Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Go┼Ť─ç kluskiczypierogi

Kuczi

Polecane posty

2 godziny temu, smerfetaaa napisał:

Pije wino ­čśë a tak serio to przejrza┼éam profil jej ch┼éopaka i pasuj─ů do siebie. Mam wra┼╝enie ┼╝e jemu zale┼╝y na dobrym wizerunku w social mediach. Pasuje do jego wizerunku. Takie troch─Ö wszystko na pokaz.┬á

Tak, pasuj─ů do si─Ö is. On typowy Anglik zarabiaj─ůcy troch─Ö lepiej, je┼╝d┼╝─ůcy na urlop na Ibiz─Ö. Troch─Ö show off ale to do ru ch┼éopak. Ona jest jaka jest ale nie wybra┼éa by toksycznego zwi─ůzku raczej. Wydaje si─Ö rozs─ůdna.

obije lubi─ů styl bling bling, pasuj─ů do siebie, wida─ç to. Niech im si─Ö uk┼éada a nam nie musi sie podoba─ç ich styl ┼╝ycia czy gust.┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
10 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

A co w najnowszym vlogu? Nie chce mi sie tego ogl─ůda─ç ­čś×

Spacer w parku, kasztany, kawa, film, spacer w parku do zdjęć. 

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Dziewczyna jest super pozytywna i sympatyczna, ale jezu jakie sm─Öty. Straszne nudy, czasami ogladne, bo sama mieszkam na p├│┼énocy Anglii z Anglikiem i lubi─Ö ÔÇ×mieszane paryÔÇŁ, ale serio, jak tego faceta nie denerwuje jej nagrywanie ka┼╝dego ruchu? Plus jakbym zaserwowa┼éa Sunday dinner taki jak┬áw jej wykonaniu to m├│j ch┼éop chyba by pad┼é­čśé

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

Dnia 8.10.2021 o 19:29, Miss Radomia napisał:

Pami─Ötacie akcje z p┼éacz─ůcym dzieckiem a poci─ůgu czy busie jak jecha┼éa z Warszawy do Gda┼äska?┬á

Pokaza┼éa┬áprawdziw─ů twarz. Pokazuje milusi─ů nawet jak m├│wi do Dana to innym tonem g┼éosu ­čśî­čŚ┐­čĄú

Ja chyba jej wtedy nie obserwowałam, jaka akcja?

Udost─Öpnij ten post

Wszystko ┼éadnie, pi─Öknie, tylko Ona zachowuje si─Ö jakby mia┼éa 12 lat i dopiero odkry┼éa jak si─Ö prowadzi dom. Wi─Ökszo┼Ť─ç produkt├│w chemicznych, kt├│rymi ona si─Ö zachwyca, od lat s─ů w Polsce, zastanawiam si─Ö, jak Ona ┼╝y┼éa wcze┼Ťniej... nigdy wcze┼Ťniej nie sprz─ůta┼éa, nie pra┼éa, nie czy┼Ťci┼éa b┼éyszcz─ůcego czajnika...?

Dodatkowo, czy Jej si─Ö nie nudzi to nic-nie-robienie? Ja wiem, ┼╝e powiecie, ze nagrywa. Owszem, ale jest du┼╝o ludzi, kt├│rzy tez nagrywaj─ů plus maj─ů inne zaj─Öcie w ┼╝yciu. A tu takie ┼╝ycie, tylko po to, by nagrywa─ç. Chocia┼╝ mo┼╝e u Niej jest odwrotnie.

I albo jest sprytniejsza ni┼╝ wszyscy my┼Ťlmy, albo b─Ödzie bardzo biedna, jak ten kole┼Ť podzi─Ökuje Jej za wsp├│┼éprac─Ö. Chyba nie chce tego ocenia─ç. Niech si─Ö Jej dobrze wiedzie.

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Nigdy nie pracowała w Anglii plus siedzi tam za krótko, wiec dom jest 100% tylko na niego. Chyba, ze wzięli kredyt z bardzo niekorzystnym oprocentowaniem.. chociaż wydaje mi się, ze nie ma szans żeby ktokolwiek dał jej kredyt w Anglii. 
Ile mo┼╝e jej zajmowa─ç dziennie nagrywanie filmik├│w na YouTube. My┼Ťle, ze bardzo dobrze by jej zrobi┼éo gdyby znalaz┼éa sobie jaka┼Ť prace nawet na part time. I tu nie chodzi o kase!┬áPodszkolilaby j─Özyk, zaklimatyzowala w angielskiej kulturze, pozna┼éa jakis ludzi, mia┼éa w┼éasnych┬áznajomych. Strasznie dziwne, ze jej takie ┼╝ycie w zamkni─Ötej klatce odpowiada. Chyba musi zdawa─ç sobie spraw─Ö, ze ludzie nie b─Öd─ů d┼éugo ogl─ůda─ç kasztan├│w i szalonego pi─ůtku czyli pizza dominos i kieliszek prosecco ­čśé

