Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klarq

Fit patka

Polecane posty

Co sądzicie? Według mnie ta relacja z Markiem jest dziwna. Stracili dom, bo nie wplacil czegoś i ogłaszanie to na story...

Poza tym jak myślicie, o co chodzi z tymi zdjęciami i sądem? O kogo może chodzić?

Nie czaje o co chodzi z domem. Robią swój dom, pewnie na swojej działce i co mogło pójść nie tak, że już nie mają tego domu, bo nie czaje. Raczej jak się buduje swój dom, to wszystko jest zaklepane, więc o co mogło pójść?

Napisano (edytowany)

Wspominała, że zapomnieli a raczej Marek zapomnial dotrzymać terminów z wpłatami czy zaliczkami nie pamiętam dokładnie.

Zresztą ona i tak nie jest przekonana do tej Łodzi. Lubię ja, szczera dziewczyna nawet jak się im w związku nie układało to wspominała o tym.

Działka nie była ich, nie budowali od początku sami, kupili gotowy od dewelopera. 

Edytowano przez Agi.

Napisano (edytowany)
55 minut temu, Klarq napisał:

Co sądzicie? Według mnie ta relacja z Markiem jest dziwna. Stracili dom, bo nie wplacil czegoś i ogłaszanie to na story...

Poza tym jak myślicie, o co chodzi z tymi zdjęciami i sądem? O kogo może chodzić?

Pokazywali zdjęcia z budowy, cieszyli się na ten dom, obserwujący ciągle pytali o postępy więc co w tym dziwnego, że ogłosili to na Story? Fajna lekcja dla innych żeby przestrzegać terminów i mieć głowę na karku. Teraz z tego co się orientuję kupują mieszkanie o podobnym metrazu jak dom który mieli kupić. 

Edytowano przez Agi.

Dla mnie też było trochę niezrozumiałe jak można czegoś nie dopilnować w tak dużym "projekcie" życiowym, no ale każdy jest inny i może rzeczywiście są tak zarobieni...

A zdjęcia i sąd to obstawiam Magdę (?) Chyba tak się nazywa. Najpierw przyjaciółki i fotki, później brak kontaktu, później znowu kontakt. Chyba, że mowa o kimś, kogo nigdy nie oznaczała.

Też mi się wydaje, że chodzi o "magdyzdjecia" aż z ciekawości zaglądnęłam przedtem, ale zdjęcia nadal są 

No i Patrycja jej nie obserwuje nawet na insta, ale Magda Patrycję już tak

Magdy zdjęcia są jeszcze u niej na profilu, także o kogoś innego chodzi.

Usunęła zdjęcie z Markiem, ale nie wiem kto je robił...

Patkę bardzo lubię, śliczna, poztywna dziewczyna z fajnym podejściem do diety i ciała. Ale ten Marek.. Mam wrażenie że on wcale nie jest taki fajny, jakiś czas temu mówiła że im się nie układa, potem znowu że okej, teraz ta akcja z domem. Ona jest super, ale mam wrażenie że jest zapatrzona w Marka trochę za bardzo 

To musiał miesiącami za coś nie zapłacić, skoro domu nie ma juz. Mi by się zapaliła czerwona lampka 

8 minut temu, Laf napisał:

Na moje oko o to, ze nic nie mieli i zbyt wcześnie się chwalili. Każdy kto ma nieruchomość wie ile to kosztuje wysiłku, doglądania, czytania i dbania o poboczne sprawy jak notariusz (nie wiem jak jest w Polsce, mam nieruchomość gdzie indziej, ale jak sobie to przypomnę to Eh.. przeprowadzkę chyba nie bedzie 😹 chyba, ze ktoś to bedzie załatwiał za mnie).

Bylam jej podopieczna, z tak nieodpowiedzialna osoba to ja chyba nigdy nie miałam styczności. Na dietę czekałam WIEKI, obiecana była w tydzien. Miałam rownież obiecane zmiany planów żywieniowych co dwa miesiące (chyba), patka nie reagowała na maile, a jak reagowała to nieprofesjonalnie, wiec dałam jej unfollow i nawet wiecej do niej nie pisałam, bo nie chciałabym sie poniżać przed taka ameba, która zachłysnęła sie sława na instagramie. Dodam, ze wszystkie przepisy z mojej diety pojawiły sie w jej pierwszym ebooku, wiec działała odtwórczo, pod siebie, na pewno nie pode mnie. 

