Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kluskiczypierogi

Kuczi

Polecane posty

1 godzinę temu, Miss Radomia napisał:

Ona chyba sobie sama zadaje te pytania 🥴 jedno i to samo klepie na insta i YouTube lajki, sub komentarze 🙄🤮 zero spontantanu wszystko ustawione od A do Z już Anula Sudol jest lepsza od niej 🤣🤣😎😎

Pojechalas😂 Fakt faktem, u Anuli wieczny spontan.

4 godziny temu, Miss Radomia napisał:

Ona chyba sobie sama zadaje te pytania 🥴 jedno i to samo klepie na insta i YouTube lajki, sub komentarze 🙄🤮 zero spontantanu wszystko ustawione od A do Z już Anula Sudol jest lepsza od niej 🤣🤣😎😎

Oj jak dobrze, że już jej nie oglądam. Widzę, że nic nie straciłam, bo dalej marudzi na zasięgi i męczy o lajki i suby 🤮

Zamiast wymyślić coś ciekawego, żeby przyciągnąć widza, to leci na tych samych filmikach co większość i marudzi, że zasięgi słabe. 🤮Ludzie już mają dość w kółko tego samego na wszystkich kanałach, plus te wszędobylskie reklamy. 

22 godziny temu, Miss Radomia napisał:

Żenule ciężko pobić 🤣 Widzę ze lubimy te same gwiazdy lol jest coś o Hello Zos? 🤣🤣🤞

O ile sie orientuje, to nikt nie zalozyl nowego 👎🏻

Dnia 11.05.2021 o 18:05, Miss Radomia napisał:

Skąd wiesz jak wyglada ex Dana? Masz jakieś fotki? 😬🤞🤭😂

Wystarczy wejść na jego Instagram Sherlocku.

1 minutę temu, Miss Radomia napisał:

Już widziałam, ale nie wydaje mi się ze to jego była bardziej przyjaciółka 🥴 

Przecież napisane było, na którejś fotce, ze są 10 lat razem itp (otagowany był). Ona teraz ma faceta i dziecko wiec to przeszłość. Każde poszło w swojaka stronę ale ewidentnej byli parą.

44 minuty temu, Mini Monia napisał:

Przecież napisane było, na którejś fotce, ze są 10 lat razem itp (otagowany był). Ona teraz ma faceta i dziecko wiec to przeszłość. Każde poszło w swojaka stronę ale ewidentnej byli parą.

O którym zdjęciu mowa??

3 godziny temu, Glos_rozsadku napisał:

O którym zdjęciu mowa??

Tam gdzie jest otagowany jakiś czas temu. Weźcie sobie dziewczyny poszukajcie. 🙂

3 godziny temu, Mini Monia napisał:

Tam gdzie jest otagowany jakiś czas temu. Weźcie sobie dziewczyny poszukajcie. 🙂

ta Sophie ? to jego siostra, innej nie ma

9 godzin temu, blackmoon napisał:

ta Sophie ? to jego siostra, innej nie ma

No wlasnie, moze było jakies inne zdjęcie o którym koleżanka mysli ?

2 minuty temu, Glos_rozsadku napisał:

No wlasnie, moze było jakies inne zdjęcie o którym koleżanka mysli ?

Laski, np jego pierwsze zdjęcie w otagowanych. Nie z jego galerii tylko z otagowanych. Co Wy nie wiecie jak Insta działa? 😉

1 minutę temu, Mini Monia napisał:

Laski, np jego pierwsze zdjęcie w otagowanych. Nie z jego galerii tylko z otagowanych. Co Wy nie wiecie jak Insta działa? 😉

Dokładnie jest tam jakaś kobietka, później jakaś fotka z winem też Dan oznaczony. 

1 minutę temu, angie3009 napisał:

Dokładnie jest tam jakaś kobietka, później jakaś fotka z winem też Dan oznaczony. 

Ten kto go otagowal na jego pierwszym zdjęciu (z hamburgeram itp.) to jego była. Nie szukajcie po osobach na zdjęciach tyko kto taguje. Tadam! Zagadka rozwiązana 🙂

Widzę podobieństwo tylko z długości włosów xD

obie ładne wiec tylko sie cieszyć 😄 bo on taki średni wg mnie

1 minutę temu, Glos_rozsadku napisał:

Stylowka podoba ale Kuczi się robi na taka glam Karyne pomarańczowa. On taki typowy Anglik zadbany, który chodzi do Barbara regularnie, zaradny tez chyba jest. Jest typowym Anglikiem z torba LV, których  widać setki na wakacjach w cieplejszych częściach Europy. Co się komu podoba 🙂. Ważne  żeby był dobrym człowiekiem.

• Like 1

6 minut temu, Mini Monia napisał:

Stylowka podoba ale Kuczi się robi na taka glam Karyne pomarańczowa. On taki typowy Anglik zadbany, który chodzi do Barbara regularnie, zaradny tez chyba jest. Jest typowym Anglikiem z torba LV, których  widać setki na wakacjach w cieplejszych częściach Europy. Co się komu podoba 🙂. Ważne  żeby był dobrym człowiekiem.

