Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

14 minut temu, Dżalapeńjo napisał:

Tam nie mówiła "mikołajki" tylko "masz, to twoje ulubione żelki"

Żelki były w tym roku we vlogmasie. A Mikołajki- bałwanki wcześniej😉

2 minuty temu, Zadra 2 napisał:

To samo chciałam napisac..... Niedługo we vlogu zobaczymy jak Gajka liczy. Baaa może nawet już ułamki ćwiczą? 

Ułamki są dla słabeuszy. Gajusz zaczyna od całkowania 😆

• Haha 3

2 minuty temu, IssalĄ napisał:

Będę bronić swojej wersji jak Bubcia swojego "make" 🙈

Tak było:

"- Mikołajki? Nie. Bałwanki?"

Tak, tak było, mikołajki a na końcu bałwanki 😏

3 minuty temu, IssalĄ napisał:

Tak było:

Nie. 😄

- Kto to?
- Tata?
- Tak! Bałwanki!

Tak było.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 6

17 minut temu, Dżalapeńjo napisał:

Luśka padnie, jak Maciardo doliczy się dwójki rodziców i dwóch babć, a Fajka wtedy co...?

A przypominam, ze Maciek przecież nie może się myslic. 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Pucle napisał:

Nie. 😄

- Kto to?
- Tata?
- Tak! Bałwanki!

Tak było.

Nieeeeeeeeee. Pucle nie kłóć się ze mną [głosem Majnu]

Na dowód odsyłam do vlogmas #10 czas się pakować 9:45

Edytowano przez IssalĄ
  • Haha 1

Jak moja siostrzenica złapała mnie za brzuch 🤰i powiedziała,  ze czeka na swoją kuzynkę to poczułam się nieswojo bo nikt oprócz Haniego i lekarza nie dotyka mojego brzucha. Nie byłam zła bo to małe dziecko, ale bylo mi niezręcznie a glamy to wystawiają te brzuchy na pokaz i dają sie każdemu dotykać. Podziwiam 

• Thanks 1

Pokazałam Haniemu zdjęcie Lusi siedzącej w fotelu i zapytałam ile by jej dał lat.

patrzy, krzywi się: No z 45 jak nic

😅

11 minut temu, IssalĄ napisał:

Tak było:

9 minut temu, Zadra 2 napisał:

Żelki były w tym roku we vlogmasie. A Mikołajki- bałwanki wcześniej😉

Dobra, Siostry, zwracam honor. Zlały mi się dwie historie w jedną

3 minuty temu, Pucle napisał:

Nie. 😄

- Kto to?
- Tata?
- Tak! Bałwanki!

Tak było.

2 minuty temu, IssalĄ napisał:

Nieeeeeeeeee. Pucle nie kłóć się ze mną [głosem Majnu]

L: co to?

G: tata?

L: Mikołajki? Nie! Bałwanki!

Vlog 10 „Czas się pakować” 2019,  9:45 min

7 godzin temu, dl-kaw napisał:

Ja noża można lubić ale wybaczcie mi, chyba tylko  jako nieszkodliwego idiootę. Mnie już fascynacja jego dobrodusznością przeszła.  Razem ze swoją małżonką, niespełnioną gwiazdą Tv z lat 80, są architektami tego co się teraz dzieje z tym dzieckiem. Jasne, rodzice mają ograniczony wpływ na decyzje dorosłych dzieci ale to dzięki długim latom pobłażania toksynie doprowadzili do tego, że w tej chwili ona bez mrugnięcia okiem mści się na ojcu dziecka, izoluje go i tak a nie inaczej prowadzi swoje życie. Z tego miejsca dziękuję wszystkim ojcom którzy w imię zdrowia psychicznego wnuczki pierdyknęliby pięścią w stół. Sory mejd, w byciu melepetą i bezwolnym pantoflarzem nie ma nic ciekawego, a jak widać bywa szkodliwe.

Wbrew pozorom stawianie granic jest bardzo ważne, zawsze będę to powtarzała. Tylko wtedy ludzie się liczą z Toba i Twoim zdaniem, może nawet być komuś z tym nie po drodze, ale szacunek jest. Co Lusia może zrobić jak Starsi by postawili granice, strzelić focha, nastraszyć? Przecież ona jest od całej rodziny zależna, nie ma nikogo ani partnera, ani przyjaciół, nic tylko działać. Serio.