Wiec sorry, ale jeśli do nieruchomości podchodziła tak jak do podopiecznych to długofalowego sukcesu jej nie wróżę. 

Jeżeli to co piszesz jest prawdą, to jestem w szoku.

Owszem "strata" domu świadczy o jakimś ich nieogarnieciu, ale byłam pewna, że jeżeli chodzi o pracę jest w pełni profesjonalna (a z pewnością na taką się kreuje).

A czy przynajmniej jadłospis od niej był pełnowartościowy i sensowny? Czy chociaż z tego byłaś zadowolona?

O losie drogi... To mam nadzieję, że przez te lata zwiększyła swoją wiedzę i poprawiła podejście do klientów, bo to co piszesz jest straszne o wyjątkowo odbiega od tego co sama pokazuje. Rzeczywiście pamiętam jak miała fazę na paprykę i kefir.

Mnie irytuje wciskanie wszędzie tego sześciopaka, ileż mozna. Na kims to jeszcze robi wrazenie? Wole pooglądać normalne laski które nie musza budować konta na eksponowaniu brzucha 

4 minuty temu, Laf napisał:

Ja mam tak samo, aż do pandemii intensywnie podróżowałam i nie wyobrażam sobie dalekich podróży bez próbowania, wszystko w imie szesciopaka. Kiedys byłam wegetarianka, potem weganka, a jeszcze pózniej poznałam mojego faceta, który „pokazał mi świat” i to, ze próbowanie jedzenia jest fajne. Jesc zdrowo, jestem na tak! Robic wszystko w imie fotogenicznego brzucha, no nie. Przestałam śledzić takie profile, teraz śledzę te wielkie, ktore parodiują je, albo pokazują jak zmienia sie ciało w ciagu dnia, ile rzeczy jest kwestia ustawienia, światła itp. 

Patrycja nie ma dystansu zeby pokazać ze nie jest idealna. Kiedys usiłowała zrobic fałdkę na zdjęciu i wyszło... no nie wyszło najlepiej 

Napisano (edytowany)

Wydaje mi się, że młode dziewczyny mogą uważać, że stosując się do jej rad też będą mieć taki brzuch. Prawda jest taka, że tu dużo robi genetyka, bo nawet fitnesiary muszą ostro zasuwać na siłowni i bardzo pilnować miski żeby mieć kratę na brzuchu. U niej natomiast są to ćwiczenia głównie rozciągające i inne krótkie filmiki. W sumie nawet sama mówiła, że brzuch ma po mamie. 

Widać po niej, że ma ze sobą różne problemy. Życzę jej jak najlepiej, ale zdecydowanie przyjemniej ogląda mi się np dziewczyny z wk (np Agata) albo zenibyfit, które właśnie pokazują, że brzuch na czczo wygląda zupełnie inaczej niż po całym dniu jedzenia i jest to normalne albo można zjeść coś rekreacyjnego. Niby logiczne, ale nastolatki, które napatrzą się na idealne ciała mogą mieć zaburzone postrzeganie swojego ciała.

Edytowano przez Olejeto

Jak najbardziej muszę się zgodzić, że promowanie rozciągania wszelkiego typu jest super i często brakuje tego na wszelkich fit kontach. Niby trenerzy o tym mówią ( mój zawsze mnie wysyłał na matę po treningu), ale dopiero fizjo mi pokazał jak to ma wyglądać i jak dużo czasu muszę na to poświęcić 😉

Fajnie, że mówi że można jeść tak naprawdę wszystko bo to deficyt kaloryczny ma pomóc w walce z odchudzaniem. Ale jednocześnie nie mogę już patrzeć na kolejne stories z makaronem/omletem/naleśnikami lub paczką z Targroch. Niby dietę ma dość urozmaiconą ale mam wrażenie, że codziennie je to samo. 

Historia z domem baaardzo dziwna - ona wydaje się być dość ogarnięta, nie wiem jak Marek bo za nim nie przepadam zbytnio.

