Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonimek6969

Przejrzałam jego telefon i żałuję...

Polecane posty

Od jakiegoś czasu jestem z moim facetem. Po mimo kłótni o byle co wszystko jest okej. Mam do niego duże zaufanie, ale jednak dziś coś podkusiło mnie żeby zobaczyć jego telefon... Niestety to był błąd. Zobaczyłam tam zdjęcia a raczej nudesy innej dziewczyny którą jak i on jak i ja dobrze znamy. Dziewczyna ta też ma chłopaka. Jest tych zdjęć mnustwo. Wygląda na to że mu je wysyła. Co robić? Boje się że będzie na mnie coś w stylu "Dlaczego grzebałaś w moim telefonie?". Pomóżcie! Nie wiem co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to tak poważna sprawa, to to że przejrzałaś jego wiadomości nic nie znaczy. Nie powiedział ci o tych zdjęciach więc pewnie nie ma nic przeciwko temu żeby ta dziewczyna to wysyłała. Wal prosto z mostu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już naruszyłaś jego prywatność to chociaż trzeba było sprawdzić, kiedy zrobione były te zdjęcia żeby nie robić z igły widły.

Miałem kiedyś podobną sytuację. Pokazywałem dziewczynie jakieś zdjęcia i zobaczyła fotkę innej kobiety, którą zgrałem sobie z jej profilu kilka lat wcześniej i już dawno zapomniałem o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Anonimek6969 napisał:

Po mimo kłótni o byle co wszystko jest okej.

Skoro i tak się kłócicie o byle co to równie dobrze możesz mu zrobić awanturę. No ale co tym zyskasz? Pewnie będzie się zarzekał że on już nie będzie, że wszystko skasuje, a efekt będzie taki że tylko zablokuje telefon pinem którego nie będziesz znała.

Wygląda na to, że ty mu nie wystarczasz. A to źle wróży na przyszłość.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejmujesz się co pomyśli sobie skuuurczybyk, który ma w telefonie zdjęcia gołej baby?😎 Jak zapyta to odpowiedź, że dlatego, bo wiedziałaś, że nie można mu ufać.  Nie daj sobą manipulować. To on spięrtolił 😌

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Skoro już naruszyłaś jego prywatność to chociaż trzeba było sprawdzić, kiedy zrobione były te zdjęcia żeby nie robić z igły widły.

Miałem kiedyś podobną sytuację. Pokazywałem dziewczynie jakieś zdjęcia i zobaczyła fotkę innej kobiety, którą zgrałem sobie z jej profilu kilka lat wcześniej i już dawno zapomniałem o niej.

Zdjęcia były robione jak już byliśmy ze sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Anonimek6969 napisał:

Zdjęcia były robione jak już byliśmy ze sobą 

No to nie zostaje nic innego niż zapomnieć o tym facecie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelSue

O matko, widziałaś w jego telefonie mnóstwo zdjęć waszej wspólnej koleżanki i jeszcze boisz się mu o tym powiedzieć, podejrzewając, że trzyma je w nim ot tak sobie i nic ich nie łączy? Serio?

To, że nie powinno się przeglądać cudzego telefonu to inna sprawa, no ale zdrada czy wysyłanie sobie nagich zdjęć będąc w związku są jakby nie było o wiele gorsze.

Powinnaś na poważnie zastanowić się czy z nim nie zerwać, bo gdyby nie chciał takich zdjec, powiedziałby jej to po pierwszym, a juz na pewno nie trzymał w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×