Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szymciax33

Krwawienie z dróg rodnych

Polecane posty

Witam, w zeszły piątek miałam ostatni dzień miesiączki w ten dzień miałam również laparoskopowe usuwanie wyrostka robaczkowego. Na drugi dzień tj. Sobota miałam mdłości spowodowane narkozą, jest duża szansa ze zażyta przeze mnie pigułka antykoncepcyjna została zwrócona(stosuje naraya plus). W niedziele również miałam mdłości ale jeżeli dobrze pamietam nie wymiotowałam w okolicach zażywania pigułki, za to nic nie jadałam cały dzień bo szpitalne jedzenie mnie obrzydziło a nic innego mi nie pozwolili zjeść. Wczoraj tj. Środa (5dni od zabiegu.) dostałam plamienie z dróg rodnych bardzo podobne do miesiączki, ale miałam miesiączkę w zeszłym tygodniu. Czy to może być spowodowane zwróceniem tabletek? Jak w tej sytuacji powinnam postąpić. Miewałam wcześniej krwawienia, ale były zwykle dalszym ciągiem miesiączki i znacznie mniej obfite aniżeli tym razem. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze powinnaś zadzwonić do lekarza, nawet rodzinnego. Teoretycznie to mogło być przez zwrócenie tabletek. Nie wiem jak to jest przy wyrostku, ale kiedy ja miałam laparoskopię, pielęgniarka uprzedziła mnie, ze każda młoda kobieta dostaje okresu po operacji , która ma miejsce przy jajnikach. Nie wiem czy do takich zalicza się wyrostek. Może „naruszyli” w jakiś sposób jajniki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam dzwonić i do mojego ginekologa i  lekarza rodzinnego, nikt nie odbierał, niestety taka jest u mnie służba zdrowia. Jutro będę działać bardziej konsekwentnie dziękuje bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, raczej tabletka sie nie przyjela i po prostu dostalas krwawienia z odstawienia. mozesz przeczytac o tym jeszcze na naturalna plodnosc pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to najprawdopodobniej krwaiwenie z odstawienia, tabletki sie nie zdazyly wchlonac. na wszelkie W przez tydzien uzywaj dodatkowego zabezpieczenia, ja moge polecic diafragme caye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ingerencja w organizm ma różne skutki. Nie przejmuj się. Po prostu musi się teraz wszystko ustabilizować. Ja nawet jak czasem mam jakieś zaburzenia to wspomagam się pomiarami na tsterze owulacyjnym na slinę Afrodyta, regularnie kontroluję cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×