Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

ta jej kolekcja przypomina świetnie zaopatrzoną drogerię:) normalnie poczułam się minimalistką oglądając te dziesiątki różów i pomadek...zastanawia mnie czy ona trzyma te wszystkie stare kilkuletnie pomadki i czy ich jeszcze używa, no bo przecież nie kupiła tego wszystkiego teraz...

morgan turner też ma pokaźną szafę ale chyba nie aż tyle

Dnia 6.04.2021 o 16:29, Blerkiszon napisał:

Hanka troche zapomniala o monochromatycznej kolorystyce przy lagunie (ktora uwielbiam!) i burgundzie,  inne palety jakos sa w jednej kolorystyce, nie wiem dlaczego turkusu nie moglo byc a niebieski moze? 

Mi sie nie podobaja tez jej makijaze, pewnie tez wina telefonu, ale twarz wyglada na zmeczona I przetluszczona, wiec antyreklame sobie robi niestety.

Ona mówiła wtedy przy Lagunie, że niby tylko osoby czarnoskóre czy ciemnoskóre dobrze wyglądają w turkusach, a polskie cery wyglądają w nich źle, dlatego zrobiła taki a nie inny dobór kolorów. Mnie to rozczarowało, ten koralowy i pomarańczowy w ogóle mi tam nie pasują. 

5 minut temu, Trolololo napisał:

Ona mówiła wtedy przy Lagunie, że niby tylko osoby czarnoskóre czy ciemnoskóre dobrze wyglądają w turkusach, a polskie cery wyglądają w nich źle, dlatego zrobiła taki a nie inny dobór kolorów. Mnie to rozczarowało, ten koralowy i pomarańczowy w ogóle mi tam nie pasują. 

Bez sensu tłumaczenie, a w niebieskich odcieniach to dobrze nasza slowianska uroda wyglada? 😉 (albo zieleniach). Fakt ciemnoskore osoby wygladaja w tych kolorach cudownie, ale I bladziochy sie w tym odnajda, niektorym bedzie to pasowac a inni beda wygladac jak "pani z warzywniaka"😂🤣 ja uwielbiam te kolory ale uwazam z nimi zeby nie wygladac smiesznie w pracy. Po to chyba hanka wydala nudziakowe wersje zeby uzywac je razem? 

Hanka bedzie nam mowic co pasuje a co nie, nakladajac tone rozswietlacza I bronzera na twarz, tone brokatu na oczy I sina szminke...

• Haha 3

6 minut temu, Blerkiszon napisał:

Bez sensu tłumaczenie, a w niebieskich odcieniach to dobrze nasza slowianska uroda wyglada? 😉 (albo zieleniach). Fakt ciemnoskore osoby wygladaja w tych kolorach cudownie, ale I bladziochy sie w tym odnajda, niektorym bedzie to pasowac a inni beda wygladac jak "pani z warzywniaka"😂🤣 ja uwielbiam te kolory ale uwazam z nimi zeby nie wygladac smiesznie w pracy. Po to chyba hanka wydala nudziakowe wersje zeby uzywac je razem? 

Hanka bedzie nam mowic co pasuje a co nie, nakladajac tone rozswietlacza I bronzera na twarz, tone brokatu na oczy I sina szminke...

Jeśli cienie mają upiększać to mało które pasują poza nudziakami. 
Nie wiem komu mają pasować odcienie neonowe, czerwone, niebieskie na powiekach? Może rzeczywiscie osobom ciemnoskórym/mocno opalonym.

A reszta no cóż. 
Hanka jak zawsze ma jakieś pokrętne tłumaczenie nt doboru kolorytycznego w paletach.

54 minuty temu, Trolololo napisał:

Mnie to rozczarowało, ten koralowy i pomarańczowy w ogóle mi tam nie pasują. 

ja też tak myślałam dopóki nie ożywiłam takim jaśniejszym akcentem dolnego kącika powieki, bardzo ładnie się komponują te koralowe odcienie właśnie z miętowym i morskim. No ale makijaż w kolorach raczej (tylko) na wakacje

1 godzinę temu, EvaLos napisał:

ja też tak myślałam dopóki nie ożywiłam takim jaśniejszym akcentem dolnego kącika powieki, bardzo ładnie się komponują te koralowe odcienie właśnie z miętowym i morskim. No ale makijaż w kolorach raczej (tylko) na wakacje

Ja miałam Lagunę,  to wyglądałam w takim makijażu jak Karyna w remizie. 🥵

Sprzedałam ją, bo dręczyła mnie myśl, że ona była aż tak nieuzytkowa dla mnie

Przyszedł mój kremowy bronzer z Armaniego, no piękny jest!!!😍😍😍

2 minuty temu, BezaNaPol napisał:

Przyszedł mój kremowy bronzer z Armaniego, no piękny jest!!!😍😍😍

A moja paczka jeszcze leżakuje w Douglasie.

