Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
84Michal84

czy powinienem reagowac czy zostawic to jak jest?

Polecane posty

podslyszalem rozmowe w ktorej dwoch moich pracownikow powiedzialo ze mam bardzo goraca zone, extra sucz, gdy nadchodzilem zmienili temat ale ja i tak to slyszalem, nie wiem dziwnie sie z tym czuje, czy powinienem zwracac uwage czy zostawic to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, 84Michal84 napisał:

podslyszalem rozmowe w ktorej dwoch moich pracownikow powiedzialo ze mam bardzo goraca zone, extra sucz, gdy nadchodzilem zmienili temat ale ja i tak to slyszalem, nie wiem dziwnie sie z tym czuje, czy powinienem zwracac uwage czy zostawic to?

Jeśli słyszysz głosy, umów się na wizytę do specjalisty. Obecnie to nie jest nic groźnego ale objawy mogą się nasilać i wkrótce będziesz miał spore problemy.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AlainDelon napisał:

 

Jeśli słyszysz głosy, umów się na wizytę do specjalisty. Obecnie to nie jest nic groźnego ale objawy mogą się nasilać i wkrótce będziesz miał spore problemy.

heheh no przyznam to bylo nawet smieszne, ale nie zmienia faktu ze jestes zwyklym hejterem

wiem co slyszalem o to bylo dokladnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale masz Pan problem i to  wielki ale jeszcze to do Ciebie nie dotarło. Wesołych świąt dla żony i chyba siostry jak to jeszcze aktualne bo nie sledze wydarzeń w Twoim życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, marinero napisał:

Trzeba jednak przyznac mu ze wyobraznie ma niewyczerpana ! LOL Zaraz mi sie przypomina ksiazka Llosy "Ciotka Julia i skryba "

Tam tez glowny bohater pisal scenariusze na zawolanie :)..mydlanych oper LOL ale kraj   zamieral ! gdy lecialy jego sluchowiska ! 

mowie prawde, tak bylo, to co opisalem wszystko co do joty i w tamtym temacie i w poprzednich tez prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lilys napisał:

Panie Michale masz Pan problem i to  wielki ale jeszcze to do Ciebie nie dotarło. Wesołych świąt dla żony i chyba siostry jak to jeszcze aktualne bo nie sledze wydarzeń w Twoim życiu. 

skoro ich nie sledzisz to skad wiesz ze mam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, robięjaklubię napisał:

Siostra też niczego sobie podobno.

no tez, nawet lepiej, ale to chyba lekka zlosliwosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 84Michal84 napisał:

skoro ich nie sledzisz to skad wiesz ze mam problem?

Wystarczy chociażby ten temat ale idą Święta więc alleluja nie zapomnij jajek poświęcić 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lilys napisał:

Wystarczy chociażby ten temat ale idą Święta więc alleluja nie zapomnij jajek poświęcić 🙂

heheh jestem ateista jajek nie swiece, a jesli chodzi o te drugie jajka to one maja moc swieconych jajek juz od urodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 84Michal84 napisał:

heheh jestem ateista jajek nie swiece, a jesli chodzi o te drugie jajka to one maja moc swieconych jajek juz od urodzenia 😉

Dystans do siebie zawsze w cenie:) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lilys napisał:

Dystans do siebie zawsze w cenie:) 

wesolych swiat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

wesolych swiat 🙂

Wesołych i zdrowych o i jeszcze mokrych:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

Madrzy ludzie mowia ze "najwiecej rzucaja cienia wlasnie wyjasnienia" 🙂  ale ja ci wierze;)

niestety tak nie jest, prawda sie sama nie wybroni,ludzie ktorzy chca cie oczernic sami tworza fakty ktore nigdy sie nie wydarzyly, a wyjsc obronna reka trzeba wykazac ze sie myla i rzucaja falszywe oskazrenia, tak jest w kazdym aspekcie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

To tak od ateisty dla ateisty wszystkiego najlepszego ! LOL

Boze ! Dlaczego Lechistan taki Klechistan ?! 🙂

Wszystkiego najlepszego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

podslyszalem rozmowe w ktorej dwoch moich pracownikow powiedzialo ze mam bardzo goraca zone, extra sucz, gdy nadchodzilem zmienili temat ale ja i tak to slyszalem, nie wiem dziwnie sie z tym czuje, czy powinienem zwracac uwage czy zostawic to?

A o teściu i Ojcu nic nie mówili?

Już tyle rodziny jest zaangażowane w te twoje "story", że byłoby jeszcze bardziej wiarygodne jakby teściowa okazała się marzeniem chłopaków  z pracy. 

