Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olina

Okres

Polecane posty

Hej, od tygodnia spóźnia mi się okres. Ostatni kontakt seksualny jaki miałam był w lutym (petting). Po 3 tygodniach, od kontaktu seksualnego dostałam okres (obfity) taki jak zwykle. Od ponad tygodnia mam częste biegunki. Wiecie co to może być? Nie ukrywam że trochę mnie to niepokoi. 

 

Jeszcze napisze że miałam w tym miesiącu trochę stresu. Zażywam ostatnio suplementy (bo trenuje dość intensywnie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być przez stres, może być przez infekcję jelitową, może być przez intensywne cwiczenia... Obserwuj się w dalszym ciągu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to test ciążowy zrób, już powinien być wiarygodny wynik. A na przyszłość, skoro tak zmieniasz tryb życia, to warto kontrolowac cykle na pomocniczym urządzeniu, jak choćby termometr owulacyjny MySense, zobacz sobie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka hormonalna kobiet to zagadka bez końca. Ale faktycznie wysiłek fizyczny i suplementy mogą rozleguloewać cykl. Trzeba Się kontrolować i już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro mowissz ze ostatnio uprawialas seks w lutym to na pewno nie jestes. moze przez stres. zobacz sobie fajne urzadzenie, wyglada jak pomadka  - tester afrodyty i ci wyznacza danego dnia jaki masz dzien cyklu czy plodny czy nie. fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomaga monitor płodności Afrodyta Smart. Wyznaczanie dni płodnych odbywa się na podstawie poziomu lh ze śliny i danych wprowadzanych do specjalnej aplikacji na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze byc wszystko, idz na ogolne wyniki a cykl kontroluj afrodyta smart i bedziesz miala oddpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×