Zamowilas to duo do konturowania co kiedys Maxineczka pokazywala?

3 minuty temu, Dark Evil napisał:

A moja paczka jeszcze leżakuje w Douglasie.

Zamowilas to duo do konturowania co kiedys Maxineczka pokazywala?

Kremowe Toma Forda? Je kupilam juz dawno 😄 a jutro przyjdzie duo Moodlight i Summer Soleil Collection 2019 TF 😄

42 minuty temu, Dark Evil napisał:

Ja miałam Lagunę,  to wyglądałam w takim makijażu jak Karyna w remizie. 🥵

Sprzedałam ją, bo dręczyła mnie myśl, że ona była aż tak nieuzytkowa dla mnie

ja wykoñczylam akurat tamten mejkap brazami wiec go troche ugrzecznilam, bylam wtedy opalona i do moich czarnych oczu akurat ladnie to wygladalo ( moim zdaniem) ale jestem w stanie uwierzyc ze moze wyjsc wies tanczy i spiewa zwlaszcza gdy zrobi sie makijaz tylko tymi turkusami😵 z laguny

Ja uwielbiam te turkusy w Lagunie, jak wycieniuje powieke brazami I turkus na ruchoma powieke naloze to wg mnie uzytkowy kolorowy makijaz, mam taki dzis wlasnie. 

Przyszla do mnie paczka z bperfect z kolorowa paletka 🤣😂🤡🤡 wiecej zakupow narazie nie planuje, nie ma co kupowac juz. 

• Like 2

35 minut temu, EvaLos napisał:

ja wykoñczylam akurat tamten mejkap brazami wiec go troche ugrzecznilam, bylam wtedy opalona i do moich czarnych oczu akurat ladnie to wygladalo ( moim zdaniem) ale jestem w stanie uwierzyc ze moze wyjsc wies tanczy i spiewa zwlaszcza gdy zrobi sie makijaz tylko tymi turkusami😵 z laguny

Przy ciemniejszej karnacji i bardziej wyrazistemu typowi urody może to wyglądać lepiej. Hanka też dobrze w tych kolorach wyglądała. Zwłaszcza jak nie miałatego jajecznego blondu. 
Ja to jak Kleczkowska 30 lat młodsza.

W ogóle z wiekiem dochodzę do wniosku, że im prostszy makijaż oczu- głównie cieniowanie- tym lepiej to wygląda. Dlatego wziełam dwie brązowe paletki z Toma Forda 😂

• Haha 1

3 minuty temu, Dark Evil napisał:

Przy ciemniejszej karnacji i bardziej wyrazistemu typowi urody może to wyglądać lepiej. Hanka też dobrze w tych kolorach wyglądała. Zwłaszcza jak nie miałatego jajecznego blondu. 
Ja to jak Kleczkowska 30 lat młodsza.

W ogóle z wiekiem dochodzę do wniosku, że im prostszy makijaż oczu- głównie cieniowanie- tym lepiej to wygląda. Dlatego wziełam dwie brązowe paletki z Toma Forda 😂

Ja tam jestem blada jak sciana, jedynie bronzerem sie wykonturuje I turkusy uzywam, lubie look kleczkowskiej 😂🤣 czasem mi sie zdarzy przesadzic z kolorami i czuje sie jak wariatka wtedy 🤡

Ale trzeba przyznac, ze takie makijaze z czerwonego dywanu upiekszajace sa proste I w brazach.

Ja teraz sie bije z myslami czy zamowic ze strony patmcgrath czworke nocturnal nirvana, od dawna za mna chodzi a jest tam teraz promka I darmowa dostawa...z drugiej strony marka ma wejsc do sephory od maja I moze bedzie lepsza okazja...

3 minuty temu, Blerkiszon napisał:

Ja tam jestem blada jak sciana, jedynie bronzerem sie wykonturuje I turkusy uzywam, lubie look kleczkowskiej 😂🤣 czasem mi sie zdarzy przesadzic z kolorami i czuje sie jak wariatka wtedy 🤡

Ale trzeba przyznac, ze takie makijaze z czerwonego dywanu upiekszajace sa proste I w brazach.

mnie sie wydaje ze kazdy kolor, nawet najbardziej jaskrawy da sie ograc brazami I zrobic ciekawy uzytkowy makijaz. Tez mnie ostatnio ponioslo z zieleniami ale ja mam w sumie wywalone na opinie innych, mnie sie podobala taka zabka😆

• Thanks 1

5 minut temu, EvaLos napisał:

Ja teraz sie bije z myslami czy zamowic ze strony patmcgrath czworke nocturnal nirvana, od dawna za mna chodzi a jest tam teraz promka I darmowa dostawa...z drugiej strony marka ma wejsc do sephory od maja I moze bedzie lepsza okazja...

Ja bym nie wysiedziala do maja 😁, ale pewnie z jej strony tez jakis czas bedzie szlo. 

Kupilam sobie pod wplywem wpisow tutaj pare rzeczy z Kiko i jestem zauroczona, jakie te kosmetyki sa ladne 😁 Cien tylko przyszedl pokruszony, wiec go dobilam i bede uzywac w sypkiej formie. 

6 minut temu, EvaLos napisał:

mnie sie wydaje ze kazdy kolor, nawet najbardziej jaskrawy da sie ograc brazami I zrobic ciekawy uzytkowy makijaz. Tez mnie ostatnio ponioslo z zieleniami ale ja mam w sumie wywalone na opinie innych, mnie sie podobala taka zabka😆

Nie zawsze się to da. Mnie wiele takich kolorów przytłacza- mam za delikatny typ urody. 

14 minut temu, Blerkiszon napisał:

Piona! Ja mam karnację topielca, ale i tak lubię dołożyć jakiś niebieski, albo lilowy (na ruchomą powiekę albo pod oko) według mnie wygląda super i wyciąga zieleń tęczówki. Nie lubię się w ciepłych kolorach, typu koral bo  wyglądam jakbym była chora. A jeśli ktoś uważa że wyglądam jak Kleczkowska, to jest już nie mój problem, niech się na mnie nie patrzą 😂

• Like 1

Napisano (edytowany)

Ja dobrze sie czuje w czerwieniach, burgundach I fioletach, taki kolorowy makijaz moge nosic, a czasem w zieleniach I niebieskosciach czuje sie jak klaun, jesli uzyje tez kolorowych matow. Lubie cieple kolory, w chlodnych wygladam na chora I zmeczona, wiec smokey eye wtedy tylko zostaje.

To paleta pat macgrath nocturnal nirvana jest jeszcze dostepna? Myslalam ze to limitka, nabylam tylko ta brazowo czerwona. 

Edytowano przez Blerkiszon

3 minuty temu, Blerkiszon napisał:

Ja dobrze sie czuje w czerwieniach, burgundach I fioletach, taki kolorowy makijaz moge nosic, a czasem w zieleniach I niebieskosciach czuje sie jak klaun, jesli uzyje tez kolorowych matow. 

To ja w takich niebiesko-turkusowych tez czuje sie jak klaun 😂 

Nie moje kolory do makijazu, zdecydowanie.  

Napisano (edytowany)

M

13 minut temu, Dark Evil napisał:

Nie zawsze się to da. Mnie wiele takich kolorów przytłacza- mam za delikatny typ urody. 

masz racje. W sumie maluje tylko siebie a ja mam dosyc wyrazisty typ urody - taka Zima oparta na kontrastach. Ale ostatnio malowalam moja siostre w typie delikatnej wiosny I sie dziwilam ze Te ostre pomarancze z sunrise nie wygladaly na niej dobrze a na mnie sie jakos lepiej sprawdzily

Edytowano przez EvaLos

3 godziny temu, Blerkiszon napisał:

Bez sensu tłumaczenie, a w niebieskich odcieniach to dobrze nasza slowianska uroda wyglada? 😉 (albo zieleniach).

Ja w ogóle wyłączam się ilekroć pada "nasz słowiańska uroda" lub inne sformułowanie sugerujące, że w Polsce jest jakiś dominujący typ urody. Najbardziej mnie to zawsze drażniło u Zuzki lamakeupebella, którą bym pewnie z twarzy uznała za Włoszkę albo coś koło tego. Żyjemy na środku najbardziej zróżnicowanego etnicznie kontynentu, cechą wspólną jest chyba tylko to, że prawie nie ma wśród nas czarnoskórych i skośnookich, w reszcie można przebierać.

A jeśli chodzi o kolor w makijażu - ja uważam, że jak najbardziej może być upiększający i że nude dla mnie to w ogóle nie musi być nude dla jakiejś innej osoby. Tyle że by być rzeczywiście użytkowym i upiększającym musi być inkorporowany w jakiś subtelny sposób, a nie "instagram style". Podobnie jak Blerkiszon wiem, że najbardziej pasują mi fiolety, ale lubię też burgundy, zieleń też pojawi się od czasu do czasu i nie w każdym odcieniu, ale rzygam złotem i błękitami i nie znoszę siebie w nich, nawet jeśli na wielu babach wygląda to ślicznie.