Edytowano przez Pocahontaz
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

😉.Ja cie wspieram! Podobaja mi sie twoje wpisy!  Zawsze maja watek dramatyczny! i to sie liczy ! 

 

hahah, no moze i mam troche estradowa osobowosc i wogole jestem taki zabawny i zawsze mi to ludzie mowia, ale to co tutaj opisalem co do faktow jest prawda. wiem ze pewnei z 50% mi nie wierzy, ale to sie wydarzylo na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

A co jeszcze o  twojej zonie mowili ?

slyszalem tylko wyrwane slowka, ale no chyba latwo sie domyslec jak ktos wymienia nazwisko osoby, imie i goraca suczka, wiec latwo polaczyc te fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

To po co ty zone do pracy przywozisz? aby sie inni faceci na nia gapili?! 

chcac nie chcac widzieli mnie z nia kilka razy, predzej czy pozniej i tak by ja ktos zobaczyl wiec po co sie ukrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

ja bym jej do pracy nie przywozil , tak dla zasady  Praca i rodzina to -na odleglosc! .

nie, to tak ze mnie kilka razy z pracy odebrala i ktos tam ja widzial... w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Aha! Dzieci tez lepiej nie przywozic  do miejsca gdzie sie pracuje .Czlowiek nieswiadomie zaczyna laczyc dom z praca  a tak nie powinno byc.Powinna byc wyrazna granica , nawet w swiadomosci , ze to dwa swiaty ! tak uwazam !

tak powinno byc, ale i tak kiedys jeszcze jakas tam kolezanka z pracy widziala mnie z zona np  na miescie, potem tez gadala o tym w pracy, mysle ze to i tak nie do unikniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero napisał:

Trzeba jednak przyznac mu ze wyobraznie ma niewyczerpana ! LOL Zaraz mi sie przypomina ksiazka Llosy "Ciotka Julia i skryba "

Tam tez glowny bohater pisal scenariusze na zawolanie :)..mydlanych oper LOL ale kraj   zamieral ! gdy lecialy jego sluchowiska ! 

do liosy to go nie porównuj nawet 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

A czemu  nie?! Jest swietny ! jest dramat w tym co pisze !  a o to wlasnie chodzi w dobrym "story"! 

 

nie te pióro nie wystarczy mieć dobrą historie trzeba umieć ja ubrać a to już kwestia inteligencji i wyobraźni autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Ja nie mam zastrzezen.Dopasowal sie do poziomu i charakteru tego forum .To tez sztuka! 🙂

powiedzmy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, maxii napisał:

nie te pióro nie wystarczy mieć dobrą historie trzeba umieć ja ubrać a to już kwestia inteligencji i wyobraźni autora

no bo pisarzem nie jestem i to nie jest zadne story tylko to co mi ise ostatnio przytrafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Qwerty82 napisał:

Powiedz im że szwagierka jeszcze lepsza w łóżku, na pewno im oko zbieleje z zazdrości

ejjj, ejjj ejjj !!!

bo wyjawie to co obiecalem ostatnio zachowac dla siebie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marinero napisał:

Zostaw to ! Powinienes byc dumny ze masz taka zonke.To nobilitacja dla ciebie ze taka laska wybrala sobie ciebie 😉

Mozesz jej to opowiedzic jako anegdotke.Na pewno ja to mocno ucieszy ze tak ja oceniaja 🙂 KObiety lubia takie rzeczy slyszec  od swojego meza a ty bedziesz mial u niej wielkiego plusa ze nie jestes zazdrosny 🙂

no nie wiem, ja bym, ... nie chciala byc nazywana przez jakichs inceli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to sie komunikuje prostactwo

co do tylka 😜 nie robi mi opinia przedstawicieli nizin intelektualnych, a ze mam fajny tylek, to sama wiem

a jakby facet o mne powiedzial "moja doopa" przy mnie to by moim facetem nie byl

nie bawi mnie poziom rynsztoka

Edytowano przez bazibaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, faceci komplementowali tylko w bardziej subtelny sposob

no i nie mam w niej kija, ale prostactwo mnie razi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

samiec to samiec, ocenia samicę pod kątem atrakcyjności. Ogłada czy wykształcenie nic nie zmienia

no jak chcesz sie z ludzmi funkcjonujacymi na poziomie zwierzat zadawac to spoko

dla osoby majacej szacunek do siebie nazwanie .../samica/doopa komplementem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o generalizacje, osobiscie uwazam to za chamskie, prymitywne i uprzedmiatawiajace

wiec nie wpierajcie swiatu, ze tej kobiecie by sie to podobalo

jestem kobieta i dla mnie to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×