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

On jej nie podzi─Ökuje, musi by─ç w niej mega zakochany - i szczerze m├│wi─ůc nie dziwie sie bo ona jest naprawd─Ö pi─Ökna┬á

Udost─Öpnij ten post

OMG jakie┬áflaki z olejem w nowym┬ávlogu. Nuda totalna. Ona nic nie robi innego opr├│cz czekania┬ána ch┼éopaka i potem jad─ů gdzie┼Ť razem typu sklep lub knajpa. Ostatnio wrzuci┼éa zdj─Öcie na insta i oznaczy┼éa Londyn- oczywi┼Ťcie ┼Ťciema.┬á
Co za nudne ┼╝ycie ale Angole┬áog├│lnie takie prowadz─ů, do┼Ť─ç przeci─Ötne. Ona nawet nie m├│wi UK. Wake up Paulina.┬á

Edytowano przez Mini Monia

Udost─Öpnij ten post

A co ona ma tam robi─ç jak nawet auta nie ma? Kobieta sukcesu z torebka LV i be┼╝owo-bia┼éych stylowkach czekaj─ůca az jej pan wr├│ci z pracy zeby mog┼éa gdzies sie ruszy─ç z tej swojej wioski ­čśů

wspolczuje jej, jest jak ptaszek w złotej klatce.

Udost─Öpnij ten post

45 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

A co ona ma tam robi─ç jak nawet auta nie ma? Kobieta sukcesu z torebka LV i be┼╝owo-bia┼éych stylowkach czekaj─ůca az jej pan wr├│ci z pracy zeby mog┼éa gdzies sie ruszy─ç z tej swojej wioski ­čśů

wspolczuje jej, jest jak ptaszek w złotej klatce.

Zgadzam si─Ö chod┼║ na w┼éasne ┼╝yczenie. M├│wi, ze boi si─Ö je┼║dzi─ç po drugiej stronie, ma czas to wzi─Ö┼éaby lekcje a nie siedzi i nagrywa kolejne bezowe poliestry. Teraz chce Halloween nagra─ç. Kontent jak dla nastolatk├│w. Gdzie jej zami┼éowanie do podr├│┼╝y? Chyba zostaje wycieczka do Leeds co najwy┼╝ej i obiad w Pret. Szkoda, ale na w┼éasne ┼╝yczenie si─Ö tak za┼éatwi┼éa plus oboje┬ánie s─ů szczepieni wiec teoretycznie z podr├│┼╝─ů s─ů udupieni.┬á
Zaraz sie zacznie home decor na Święta i zamawianie miliona pierdól. Ona nawet ma marne współprace teraz. 

Udost─Öpnij ten post

Mnie najbardziej zastanawia fakt jak laski rzeczywi┼Ťcie czekaj─ů na jej nowe┬áfilmy i sp─Ödzaj─ů czas ogl─ůdaj─ůc przez 20 minut reklam─Ö jakiego┼Ť┬áproduktu, zbieranie kasztanow a potem kanapki w pret? Czy ┼╝ycie ludzi jest takie nudne, ze czyje┼Ť speed cleaning czystego domu jest fascynuj─ůce?┬á
Oczywiscie kto┼Ť m├│g┼éby zapyta─ç czy moje ┼╝ycie jest takie nudne, ze sp─Ödzam czas wypisuj─ůc o tym na forum, ale ja jestem naprawd─Ö ciekawa. Ciekawa fenomenu ÔÇ×influencerowÔÇŁ. Tak, ja opr├│cz pracy, si┼éowni, gotowania i sp─Ödzania czasu z narzeczonym (bo widzie─ç innych ludzi w tygodniu mi si─Ö nie chce ­čśé) nie robi─Ö nic fascynuj─ůcego od poniedzia┼éku do pi─ůtku, ale tez nie nagrywam o tym vloga. Serio, jak to dzia┼éa, ze ludzie chc─ů ogl─ůda─ç jakie┼Ť sm─Öty?┬á
Opr├│cz tego, je┼╝eli kto┼Ť┬áobserwuje brytyjskich ÔÇ×influencerowÔÇŁ polecam stron─Ö Tattle!┬á

Udost─Öpnij ten post

Radzi,┬á┼╝eby u┼╝ywa─ç r├│┼╝nych ┼Ťciereczek do sprz─ůtania ­čĄ¬ nie wiem ile ona ma lat, obstawiam, ┼╝e 30+, a poziom Rozenkowej, kt├│ra uczy┼éa przykrywa─ç kanapki r─Öcznikiem papierowym.,

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, Mini Monia napisał:

Co tam s┼éycha─ç w ┼Ťwiecie be┼╝owych poliestr├│w i domu bez duszy?