Drażnią mnie też generalizacje zagranicznych blogerów, że nikt nie używa różowych róży. Dla mnie kiedyś znalezienie chłodnego różu w drogerii graniczyło z cudem, bo wszystko wydawało mi się zbyt ceglaste. W ogóle mam wrażenie, ze białaski na siłę chcą z siebie zrobić latynoski i kończą z żółtymi podkładami odcinającymi się od białej szyi i terakotowymi policzkami.

• Like 4

2 minuty temu, MrocznyMuffin napisał:

Drażnią mnie też generalizacje zagranicznych blogerów, że nikt nie używa różowych róży. Dla mnie kiedyś znalezienie chłodnego różu w drogerii graniczyło z cudem, bo wszystko wydawało mi się zbyt ceglaste. W ogóle mam wrażenie, ze białaski na siłę chcą z siebie zrobić latynoski i kończą z żółtymi podkładami odcinającymi się od białej szyi i terakotowymi policzkami.

Dokładnie, ja mam też tak z wieloma szminkami. Już kilka razy naciełam się że coś co miało być "nude wpadające w róż" u mnie wpada w pomarańcz i zażółca zęby (np kiedyś tam wspominałam bombshell z Hudy). Dopiero jak kupię coś co na swatchu wygląda na barbioworóżowy, albo lekki mauve to wygląda jak trzeba.

I ta dyskusja idealnie pokazuje że nie ma "słowiańskiego typu urody". Każda z nas jest inna i lubi inne kolory 😊

16 minut temu, EvaLos napisał:

M

masz racje. W sumie maluje tylko siebie a ja mam dosyc wyrazisty typ urody - taka Zima oparta na kontrastach. Ale ostatnio malowalam moja siostre w typie delikatnej wiosny I sie dziwilam ze Te ostre pomarancze z sunrise nie wygladaly na niej dobrze a na mnie sie jakos lepiej sprawdzily

No właśnie... pomysl że malujesz siostrę Laguną z Glamshopu....

• Haha 1

Napisano (edytowany)
12 minut temu, MrocznyMuffin napisał:

To mi przypomina Adę kodziarę, która ZAWSZE ma pomarańczowy róź do policzków na twarzy.

Pewnie wielu producentów myśli podobnie jak Hanka- brzoskwiniowy róż jest zawsze ok i już. 
Też mam wraźenie ze mnóstwo kobiet chce wyglądać jak Hiszpanki albo jak Huda Kattan. Np Gosia HOM

Edytowano przez Dark Evil

Podpisuję się pod tym! Mam bardzo chłodny typ urody i 95% róży i szminek nude wybija u mnie na pomarańczowo przez co wyglądam jak chora 😕 oczywiście Hanka i inne wiedzą lepiej i dalej będą pitolić o słowiańskim typie 🤦🏻‍♀️

• Like 1

No Ada Dreskodzik to powinna sie trzymac chlodnych kolorow ale czesto konczy z pomaranczowymi polikami, mi bardziej pasuja brzoskwiniowe tony, a roz z KOBO pastel koral jest uniwersalny dla mnie. 

U mnie widze odwrotnie, nawet chlodne roze sie ocieplaja a jasno rozowe szminki wygladaja zle. Hanka cos wspominala kiedys o cieplej konturowni, to bedzie pomaranczowa 😉

6 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Podpisuję się pod tym! Mam bardzo chłodny typ urody i 95% róży i szminek nude wybija u mnie na pomarańczowo przez co wyglądam jak chora 😕 oczywiście Hanka i inne wiedzą lepiej i dalej będą pitolić o słowiańskim typie 🤦🏻‍♀️

Cięźko określić słowiański typ jako jeden typ urody. Poza tym źe na pewno jaśniejszy niź na Bliskim Wschodzie. U nas to kobiety mogą być bledsze lub trochę ciemniejsze, z jaśniejszymi włosami/brwiami/rzęsami i ciemniejszymi. W końcu typów urody jest z 12 😂

4 minuty temu, Dark Evil napisał:

Cięźko określić słowiański typ jako jeden typ urody. Poza tym źe na pewno jaśniejszy niź na Bliskim Wschodzie. U nas to kobiety mogą być bledsze lub trochę ciemniejsze, z jaśniejszymi włosami/brwiami/rzęsami i ciemniejszymi. W końcu typów urody jest z 12 😂

Swoją drogą otworzyłam dzisiaj próbkę Magic Cream od Tilbury i jakoś ten zapach rzucał mi się w nos 😆 za to w fajnie się sprawdził pod makijaż 😉 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się