Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Go┼Ť─ç kluskiczypierogi

Kuczi

Polecane posty

18 minut temu, mala_sara33 napisał:

Ona schudla dosc sporo odkad sa razem z Danem, dlatego twarz szczuplejsza. Plus przestala nosic te wachlarze rzes to tez inna buzia ­čśů

Ja uwazam, ┼╝e oni sie mega kochaj─ů, nie da si─Ö oszukac takiego czego┼Ť na kamerze, przynajmniej nie z jego strony. Dwa Anglicy ma┼éo kiedy tak dobrze traktuj─ů swoje dziewczyny, wida─ç ┼╝e Dan jest z dobrego domu ­čśŐ ja im ┼╝ycze jak najlepiej mimo wszystko­čśŐ

Poza tym nie oszukujmy sie, ale pewnie wiekszosc z nas w takiej sytuacji te┼╝ by raczej mowila, ze dom razem i ┼╝ycie razem, a nie ┼╝e osobno ­čśů

No tu masz racje nawet pomaga jej W youtube, Drona dla niej kupil zeby miala lepsze ujecia. Wiec chlopak sie stara. 
Wiecie my tez tak naprawde nie wiemy jak tam jest naprawde. Ona wszystko pokazuje jak najlepiej. 

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
2 minuty temu, Ex Twojego Chłopaka napisał:

Tak, zupe┼énie si─Ö z Tob─ů zgadzam, to nie o to chodzi.

Rzecz jest w czym innym, Paulina celowo zak┼éamuje rzeczywisto┼Ť─ç, czego by┼éam sama ┼Ťwiadkiem. Odpowiada na wygodne pytania, te kt├│re mog─ů pokaza─ç, co┼Ť czego by nie chcia┼éa, omija. Wyolbrzymia fajne rzeczy, inne ukrywa. I ok. To jest bardzo ludzkie, ale nie dla influencerki, kt├│ra (przynajmniej kiedy┼Ť) m├│wi, ┼╝e chce by─ç szczera.

Ja te┼╝ Jej ┼╝ycze dobrze.

Zdecydowanie to jest prawda, ┼╝e je┼╝eli chce by─ç szczera to powinna m├│wi─ç te┼╝ o tych ci─Ö┼╝kich chwilach, a nie oszukujmy sie ka┼╝dy takie ma! I to nawet sporo takich!

Faktycznie, tutaj sie zgodz─Ö, ┼╝e za ka┼╝dym razem jak co┼Ť jest nie halo to Ona nie chce o tym m├│wi─ç publicznie, bo nie chce psu─ç vibe ­čśů

Udost─Öpnij ten post

23 minuty temu, mala_sara33 napisał:

Ona schudla dosc sporo odkad sa razem z Danem, dlatego twarz szczuplejsza. Plus przestala nosic te wachlarze rzes to tez inna buzia ­čśů

Ja uwazam, ┼╝e oni sie mega kochaj─ů, nie da si─Ö oszukac takiego czego┼Ť na kamerze, przynajmniej nie z jego strony. Dwa Anglicy ma┼éo kiedy tak dobrze traktuj─ů swoje dziewczyny, wida─ç ┼╝e Dan jest z dobrego domu ­čśŐ ja im ┼╝ycze jak najlepiej mimo wszystko­čśŐ

Poza tym nie oszukujmy sie, ale pewnie wiekszosc z nas w takiej sytuacji te┼╝ by raczej mowila, ze dom razem i ┼╝ycie razem, a nie ┼╝e osobno ­čśů

Zgadzam si─Ö ze wszystkim opr├│cz tego, ze Anglicy ma┼éo kiedy tak dobrze traktuj─ů swoje dziewczyny, w jakim sensie tak dobrze?┬á­čśé jaka jest r├│┼╝nica w traktowaniu przez Anglik├│w a facet├│w innej narodowo┼Ťci?­čĄö

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, peppermint napisał:

Zgadzam si─Ö ze wszystkim opr├│cz tego, ze Anglicy ma┼éo kiedy tak dobrze traktuj─ů swoje dziewczyny, w jakim sensie tak dobrze?┬á­čśé jaka jest r├│┼╝nica w traktowaniu przez Anglik├│w a facet├│w innej narodowo┼Ťci?­čĄö

Wiesz co, mo┼╝e ja trafi┼éam na nie takich jak trzeba, ale Dan traktuje j─ů bardzo dobrze, m├│j te┼╝ jest Anglikiem i nie mam co narzeka─ç ­čśů nie wiem, mo┼╝e to zale┼╝y od faceta, ale ja nie mia┼éam jako┼Ť fenomenalnych doswiadczen z moim ex, dlatego jest ex ­čĄú

A co do sensu dobrego traktowania, to uwa┼╝am, ┼╝e wiesz wozi ja wszedzie, dostaje nie oszukujmy sie do┼Ť─ç drogie prezenty od niego itp. Plus stara sie jej pomagac rozwijac jej kanal i social media, a nie wygonil jej do "normalnej" pracy. Dlatego wnioskuje, ┼╝e ┼║le nie ma z Nim.

