Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
84Michal84

wczorajsza rozmowa z zona

Polecane posty

28 minut temu, Woźny Olivier napisał:

Ten temat nie ma nic wspólnego z merytoryką.

podobnie jak Ty z rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Czy Ty na serio nie widzisz tego jaki jesteś żałosny? Nie dość, że żałosny, to jeszcze ślepy. Ty dosrzegasz manipulacje tam, gdzie jej nie ma, a tam gdzie jest, udajesz, że wszystkim coś   się  tylko  wydawało. Kwiecie narodu, pfyyyyyy

aha czyli wszystko co mowie ja jest manipulacja a co ty mowisz jest faktem... yhmmm i jeszcze mnie upadlasz

11 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Zaproś siostre żony i tego, kolesia do którego Twoja żona była zaproszona na kolacje  i zróbcie sobie orgie taka mini orgietke, takie malutkie mini mini sex  party . W sumie i wilk będzie syty i owca cała, jak to się mówi, upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu. Po co sie rozmieniać na drobne? Nie ma sensu. Może będzie fajnie :)) 

umowmy sie -z jakich powodow mnie nie lubisz co bym nie powiedzial bedzie zle - prawda?

a ten pomysl jak samawiesz jest obrzydliwy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Mocne słowa jak na bezdzietnego kawalera do tego wiecznego prawiczka-fantastę ! 

Ciebie żadna nawet na raz nie zechciała a facetom tu rad życiowych udzielasz , litości!

Mam 25 lat kobieto wole sobie kupić kolejny motocykl niż zakładać rodzinę, mam jeszcze czas. Ale widze że ten tekst o HRówach cie dotknął że znowu wyzywasz mnie od praviczków chociaż nie jestem nim już 10 lat xD

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 84Michal84 napisał:

nie wiem jak rozumiec ta rozmowe... Otoz wczoraj zona zaczela cos opowiadac o jakims facecie ktorego zna z pracy i on ja podrywa, zaczala go wychwalac w mojej obecnosci. Ja sluchalem, ona powiedziala ze on ja zaprosil na kolacje, a ona odmowila, zapytalem czemu, przeciez to tylko kolacja... ona swoje argumenty ze nie chce ze dla niej to jak zdrada itd... w koncu powiedzialem jej ze jest dobra matka kobieta bla bla bla pewnie jest tez troche zmeczona i mna itd wiec moze isc do niego na ta kolacje, a jesli ma ochote na wiecej to ja nie jestem przeciwny byle uzywali prezerwatyw, a jesli bez to nie zrobia sobie tylk obadania, ona byla zaskoczona tym smiala sie i jakby bardziej sie do mnie dobierala, ogolnie jej zainteresowanie mna wzroslo, chociaz myslalem ze sie obrazi, powiedzialem jej ze jesli ma cos zrobic to pewnie  i tak to zrobi i lepiej zebym o tym wiedzial to wtedy sytuacja bedzie jasna.

cieszyla sie ze tak powiedzialem i zrezygnowala ze spotkania z tym gosciem, czy ona sprawdza moja rekacje? byc moze ta historia byla troche wyslona przez nia zebym byl zazdrosny bo raczej ona nie dopuszcza do siebie innych mezczyzn

Chyba rozumiem o co Ci chodzi. Myślisz że będzie to wyglądało tak: prześpi się z gościem, będzie zadowolona, przyjdzie fo domu i powie o wszystkim bo ma do Ciebie zaufanie.Ty pomyślisz sobie : a niech ma coś dla siebie jeśli to ją uszczęśliwiło spoko. Tylko to jest Twoje wyobrażenie o tym i może być zupełnie inaczej. Zaczną się kłamstwa, dziwne smsy, których lepiej żebyś nie czytał. Złapiesz ją na kłamstwie to powie że to nie jej ręka. Zaufanie będzie pamiątką z przesxłości. Ciekaw jestem co będziesz czuł jak wróci z przedłużających się ," zakupów", "spotkań z nieznanymi Ci "koleżankami" bedziesz chciał jej dotknąć i powie że nie ma dziś ochoty.Twój scenariusz może się niespełnić.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

A ja mysle ze wasz zwiazek przechodzi kryzys a ty o tym nie wiesz.