Spad┼éa ze schod├│w. Bardzo mo┼╝liwe, ze to jedna z ciekawszych rzeczy jaka si─Ö wydarzy┼éa na jej insta w ci─ůgu ostatniego roku. Teraz czekamy na pi─ůtek pizz─Ö i emocjonuj─ůcy spacer po┬áparku w weekend.┬á

• Haha 5

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, peppermint napisał:

Spad┼éa ze schod├│w. Bardzo mo┼╝liwe, ze to jedna z ciekawszych rzeczy jaka si─Ö wydarzy┼éa na jej insta w ci─ůgu ostatniego roku. Teraz czekamy na pi─ůtek pizz─Ö i emocjonuj─ůcy spacer po┬áparku w weekend.┬á

Oh, to chyba nie by┼éo na szcz─Ö┼Ťcie nic powa┼╝nego skoro og┼éosi┼éa to na insta.

prosecco ju┼╝ si─Ö ch┼éodzi pewnie na pi─ůtek a w starbuniu miel─ů kaw─Ö na pumpkin┬áspice late, stylowka ju┼╝ wybrana ;).

szkoda, ze zrezygnowa┼éa z siebie troch─Ö, mimo udanego zwi─ůzku to tak wyglada na tym odludziu┬áa ona by┼éa ÔÇ×miastowaÔÇŁ

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Geneza. napisał:

A nie mogli kupić domu za gotówkę? Było info że brali kredyt?

Nie wiem, ale raczej┬ániewiele ludzi ma od┼éo┼╝one 300 tysi─Öcy funt├│w ┼╝eby p┼éaci─ç got├│wk─ů. A jesli mieliby taki hajs, to my┼Ťle, ze kupiliby wi─Ökszy dom nie na zadupiu ­čśé

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, peppermint napisał:

Nie wiem, ale raczej┬ániewiele ludzi ma od┼éo┼╝one 300 tysi─Öcy funt├│w ┼╝eby p┼éaci─ç got├│wk─ů. A jesli mieliby taki hajs, to my┼Ťle, ze kupiliby wi─Ökszy dom nie na zadupiu ­čśé

Te vlogi s─ů takie o niczym, dom nieurz─ůdzony, ona nawet nie ma pomys┼éu jak to dalej ci─ůgn─ů─ç. Propozycji wsp├│┼éprac nie ma, nigdzie nie wychodzi chocia┼╝ wszystko pootwierane, nawet do Londynu na weekend nie pojad─ů. A┼╝ tak zacisn─Öli pasa w zwi─ůzku z wymarzonym domem? Takie md┼ée i be┼╝owe to wszystko.

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, Mini Monia napisał:

Te vlogi s─ů takie o niczym, dom nieurz─ůdzony, ona nawet nie ma pomys┼éu jak to dalej ci─ůgn─ů─ç. Propozycji wsp├│┼éprac nie ma, nigdzie nie wychodzi chocia┼╝ wszystko pootwierane, nawet do Londynu na weekend nie pojad─ů. A┼╝ tak zacisn─Öli pasa w zwi─ůzku z wymarzonym domem? Takie md┼ée i be┼╝owe to wszystko.

Nie ma nic z┼éego w zaciskaniu pasa. Tylko szkoda, ze ona maluje zupe┼ény obraz tej sytuacji. Zamiar udawa─ç pani─ů luksusowa mog┼éaby zrobi─ç multum ciekawego kontentu b─Öd─ůc zwyk┼éa PaulinaÔÇŽ z czasem poczucie luksusu przysz┼éoby naturalnie samo, a na razie to po prostu nie styka.

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Nie ma nic z┼éego w zaciskaniu pasa. Tylko szkoda, ze ona maluje zupe┼ény obraz tej sytuacji. Zamiar udawa─ç pani─ů luksusowa mog┼éaby zrobi─ç multum ciekawego kontentu b─Öd─ůc zwyk┼éa PaulinaÔÇŽ z czasem poczucie luksusu przysz┼éoby naturalnie samo, a na razie to po prostu nie styka.

