Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
daarkoo

introwertyk->pandemia->związek

Polecane posty

Witam

Jestem wielkim introwertykiem. Takim który nie lubi nawet jak ktoś się na niego patrzy 

Na karku już 27lat, a dziewczyny jeszcze nigdy nie miałem dlatego że jestem mega nieśmiały. ( "uroda" pewnie też wiele tu robi ) 

Przez pandemię wszystko teraz pozamykali więc chciałem zapytać czy macie jakieś porady jak taka osoba może znaleźć swoją drugą połówkę ? 

Niby próbowałem różnych portali randkowych jednak tam nawet jak dałem serce przy jakimś profilu i jakimś cudem odważyłem się napisać to i tak zero odpowiedzi. Jedynie kilka ( 2 może 3) dziewczyny same napisały ale problem taki że to dziewczyny z 2jką dzieci. Z moim "wielkim" doświadczeniem co do dziewczyn to wole się w takie związki nie pakować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Potrenuj na tych dzieciatych. Jakoś to pójdzie. 

To zapewne żart autorze...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet wydaje się najprostszą opcją. Może nie poddawaj się z aplikacjami randkowymi? Pomyśl sobie, że napisanie do kogoś to naprawdę nic strasznego. A nóż jakąś kobietę sobą zainteresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Internet wydaje się najprostszą opcją. Może nie poddawaj się z aplikacjami randkowymi? Pomyśl sobie, że napisanie do kogoś to naprawdę nic strasznego. A nóż jakąś kobietę sobą zainteresujesz.

Zagaduj zwyczajnie, bez sztucznych komplementów, ale też nie na siłę. Zwykłe pytanie "jak mija dzień?" nieraz jest lepsze niż usilne słodzenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Internet wydaje się najprostszą opcją. Może nie poddawaj się z aplikacjami randkowymi? 

Jak nie ma doświadczenia, to niech lepiej stroni od sieci. Kluby, puby, kluby, dyskoteki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Nie, czemu? 

Poważnie mu radzisz żeby wykorzystywał samotne matki do treningu związków?

Trening kojarzy mi się z czymś tylko na próbę. Z czymś w czym nie tkwi się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Jak nie ma doświadczenia, to niech lepiej stroni od sieci. Kluby, puby, kluby, dyskoteki. 

Jest lockdown i raczej ciężko wybrać się do tychże wymienionych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Jak nie ma doświadczenia, to niech lepiej stroni od sieci. Kluby, puby, kluby, dyskoteki. 

Poza tym, ja osobiście uważam, że klub czy dyskoteka to nie jest najlepsze miejsce na poznanie drugiej połówki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Jest lockdown i raczej ciężko wybrać się do tychże wymienionych miejsc.

To niech poczeka. On nie wie co pisać, to co dopiero jak przyjdzie mu rozmawiać w cztery oczy, nawet jak w necie któraś się skusi, z braku laku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Poza tym, ja osobiście uważam, że klub czy dyskoteka to nie jest najlepsze miejsce na poznanie drugiej połówki 😉

Zgadzam się, ale jest to najlepszy poligon doświadczalny jaki znam. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

buahahah

Powiedział ten, dla którego każda randka jest pierwsza i ostatnią zarazem, bo tak się boi pokazac jaki jest naprawde  a grac można tlyko przez krótki okres, jakim jest krótkie pierwsze spotkanie 😄

Cieniutki bolo jesteś, nie ośmieszaj się z tymi radami, bo nie jesteś na pozycji aby je dawac, będąc singlem 

Nie czytam Cię przegrywie. Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

To niech poczeka. On nie wie co pisać, to co dopiero jak przyjdzie mu rozmawiać w cztery oczy, nawet jak w necie któraś się skusi, z braku laku. 

Mi się wydaje, że przez neta jest łatwiej. Później tylko trzeba się przełamać do spotkania na żywo i jakoś leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Zgadzam się, ale jest to najlepszy poligon doświadczalny jaki znam. 😉

To racja, jednak ja nie poznałam w tego typu miejscach nikogo wartego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Mi się wydaje, że przez neta jest łatwiej. Później tylko trzeba się przełamać do spotkania na żywo i jakoś leci.

Ale jak ktoś nie wie co mówić na żywo, bo nie wie co działa, jak kobiety reagują, czego lepiej nie poruszać, to skąd ma wiedzieć jak pisać? Gdzie na pisanie jest pozwolenie kobiet, pod warunkiem atrakcyjnego wyglądu na zdjęciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, la_manzana napisał:

To racja, jednak ja nie poznałam w tego typu miejscach nikogo wartego uwagi.

Bo jak dobrze zrozumiałem, szukasz drugiej połówki i podchodzisz do tego poważnie, prawda? Dlatego się zgodziłem, że w klubach miłości nie znajdzie, ale doświadczenia spokojnie może nabrać, a oto mu chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

czytasz, ale nie jestes w stanie polemizowac, bo za każdym razem jak snajper cię usadzam 😄 

dżolero z dyskoteki, w ząbek czesany 🤣

Papatki słonko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Po co odpisujesz?

