Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anna900

Śnieżka szaleje za Godzillą

Polecane posty

1 minutę temu, ale_jandro napisał:

Przepraszam ;-( 

Ach ta nasza zazdrość, wszystkich nie psycho fanów. 

2 godziny temu, ale_jandro napisał:

Eee był taki czas, gdzie boogie chodziła na siłkę I miała treningi z babką.  Niestety nie widzę tych filmików już, ale wyskoczyło mi właśnie, że nasza boog była na wczasach odchudzających dawno temu. O

Dobra, poćwiczyła kilka razy, niech będzie

Wątpię, że wiele bo zasiedzenie i taka wielka otyłość raczej nie sprzyjają ostremu treningowi

Pamiętam te niesamowite żele aloesowe, białka i inne cuda, dzięki którym miało się udać

22 minuty temu, x_x_x napisał:

Dobra, poćwiczyła kilka razy, niech będzie

Wątpię, że wiele bo zasiedzenie i taka wielka otyłość raczej nie sprzyjają ostremu treningowi

Pamiętam te niesamowite żele aloesowe, białka i inne cuda, dzięki którym miało się udać

Rower i heja 20km. Mniejsze koryto. To zrzuci. Brak woli. Leń.

Godzilla ma do wszystkiego lewe ręce. Do psów. Do dzieci. Do roślin. Po prostu jest. Inni maja ją obsłużyć.

30 minut temu, anna900 napisał:

Godzilla ma do wszystkiego lewe ręce. Do psów. Do dzieci. Do roślin. Po prostu jest. Inni maja ją obsłużyć.

A ona po prostu jest i pozostaje ja tylko wielbić. Dziwię się, że mając taki ogród i mieszkając w takich okolicach można tak kisic dzieci i siedziec jak kloc na d/pie. Widać, że ona jest częściej w Lidlu (i to w czasie pandemii) niż we własnym ogrodzie z dziećmi. 

Pozostaje wierzyć, że babcia dużo czasu spędza z dzieciakami na podwórku i przy okazji zabiera psy 😉

Stół pełen żarcia i Bugi happy. Znowu szeroką jak rzeka Oka.

22 minuty temu, Olejeto napisał:

Pozostaje wierzyć, że babcia dużo czasu spędza z dzieciakami na podwórku i przy okazji zabiera psy 😉

Jedyna szansa.

1 godzinę temu, KKK napisał:

A ona po prostu jest i pozostaje ja tylko wielbić. Dziwię się, że mając taki ogród i mieszkając w takich okolicach można tak kisic dzieci i siedziec jak kloc na d/pie. Widać, że ona jest częściej w Lidlu (i to w czasie pandemii) niż we własnym ogrodzie z dziećmi. 

To jej hobby. Tour po sklepach. I cukieraski.

39 minut temu, Olejeto napisał:

Tak wiara czyni cuda. Niestety po dzieciach i ich sprawności (zwłaszcza koleżanki) widać, że ze świeżym powietrzem nie mają za wiele wspólnego 😔

• Like 1

Dnia 5.04.2021 o 17:36, KKK napisał:

Ach ta nasza zazdrość, wszystkich nie psycho fanów. 

Tak, zazdro odwłoka i cyca po pas.🤣

2 godziny temu, anna900 napisał:

Tak, zazdro odwłoka i cyca po pas.🤣

Ja do tego jeszcze zazdroszczę tych włosów, achhhhhh😏

8 godzin temu, KKK napisał:

Ja do tego jeszcze zazdroszczę tych włosów, achhhhhh😏

Oczywiście. 😆

Ja jej zazdroszczę najbardziej stylu,potem męża, potem zaradności życiowej, konsekwencji w ćwiczeniach i diecie, a no i oczywiście wykształcenia 😜

• Like 1

3 minuty temu, Autobusyitramwaje napisał:

Ja jej zazdroszczę najbardziej stylu,potem męża, potem zaradności życiowej, konsekwencji w ćwiczeniach i diecie, a no i oczywiście wykształcenia 😜

Ja też. 😆😆😆

Czy Godzilla już wstała od stołu? 😅 Szczęśliwa. Thermomix za nią wszystko robi.

• Haha 1

6 minut temu, anna900 napisał:

Thermomix 😂 Ja na szczęście umiem gotować 😜

14 minut temu, Autobusyitramwaje napisał:

Thermomix 😂 Ja na szczęście umiem gotować 😜

Wypadałoby. Grubcia to ma full gadżetow i zero umiejętności.

• Like 1

Pudding chia w termomixe. Czy ona w ogóle cokolwiek potrafi zrobić sama? I co oni jedli przed termomixem?

• Like 2

4 godziny temu, anna900 napisał:

Może ja jestem dziwna ale nie rozumiem fenomenu termomixu. 

• Thanks 2

1 godzinę temu, Johan Wallin napisał:

Pudding chia w termomixe. Czy ona w ogóle cokolwiek potrafi zrobić sama? I co oni jedli przed termomixem?

No jak śmiesz wątpić. Przecież potrafi kamerę trzymać i to jak wysoko 😏

• Haha 1

Ona naprawdę znów tyje i to strasznie. Jak gada od 4:45 w ostatnim vlogu, to wygląda z powrotem jak tucznik 140kg. Ta szyja, ramię i gęba znów olbrzymia. Będzie się działo jak wróci do dawnej wagi, a fanki zauważą i zaczną pytać co to się stało😄

• Like 1

5 godzin temu, KKK napisał:

Ja też. 🤣

10 godzin temu, Autobusyitramwaje napisał:

Ja diety zazdroszczę. I tego jak prawie chudnie.. z wyraźnym akcentem na słowo prawie 

Dnia 5.04.2021 o 17:24, x_x_x napisał:

Ja jej wierzę, że obecnie ze swoim rozwalonym zdrowiem to może mieć ciężko bardzo schudnąć. Ale nie do końca nawet próbuje z tym wszystkim od czasu do czasu- słodkie kawki, wino, ciasta ,,dla Krzyśka"

Ma na kremy za 400 zł, a nie pójdzie na pakiet badań krwi za taką kwotę.

Tyle miała przepisów na wody z dodatkami i już to dawno poszło w kąt. Można sobie kupować herbaty do robienia na zimno albo i zwykłą ziołowo-owocową/zieloną tak zalać i dowalić tego erytrytolu jak ma być słodkie. Chociaż jak ona lubi kawowe ulepy to się nie dziwię, że mało co jej potem podchodzi

Ale ona musi z tego zrobić wyzwanie życia 😄

Wyjście na spacer, wypicie odpowiedniej ilości wody, umycie włosów- sukcesy według boogie

Ona nie ma pojęcia o zdrowym jedzeniu. Żre jak tucznik. I jest uzależniona od jedzenia.

17 godzin temu, KKK napisał:

Fenomen Thermomix jest taki,że trochę kosztuje i zrobi dużo za ciebie. Jak to Polki, sąsiadka, koleżanki mają to ja też muszę. Może nie wiecie,ale to jest MLM piramida. Jeżeli chcesz za darmo musisz sprzedać 4 T chyba w 3/4 mące. Za sprzedany masz pieniądze, potem twój menadżer dostaje pieniądze za każdy sprzedany T, a potem jeszcze ten co wyżej i sam T. Czyli nie jest wart nawet połowy ceny 🤣 A i oczywiście 99% kupuje go na raty. A potem chwalenie się na FB i gdzie się da,co T ugotował i jaki jest za... Otóż nie jest i wszystkie dziewczyny,które znam tyją expressowo,bo łatwo zrobić ciasto, bułeczki itp. 

Ja dziękuję za przereklamowany gadżet, który napełnia kieszenie innym.

• Like 1
  • Thanks 2

7 minut temu, Autobusyitramwaje napisał:

Fenomen Thermomix jest taki,że trochę kosztuje i zrobi dużo za ciebie. Jak to Polki, sąsiadka, koleżanki mają to ja też muszę. Może nie wiecie,ale to jest MLM piramida. Jeżeli chcesz za darmo musisz sprzedać 4 T chyba w 3/4 mące. Za sprzedany masz pieniądze, potem twój menadżer dostaje pieniądze za każdy sprzedany T, a potem jeszcze ten co wyżej i sam T. Czyli nie jest wart nawet połowy ceny 🤣 A i oczywiście 99% kupuje go na raty. A potem chwalenie się na FB i gdzie się da,co T ugotował i jaki jest za... Otóż nie jest i wszystkie dziewczyny,które znam tyją expressowo,bo łatwo zrobić ciasto, bułeczki itp. 

Ja dziękuję za przereklamowany gadżet, który napełnia kieszenie innym.

Mi się wydaje, że to jest dobre dla osób który mają dwie lewe ręce do gotowania. Mówi krok po kroku co i jak zrobic, sam ustala temperaturę itd. 

Z drugiej strony uważam, że skoro ja się nauczyłam gotować, to każdy inny też może, tylko kwestia chęci 😛

z trzeciej strony ostatnio kupiłam robot planetarny i też ktoś może powiedzieć, że zbędny wydatek, bo sama mogę zagnieść ciasto czy ubić białka 😉

4 minuty temu, Olejeto napisał:

Mi się wydaje, że to jest dobre dla osób który mają dwie lewe ręce do gotowania. Mówi krok po kroku co i jak zrobic, sam ustala temperaturę itd. 

Z drugiej strony uważam, że skoro ja się nauczyłam gotować, to każdy inny też może, tylko kwestia chęci 😛

z trzeciej strony ostatnio kupiłam robot planetarny i też ktoś może powiedzieć, że zbędny wydatek, bo sama mogę zagnieść ciasto czy ubić białka 😉

Znam osoby, które mają,a świetnie gotują. No,ale jak K ma to ona też musi! A potem mnie prosiła,żeby pożyczyć pieniądze,bo nie ma 🤣 Ale T ma! Ha!

Tak patrzę na ostatniego vloga i serio żal mi tej małej.. Nie dość, że urodę odziedziczyła po Grubelli to wagę chyba też.. A ta jeszcze nie robi nic, żeby młoda uniknęła jej błędów.. Nie żebym chciała koleżankę obrazić, ale jak rodzice się nie ogarną to za kilka lat i Grubella i Grubella junior będą się toczyć zamiast chodzić 😐

• Like 1

Powinna wiedzieć co złe nawyki żywieniowe robią z człowiekiem, a nie próbuje przed tym uratować dzieci. Ojciec małej też raczej nic z tym nie zrobi. Koleżanka nie będzie miała tylko nadwagi, ale może się jeszcze nabawić cukrzycy, a cukrzyca u dzieci jest trudniejsza niż u dorosłych. Mogą ją jeszcze wyśmiewac w szkole. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się