Tak, ma┼éo g├│ruje, nie pokazuje ─çwicze┼ä jak kiedy┼Ť, afirmacje s─ů z dÔÇŽ, ma┼ée zasi─Ögi i prawie brak komentarzy pod filmami.┬á
Co ona robi cały dzień jak wstaje przed 7.00???

Udost─Öpnij ten post

Hej, kto┼Ť w skr├│cie przedstawi najnowszy Halloween filmik i jakie jest ÔÇ×prawdziwe obliczeÔÇŁ Dana?┬á

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, Miss Radomia napisał:

Szok i niedowierzanie Kuczy┼äska wysz┼éa z domu ­čĄ¬

Sama czy pan ja wyprowadził? XD

Udost─Öpnij ten post

Dnia 31.10.2021 o 19:57, Miss Radomia napisał:

Szok i niedowierzanie Kuczy┼äska wysz┼éa z domu ­čĄ¬

Wyprawa do Leeds. Wow ­čśů

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Mini Monia napisał:

Wyprawa do Leeds. Wow ­čśů

Wyprawa do Leeds, hotel w niedziele bo du┼╝o taniej ni┼╝ pi─ůteczek czy sobota┬á­čśÇ ale przynajmniej zosta┼éo na louboutins - oczywi┼Ťcie te ze szpikulcami co by nie trzeba by┼éo podnosi─ç nogi i pokazywa─ç podeszw─Ö.

Muszę przynajmniej potwierdzić, ze massaman curry w grand pacific jest dobre. 
Ogólnie nie ma czego się przyczepić, oprócz tego, ze wszystko takie wyrezerysowane i na pokaz. 

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, peppermint napisał:

Wyprawa do Leeds, hotel w niedziele bo du┼╝o taniej ni┼╝ pi─ůteczek czy sobota┬á­čśÇ ale przynajmniej zosta┼éo na louboutins - oczywi┼Ťcie te ze szpikulcami co by nie trzeba by┼éo podnosi─ç nogi i pokazywa─ç podeszw─Ö.

Muszę przynajmniej potwierdzić, ze massaman curry w grand pacific jest dobre. 
Ogólnie nie ma czego się przyczepić, oprócz tego, ze wszystko takie wyrezerysowane i na pokaz. 

I te jej komentarze po angielsku. Mam wra┼╝enie ze zna dwa s┼éowa ÔÇ×literallyÔÇŁ oraz ÔÇ×definitelyÔÇŁ.┬á
Byla taka fajna i pomysłowa a teraz po prostu brak pomysłu na kontent jak się siedzi w domu. 

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Miss Radomia napisał:

Dla mnie to ona nigdy nie by┼éa fajna. Wszystko pod publik─Ö sztywna jak but. Te jej ┼Ťpiewy i tance na si┼ée, ale musz─Ö przyzna─ç ┼╝e chocia┼╝ w Warszawie

pokazywa┼éa czasem jak─ů jest wredna osoba. Nawet jak m├│wi do Dana to zmienia ton szok ­čĄú

Tak, ona tak mu nadskakuje. ┼╗ycz─Ö jej dobrze ale nie wiem czy ten kana┼é b─Ödzie dzia┼éa bo same nudy. Poci─ůgnie do Xmas a┬ápotem co?┬á

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, Miss Radomia napisał:

B─Ödzie ubieranie choinki, pieczenie piernik├│w + swetry z poliestru na Bo┼╝e narodzenie┬á┬ájak co roku. Ja ju┼╝ rzygam b┼éaganiami i sub. i like pod filmami za ka┼╝dym razem to m├│wi ­čśÁÔÇŹ­čĺź­čśÁÔÇŹ­čĺź

Pierwsze ┼Ťwi─Öta w nowym domu wiec zostanie w UK, b─Öd─ů filmiki typu ÔÇ×szalone ┼Ťwi─ůteczne zwyczaje w UKÔÇŁ i ÔÇ×nie uwierzycie co si─Ö sta┼éo, SZOK!ÔÇŁ - oczywi┼Ťcie w filmiku oka┼╝e si─Ö, ze zupe┼énie nic si─Ö nie sta┼éo, jak zawsze.

Jej facet pojawi si─Ö gdzie┼Ť za ni─ů w jednym z filmik├│w reklamuj─ůcych jakie┼Ť badziewie┬ái zrobi g┼éupi─ů min─Ö i Paulina powie nam, ze on jest taki szalony i ze Haha nie mo┼╝e z nim!┬á

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!