Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kluskiczypierogi

Kuczi

Polecane posty

1 godzinę temu, peppermint napisał:

Pierwsze święta w nowym domu wiec zostanie w UK, będą filmiki typu „szalone świąteczne zwyczaje w UK” i „nie uwierzycie co się stało, SZOK!” - oczywiście w filmiku okaże się, ze zupełnie nic się nie stało, jak zawsze.

Jej facet pojawi się gdzieś za nią w jednym z filmików reklamujących jakieś badziewie i zrobi głupią minę i Paulina powie nam, ze on jest taki szalony i ze Haha nie może z nim! 

Dokładnie. Będzie próbowanie barszczu, lepienie uszek, ozdoby i cały listopad przeleci na xmas.

Kolo ubierze żenujący sweterek a ona będzie cała w skowronka plus zdjęcie z grzanym winem i na łyżwach wjedzie na insta.

Edytowano przez Mini Monia
  • Haha 1

Ohh zjadła dwie paczuszki mikroskopijnych żelek i co teraz?

• Haha 1

1 godzinę temu, Olo123 napisał:

Ohh zjadła dwie paczuszki mikroskopijnych żelek i co teraz?

Cały insta musi wiedzieć 

9 godzin temu, peppermint napisał:

Pierwsze święta w nowym domu wiec zostanie w UK, będą filmiki typu „szalone świąteczne zwyczaje w UK” i „nie uwierzycie co się stało, SZOK!” - oczywiście w filmiku okaże się, ze zupełnie nic się nie stało, jak zawsze.

Jej facet pojawi się gdzieś za nią w jednym z filmików reklamujących jakieś badziewie i zrobi głupią minę i Paulina powie nam, ze on jest taki szalony i ze Haha nie może z nim! 

i to ciągłe Babe (bejb) do niego 🤮

• Haha 2

27 minut temu, Triva napisał:

i to ciągłe Babe (bejb) do niego 🤮

I ten wyuczony akcent ze środkowej Anglii z akcentem na „u”. O M G

ona jest taka przewidywalna w zachowaniu i reakcjach, wszystko kontrolowane. 

• Like 2

1 godzinę temu, peppermint napisał:

Mi się jej ogólnie strasznie słucha po angielsku 😞 

Po polsku tez nie ma elokwencji wypowiedzi. Ma wadę wymowy, krzywym zgryz od zawsze, i co z tego ze wybielony.

• Like 1

6 godzin temu, Miss Radomia napisał:

Mnie zastanawia czy naprawdę była taką nieśmiałą dziewczynką w szkole jak o sobie opowiada. Myśle że była bardziej dzieckiem które właśnie dokuczało innym rówieśnikom 

Ja mysle ze mówiła prawdę ze była kujonem i jest perfekcjonistka.

Czy prodakszyn dziś wjechało? 
Kuczi jak zwykle się nie wypowiedziała na temat strajku kobiet obecnej sytuacji. Tak wspiera kobiety…w Anglii to nieważne co się dzieje w kraju, których tak ponoć uwielbia

12 godzin temu, Miss Radomia napisał:

Ona się nie wypowiada na takie tematy. Jest bardzo zimną  osoba. Te jej udawane płacze mnie bawią 😂 

Tak, bardziej się przejmuje zamordowana blogerka w USA. 

Nie znałam tej dziewczyny, stwierdziłam że wejdę w jakiś film i zobaczę czy rzeczywiście tak kiepsko. Postanowiłam zacząć od filmu o sprzątaniu i bum - hashtag "cleenwithme" 😆 

Edytowano przez candy_crush
  • Haha 1

2 godziny temu, Olo123 napisał:

Co Ona ma z tym Nandosem?😁

Ona się zachwyca najgorszymi fast foodami w Uk.

wjechala właśnie nowa produkcja. 
Nie ma ro jak ubrac się na wiosnę na jesienny wietrzny spacer. 

Francuz płacze jak widz deskę serów z krakersami i sosami 😂

• Haha 2

1 godzinę temu, Miss Radomia napisał:

Poprzez biel i beż pokazuje jaka z niej bogaczka mamusia wcale nie lepsza. Ciekawe czy rodzice Dana i siostra poznali nasze bogaczki z Polski😅

Skądś musiała mieć wzór chociaż myśle, ze raczej mama poszła w jej kierunku i ten pomarańczowy samoopalacz na dodatek.

O ojcu nigdy nie wspomina wiec albo je zostawił albo nie ma.

Dnia 10.11.2021 o 17:58, Mini Monia napisał:

Ona się zachwyca najgorszymi fast foodami w Uk.

wjechala właśnie nowa produkcja. 
Nie ma ro jak ubrac się na wiosnę na jesienny wietrzny spacer. 

Francuz płacze jak widz deskę serów z krakersami i sosami 😂

Mieszkam na południu uk i tez tak się ubieram xD, wczoraj było 15 stopni np, pod płaszczem typu miś, miałam tylko t-shirt. To uk, nie ogarniesz póki sama nie zaczniesz tu mieszkać ;), także nie ma się co przywalać 😛

1 godzinę temu, Missslacker napisał:

Mieszkam na południu uk i tez tak się ubieram xD, wczoraj było 15 stopni np, pod płaszczem typu miś, miałam tylko t-shirt. To uk, nie ogarniesz póki sama nie zaczniesz tu mieszkać ;), także nie ma się co przywalać 😛

Mieszkam w Londynie 7 rok i tak jak ona nie chodzę ubrana :).

• Thanks 1

1 godzinę temu, Glos_rozsadku napisał:

Nie No na bank ten salon nie jest skończony, ewidentnie brakuje mebli…. I kolorów…

Tak tylko tam każde pomieszczenie tak wyglada 😛

• Like 1
  • Haha 1

7 godzin temu, Mini Monia napisał:

Mieszkam w Londynie 7 rok i tak jak ona nie chodzę ubrana :).

Spoko, mój chłopak anglik lata w bluzie i spodenkach w najzimniejszych tutaj miesiącach tj styczeń- marzec, wiec, co kto lubi : ). Po prostu przypierdółka bez sensu 🤷🏻‍♀️

Konto będzie prywatne bo nasza Kuczi chce mieć osoby tylko takie, które jej przyklaskują. Rzeczywiście rozwój, naprawdę. Nie mówię tutaj o hejterach i komentarzach typu: jesteś głupia i brzydka, bo to nic nie znaczy ale ona nie przyjmuje konstruktywnej krytyki.

SM lecą na w dół bo kontent jest nudny, przewidywalny i taki sam. Można przewidzieć czego się spodziewać. Dan pewnie nie chce być na filmach za często i robi swoje a Kuczi siedzi w tym swoim zamku i czeka.

32 minuty temu, Mini Monia napisał:

Konto będzie prywatne bo nasza Kuczi chce mieć osoby tylko takie, które jej przyklaskują. Rzeczywiście rozwój, naprawdę. Nie mówię tutaj o hejterach i komentarzach typu: jesteś głupia i brzydka, bo to nic nie znaczy ale ona nie przyjmuje konstruktywnej krytyki.

SM lecą na w dół bo kontent jest nudny, przewidywalny i taki sam. Można przewidzieć czego się spodziewać. Dan pewnie nie chce być na filmach za często i robi swoje a Kuczi siedzi w tym swoim zamku i czeka.

Niech usunie jeszcze fale konta i osoby, które jej nic słodkiego nie piszą.  Bardzo szybko odblokuje bo $ się nie będzie zgadzał 

Przeciez zaraz będzie musiała zmienić profil z powrotem na publiczny bo zasięgi będą dużo mniejsze 🙈

Naprawdę nie rozumiem dlaczego zachowuje się jakby social media nie były jej środkiem zarobku! Firmy maja to gdzies, ze dostajesz nieprzyjemne wiadomości, dlaczego miałyby ci płacić za reklamowanie ich produktu na prywatnym profilu 🙈

Jej mama jest śliczna. Salon oczywiście kwestia gustu, ale jak dla mnie to zimny hol w hotelu z niewygodna sofą. 
Ktoś ja musiał dzisiaj wkurzyć, ze wyleciała z tymi wywodami 😂 napij się prosecco i zamów dominos asap! 

4 minuty temu, Miss Radomia napisał:

Dubaj albo Malediwy 🙄

Ohh nie pomyślałam o Malediwach, myśle, ze mogą być Malediwy i Dubaj na kilka nocy po drodze 😂

Ona powinna zmienić psedo na Orange Kuczi. Masakra jest coraz bardziej pomarańczowa. I te stylowki w bieli a la ang lady z przedmieścia bardzo to podkreślają 🤦

• Like 1
  • Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się