Bo lubie Cię całować 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Ale jak ktoś nie wie co mówić na żywo, bo nie wie co działa, jak kobiety reagują, czego lepiej nie poruszać, to skąd ma wiedzieć jak pisać? Gdzie na pisanie jest pozwolenie kobiet, pod warunkiem atrakcyjnego wyglądu na zdjęciach. 

No nie wiem, moim zdaniem najlepiej być sobą i nie silić się na sztuczne komplementy czy podryw, który często daje odwrotny skutek do zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Bo jak dobrze zrozumiałem, szukasz drugiej połówki i podchodzisz do tego poważnie, prawda? Dlatego się zgodziłem, że w klubach miłości nie znajdzie, ale doświadczenia spokojnie może nabrać, a oto mu chodzi. 

Autor napisał, że szuka drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, la_manzana napisał:

No nie wiem, moim zdaniem najlepiej być sobą i nie silić się na sztuczne komplementy czy podryw, który często daje odwrotny skutek do zamierzonego.

A skąd wiesz jaki on jest? Jak zacznie być sobą, to trochę jakby na wstępie zaczął się zachowywać jak niektórzy dziennikarze przy zgaszonych kamerach. Dobry komplement na otwarcie, czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

A skąd wiesz jaki on jest? Jak zacznie być sobą, to trochę jakby na wstępie zaczął się zachowywać jak niektórzy dziennikarze przy zgaszonych kamerach. Dobry komplement na otwarcie, czemu nie?

Jeszcze zależy jaki, ale większość komplementów, które dostaje się od obcych facetów są nic nie znaczące. Już zwłaszcza na portalu randkowym, gdzie widać tylko zdjęcie. Ja mówię patrząc ze swojej perspektywy. Osobiście lepiej mi się rozmawia z osobą, która chce prowadzić normalną rozmowę, poznać się, niż z taką, która na wstępie rzuca usilne komplementy. Ale może jestem dziwna, więc co ja tam wiem 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Będę się upierał, że kluby na początek to najlepsze rozwiązanie. Dużo średnio rozgarniętych dziewczyn, część wyluzowana na lekkim rauszu i jest ogólne przyzwolenie na podbijanie, bo wiadomo po co ludzie tam przychodzą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyskoteki czy inne takie imprezy vs introwertyk który nie lubi jak się ludzie na niego patrzą 😄 dobre żarty popijając fakt że kluby są i tak zamknięte z powodu pandemii i pewnie jeszcze trochę takie pozostaną 

Właśnie największym problemem jest to jak na takich portalach zagadać do dziewczyny o której nie masz zielonego pojęcia. Jak ją zaprosić do dalszej rozmowy jeśli ona widzi tylko zdjęcie mega przeciętnego faceta 

Edytowano przez daarkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ci zalezy na szczerosci to moze byc ciezko ale jesli na czyms krotkotrwalym to mk ultra, priming, testowanie na kobitach jak na szczurach rozne sposoby braci samcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, daarkoo napisał:

dyskoteki czy inne takie imprezy vs introwertyk który nie lubi jak się ludzie na niego patrzą 😄 dobre żarty popijając fakt że kluby są i tak zamknięte z powodu pandemii i pewnie jeszcze trochę takie pozostaną 

Właśnie największym problemem jest to jak na takich portalach zagadać do dziewczyny o której nie masz zielonego pojęcia. Jak ją zaprosić do dalszej rozmowy jeśli ona widzi tylko zdjęcie mega przeciętnego faceta 

Przede wszystkim pomyśl sobie, że nie jesteś mega przeciętny i na pewno masz w sobie choć jedną cechę, która może kogoś zainteresować. Nie masz zielonego pojęcia o danej dziewczynie, więc staraj się ją poznać i tak jak pisałam, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
7 minut temu, daarkoo napisał:

dyskoteki czy inne takie imprezy vs introwertyk który nie lubi jak się ludzie na niego patrzą 😄 dobre żarty popijając fakt że kluby są i tak zamknięte z powodu pandemii i pewnie jeszcze trochę takie pozostaną 

Właśnie największym problemem jest to jak na takich portalach zagadać do dziewczyny o której nie masz zielonego pojęcia. Jak ją zaprosić do dalszej rozmowy jeśli ona widzi tylko zdjęcie mega przeciętnego faceta 

O tym ci mówię, w klubie będziesz sam, nikt ci nie będzie przeszkadzał, koledzy nie będą się śmiali, jak się skompromitujesz, to będziesz wiedział tylko ty. A duże prawdopodobieństwo, że nawiną się podpite dziewczyny, otwarte na wrażenia. Na sieci, bez wyglądu, zapomnij że ci odpiszą choćbyś miał gadane i podrywał jak Pocahontas mnie na forum. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
7 minut temu, la_manzana napisał:

Przede wszystkim pomyśl sobie, że nie jesteś mega przeciętny i na pewno masz w sobie choć jedną cechę.

Jedna cecha to za mało, byciem miłym i grzecznym zanudzi dziewczynę, bo pewnie te cechy masz na myśli. Kluby Kluby Kluby.  Trochę trzeba poprzegrywać, coś jak poprzewracać na rowerze zanim zacznie się  płynnie jeździć, a z tym tak jest, że jak zaskoczy, to zaskoczy na zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet jest chyba najlepszy pisz jak potrafisz a kiedyś wykorzystasz to w tzw realu...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×