Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ddt60

Śmigus Dyngus

Polecane posty

Ta tradycja już zanika.

Panowie niczego sobie, ten z tatuażem mógłby mnie dzisiaj potraktować odrobiną czegoś mokrego😋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, misiakofa napisał:

Oj popływałabym 😍

Nie masz pływać tylko masz mieć mokro... znaczy... masz być mokra! W końcu dyngus..., a jak poprosisz to może i na śmigus się załapiesz... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jbzbsg napisał:

Nie masz pływać tylko masz mieć mokro... znaczy... masz być mokra! W końcu dyngus..., a jak poprosisz to może i na śmigus się załapiesz... 😉 

No przy tylu sikawkach na bank bym była mokra hmmm 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, misiakofa napisał:

No przy tylu sikawkach na bank bym była mokra hmmm 😅

Preferujesz nietypowe zabawy (piss) w większym gronie? 🤔😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jbzbsg napisał:

Preferujesz nietypowe zabawy (piss) w większym gronie? 🤔😁

W podstawówce mięliśmy koleżankę, która pokazywała nam to i owo ale raz chciała zobaczyć jak sikamy😁 Za dzieciaka pomysłowość przechodziła ludzkie pojęcie i nikt nie wiedział co to piss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jbzbsg napisał:

Preferujesz nietypowe zabawy (piss) w większym gronie? 🤔😁

Może miałam na myśli mokra w środku... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, acordeon napisał:

Albo miss mokrych majtek.

 

fajnie się szparka uwidacznia ... apetyczne zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

fajnie się szparka uwidacznia ... apetyczne zdjęcie

Kiedyś byłem w okolicach Jastrzębiej Góry i ze znajomymi poszliśmy popołudniu na plażę. Ludzi nie było dużo, a po chwili przyszły trzy młode dziewczyny około 17-18lat. Nie wiem czy były czymś "znieczulone" ale żadna nie miała stroju kąpielowego. Jedna z nich miała białe majtki i stanik i jak wyszła z wody, to widok był taki sam jak na tym zdjęciu. Nie wiem czy Ona zdawała sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, acordeon napisał:

Kiedyś byłem w okolicach Jastrzębiej Góry

to wiesz dokładnie podobnie miałem w Jastrzębiej Górze - jakąś odległość od nas wieczorem. Plaża była dość pusta bo był to już koniec sierpnia ale był wyjątkowo ciepły. Przyszły trzy dziewczyny i w jakiejś odległości od na ale nie aż tak dużej rozebrały się do naga i tak weszły do morza.... coś w tej Jastrzębiej jest. Wyglądały jak gdyby wcześniej paliły jakąś marychę bo raczej pobudzone były i głośno się śmiały. Nie zwracały uwagi, że jesteśmy obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ddt60 napisał:

to wiesz dokładnie podobnie miałem w Jastrzębiej Górze - jakąś odległość od nas wieczorem. Plaża była dość pusta bo był to już koniec sierpnia ale był wyjątkowo ciepły. Przyszły trzy dziewczyny i w jakiejś odległości od na ale nie aż tak dużej rozebrały się do naga i tak weszły do morza.... coś w tej Jastrzębiej jest. Wyglądały jak gdyby wcześniej paliły jakąś marychę bo raczej pobudzone były i głośno się śmiały. Nie zwracały uwagi, że jesteśmy obok.

Pamiętam wakacje na wsi. U moich dziadków na wsi były dwa duże stawy. Jezioro było kilkanaście kilometrów dalej. Więc za jezioro służyły stawy. Bywało że wieczorami z kuzynostwem kąpaliśmy się na golasa i jakoś nikt się specjalnie nie wstydził. Mięliśmy po 16- 18 lat więc dziewczyny były już w zasadzie dojrzałe.

Edytowano przez acordeon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Pamiętam wakacje na wsi. U moich dziadków na wsi były dwa duże stawy. Jezioro było kilkanaście kilometrów dalej. Więc za jezioro służyły stawy. Bywało że wieczorami z kuzynostwem kąpaliśmy się na golasa i jakoś nikt się specjalnie nie wstydził. Mięliśmy po 16- 18 lat więc dziewczyny były już w zasadzie dojrzałe.

ja raczej z dziewczyną (tzw. "narzeczoną" ) takie rzeczy robiłem, z niektórymi normalnie zaliczaliśmy plaże nudystów i choć jakimiś specjalnymi naturystami nigdy nie byliśmy to nie przeszkadzało nam to tym bardziej, że nie rozglądaliśmy się na boki bo byliśmy erotycznie skupieni na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ddt60 napisał:

ja raczej z dziewczyną (tzw. "narzeczoną" ) takie rzeczy robiłem, z niektórymi normalnie zaliczaliśmy plaże nudystów i choć jakimiś specjalnymi naturystami nigdy nie byliśmy to nie przeszkadzało nam to tym bardziej, że nie rozglądaliśmy się na boki bo byliśmy erotycznie skupieni na sobie.

Tak czy inaczej, w takim miejscu jak plaża naturystów nie sposób nie zauważyć co dzieje się wokół. Pytanie jak kto do tego podchodzi. Czy ktoś idzie żeby się "napalać" czy wyłączyć i wtopić się w klimat i relaksować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×