No widać ze jest ogarnięty 🙂 niewielu teraz takich facetow

2 godziny temu, Glos_rozsadku napisał:

Typowy Angol z troche lepsza praca. Oni wszyscy wygladaja jak rodzenstwo 😐

Ten nowy blog to straszna kaszana. Wkładanie pastylek do słoika jako super trik dekoracyjny. 
Jeszcze z tym żebrem o subskrypcje xD

cos mi sie wydaje ze jej życie jest teraz mega nudne - ani znajomych, ani auta zeby gdzieś pojechać, tylko siedzi i zebra o suby bo pienionszki sie nie zgadzają 😕

• Thanks 1

13 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

Ten nowy blog to straszna kaszana. Wkładanie pastylek do słoika jako super trik dekoracyjny. 
Jeszcze z tym żebrem o subskrypcje xD

cos mi sie wydaje ze jej życie jest teraz mega nudne - ani znajomych, ani auta zeby gdzieś pojechać, tylko siedzi i zebra o suby bo pienionszki sie nie zgadzają 😕

Nowy dom to jest kontent i 30 filmów. Teraz już ludzie nie dekorują szaro-biało bo to już było. Teraz idą bardziej w beże żeby ocieplić. Ciekawe czy to wszytsko jest funkcjonalne białe, wykładzina wszędzie, srebrne dodatki. Non stop trzeba to przecierać ale Kuczi co ma innego do roboty- siedzi w domu na zadupiu wiec czas ma. 

• Thanks 1

3 godziny temu, Mini Monia napisał:

Nowy dom to jest kontent i 30 filmów. Teraz już ludzie nie dekorują szaro-biało bo to już było. Teraz idą bardziej w beże żeby ocieplić. Ciekawe czy to wszytsko jest funkcjonalne białe, wykładzina wszędzie, srebrne dodatki. Non stop trzeba to przecierać ale Kuczi co ma innego do roboty- siedzi w domu na zadupiu wiec czas ma. 

Nowy dom to jest kontent jak sie ma pomysł, a ona robi film o pomysłach na aranżacje i dmucha trawę przez pół filmu xD to co pokazuje nie jest ani nowatorskie ani ciekawe.

• Thanks 1

1 godzinę temu, Glos_rozsadku napisał:

Nowy dom to jest kontent jak sie ma pomysł, a ona robi film o pomysłach na aranżacje i dmucha trawę przez pół filmu xD to co pokazuje nie jest ani nowatorskie ani ciekawe.

Prawda ale ona oprócz fitowania i podróży nie miała ciekawego kontentu. Teraz jara się wszystkim jak każdy kto na początki mieszka w UK, sorry w Anglii 🙂

5 godzin temu, Mini Monia napisał:

Prawda ale ona oprócz fitowania i podróży nie miała ciekawego kontentu. Teraz jara się wszystkim jak każdy kto na początki mieszka w UK, sorry w Anglii 🙂

Fitowanie i podróże sa ciekawe!

Mogłaby pokazać trochę tej Anglii przecież! No chyba ze nie ma tam komunikacji miejskiej hehehehe

Dnia 18.05.2021 o 18:30, Glos_rozsadku napisał:

Fitowanie i podróże sa ciekawe!

Mogłaby pokazać trochę tej Anglii przecież! No chyba ze nie ma tam komunikacji miejskiej hehehehe

Ona siedzi tylko w domu, podróży mało, w weekend pizza z Dominium i prosecco. Wow Anglia.

kontent podróżniczy miała fajny 

Dnia 29.08.2021 o 12:44, Miss Radomia napisał:

Ale nuda u niej. Ciekawe jak długo posiedzi w UK na zadupiu. Montuje tylko te vlogi i tyle mogłaby pójść do pracy na etat 🤪

Dokładnie. Nic ciekawego. Dom i dom a tam nic nowego nie ma

12 godzin temu, Miss Radomia napisał:

Wszystko ponaciągane. Ciagle tylko suby suby i błaganie 

I uduchowieniem. Jej ko tekst tak samo jak daisylette jest taki nudny. Beż, biel, prosecco. 

4 godziny temu, Miss Radomia napisał:

No wiesz stara się pokazać przez kolory jak bardzo bogata jest 😆

I ta opalenizna plus te ubrania z poliestru. To naprawdę wygoda złe. Ale

vlogi podróżnicze były fajne

Ciekawe czy jeszcze się przyjaźni z Ogrodowczyk. Poza tym coś dawno na wakacjach nie była, może to mieszkanie nadwyrezylo mocno budżet.

Ale to prawda że troche ekscytuje się tą Anglią. Ja podziwiam że jako osoba zzyta z rodziną podjęła taką decyzją. I nkesety ale w Polsce jako influencer miała by większe szanse.

• Thanks 1

Mieszkałam całkiem niedaleko miejscowości, w której Paulina aktualnie się taguje.

Życzę Jej wszystkiego dobrego, jednak zastanawiam się, czy Jej się nie nudzi. Cały dzień tak sama. Pewnie za argument usłyszałabym, że kręci vlogi. No i dobrze. Ja też, i wiele osób też ma instagrama, robi storki. Jednak jest to coś obok 'prawdziwego' życia. Coś co promuję nasze pasję, osiągnięcia. A tutaj: jestem znana z tego...że jestem znana.

No niestety, dla mnie to tak wygląda.

• Like 1
  • Thanks 1

7 godzin temu, Miss Radomia napisał:

Jak nazywa się ta miejscowość w której mieszka Kuczynska? 🤪

Taguje się często w Teesside, czasami w większym Newcastle Upon Tyne. Zakładam jednak, że w żadnym z powyższych nie mieszka.

Edytowano przez Ex Twojego Chłopaka

Pije wino 😉 a tak serio to przejrzałam profil jej chłopaka i pasują do siebie. Mam wrażenie że jemu zależy na dobrym wizerunku w social mediach. Pasuje do jego wizerunku. Takie trochę wszystko na pokaz. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się