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, mala_sara33 napisał:

Wiesz co, mo┼╝e ja trafi┼éam na nie takich jak trzeba, ale Dan traktuje j─ů bardzo dobrze, m├│j te┼╝ jest Anglikiem i nie mam co narzeka─ç ­čśů nie wiem, mo┼╝e to zale┼╝y od faceta, ale ja nie mia┼éam jako┼Ť fenomenalnych doswiadczen z moim ex, dlatego jest ex ­čĄú

A co do sensu dobrego traktowania, to uwa┼╝am, ┼╝e wiesz wozi ja wszedzie, dostaje nie oszukujmy sie do┼Ť─ç drogie prezenty od niego itp. Plus stara sie jej pomagac rozwijac jej kanal i social media, a nie wygonil jej do "normalnej" pracy. Dlatego wnioskuje, ┼╝e ┼║le nie ma z Nim.

Tez jestem w zwi─ůzku z Anglikiem,┬áod 8 lat, znam ich du┼╝o i uwa┼╝am, ze to dobre ch┼éopaki s─ů ­čśé

W┼éa┼Ťnie moim zdaniem taki uk┼éad jest troch─Ö dziwny w zwi─ůzku. Wyglada jakby by┼éa totalnie niesamodzielna. My┼Ťle, ze kiedy┼Ť w ko┼äcu mo┼╝e to by─ç problem, ze laska nawet sama to sklepu nie mo┼╝e jecha─ç. Ale kto wie, niekt├│rzy czuja si─Ö bardzo m─Öscy w takim wydaniu ­čśé

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, peppermint napisał:

Tez jestem w zwi─ůzku z Anglikiem,┬áod 8 lat, znam ich du┼╝o i uwa┼╝am, ze to dobre ch┼éopaki s─ů ­čśé

W┼éa┼Ťnie moim zdaniem taki uk┼éad jest troch─Ö dziwny w zwi─ůzku. Wyglada jakby by┼éa totalnie niesamodzielna. My┼Ťle, ze kiedy┼Ť w ko┼äcu mo┼╝e to by─ç problem, ze laska nawet sama to sklepu nie mo┼╝e jecha─ç. Ale kto wie, niekt├│rzy czuja si─Ö bardzo m─Öscy w takim wydaniu ­čśé

Wiesz, ja my┼Ťle, ┼╝e to od niej zale┼╝y czy ma auto czy nie. Ja np nie mam do tej pory auta w UK i te┼╝ do sklepu je┼╝dze z moim, bo lubimy robi─ç zakupy razem. A jak mi potrzeba do town podjechac to mam busa 10min ­čśů a jestem tam raz na chi┼äski rok haha. Dlatego my┼Ťle, ┼╝e to kwestia priorytetow. Ja zamiast kupowac auto wola┼éam sobie w tym roku w inne rzeczy zainwestowac kas─Ö.

Plus musimy mie─ç to na uwadze, ┼╝e Ona zarabia w z┼éot├│wkach i jako┼Ť nie my┼Ťl─Ö, ┼╝e wyciaga na ten moment wi─Öcej ni┼╝ ┬ú500-1000 miesiecznie. A co to Ci da w UK? Tyle co nic ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, mala_sara33 napisał:

Wiesz, ja my┼Ťle, ┼╝e to od niej zale┼╝y czy ma auto czy nie. Ja np nie mam do tej pory auta w UK i te┼╝ do sklepu je┼╝dze z moim, bo lubimy robi─ç zakupy razem. A jak mi potrzeba do town podjechac to mam busa 10min ­čśů a jestem tam raz na chi┼äski rok haha. Dlatego my┼Ťle, ┼╝e to kwestia priorytetow. Ja zamiast kupowac auto wola┼éam sobie w tym roku w inne rzeczy zainwestowac kas─Ö.

