Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sabuliga

Jesem zdruzgotany

Polecane posty

Tak jak w temacie. Jestem zdruzgotany. Z każdym dniem zdaję sobie sprawę jak bardzo nie zrobiłem nic ze swoim życiem. Od małego uczyłem się tylko po to, żeby dobrze zdać egzamin, rodzice nigdy nie zaszczepili we mnie żadnej pasji. Jestem na 3 roku studiów  ekonomi w trakcie nich byłem praktycznie co roku w top 3 pod względem ocen na całym kierunku i co? Pomijam kwestie, że studia zabiły we mnie pewność siebie w rozmowach tylko posłuszne wykonywanie poleceń. Chciałbym coś zrobić ze swoim życiem. Wszyscy znajomi najpierw dziwili się, że będąc tak ambitnym poszedłem na ekonomie a nie na coś innego, ale ja po prostu nie jestem ani ambitny, ani wybitny, tylko kiedy trzeba było się uczyć to się po prostu uczyłem z niezłym skutkiem. Ojciec kazał mi iść do liceum na profil z informatyka ale na szczęście nie poszedłem. Miałem trudności na profilu w liceum z zaliczeniem c+++ i html. Dostawałem z informatyki 1. Bylem dobry z matmy. Boje się ze skończę jak rodzeństwo żadne nie zarabia powyżej 3 tys. Nie mam żadnego fachu w ręce.  Czuje się jak zero. Nigdy nie miałem dziewczyny i nigdy nie rozmawiałem dłużej niż 5 minut z dziewczynami. Nigdy nie byłem na imprezie i nie tańczyłem nie umiem ponadto tańczyć. Czuje ze jestem nieudacznikiem. W zasadzie teraz pozostaje mi iść na rachunkowość albo na logistykę na studia magisterskie i dodatkowo nauczyć się na prywatnych lekcjach angielskiego ale nie mam pojęcia czy to ma sens? Jest to możliwość kontynuowania nauki, ale to jest być może faza straconych 2 lat a w ciągu nich mógłbym zarobić jakąś kasę. Jak wy patrzycie na tą sytuację? Jedyne co lubię robić to oglądać mecze i filmy kryminalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto zastanowić się nad gap-year? W tym czasie poszukać pasji, rozwinąć swoje umiejętności społeczne, próbować nowych rzeczy?

Tylko chyba radzę poczekać na koniec pandemii, bo teraz wszystko jest strasznie utrudnione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sabuliga napisał:

[...] Chciałbym coś zrobić ze swoim życiem. [...]

A zatem zrób.

6 godzin temu, sabuliga napisał:

[...] Boje się ze skończę jak rodzeństwo żadne nie zarabia powyżej 3 tys. Nie mam żadnego fachu w ręce.  Czuje się jak zero. [...]

Nie odstawałbyś od większości. Jeśli chcesz poczuć się lepiej, po prostu znajdź jakąś odskocznię od codzienności. Próbuj różności, czegoś, czego nigdy nie robiłeś, doświadczaj życia. To na pewno ułatwi Ci odnalezienie własnych zainteresowań, hobby, pasji oraz odmiennych perspektyw i własnej drogi.

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nenesh napisał:

A zatem zrób.

Nie odstawałbyś od większości. Jeśli chcesz poczuć się lepiej, po prostu znajdź jakąś odskocznię od codzienności. Próbuj różności, czegoś, czego nigdy nie robiłeś, doświadczaj życia. To na pewno ułatwi Ci odnalezienie własnych zainteresowań, hobby, pasji oraz odmiennych perspektyw i własnej drogi.

Ale ja nie wiem co mam zrobić. Koncze beznadziejne studia i nie znam angielskiego skończę u janusza za najniższą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj mądrych filozofów, liderów jak Napoleon Bonaparte Sztuka Wojny sun tzu 365 dni Paulo Coelho mein kampf

Edytowano przez machinelearning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×