Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anna900

Śnieżka szaleje za Godzillą

Polecane posty

3 minuty temu, Ohh napisał:

No to już dawno zostało powiedziane, że to wredna i chytra baba. Szkoda tylko, że sprzedaje te dzieci. Można kręcić ten biznes bez tego, no ale to trzeba mieć pomysł i się postarać.

Można bez tego, tak samo jak można z tym. Dzieci są częścią jej życia, a skoro są to daily vlogi...

Przed chwilą, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Rozumiem, że wychodzisz z założenia że wszyscy kłamią.

Poza tym Krzysiek nie wygląda na człowieka ułomnego, czy ubezwłasnowolnionego, więc nie rozumiem czemu miałby nie zaprzeczyć w sprawie zarobków,  czy o kobiecie, którą sam sobie wybrał na żonę i matkę swoich dzieci mówić złe rzeczy. Nonsens.

Może zaprzeczył, tylko wycięła i nagrali dubel 😞

2 minuty temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Można bez tego, tak samo jak można z tym. Dzieci są częścią jej życia, a skoro są to daily vlogi...

No można, ale słabe to. Co innego dorosły chłop, który zgadza się zachwalać publicznie nocniki - jest dorosły, więc jego sprawa. To zjawisko z handlowaniem dzieci jest piętnowane u każdej "gwiazdy" yt czy ig...

9 minut temu, Ohh napisał:

No porównując np. z Karoliną, to biedaki. Tamci kupują, budują, a gruba co? Dobudówka u mamusi. Ja nie mówię, że to źle, niech każdy żyje i mieszka tak jak chce, ale ich po prostu nie stać na budowanie się i tyle.

Co buduje Darek z Karo? Ja widziałam gotowiec, za o wiele mniejszą kasę (mimo że z wyposażeniem) niż kosztowała sama dobudówka Boogie. Jak nie masz o czymś pojęcia, to się przynajmniej nie ośmieszaj 😄

11 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Co buduje Darek z Karo? Ja widziałam gotowiec, za o wiele mniejszą kasę (mimo że z wyposażeniem) niż kosztowała sama dobudówka Boogie. Jak nie masz o czymś pojęcia, to się przynajmniej nie ośmieszaj 😄

Działka, jakieś mieszkanie wcześniej, nie wiszą na rodzicach, nie zarabiają na swoim dziecku - SAMI na wszystko pajacują. Boogie bez męża, bez rodziców, bez kasy z dzieci byłaby nikim. Nawet na pazury by nie dotarła, bo wstydzi się sama chodzić po ulicach.

• Like 2

3 minuty temu, Ohh napisał:

Działka, jakieś mieszkanie wcześniej, nie wiszą na rodzicach, nie zarabiają na swoim dziecku - SAMI na wszystko pajacują. Boogie bez męża, bez rodziców, bez kasy z dzieci byłaby nikim. Nawet na pazury by nie dotarła, bo wstydzi się sama chodzić po ulicach.

Ona Ci zaraz napisze, Że boogie rodzinna i Że z troski o rodziców i poczucia więzi rodzinnych zwaliła się matce ojcu z założoną przez siebie rodziną na glowe;)

Musial im się grunt pod nogami palić, że tak zwiali z tej Anglii nagle. Albo jakieś mega problemy finansowe, albo coś z małżeństwem byli nie tak.

1 minutę temu, Paryz London napisał:

Ona Ci zaraz napisze, Że boogie rodzinna i Że z troski o rodziców i poczucia więzi rodzinnych zwaliła się matce ojcu z założoną przez siebie rodziną na glowe;)

Musial im się grunt pod nogami palić, że tak zwiali z tej Anglii nagle. Albo jakieś mega problemy finansowe, albo coś z małżeństwem byli nie tak.

Wracali w podskokach, a że nie mieli do czego, to zwalili się na głowę rodzicom. A matka już się pokazuje jak dawniej, bo dotarło do niej jaki to wstyd zarabiać na najbliższych, że ludzie się z nich śmieją.

• Thanks 1

Przed chwilą, Ohh napisał:

Wracali w podskokach, a że nie mieli do czego, to zwalili się na głowę rodzicom. A matka już się pokazuje jak dawniej, bo dotarło do niej jaki to wstyd zarabiać na najbliższych, że ludzie się z nich śmieją.

Może finansowo nie wyraboliali. Mieli w planie przeprowadzkę do nowego domu. Coś musiało nie stuknąć i możliwe, że finansowo. Inaczej zostali by tam. A jak mieliby pieniądze, to wybudowaliby się oddzielnie, a nie zagospodarowali jedynie górę u rodzicow.

• Like 1

Dnia 5.05.2021 o 10:58, Ohh napisał:

Powiem Wam, że ja już na nią nie mogę patrzeć.

Już kiedyś to pisałam, mając takie możliwości, darmowe ciuchy, kosmetyki i zabiegi, wciąż wygląda jak wiejska dziunia spod remizy. No nic, a nic nie próbuje tego wykorzystać, żeby chociaż wyglądać jak kobieta. Kobieta choć z odrobinką klasy, elegancji, o której na okrągło pie/rd/oli. Już o wysławianiu się nawet nie wspominam, bo tego nie zmieni, nie zacznie nagle czytać czy oglądać żadnych wartościowych programów, żadna siła nie zmusi jej do zwiedzania, do nauczenia się czegoś pożytecznego. 

Totalne dno.

To my nie wiemy jak wygląda elegnacja, to nowa elegancka znana nielicznym. Teraz more is less i bez łancucha, panterki, wystających ramiączek jest się bezguściem. I koniecznei dwa rozmiary za mała kurtka, żeby pokazać- haha, nie muszę się dopinać w kurtce, bo szofer mnie wozi

Są osoby, które celowo lubią tandetne rzeczy i o tym mówią. I to w porządku. Ale boogie mówiąca cokolwiek o elegancji mnie rozkłada na łopatki. Od kiedy elegancka kobieta ma tłuste włosy? (są różne problemy i niektórzy mogą je mieć w ciągu kilku godzin, ale jak ją stać na petardowe pazurki to chyba na dermatologa też) Ważne, że drogi szampon, nieważne że może za rzadko używany

Niektróre kobiety tak potrafią, że ich styl weekendowo-sportowy jest elegantszy od białek koszuli boogie. I mówię o osobach  w różnym wieku, nie tylko młodych i slicznych(co wpływa na nasz odbiór osoby). Ale to wymaga chociażby ubrań w uczciwym rozmiarze.

• Like 2

1 godzinę temu, Ohh napisał:

Trump bez pradziadków, dziadków, rodziców - nie zgromadził takiego wyjątku, który w większości najpierw  po nich przejął, a co za tym idzie, nie sprawowałby nigdy prezydentury.

A czy Ty wiesz, że gdyby Twoi rodzice nigdy się nie spotkali, to nie pisałabyś na Kafeterii?

Dnia 12.05.2021 o 10:49, Ohh napisał:

Kolejny raz Łobuzy obnażają prawdziwy wygląd grubej. Niby chwilę jest pokazana, ale dobrze widać jakie nadal z niej monstrum. Zwłaszcza z profilu. Taka stara, obleśna, zgarbiona baba, z wiszącym podgardlem... kobieta 30+, najlepszy wiek, a tu taka lipa 😄

włączyłam. Boogie ma tysiąc pierdółek, ale jej żal na odkupienie zagubionych łyżek. Pewnie dlatego, że wszędzie są zwykłe, jakby były oblepione cekinami w panterkę to by kupiła 🤣

2 godziny temu, Ohh napisał:

Dokładnie. Gdyby sobie wziął kobietę na jakimś poziomie, elegancką, ambitną, to sam musiałby się wykazać tym samym, być tzw. prawdziwym mężczyzną, a nie siusiu-majtkiem mieszkającym z teściami. Woli robić niezbędne minimum i żyć z maciorą i mamusią w komplecie, niż ruszyć zad do konkretnej roboty. Facet reklamujący pieluchomajtki i gryzaczki - stuprocentowy mężczyzna - zazdrościmy😂

Oj tak zazdroszczę faceta, który tylko wygląda jak facet a poza tym 0 męskość. I te jego potulne, uległe "tak" 🤣🤭

• Haha 1

8 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Trump bez pradziadków, dziadków, rodziców - nie zgromadził takiego wyjątku, który w większości najpierw  po nich przejął, a co za tym idzie, nie sprawowałby nigdy prezydentury.

A czy Ty wiesz, że gdyby Twoi rodzice nigdy się nie spotkali, to nie pisałabyś na Kafeterii?

Boogie mając tak bogatych przodków jak Trump nie zostałaby prezydentem. Matury nie była w stanie zrobić:(

• Like 1

2 godziny temu, Paryz London napisał:

Do czasu. On jest (a przynajmniej z tego co widac), całkiem do rzeczy. Myślę, że nie miałby problemu z e znalezieniem innej partnerki jeśliby chcial. Ale wydaje sie być bardzo rodzinny, ma dzieci, wiec..... chyba, że faktycznie zapatrzony w Boogie, chociaż od czadu przeprowadzki do pl jakby mniej, a ona jakaś taka mniej pewna się zrobiła w relacji.

Kto ich tam wie.

Jedno pewne, on by ( jakby oczywiście chciał, bo może ich małżeństwo kwitnie) mógł sobie ułożyć życie z inną kobieta. Teoretycznie.

A boogie? Z jej charakterem? 

Może by sobie ułożył życie ale z kolejna babą która rządzi. Bo którą normalną kobietę kręcą takie flaki w oleju. 

• Like 1

7 minut temu, Paryz London napisał:

Boogie mając tak bogatych przodków jak Trump nie zostałaby prezydentem. Matury nie była w stanie zrobić:(

No widzisz, ale była w stanie znaleźć faceta i założyć rodzinę. A ile jest pięknych, szczupłych, malowanych lal, które piją w samotności, bo nikt ich nie chce.

O przyszłość dla dzieci martwić się nie musi. Cały dom będzie kiedyś należał do nich, a ziemia pod zabudowę nie zniknie. Ostatecznie wszystko można nawet spieniężyć.

3 minuty temu, KKK napisał:

Może by sobie ułożył życie ale z kolejna babą która rządzi. Bo którą normalną kobietę kręcą takie flaki w oleju. 

A mnie się zdaje, że to mieszkanie z teściami wpłynie na ich małżeństwo. Po znajomych widzę, że po jakimś czasie wychodzi to bokiem synowej lub zięciowi. I zwykle potem następuje szybką wyprowadzka na swoje, albo szukanie nowego partnera. Boogoe jest zadowolona  ale Krzysiek zakład, że nie.

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

No widzisz, ale była w stanie znaleźć faceta i założyć rodzinę. A ile jest pięknych, szczupłych, malowanych lal, które piją w samotności, bo nikt ich nie chce.

O przyszłość dla dzieci martwić się nie musi. Cały dom będzie kiedyś należał do nich, a ziemia pod zabudowę nie zniknie. Ostatecznie wszystko można nawet spieniężyć.

Bo brzydkie, grube, nie umalowane nie piją w samotności,  bo ich nikt nie chce 😄

A to drugie zdanie to prawda. Cwana Boogie teraz jest na utrzymaniu męża i rodziców, a potem myk, odziedziczy jeszcze dom i ziemię 🙄 sama palcem nie kiwnąwszy.

Edytowano przez Paryz London
  • Like 2

2 godziny temu, Paryz London napisał:

A co miał powiedzieć w tym q and a o ich związku? Mówi się wtedy mile rzeczy.

Co do zarobków, to mogła powiedzieć wszystko, łącznie z tym, że na działalności jako jurltuberka  zarabia 50tys miesięcznie. Tymczasem mieszkają na wyremontowanym poddaszu u jej rodziców;)

Znając bugsona, to gdyby było ja stać na wybudowanie nowego domu, to napewno by tak zrobiła, chociaż dlatego, że na jego tle idealnie by mogła trzepac tlusciutka główką a ile plastiku można wtedy kupować. Raj dla matrony. 

• Like 1

15 minut temu, Paryz London napisał:

Bo brzydkie, grube, nie umalowane nie piją w samotności,  bo ich nikt nie chce 😄

A to drugie zdanie to prawda. Cwana Boogie teraz jest na utrzymaniu męża i rodziców, a potem myk, odziedziczy jeszcze dom i ziemię 🙄 sama palcem nie kiwnąwszy.

Te pierwsze znacznie częściej, więc nie wiem po co miałabym o nich wspominać.

Sugerujesz że rodzice Boogie płacą za nich rachunki, opłacają wizyty u lekarza, fryzjera, kosmetyczki, opłacają ubezpieczenie i przeglądy auta, płacą za benzynę, opłacają składki ZUS, kupują ubrania dla nich i wnuków, markowe torebki i perfumy dla Pauli. Ja tak rozumiem utrzymywanie.

16 minut temu, KKK napisał:

Znając bugsona, to gdyby było ja stać na wybudowanie nowego domu, to napewno by tak zrobiła, chociaż dlatego, że na jego tle idealnie by mogła trzepac tlusciutka główką a ile plastiku można wtedy kupować. Raj dla matrony. 

Ludzie myślą przyszłościowo. To, że obecnie mnie stać by lecieć do USA i na jakiś czas, nawet dłuższy tam się zakotwiczyć, nie powoduje, że od razu bukuję bilet (pomijam że obecnie sie nie da)  i  tam lecę. Ja te pieniądze mam, ale mam też świadomość, że na przestrzeni jakiegoś czasu, może się okazać, że te pieniądze spożytkuję w inny, być może bardziej wartościowy sposób. Ale zrozumiesz to, dopiero jak dojrzejesz. 

50 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Te pierwsze znacznie częściej, więc nie wiem po co miałabym o nich wspominać.

Sugerujesz że rodzice Boogie płacą za nich rachunki, opłacają wizyty u lekarza, fryzjera, kosmetyczki, opłacają ubezpieczenie i przeglądy auta, płacą za benzynę, opłacają składki ZUS, kupują ubrania dla nich i wnuków, markowe torebki i perfumy dla Pauli. Ja tak rozumiem utrzymywanie.

Wizyty u lekarza? Gruba od 2 miesięcy chodzi z ukruszonym zębem. Fryzjer i kosmetyczka za darmo. Ubrania też za darmo dostaje. Auto zapewne na firmę, więc odlicza benzynę. Auto w sumie też ze współpracy. 

• Like 1

15 minut temu, gryzelka1998 napisał:

Wizyty u lekarza? Gruba od 2 miesięcy chodzi z ukruszonym zębem. Fryzjer i kosmetyczka za darmo. Ubrania też za darmo dostaje. Auto zapewne na firmę, więc odlicza benzynę. Auto w sumie też ze współpracy. 

Wszystko mają za darmo. No popatrz - szczęściarze!

41 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Wszystko mają za darmo. No popatrz - szczęściarze!

Czy to takie szczęście oddać za to życie prywatne 

• Like 1

1 minutę temu, gryzelka1998 napisał:

Czy to takie szczęście oddać za to życie prywatne 

Pokazuje co chce i ile chce. Jeśli dla niej warto, nie mam nic do tego.

Słodkie je tylko Krzysia. A Grubella z powietrza tyje.

• Like 1

15 minut temu, anna900 napisał:

Słodkie je tylko Krzysia. A Grubella z powietrza tyje.

Przecież ona nie tyje. Nosi rozmiar 42, jest słodka, wiotka i powabna 😏 A tak serio, jakim klocem była takim nadal jest, no może schudła 20 kg 

2 godziny temu, gryzelka1998 napisał:

Masakra, ona jak ma na coś wydać pieniądze to chyba "chora" się robi... Żeby łazić tyle czasu z ukruszonym zębem🙄 Aż dziwne, że plac zabaw chcą kupić... No i ta mała to jakaś taka mało gadająca jak na swój wiek...

• Like 1

26 minut temu, KKK napisał:

Przecież ona nie tyje. Nosi rozmiar 42, jest słodka, wiotka i powabna 😏 A tak serio, jakim klocem była takim nadal jest, no może schudła 20 kg 

Było 130. Jest 110. 😎

Przed chwilą, anna900 napisał:

Było 130. Jest 110. 😎

Czyli rozmiar 42 jak nic musi być 🤣😂

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!