Wow, sporo wpisów i musze przyznać że trochę zmieniłyście moje spojrzenie na nią. Wydaje sie być taka ogarnięta i profesjonalna, ale może to tylko iluzja stworzona tymi codziennymi "listami to do" na stories i mówieniem jak odległe są terminy na konsultacje. Ale to co piszecie... no słabo to wygląda. Plus rzeczywiście, mam wrażenie że ciągle je to samo i męczą mnie ciągle zachwyty nad Markiem (oj jaki wspaniały, jaki zabawny, o je to co mu zrobiła na kolacje, ojoj) i nad psem. Okej, pies jest słodki, ale nie chce codziennie oglądać w jakiej pozycji zasnął na jej partnerze. Chyba pora wyciszyć jej profil i ewentualnie wrócić za jakiś czas. Szkoda, bo parę miesięcy temu obserwowanie jej dawało mi sporo frajdy i kopa do działania

Dla mnie też uśmiech Patrycji jest okropnie sztuczny i wręcz odrzucający.. Nie wiem komu to się może podobać, wiecznie tak samo wywalone zęby i tyle. Tak samo to jaka ona to jest zapracowana.. A po tym co mówi koleżanka wyżej, zupełnie się tego nie spodziewałam. Cały dzień konsultacje, a sama mówi, że prowadzi niewiele osób, gubi się w tym wszystkim.

• Thanks 1

No raczej niezbyt ogarnięci, skoro zawalili sprawę z domem. Jeździli tam co chwilę, a coś im nie poszło i już nie mają. Sorry, dla mnie byłby to prorytet, a oni to zaniechali. Nie wiem co trzeba w życiu robić, żeby faktycznie "zapomnieć" i tak ważnej rzeczy XD

Kupiłam jej e-booka i byłam zadowolona dlatego zdecydowałam się na jadłospis. Kasa wydana w błoto. Część przepisów powtarzała się z e-booka, same owsianki, naleśniki i makarony. Nie mam nic do niej, ale ile można oglądac psa ....

Sluchajcie ale to chyba nigdy nie jest tak, ze nie zaplacisz raty i bach! tracisz dom. Jezeli cos juz pokazywali to chyba tam szly jakies konkretne wpłaty, wiec to nigdy nie jest tak, ze minie termin i pozamiatane, zawsze powinnien byc jakis monit/ wezwanie itp. Chyba ze te były tez ignorowane ale to juz swiadczy bardzo zle o nich. Niemniej gdybym budowala sie z partnerem i on by cos tak waznego zawalil to nie wiem czy bym tak do tego lekko podeszla bo jak mieć do kogoś takiego zaufanie w innych kwestiach??

15 minut temu, laureatka napisał:

Sluchajcie ale to chyba nigdy nie jest tak, ze nie zaplacisz raty i bach! tracisz dom. Jezeli cos juz pokazywali to chyba tam szly jakies konkretne wpłaty, wiec to nigdy nie jest tak, ze minie termin i pozamiatane, zawsze powinnien byc jakis monit/ wezwanie itp. Chyba ze te były tez ignorowane ale to juz swiadczy bardzo zle o nich. Niemniej gdybym budowala sie z partnerem i on by cos tak waznego zawalil to nie wiem czy bym tak do tego lekko podeszla bo jak mieć do kogoś takiego zaufanie w innych kwestiach??

Może Marek stwierdził że nie chce inwestować z nią w ten dom. Sama kiedyś na insta pisała, że nie jest między nimi kolorowo. 

Dla mnie to osobiście dosyć dziwne budować dom z kimś, z kim bardzo średnio się dogadujesz (chodzi o ich relację).. Mówiła, że jakby się rozstali to ona miałaby górę, on dół, czy na odwrót, ale nadal nie mogę sobie tego wyobrazić, że dzielę dom na połowę z kimś takim...

Po tym, jakie zachwyty na jego temat wstawia na insta, mam wrażenie że ona jest bardzo w niego zapatrzona i wszystko mu wybaczy, byleby z nim. Zachowuje się jakby Pana Boga za nogi złapała i chodzący ideał, a tu się okazuje że średnio im się układa, a tu że dom stacony... 

• Like 1

A wstawianie na stories screena że gdzieś ja oznaczył w komentarzu na fejsie, albo screena SMS z jego żartami, to już w ogóle zalatuje mi chwaleniem się pierwszym chłopakiem w czasach gimnazjum... 

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować