłumaczyć i się nie złościć. Może spróbuj sadzać go na toaletę od czasu do czasu nawet jeśli mówi, że nie chce? Ale nie zakładaj pampersów, wtedy na pewno się rozleniwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie mu. Moja corka tez miala problem w tym, ze szkoda jej bylo czasu na pojscie do toalety i wciaz popuszczala w majtki. W koncu jej przeszlo. Czasem jeszcze sie zdarzy ale juz nie kilka razy dziennie. W przedszkolu tez szybko sie nauczy bo bedzie sie wstydzil przed innymi dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×