Ok, ok, moja pamięć zawodzi. :classic_ninja:

1 minutę temu, anulka1990 napisał:

Wbrew pozorom stawianie granic jest bardzo ważne, zawsze będę to powtarzała. Tylko wtedy ludzie się liczą z Toba i Twoim zdaniem, może nawet być komuś z tym nie po drodze, ale szacunek jest. Co Lusia może zrobić jak Starsi by postawili granice, strzelić focha, nastraszyć? Przecież ona jest od całej rodziny zależna, nie ma nikogo ani partnera, ani przyjaciół, nic tylko działać. Serio.

Przyjaciele i rodzina niczego nie gwarantują. Dorosła osoba żyje głównie dla swojej rodziny. Ma pracę, obowiązki. Lucinda nawet Dre spłoszyla, zaglaskala na śmierć. 

21 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Ułamki są dla słabeuszy. Gajusz zaczyna od całkowania 😆

a kuraki juz dla rozrywki przebieg zmiennosci funkcji, Minio nadal niezadowolony bo pomylil sie w wartosci logarytmu naturalnego  😄

sorry musialam, bo Kura bedzie w stanie pomagac im w lekcjach tak do mniej wiecej 3 klasy, potem to juz bedzie poza jej zasiegiem

• Like 1
  • Haha 1

8 godzin temu, aeteryczny zad napisał:

Nie czuj się winna, bo masz swoje życie i żyj nim, a matka zjechała ci psychikę, ale ty nie możesz za to cierpieć. Przerobiłam to, trzy razy byłam w psychiatryku z próbami samobójczymi, właśnie przez szantaże matki i anoreksję. Idź dziewczyno na terapię, spróbuj żyć swoim życiem, a matka ma być dobra i wspierająca, a nie toksyczna. Ona też powinna to zrozumieć. Fajnie, że masz haniego.

i niech mi ktoś powie, że to forum jest niegodne kobiety! 

sciskam Was siostry bardzo mocno. każdy z nas ma swoją historię, ja jak patrzę na moje dzieciństwo to czasem się dziwię, że jestem jeszcze na tym świecie 😞 

trzymajcie się mocno ❤️

• Like 3
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Gejfrut napisał:

Muszę, bo się uduszę 😆 GAŁGAN? 😂😂😂

Zatrzymałam się na etapie kiedy tam były tylko czapki 😅

1 godzinę temu, Belfast13 napisał:

Browbar, marka Flawless ma fajne rzeczy, bardzo casualowe, ale porządne, podobają mi się ich płaszcze takie bluzowe. 

❤️ Dzięki! Kliknęłam czarną, zobaczymy co przyjdzie 🙂

1 godzinę temu, Bluebibi napisał:

Patrzę, kto udostępnia swoje make me happy XD i widać karynki z pcimia z bombelkami mamy 24h. Takim Lałurka imponuje, dla nich suukmana za 500zl i zagracona pieczara to szczyt marzeń. Lałra oczywiście raczej nimi gardzi, takie to nie to co Kaszak albo inne Patki

W ogóle to zacznijmy od tego, że ten jej hasztag jest z błędem 😄 #whatMAKEmehappy zamiast #whatMAKESmehappy 😂 Kilka dziewuszek poprawiło u siebie, ale większość Karinek z Pcimia kopiuje swoją idolkę bez zastanowienia. Ach, ta nasza poliglotka, rozkraczona między Londkiem a Paryżewem...

19 minut temu, anulka1990 napisał:

Przyjaciele i rodzina niczego nie gwarantują. Dorosła osoba żyje głównie dla swojej rodziny. Ma pracę, obowiązki. Lucinda nawet Dre spłoszyla, zaglaskala na śmierć. 500 zł za sukmanę rozj... system.

16 minut temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

a kuraki juz dla rozrywki przebieg zmiennosci funkcji, Minio nadal niezadowolony bo pomylil sie w wartosci logarytmu naturalnego  😄

sorry musialam, bo Kura bedzie w stanie pomagac im w lekcjach tak do mniej wiecej 3 klasy, potem to juz bedzie poza jej zasiegiem

Kuraki będą śmigać na rowerach i logarytmy Gajki będą mieli w du/pie. 

• Like 1

3 minuty temu, nie_potrafię_gwizdać napisał:

W ogóle to zacznijmy od tego, że ten jej hasztag jest z błędem 😄 #whatMAKEmehappy zamiast #whatMAKESmehappy 😂 Kilka dziewuszek poprawiło u siebie, ale większość Karinek z Pcimia kopiuje swoją idolkę bez zastanowienia. Ach, ta nasza poliglotka, rozkraczona między Londkiem a Paryżewem...