Niektore kobiety maja bardzo rozbudowana wyobraznie i mecza sie w ustabilizowanych emocjonalnie zwiazkach gdy emocje im nie skacza: gora dol!  .Typowalbym ze twoja partnerka taka wlasnie osoba jest(!) Potrzebuje silnych emocji aby miala poczucie ze zyje.Klasyczna "..." 🙂 

Sugerowalbym w czasie bzykania sie, zapytac  czy lubi wulgarne slowa  w czasie pieprzenia sie?!     a potem  ulozyc sobie spis najbardziej oblesnych i wulgarnych slow jakie znasz lub sciagnij z netu  , tak na poczatek i zaczac je uzywac gdy ona zacznie juz pojekiwac pod toba .Zacznij od niewinnych   "TY dziw/ko, ty szm/ato !kocham cie jeb/ac! " itp.Wazne abys od czasu do czasu wyjawial ze cie ona kreci ! mimo ze ja tak wyzywasz! Ty zdziro , kreci mnie twoj zad! LOL 

Pozbieraj w spis slowa dzwieko-nasladowcze typu "kur/wa, zdzi/ra " gdzie zgloski mocno wibruja i ich uzywaj.Dobrze dzialaja !

Od czasu do czasu ciagnij ja w kontrolowany sposob za wlosy i "poniewieraj, mecz, drecz" 🙂 Tarmos jej klaki ! ale bez przesady.Chodzi o to aby czula twoja pasje :)Powinno jej to dac sporo nowych doznan 🙂

Od czasu do czasu , w dzien, np w niedziele , zabaw sie w "zgwalcenie jej" , uzywajac sporej dawki sily i obscenicznych slow .Musisz jednak reagowac gdy zauwazysz ze ja to nie kreci i odstapic w pore wyjasniajac ze to byla "zabawa"

To powinno na jakis czas podniesc twoje akcje w jej oczach .Zapewne siostra jej wszystko ze szczegolami opowiedziala i ja to mocno poniecilo i stad to prowokowanie cie tym kolega z pracy. Uwazaj bo ona jest juz gotowa przekroczyc te cienka granice ktora ja powstrzymuje od pojscia w tango.

Osobiscie odradzalbym ci popychanie jej w tym kierunku bo moze zasmakowac w takim "zwielokrotnianiu emocji" ,lepiej abys to ty byl tym ktory dostarczy jej bodzcow dla sensualnej wyobrazni. Poczytaj "50 twarzy Greya ".Rusz swoja wyobraznie i zacznij realizowac jej fantazje 🙂 Wczuj sie w nia 🙂 

Dziekuje za ta odpowiedz, dzis sprobuje to wprowadzic w zycie malymi krokami. Mysle ze masz duzo racji.

 

1 godzinę temu, marinero napisał:

To forum i tak jest tylko wylegarnia "zbokow" 🙂 wiec jeden mniej ,jeden wiecej ?:) Co za roznica!  czy pisze o faktach czy zmysla?! Wazne ze daje poszalec wyobrazni 🙂 i pobudza szare komorki do pracy.

Nawet gdyby to bylo zmyslanie to jest to bardzo prawdopodobny scenariusz i ma wiele cech realistycznych a wiec ja mu wierze! LOL

ohh no jest to od poczatku do konca sytuacja prawdziwa, zreszta zaczyna sie ona ok 3 lata temu jak opisywalem moje relacje i problemy z zona jeszcze przed narodzinami corki, coz wyszlo dziwnie, ale to dlatego ze ja znalazlem sie w warunkach w ktorych sie dusilem i zycie zaczelo mnie przzytlaczac, zle emocje smutek i nagle jej siostra i zycie znow rozkwitlo, no tak sie stalo...

 

41 minut temu, AdamM napisał:

Chyba rozumiem o co Ci chodzi. Myślisz że będzie to wyglądało tak: prześpi się z gościem, będzie zadowolona, przyjdzie fo domu i powie o wszystkim bo ma do Ciebie zaufanie.Ty pomyślisz sobie : a niech ma coś dla siebie jeśli to ją uszczęśliwiło spoko. Tylko to jest Twoje wyobrażenie o tym i może być zupełnie inaczej. Zaczną się kłamstwa, dziwne smsy, których lepiej żebyś nie czytał. Złapiesz ją na kłamstwie to powie że to nie jej ręka. Zaufanie będzie pamiątką z przesxłości. Ciekaw jestem co będziesz czuł jak wróci z przedłużających się ," zakupów", "spotkań z nieznanymi Ci "koleżankami" bedziesz chciał jej dotknąć i powie że nie ma dziś ochoty.Twój scenariusz może się niespełnić.

dokladnie to mialem na mysli, niech i ona cos od zycia ma... wlasciwie... sytuacja komplikuje sie tak bardzo gdy pojawia sie dwoje ludzi zyjacych ze soba ze to naprawde przewyzsza wszelki stopien skomplikowania technicznego i matematycznego, po prostu nie wiem co zrobic zeby to wszylo dobrze, ale pewnie jak mowisz - ona straci do mnie szacunek i bedzie tragicznie, tyle ze nie wiem co ja mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

To by było za proste u naszego ulubieńca Michała

czyli co popierasz przemoc w tak blachej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Czyli znowu mialam rację. 

w niczym nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Obawiam się że autor mógłby zaproponować w dalszej kolejności trójkącik lub czworokoącik a potem okazalo by się że żona kolegi też by chciała i kombinowali by jak by tu piątą osobę dołączyć do tego układu 

I psa rzecz jasna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 84Michal84 napisał:

nie wiem jak rozumiec ta rozmowe... Otoz wczoraj zona zaczela cos opowiadac o jakims facecie ktorego zna z pracy i on ja podrywa, zaczala go wychwalac w mojej obecnosci. Ja sluchalem, ona powiedziala ze on ja zaprosil na kolacje, a ona odmowila, zapytalem czemu, przeciez to tylko kolacja... ona swoje argumenty ze nie chce ze dla niej to jak zdrada itd... w koncu powiedzialem jej ze jest dobra matka kobieta bla bla bla pewnie jest tez troche zmeczona i mna itd wiec moze isc do niego na ta kolacje, a jesli ma ochote na wiecej to ja nie jestem przeciwny byle uzywali prezerwatyw, a jesli bez to nie zrobia sobie tylk obadania, ona byla zaskoczona tym smiala sie i jakby bardziej sie do mnie dobierala, ogolnie jej zainteresowanie mna wzroslo, chociaz myslalem ze sie obrazi, powiedzialem jej ze jesli ma cos zrobic to pewnie  i tak to zrobi i lepiej zebym o tym wiedzial to wtedy sytuacja bedzie jasna.

cieszyla sie ze tak powiedzialem i zrezygnowala ze spotkania z tym gosciem, czy ona sprawdza moja rekacje? byc moze ta historia byla troche wyslona przez nia zebym byl zazdrosny bo raczej ona nie dopuszcza do siebie innych mezczyzn

A lekcje już odrobione? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Woźny Olivier napisał:

A taki wątek? Autor wychowywany samotnie przez matkę nie zna ojca, matka umiera i nie przekazała mu kto to. Bierze więc swoją przyjaciółkę po zmianie płci i wspólnego kochanka (który początkowo prosił na kolację) i jadą w rodzinne strony matki. Tam dowiadują się, że ojcem jest miejscowy proboszcz usunięty przez Watykan za praktyki sado-maso, który wyjechał potem do Jamajki i został murzynem. No i jest egzotyka, palmy, ciepły ocean... 

Widzę przed Tobą wielką przyszłość... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Mocne słowa jak na bezdzietnego kawalera do tego wiecznego prawiczka-fantastę ! 

