Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anna900

Śnieżka szaleje za Godzillą

Polecane posty

1 godzinę temu, x_x_x napisał:

Grubsi dają radą. Nie zamierza jeździć tico

Ale może się wstydzi wyjść z domu, bo instruktor nie spojrzy na nią przez filtr wyszczuplający.

Ciekawe czy nadal jeździ na rowerze czy tylko robi ujęcie blisko domu i cyk, wyzwanie odhaczone. Nikt od niej nie oczekuje nie wiadomo ilu km albo szybkiej jazdy pod górkę, ale mówiła coś o dwóch km

Ciężko mi uwierzyć, że wstaje najwcześniej z rodziny, a Krzysiek i reszta śpią

W jakimś vlogu ( nie wiem który tytuł, bo wszystkie na jedno kopyto, tylko żarcie różne...Ale i to nie zawsze 😃), że robi nawet KILKANAŚCIE  KM...

😅😅😅😅😅😅 jeszcze trochę i na olimpiadę ją wyślemy...A wiemy, że lubi złoto 😏

Edytowano przez YoutubowaBalbi2
  • Haha 3

32 minuty temu, YoutubowaBalbi2 napisał:

W jakimś vlogu ( nie wiem który tytuł, bo wszystkie na jedno kopyto, tylko żarcie różne...Ale i to nie zawsze 😃), że robi nawet KILKANAŚCIE  KM...

Kilkanaście ale autem 🤣

• Haha 2

50 minut temu, YoutubowaBalbi2 napisał:

Takie złoto jebnię/e do body w panterkę robi całą robotę 🤭. Do tego biodroweczki (jako, że taka slim jest) i stylów petarda 🤣🤣🤣🤣

• Haha 4

5 minut temu, KKK napisał:

Takie złoto jebnię/e do body w panterkę robi całą robotę 🤭. Do tego biodroweczki (jako, że taka slim jest) i stylów petarda 🤣🤣🤣🤣

I pazy pazy ... nie zapomnij o pazach😃

• Haha 2

5 godzin temu, YoutubowaBalbi2 napisał:

I pazy pazy ... nie zapomnij o pazach😃

Zapomniałam o cukieraskach 🤦‍♀️. Usteczka glonojada bym jeszcze troszkę nadmuchała. Wiecie, tak żeby już naprawdę było megaaa i klasycznie 🤣🤣🤣

Mi to szkoda tego Krzyśka... Ani porządnych wakacji, ani nie weźmie go nigdzie... Ciągnie tę matkę za sobą jak ogon... Ta koleżanka Ewa, to jakaś dziewczyna, która oglądała jej filmy i okazało się, że blisko mieszkają. Z Gabi już nie widać, żeby trzymały kontakt... Przykre... Ja mając męża pierwsze co myślę, to żeby z nim jechać gdzieś na wakacje i odpocząć, zbliżyć się do siebie.. A tu nieustanna orka. Boogie Turcja, Grecja, kolorowe drinki, a Krzysio orka w sklepie i przy dzieciach. Kurde, ta jej mama to super babka, widać, że nieba by im przychyliła, zajęłaby się wnukami przez tydzień, a oni mogliby sobie we dwójkę pojechać na wycieczkę. Nawet są 4 dniowe wycieczki... Po prostu szkoda🤷‍♀️ ja rozumiem, silna więź z matką itd... Ale bez przesady. Z mamą była raz, czas teraz zająć się małżeństwem... Krzychu fajny facet, trochę przypomina mi mojego męża. Ciepły, uczynny, z sercem na dłoni... Niestety Boogie tego nie docenia... Ona LV, Guess, Tommy, a Krzysiek za duże buty z H&M i spodnie z Prajmaniego. Zgasł przy niej niestety... Odnoszę wrażenie, że jemu już się odechciewa... Ona kiedyś była fajną dziewczyną! Teraz zrobiła się strasznie zmanierowana.. Nie widzę szczerości w tym wszystkim... 10000% bardziej wolę Stylizacje. Karo się nie wywyższa, nieraz z Darkiem mówią, jak kiedyś było krucho z kasą, że sami do wszystkiego doszli... Karo widać, że na wielu ludziach się zawiodła i potrafi mówić, że nie wszystko jest takie różowe. A u Boogie istna sielanka od rana do wieczora. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.. 🤔

• Like 3
  • Thanks 1

50 minut temu, Ramciamciam napisał:

Mi to szkoda tego Krzyśka... Ani porządnych wakacji, ani nie weźmie go nigdzie... Ciągnie tę matkę za sobą jak ogon... Ta koleżanka Ewa, to jakaś dziewczyna, która oglądała jej filmy i okazało się, że blisko mieszkają. Z Gabi już nie widać, żeby trzymały kontakt... Przykre... Ja mając męża pierwsze co myślę, to żeby z nim jechać gdzieś na wakacje i odpocząć, zbliżyć się do siebie.. A tu nieustanna orka. Boogie Turcja, Grecja, kolorowe drinki, a Krzysio orka w sklepie i przy dzieciach. Kurde, ta jej mama to super babka, widać, że nieba by im przychyliła, zajęłaby się wnukami przez tydzień, a oni mogliby sobie we dwójkę pojechać na wycieczkę. Nawet są 4 dniowe wycieczki... Po prostu szkoda🤷‍♀️ ja rozumiem, silna więź z matką itd... Ale bez przesady. Z mamą była raz, czas teraz zająć się małżeństwem... Krzychu fajny facet, trochę przypomina mi mojego męża. Ciepły, uczynny, z sercem na dłoni... Niestety Boogie tego nie docenia... Ona LV, Guess, Tommy, a Krzysiek za duże buty z H&M i spodnie z Prajmaniego. Zgasł przy niej niestety... Odnoszę wrażenie, że jemu już się odechciewa... Ona kiedyś była fajną dziewczyną! Teraz zrobiła się strasznie zmanierowana.. Nie widzę szczerości w tym wszystkim... 10000% bardziej wolę Stylizacje. Karo się nie wywyższa, nieraz z Darkiem mówią, jak kiedyś było krucho z kasą, że sami do wszystkiego doszli... Karo widać, że na wielu ludziach się zawiodła i potrafi mówić, że nie wszystko jest takie różowe. A u Boogie istna sielanka od rana do wieczora. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.. 🤔

Dziwne, że matka się na to zgadza ogólnie

8 godzin temu, Ramciamciam napisał:

A mnie go absolutnie nie szkoda, już kiedyś napisałam, to ta sama glina, bieda umysłowa tak jak żona, poza tym,   ja zawsze gardziłam pantoflarzami , jak mu tak dobrze niech w tym tkwi, Gruba z mamusią na wakajki a on niech pilnuje sklepu i nowych dostaw w Pepco.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się