Ale jak to Luskowy hasztag poprawiły 😳🙈. Czekam na Boobowy wykład we vlogu, ze obie formy są poprawne 😜

44 minuty temu, anna900 napisał:

Patrząc na filmy Lucuelli na YT to podejrzewam chorobę dwubiegunowa.

Już dawno chciałam o tym tu wspomnieć. Też mam takiedy wrażenie.

6 godzin temu, gwiazdka86 napisał:

L. stworzyła nową "akcję" na instastories. Czy użyty tam hashtag nie powinien brzmieć "what makes you happy" zamiast "what make you happy"?

Wejdzcie sobie na profile tych lasek co Lura je udostępniła, same kupczące dziećmi matki... Ja peeerdole, to powinno być karalne. Czemu niektóre kobiety po urodzeniu dziecka stają się totalnie nie interesujące jako kobiety, tylko zostają matkami 24/7 na pełen etat? Chore jak nie wiem co. Rozmawiałam ostatnio z kumplem na ten temat i mi smutną rzecz powiedział (a głównie z chłopami pracuje), że większość kobiet po urodzeniu dziecka traktuje ojca jak bankomat tylko i do płodzenia kolejnych dzieci, niech się potem laski nie dziwią, że chłopy na boki chodzą, albo odchodzą jak są spychani w kąt cały czas.

• Like 1
  • Sad 2

4 minuty temu, nie_potrafię_gwizdać napisał:

Lucyna już wyjaśniła. Nie będzie 2x powtarzała!

I make

You makes 😂😂😜 

Jak w Dniu Świra i odmiana to be 😉

• Haha 3

2 godziny temu, gwiazdka86 napisał:

Z pracą, jak z mężem - kocham ją, ale czasami mam ochotę wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady 😉 Pracuję 4 lata, daję radę i to chyba całkiem nieźle, chociaż czasem ciężko zostawić w pracy sprawy, które rozpoznaję i mimo że jestem raczej twardą babką to zdarza mi się uronić łezkę, bo kaliber spraw bywa przytłaczający. No i niestety jesteśmy mimo wszystko dość mocno zależni od ministerstwa, które na każdym kroku stara się utrudnić nam pracę, aby wizerunek sądownictwa nie był zbyt dobry.

Ooo przytulam mocno, bo ja na takich sprawach o dzieciach, starszych, schorowanych nie dałabym rady więc trzymam kciuczki razy 100! Ja widze psa, który ma dach z tektury i płaczę więc podziwiam!😘

• Like 1

16 minut temu, Zadra 2 napisał:

Ale jak to Luskowy hasztag poprawiły 😳🙈. Czekam na Boobowy wykład we vlogu, ze obie formy są poprawne 😜

w jakims starym vlogu, ktory ostatnio ogladalam Wanna mowi poszles/ wyszles, a my sie tu czepiamy Lucyny,  😄

wszystko byloby ok, gdyby to poprawila i powiedziala, ze "typo", ze "slownik" obojetnie, jakakolwiek wymowka, ale nie ona zawsze idzie w zaparte, ze jej prawda jest najprawdziejsza. 

I tak jak mowimy czesto, biedni ci nauczyciele gajusza, przeciez Torba nie dosc ze z mojacoreczka bedzie w lawce siedziec, to jeszcze bedzie wszystko poprawiac i kwestionowac. Jedyna szansa ze lockdown jeszcze z 15 lat potrwa, to zawsze ja moga wyciszyc na Teamsach 

• Like 1

Komcie:

Kto mógłby napisać tak piękne słowa? Jedynie osoba która kocha Jezusa - dla mnie to ideał 💕

Bo się porzygam zaraz jednocześnie krztuszac się ze śmiechu 🤣🤮

• Haha 5

1 godzinę temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

Luśka, mimo, że się inaczej kreuje to dużo wyżej nie podskoczy 😉

• Haha 1

Luciella noc zarwie, ale Gaje liczyć nauczy.😆

• Haha 1

45 minut temu, Aleksis Zatorzańska. napisał:

Lucyna już wyjaśniła. Nie będzie 2x powtarzała!

I make

You makes 😂😂😜 

Jak w Dniu Świra i odmiana to be 😉

Lucha w UK to grzała się z Angolem i robiła kanapki. Nie traciła czasu na koniugacje: to be.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się