Ciebie żadna nawet na raz nie zechciała a facetom tu rad życiowych udzielasz , litości!

Sam nie ująłbym tego lepiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Może psa nie ale można by jakąś owce lub kozę włączyć do scenariusza 

To już Woźny Olivier musi zadziałać. Jak dla mnie to może być talent na miarę Bunuela 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo on prowadzi narrację więc musi uczestniczyć w tej opowieści jako główny bohater 

A taki układ może być ciekawy bo można wtedy kilka wątków na raz pociągnąć ...

Fabułę wymyśla scenarzysta .

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Pierwsza moja myśl : chce byś był o nią zazdrosny 😃 więc chyba jak pisałeś ,sprawdza reakcje. Pozdrawiam😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, marinero napisał:

Masz zonie dawac codziennie orgazm ! 🙂 ,Masz tak sie zachowywac jakbys ja wlasnie poznal i byl napalony jak malolat!

A przy okazji trzeba ja uwodzic slowami caly czas . Pocalowac w szyje przynajmniej 1 dziennie  i powiedziec ze zmyslowo pachnie i twoj przyjaciel sie odezwal:) , w przejsciu lekko uszczypnac posladek , pomasowac cycuszek dlonia jakbys go mial pierwszy raz w zyciu.Pocalowac czasem namietnie i dlugo a potem odepchnac i na niby  oskarzyc "Wodzisz mnie na pokuszenie! ".Takie zabawy powinny byc miedzy wami caly czas  , nawet gdy macie zly dzien .Pozartuj z nia, poprzekomarzaj sie ! SEks to zabawa , radosc! 

Uzywaj dwuznacznego slownictwa,rob miny aby nigdy nie byla pewna co masz  na mysli:) Takie sobie gierki jak z mlodsza siostra.Musi byc wciaz zaanagazowana w rozwiazywanie tego "co ty masz na mysli"  np  pokazujc na ogorek i mowic z oblesna mina  "Zjadlbym mizerie !🙂 

Worowadz z nia wlasny dwuznaczny slownik i uzywajcie go czesto a by rozmowa byla zaabwa, krotochwila  a nie dialogiem staruszkow.

Tak to pracuje ze ona bedac wciaz zajeta toba nie  bedzie  miala czasu myslec o "koledze" z pracy.:) 

zaczynam to wprowadzac w zycie i juz jest niezle, na razie musze sie troche przymuszac ale wcielam sie w role jak aktor i nawet mi sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Bo Ty Kwiecie Narodu tak uważasz , pfii 

jaka zlosliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2021 o 07:11, 84Michal84 napisał:

ona powiedziala ze on ja zaprosil na kolacje, a ona odmowila, zapytalem czemu, przeciez to tylko kolacja... ona swoje argumenty ze nie chce ze dla niej to jak zdrada itd... w koncu powiedzialem jej ze jest dobra matka kobieta bla bla bla pewnie jest tez troche zmeczona i mna itd wiec moze isc do niego na ta kolacje, a jesli ma ochote na wiecej to ja nie jestem przeciwny byle uzywali prezerwatyw, a jesli bez to nie zrobia sobie tylk obadania, ona byla zaskoczona tym smiala sie i jakby bardziej sie do mnie dobierala, ogolnie jej zainteresowanie mna wzroslo, chociaz myslalem ze sie obrazi, powiedzialem jej ze jesli ma cos zrobic to pewnie  i tak to zrobi i lepiej zebym o tym wiedzial to wtedy sytuacja bedzie jasna.

Klasyczna manipulacja.

Namawiasz żonę do zdrady bo sam zdradzasz.

W razie rozwodu chcesz być kryty zeby nie byl z twojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bimba napisał:

Klasyczna manipulacja.

Namawiasz żonę do zdrady bo sam zdradzasz.

W razie rozwodu chcesz być kryty zeby nie byl z twojej winy.

no wiesz co? jestem sprawiedliwy i uczciwy chce rownej dystrybucji dobr

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×