Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anna900

Śnieżka szaleje za Godzillą

Polecane posty

4 godziny temu, Autobusyitramwaje napisał:

Fenomen Thermomix jest taki,że trochę kosztuje i zrobi dużo za ciebie. Jak to Polki, sąsiadka, koleżanki mają to ja też muszę. Może nie wiecie,ale to jest MLM piramida. Jeżeli chcesz za darmo musisz sprzedać 4 T chyba w 3/4 mące. Za sprzedany masz pieniądze, potem twój menadżer dostaje pieniądze za każdy sprzedany T, a potem jeszcze ten co wyżej i sam T. Czyli nie jest wart nawet połowy ceny 🤣 A i oczywiście 99% kupuje go na raty. A potem chwalenie się na FB i gdzie się da,co T ugotował i jaki jest za... Otóż nie jest i wszystkie dziewczyny,które znam tyją expressowo,bo łatwo zrobić ciasto, bułeczki itp. 

Ja dziękuję za przereklamowany gadżet, który napełnia kieszenie innym.

No oczywiście, ma koleżanka, sąsiadka to muszę mieć i ja🤦‍♀️. Dla wielu to podniesienie statusu społecznego 😂. Bugson to chyba jest (znowu) antyreklamą tego garnka z internetem. 

2 godziny temu, KKK napisał:

No oczywiście, ma koleżanka, sąsiadka to muszę mieć i ja🤦‍♀️. Dla wielu to podniesienie statusu społecznego 😂. Bugson to chyba jest (znowu) antyreklamą tego garnka z internetem. 

Durne torby.

Godzilla odkryła nową pasję - skakanie na skakance. Ale nie pokazała jak ładnie skacze, tylko ujęcie na skakankę leżącą na chodniku. No to ma sens 😋

• Haha 2

4 minuty temu, Camin napisał:

Godzilla odkryła nową pasję - skakanie na skakance. Ale nie pokazała jak ładnie skacze, tylko ujęcie na skakankę leżącą na chodniku. No to ma sens 😋

Jeśli faktycznie skakała to biedni sąsiedzi chyba mieli w domach trzęsienie ziemi 🙊

• Haha 2

18 minut temu, Camin napisał:

Przeciez ona stawy roz... na skakance

• Like 1

13 minut temu, gryzelka1998 napisał:

Myślisz,że po 30 sekundach to się stanie? 🤣🤣🤣

1 godzinę temu, Camin napisał:

No w jej przypadku, to uwierzylabym tylko i wyłącznie w petardę leżącą na chodniku 🤣😂🤣

• Haha 1

1 minutę temu, KKK napisał:

No w jej przypadku, to uwierzylabym tylko i wyłącznie w petardę leżącą na chodniku 🤣😂🤣

Bo to typowa pozerka 😀

21 minut temu, Camin napisał:

Bo to typowa pozerka 😀

Czasem się tak zastanawiam, kto daje się nabrać na te jej wszystkie mega sztosy i petardy. Co trzeba mieć w głowie, żeby wierzyć jej w to co mówi. Wystarczy spojrzeć na nią i posłuchać kilka minut, żeby stwierdzić że pomiędzy tymi sztucznymi brwiami nic za bardzo nie ma. 

• Thanks 1
  • Haha 1

Boogie może lepiej zacznij od mniej intensywnych ćwiczeń bo to skakanie może skończyć się uszczerbkiem chodnika i stawów 😛

• Haha 2

Przy jej masie skakanka czy bieganie to śmierć dla stawów. 😅😅 Między uszami u niej hula wiatr. Pustka. 

• Like 1
  • Haha 1

5 godzin temu, gryzelka1998 napisał:

Dokładnie. Ja jestem połowę chudsza od niej i po tygodniu skakania wylądowałam na zastrzykach bo pewnego pięknego ranka nie mogłam wstać z łóżka i tydzień czasu chodziłam pod kątem 90 stopni.. niektórym się wydaje że po całym życiu bezruchu i nieróbstwa mogą sobie poskakać na mocnym cardio...i nic im nie będzie

15 godzin temu, Gość1414 napisał:

Boogie może lepiej zacznij od mniej intensywnych ćwiczeń bo to skakanie może skończyć się uszczerbkiem chodnika i stawów 😛

Sponsorem skakanki jest zaklad budowlany lub producent leków na stawy 🤭

• Haha 6

Skoro psa wypuszcza na 5 minut na podwórko, to co się dziwi że rozwala dom 🤦🏻‍♀ ona na pewno jedzie zwrotnym tempem na rowerze to pies mógłby biec z nimi

Ona jest ...ką jeżeli chodzi o te psy. Zakładam że ma ogrodzenie jak większość. Też mam psa i podwórko, część z warzywami i kwiatami jest oddzielona, także od uliczki, pies biega sobie po trawie, ma trochę cienia od budynku i drzew. Nie wyobrażam sobie kiszenie mojego zwierzęcia w domu, kiedy on po prostu potrzebuje ruchu, bodźców, obserwacji, węszenia. Zamkniętego psa po prostu nosi, zwierzę też się nudzi, nie mówię już o zdrowym ruchu. Niech jej ten pies zdewastuje tą badziewną insta friendly  chatę, może coś dotrze. 

• Thanks 1

Napisano (edytowany)

A zaraz będzie "no musieliśmy oddać Śnieżke"bo już nie dawaliśmy rady. itp itd.robi podkładkę że ona niby taka nie do ujarzmienia.Naprawde?nie wiedziała jakie są młode psy że niszczą psocą robią w domu itp.🤦🤦🤦

Edytowano przez Kar87
  • Like 3
  • Thanks 1

1 godzinę temu, gryzelka1998 napisał:

Skoro psa wypuszcza na 5 minut na podwórko, to co się dziwi że rozwala dom 🤦🏻‍♀ ona na pewno jedzie zwrotnym tempem na rowerze to pies mógłby biec z nimi

Decydując się na psa, mogła szukać rasy kanapowej, jak ona. Wtedy taki piesek może dzień spędzić na sofie i na rekach go wynosić na siku. Wydaje mi się, że ona teraz zdrowo przesadza z tą biedna psiną i już Śnieżki nie zobaczymy. 

• Like 1

Cytat

Też mi się wydaje, ze dni Śnieżki w tym domu są policzone. Ciekawe tylko jak to wytłumaczy, albo i nie -patrz myszka. Swoją droga skoro babcia siedzi w domu z koleżanką to mogłaby spojrzeć czasem i na psinę lub ewentualnie wypuścić do ogródka. Ech, wszystko jest do zorganizowania , wystarczy chcieć.

• Like 3

2 godziny temu, KKK napisał:

Decydując się na psa, mogła szukać rasy kanapowej, jak ona. Wtedy taki piesek może dzień spędzić na sofie i na rekach go wynosić na siku. Wydaje mi się, że ona teraz zdrowo przesadza z tą biedna psiną i już Śnieżki nie zobaczymy. 

Trzeba było kupić rybkę.

• Thanks 1

1 godzinę temu, Johan Wallin napisał:

Też mi się wydaje, ze dni Śnieżki w tym domu są policzone. Ciekawe tylko jak to wytłumaczy, albo i nie -patrz myszka. Swoją droga skoro babcia siedzi w domu z koleżanką to mogłaby spojrzeć czasem i na psinę lub ewentualnie wypuścić do ogródka. Ech, wszystko jest do zorganizowania , wystarczy chcieć.

Babka powinna ruszyć dupsko z wnuczka i psem.

1 godzinę temu, anna900 napisał:

Trzeba było kupić rybkę.

Tak i by zeżarła w oczekiwaniu, jak przyjaciel termomiks (must have) krewety upichci 🤣

• Haha 3

Przed chwilą, KKK napisał:

Tak i by zeżarła w oczekiwaniu, jak przyjaciel termomiks (must have) krewety upichci 🤣

🤣🤣

1 godzinę temu, anna900 napisał:

Babka powinna ruszyć dupsko z wnuczka i psem.

Ruszyć dupę to powinna raczej matka ze swoim dzieckiem i swoim psem, z tego co tam czasem babcię na insta widać, to ona jest jedyną która młodą na spacer zabiera. Szkoda mi tego psa.

• Like 1

Przed chwilą, Gosciareczka napisał:

Ruszyć dupę to powinna raczej matka ze swoim dzieckiem i swoim psem, z tego co tam czasem babcię na insta widać, to ona jest jedyną która młodą na spacer zabiera. Szkoda mi tego psa.

Gdy matka jest w pracy babka może. 😎

Powiedzcie mi, czy dobrze zrozumiałam. Bugson się popłakał bo psina papier toaletowy pogryzła i wodę wylała? Aż strach pomyśleć co by się z psiną stało, jakby bugsonowi coś z dużym napisem pogryzła. Bugsonie pies i dzieci potrzebują powietrza, zabawy i ruchu (nie w czterech ścianach). Nad tym powinnaś płakać. Rodzino pomóżcie tej genialnej sztosiarze. 

Może jest jakiś psychiatra, który potrzebuje reklamy 😏

• Thanks 4

2 minuty temu, KKK napisał:

Powiedzcie mi, czy dobrze zrozumiałam. Bugson się popłakał bo psina papier toaletowy pogryzła i wodę wylała? Aż strach pomyśleć co by się z psiną stało, jakby bugsonowi coś z dużym napisem pogryzła. Bugsonie pies i dzieci potrzebują powietrza, zabawy i ruchu (nie w czterech ścianach). Nad tym powinnaś płakać. Rodzino pomóżcie tej genialnej sztosiarze. 

Boże, żal mi psa. Gruba po co go brałaś? Lans na pieska z adopcji. Totalna pustka. Umysłowa.

• Like 1
  • Thanks 2

Mówię wam dni Śnieżki są policzone ! Teraz vlog niby że placze że pies taki i taki,  piesek był fajny jak był mały teraz urósł i już kombinacje, pozatem ten pies napewno za nią nie teskni ona go nawet pewno nie głaska, wzięty dla ocieplenia wizerunku żeby naiwne widzki pisały Ohy i ahhy ,i aby Marki z karma dla psów gadżety i karmę słały!

28 minut temu, mloda100 napisał:

Mówię wam dni Śnieżki są policzone ! Teraz vlog niby że placze że pies taki i taki,  piesek był fajny jak był mały teraz urósł i już kombinacje, pozatem ten pies napewno za nią nie teskni ona go nawet pewno nie głaska, wzięty dla ocieplenia wizerunku żeby naiwne widzki pisały Ohy i ahhy ,i aby Marki z karma dla psów gadżety i karmę słały!

Ona jest taka prosta, żeby ją rozgryźć co kombinuje, ale płakać, bo papier toaletowy pogryzł piesek.( Bugsonie, słabe nawet jak na Ciebie.) Myślała że ten pies będzie jak mops. Cały dzień na sofie najlepiej pod kocem i ewentualnie zdjęcie. Biedny pies trafi tam skąd przyszedł. Bugsonie leniwca sobie weź albo strzał w dziesiątkę - mega jednorożca 🤣

• Haha 1

3 godziny temu, KKK napisał:

A kto to wie co tam naprawdę było jak zobaczyła sajgon w domu może gorzej zareagowała niż popłakanie się🤷

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się