Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aneczka789

Tabletki antykoncepcyjne? Które najlepsze

Polecane posty

Czy brała z was tabletki o nazwie harmonet lub cilest,  liberelle? 

Jakie macie doswiadczenia i skutki uboczne?

Mam dopiero 21 lat i beda to moje pierwsze tabletki. Jestem szczupla ale mam dosc grube biodra i uda i mam problem z lojotokiem/ trądzikiem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki na trądzik przepisane czy ogólnie jako antykoncepcja?Jeśli kwestia antykoncepcji, to w młodym wieku polecam kontrolę dni płodnych na termometrze owulacyjnym MySense. Nie ma co się niepotrzebnie truć i obawiać o skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tabletki koncepcyjne to kwestia indywidualna nie można brać jakiś byle jakich bo raz że można sobie narobić problemów itd 
trzeba iść do ginekologa on pobierze cytologię itd przepisze tabletki 
i będzie wiadomo 


 

Dnia 5.04.2021 o 19:30, Anka94 napisał:

Tabletki na trądzik przepisane czy ogólnie jako antykoncepcja?Jeśli kwestia antykoncepcji, to w młodym wieku polecam kontrolę dni płodnych na termometrze owulacyjnym MySense. Nie ma co się niepotrzebnie truć i obawiać o skutki uboczne

taa metoda na kalendarzyk ale hahah jeszcze jak by był z tamtego roku nie no ciąża murowana 
nie wiem czym tu się truć jak to nie przeszkadza w funkcjonowaniu a tylko ułatwia życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hormony maja duzo skutków ubocznych, zwłaszcza jak się je bierze latami. Ja stosuje antykoncepcje bez hormonów - komputer cyklu cyclotest myWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojrzała decyzja... ha ciekawe. Ale jak kilka albo kilkanaście lat się bierze to wspaniale po prostu. Wszystkie środki farmakologiczne mają skutki uboczne, jedne większe, jedne mniejsze. Antykoncepcja hormonalna nie jest dobrym wyjściem na dłuższą metę, a kontrola na termometrze MySense to nie taki "kalendarzyk" temperaturę badać trzeba, a w aplikację wpisuje się także inne ważne informacje, więc proszę bzdur nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Microgynon21. Polecam. Są bardzo dobre,czuje się po nich dobrze, nie przytyłam. Biore 5 lat. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×