Plus musimy mie─ç to na uwadze, ┼╝e Ona zarabia w z┼éot├│wkach i jako┼Ť nie my┼Ťl─Ö, ┼╝e wyciaga na ten moment wi─Öcej ni┼╝ ┬ú500-1000 miesiecznie. A co to Ci da w UK? Tyle co nic ­čĄú

Haha oczywi┼Ťcie, sklep to by┼é tylko taki przyk┼éad, bardziej chodzi┼éo mi o to, ze nigdy sama nie wychodzi z domu, bo ani pracy ani znajomych ani w sumie nie ma jak bo na zadupiu ­čś×┬á

Udost─Öpnij ten post

20 minut temu, mala_sara33 napisał:

Dlatego mysle , ze Ona gdzies pracuje tylko o tym nie mowi bo pewnie ta praca nie pasuje do jej image ­čśů┬á

no bo co Ona caly dzien robi W domu serio , vloga dodaje jednego W tygodniu to ile jej to zajmuje przeciez Ona Nagrywa jak robi sniadanie czy jakis wypad W weekend a inne dni . Wiec z youtuba mozna nawet sprawdzic na tej stronie za zarabia od 89-300 dolarow miesiecznie.

A wspolprac to Ona ma malutko zazwyczaj to sa ze dostaje cos za darmo 

Udost─Öpnij ten post

28 minut temu, Katarzynka1119 napisał:

Dlatego mysle , ze Ona gdzies pracuje tylko o tym nie mowi bo pewnie ta praca nie pasuje do jej image ­čśů┬á

no bo co Ona caly dzien robi W domu serio , vloga dodaje jednego W tygodniu to ile jej to zajmuje przeciez Ona Nagrywa jak robi sniadanie czy jakis wypad W weekend a inne dni . Wiec z youtuba mozna nawet sprawdzic na tej stronie za zarabia od 89-300 dolarow miesiecznie.

A wspolprac to Ona ma malutko zazwyczaj to sa ze dostaje cos za darmo 

Ja tez sie nad tym zastanawiam, bo kurde... Tak jak mowisz, vlog to jeden na tydzien i to glownie w jeden dzien robi, niech drugi dzien go montuje nawet. To co robi w inne dni? Nie ma tez duzo na insta fotek, a ile mozna sprzatac, prac, prasowac i gotowac? ­čĄö┬á

Nawet na maile jak odpisuje businessowe to nie wierze, ze to tyle roboty ­čśů

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, mala_sara33 napisał:

Ja tez sie nad tym zastanawiam, bo kurde... Tak jak mowisz, vlog to jeden na tydzien i to glownie w jeden dzien robi, niech drugi dzien go montuje nawet. To co robi w inne dni? Nie ma tez duzo na insta fotek, a ile mozna sprzatac, prac, prasowac i gotowac? ­čĄö┬á

Nawet na maile jak odpisuje businessowe to nie wierze, ze to tyle roboty ­čśů

Pewnie w jakim┼Ť sklepie albo pomaga w salonie fryzjerki siostrze Dana. Typu recepcja/sprz─ůtanie┬á

Udost─Öpnij ten post

Nawet przewidzia┼éam zdj─Öcie ­čśé­čśé

Oh i kto┼Ť przewidzia┼é pier┼Ťcionek ­čśé

Edytowano przez peppermint
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, peppermint napisał:

Nawet przewidzia┼éam zdj─Öcie ­čśé­čśé

Oh i kto┼Ť przewidzia┼é pier┼Ťcionek ­čśé

Tiffany ? ­čśů

Udost─Öpnij ten post

25 minut temu, Katarzynka1119 napisał:

Jesli to pierscionek z tiffany to sie ch┼éopak wykosztowa┼é bo takiej wielkosci to koszt okolo 7 tysiaca funtow ­čś«┬á

Jak nie wiecej, mysle ze ok £10k jak nic... 

W kazdym razie ja sie ciesze, przynajmniej ona ma wymarzone zareczyny, szkoda ┼╝e nie ka┼╝da kobieta co┼Ť takiego w ┼╝yciu do┼Ťwiadcza­čśö

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, mala_sara33 napisał:

Jak nie wiecej, mysle ze ok £10k jak nic... 

W kazdym razie ja sie ciesze, przynajmniej ona ma wymarzone zareczyny, szkoda ┼╝e nie ka┼╝da kobieta co┼Ť takiego w ┼╝yciu do┼Ťwiadcza­čśö

Mozliwe ,ze wiecej. Facet ma duzo kasy I to widac jak stac go na taki pierscionek 

Udost─Öpnij ten post

23 minuty temu, Katarzynka1119 napisał:

Mozliwe ,ze wiecej. Facet ma duzo kasy I to widac jak stac go na taki pierscionek 

A ja wlasnie my┼Ťle, ze to jest troch─Ö zastaw si─Ö a postaw si─Ö.. pier┼Ťcionek jest oczywi┼Ťcie ┼Ťliczny, ale kto wstawia 20 sekundowy filmik ze zbli┼╝eniem na pier┼Ťcionek i oczywi┼Ťcie ┼╝eby by┼éo wida─ç pude┼éko.┬á

Udost─Öpnij ten post

Skad wiadomo,ze tiffany? Nikoletta tez dzis dodala ze zareczona i pokazała pierscien z tiffanego

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Olo123 napisał:

Skad wiadomo,ze tiffany? Nikoletta tez dzis dodala ze zareczona i pokazała pierscien z tiffanego

To flagowy pierscionek tiffany, kto zna sue ten odrazu pozna ­čśů­čĺŹ

U Nikki widav ze ona najmniejszy diament ma raczej.

Udost─Öpnij ten post

To juz wiadomo jaki b─Ödzie tytu┼é filmu na YouTube: "zar─Öczyli┼Ťmy si─Ö na Malediwach"┬á­čÖä­čśĆ

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Na filmiku na koncu widac pudelko nawet z tiffany. Chyba ze wypozyczony tylko do Zdj─Öcia ­čśů­čśů ┬áa pozniej go oddadza ­čśů­čśů┬á

I tak bywało u youtuberow 

Udost─Öpnij ten post

Ale jak si─Ö┬áhajtnie to w ko┼äcu dom b─Ödzie na ni─ů! ­čÖî

Edytowano przez peppermint

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, peppermint napisał:

Wtedy juz tak ­čśů o to przeciez jej chodzi┬á

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, peppermint napisał:

Zaraz dziecko tez bedzie 

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Katarzynka1119 napisał:

Wtedy juz tak ­čśů o to przeciez jej chodzi┬á

Bez przesady... Nie doszukiwalabym sie takich pobudek na bycie razem.

Co jak co, ale widac, ┼╝e sa razem szcze┼Ťliwi! Patrz─ůc na innr pary to my┼Ťle, ┼╝e dobrze sie dobrali. Poza tym On nie jest milionerem, wiec jakby naprawde nie zalezalo to by tyle hajsu nie wydawal.

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Miss Radomia napisał:

Nie wydaje mi si─Ö. Ogl─ůdam j─ů d┼éugo. W Warszawie jak mieszka┼éa to pokazywa┼éa swoj─ů prawdziwa twarz. Przeszkadza┼éy jej dzieci p┼éaczce w poci─ůgu itp. Jak z nim rozmawia to nawet zmienia ton g┼éosu ┼Ťmich na sali ­čÖł­čśé

Sorry, ale mi tez przeszkadzaja dzieci placacze, mimo ze lubie dzieci to wkir//ia mnie to niemilosiernie w pociagach/samolotach ­čśů

Poza tym kazda kobieta zachowuje sie subtelniej przy facecie.

Edytowano przez mala_sara33

Udost─Öpnij ten post

Czy te youtuberki musz─ů si─Ö tak chwali─ç niemi┼éosiernie tymi markami. TO JEST TRAGEDIA. Nie mog┼éa po prostu pokaza─ç pier┼Ťcionka, tylko┬áod razu musi te┼╝ mimo chodem pude┼éko pokaza─ç ┼╝eby czasami nie by┼éo w─ůtpliwo┼Ťci, ┼╝e jaki┼Ť markowy. Czy to serio ma takie znaczenie. Ona ca┼éy czas gada o jaki┼Ť wi─Ökszych warto┼Ťciach niematerialnych, te jej przemowy, a zwyk┼éa z niej nowobogacka co chwali si─Ö logami. Okulary te┼╝ musia┼éa otwiera─ç na wizji, matko pude┼éko jak pude┼éko zawi─ůzane kokard─ů, a ta┬ápodnieca┬ási─Ö jak szalona,┬áotwiera┬áz takim przej─Öciem, t┼éumaczy jak g┼éupiemu, ┼╝e kokarda ┬ájest czerwona, a normalnie zielona┬á­čĄ«straszne to jest. Nie wiadomo czy ┼Ťmia─ç si─Ö czy p┼éaka─ç. Zaraz pude┼éeczko sobie na szafce postawi i b─Ödzie do niego wzdycha─ç.┬á

• Like 3
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö